>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

22. kolejka Primera Division 7-8.02.2009

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
Barcelona jak wiemy wszyscy jest w doskonałej formie, wygrywają mecz za meczem, demolują rywali, teraz grają u siebie ze Sportingiem Gijon, czy goście są w stanie powstrzymać piłkarzy Pepa Guardioli ? patrząc na pierwsze starcie tych drużyn odpowiedź brzmi NIE ! W pierwszym meczu Barca rozniosła rywali aż 6:1. Co prawda Sporting wygrał ostatnio dość niespodziewanie z Sevillą 1:0 ale grali u siebie a to zasadnicza różnica grać u siebie a grać na Camp Nou. Barcelona według wygra to spotkanie bez problemów.

Barcelona -1,5 | 1,55 | 8/10
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
W pełni popieram. Na dodatek Sporting Gijon jest druzyną, ktora gra w specyficzny sposob w obronie, którą łatwo można przedziurawić prostopadłymi podaniami o czy mogliśmy przekonać się dwa tygodnie temu w meczu z Getafe, ktore Sportingowi zaaplikowało aż 5 bramek ! Jesli w druzynie przeciwnej są środkowi pomocnicy, którzy potrafią dogrywac takie pilki do napastnikow to sieje to spustoszenie w szeregach obronnych Gijon. W druzynie Sevilli przed tygodniem wyraźnie tego zabrakło, ale Barcelona to inna bajka obecnie i według mnie nalezy się spodziewac kolejnej pewnej wygranej Blaugrany.

Z pozostałych typów według mnie warto zwrocic uwagę na mecz Realu Madryt z Racingiem Santander, gdzie poszukiwałbym typu na over 2,5 bramek lub wygraną gospodarzy. Co prawda Real za Ramosa jakis oszalamiajacych wygranych jeszcze nie miał, ale styl gry jaki prezentuje w tym sezonie Santander w pojedynkach z najlepszymi sprzyja ku temu aby w tym meczu padło kilka bramek, moze tak jak przed rokiem na Bernabeu będzie 3:1 ? Kto wie ????

Warto rowniez zwrocic uwagę na pojedynek Valladolid z Athleticiem Bilbao. Druzyna z kraju Baskow gra ostatnimi czasy z dużą intensywnoscią puchar - liga - puchar - liga i tak co trzy dni praktycznie opierając sie na jednym składzie. Zawodnicy mają juz prawo byc zmęczeni tym maratonem, a z racji iz w lidze mają w miare bezpieczną przewage nad strzefą spadkową, a w pucharze jest szansa na awans do kolejnej rundy to kto wie jak potoczą się losy tego ligowego spotkania. Według mnie na pewno warto sprobowac choc za lekką stawkę na wygraną Valladolid.


Moje propozycje:
FC Barcelona - Sporting Gijon over 2,5 - 1,35 w Bet-at-home ✅
Real Madryt - Racing Santander over 2,5 - 1,65 w Bet-at-home ⛔
Real Valladolid - Athletic Bilbao typ: 1 kurs: 2,20 w Bet365 ✅

