>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusja na temat turnieju tenisowego

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Założyłem temat, w którym możemy podyskutować na temat turnieju. Tu możemy sobie swobodnie popisać ????

Ok, ja coś od siebie napisze na temat grupy 5, czyli mojej :p

Uważam, że to najmocniejsza grupa (nie, że ja w niej jestem). Ogólnie, są w tej grupie sami dobrzy typerzy. Troche opisze na mój gust

FcBialas- bardzo dobry typer. Moim zdaniem, jego dobra strona to MLB i piłka nożna. Nie zauważyłem zbyt dużo typów z tenisa. Ale na pewno przez ten tydzień się podszkoli. Mój kurs na wyjście z grupy: 3,20
Stauciak- moderator, zawsze groźny. Bardzo dobrze zna się na piłce nożne. Ale co do tenisu to nie wiem. Kurs na wyjście z grupy: 3,00. Na poczatku zmierze się z Nim i dużo od tego startu zależy :|
Rangiz9- Mój czarny koń :p. Bardzo mało się udziela na forum. Ale zaskoczył mnie postawą w konkursie z MLB. Bardzo dobrze tam typuje. Zobaczymy jak tam z Tenisem. Kurs 3,50
Landqvist- Dla mnie faworyt grupy. Kurs 2,50. Bardzo dobrze typuje. Na tenisie myślę, że się dobrze zna i będzie dla każdego groźnym rywalem

Mój cel: Wyjście z grupy, a następnie wyeliminowanie Damiana :p

Pozdrawiam i czekam na Wasze wypowiedzi...
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Hehe dzieki Marcin ze tak uwazasz ???? Bardzo ładnie każdego podsumowałes ???? Jak dla mnie każdy ma równe szanse ale mysle ze najwieksze w tej grupie ma Marcin i Stauciak ,oczywiście nie ubliżajac pozostalym uczestnikom tej grupy :wink: .Życze każdemu by poszło mu jak najlepiej i oczywiscie zycze dobrej zabawy!!!!!!!!
Powodzonka :wink: [/b]
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Witam :!:

&quot;Moja&quot; grupa numer 4 jest bardzo niewiadoma ponieważ moi rywale to takie ciche wody:

Janko_15 - dawno się nie udzielał na forum i nie wiem jak typuje tenis.
Blue2 - wielka niewiadoma, dopiero 3 posty, więc nie wiem jaki z niego typer...
mkow14 - długo na forum, ale rzadko się udziela i też nie znam jego znajomości w tennisie
rodi18 - udzielał się w konkursi Bundesligi, ale w tennisie nie wiem jak stoi...
spout_spray - udziela się na forum i to jest moim zdaniem cicha woda w grupie ????

Mój