a Wy macie jakies propozycje na 22 kolejkę ???? ?
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja upatruje undera na Santiago Bernabeu, Real Ramosa gra dobrze i efektywnie, to znaczy wygrywa skromnie i do zera. Ramos ustawił ich dobrze w defensywie i w ostatnich 6 meczach stracili tylko jedną bramkę. Według mnie wygrana Realu 1:0 lub 2:0(tak bywało w ostatnich dwóch pojedynkach między tymi drużynami).
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ja bym nawt zagrał na barcelone handi -2,5 po kursie 2,30. u siebie barcelona niszczy i miazdzy ???? a sproting ?? co najwzyzej moze sie starac zeby nie bylo kompromitacja i jakiegos 4 czy 5 do zera. w swoim czasie napisze tez analize ????
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
ja również myślałem o over 2.5 w meczu Real - Racing. Real na ostatnie 7 meczów w lidze tylko dwa razy zanotował over. Czas na podreperowanie tej statystyki, tym bardziej, że Racing potrafi grać ofensywnie i strzelać bramki na wyjazdach. Co ciekawe Racing tylko w jednym meczu wyjazdowym nie strzelił przynajmniej jednej bramki. Realowi na Santiago łatwo nie będzie strzelić, ale wierzę w skuteczność królewskich, którzy mam nadzieję się trochę odblokują w tym meczu.
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Spotkanie : Fc Sevilla - Betis
Typ : Więcej niż 2,5
Kurs : 2,00
Buk.: Bwin
Analiza : Na dzisiaj wybrałem praktycznie ostatnie spotkanie w dzisejszym dniu Piłkmi Nożenej . Wybrałem spotkanie w ramach rozgrywek Liga BBVA czyli 1 ligi Hiszańskiej w piłce nożnej . Gospodarzami spotkania będą zawodnicy Fc Sevilli , którzy u siebie bedą podejmować Real Betis Sevilla . Jak wiadomo są to najgorętsze derby w Hiszapnia , a są to Derby Andaluzji . Fc Sevilla po dosyć niespodziewanym odpadnięciu z pucharu UEFA , gdzie w fazie grupowej wystarczył im w ostatniom spotkaniu remis na wyjeździe w Sampdori i niestety niespodziewanie przegrali to spotkanie 1:0 tracąc bramke w 75 min i w ten sposób porzegnali sie z Pucharem UEFA , a wiec została im tylko walka w lidze i Copa Del Ray . Aktualnie w lidze mają po 21 rozegranych kolejkach 38 pk i zajmują wysoką 3 pozycje , na własnym stadionie mają bilans 6 zwycięstw , 2 remisy i 3 porażki , natmiast w bramkach 14:10 . A wiec jak widać całkiem niźle sobie radzą w spotkaniach na własnym boisku . Ale Fc Sevilla , to nie jest ten sam zespół co 2 lata temu gdzie byli w obornie nie do przejscia . W tym sezonie stracili już łacznie 19 bramek w tym 10 aż na włąsnym boisku . Ich przeciwnicy to 16 w tabeli Real Betis Sevilla , który jak narazie na swoim końcie zgromadził zaledwie 22 pk i mają 5 pk przewagi nad strefą spadkową . Na wyjeździe mają bilans 4 zwycięstwa , 1 remis i 6 porażek , natmiast w bramkach 16:16 , a wiec jak widać dużo potrafią strzelać , ale również dużo goli tracą , przy podobnej grze Gospodarzy możemy sie w tym spotkaniu spodziewać wielu goli . A jak wiadomo są to derby wiec wiadomo , że derby rządzą się swoim prawami . OStatnio w lidze oba zespoły spotkały się 6 stycznia 2008 roku wygrała wtedy Fc Sevilla 3:0 , oraz 17 września 2006 roku Fc Sevilla również wygrała ale już tylko 3:2 , jak widać w obu spotkaniach padł wynik overowy dlatego dzisiaj też gram w tym swpotkaniu Over 2,5 , a spodziewam sie wyniku w granicach 2:1 lub 3:1 dla Gospodarzy .
 
lukanio87 23

lukanio87

Użytkownik
Spotkanie: FC Barcelona - Sporting de Gijón
Typ: (-1) 1
Kurs: 1.55
Bukmacher: expekt
Analiza:
Dzis o godzinie 19.00 na Camp Nou w Barcelonie podopieczni trenera Josepa Guardioli podejmowac beda zespol Sportingu Gijon. Pilkarze Barcelony ida jak burza, odprawiajac z kwitkiem kolejne druzyny. Zespol Barcy wygrywa ostatnio praktycznie wszystko i nie ma wiekszego znaczenia kto i gdzie staje na przeciwko. Lider hiszpanskiej PrimeraDivision nie przegral w lidze od wrzesnia, kiedy to ulegli na wyjezdzie Numancii 1:0 (rewanż na Camp Nou 4:1). Ostatni remis w lidze Barca zaliczyla w spotkaniu u siebie z Getafe 1:1 9 kolejek temu. Jelli dzisiaj znowu wygra, bedzie to 9 zwyciestwo z rzedu. Po wczorajszym zwyciestiwe Realu przewaga punktowa &quot;stopniala&quot; do 9 punktow, a wiec potkniecie w takim meczu u siebie moze miec brzemienne skutki. Do dzisijeszego spotkania ligowego Barcelona przystapi prawdopodobnie ossabiona brakiem Seydou Keity, Carlesa Puyola i Gabriela Milito, za to anulowaniu 5 zoltej kartki do kadry wraca Brazylijczyk Daniel Alves.. Ekipa z Gijon zawita na Camp Nou bez Mario Joffre Guerrona, Manu del Morala i Francka Signorino. Moim zdaniem o zadnej niespodziance na Camp Nou nie moze byc mowy i pilkarze Pepe Guardioli wygraja ten mecz roznica minium 2 bramek.
 
dorianyates 0

dorianyates

Użytkownik
Barcelona - Gijon 1 1.15

Na dzis największy pewniak barca bardzo dobrze prezentuje się u siebie wdg mnie nie ma raczej druzyny w lidze która mogła by się starac zabrac im 3 pkt na camp nou gijon to ligowy sredniak przyzwoicie prezentuje się u siebie ale wyjazdy ma słabe dla mnie pewna 1 i zagrałem na bahu za 1000
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom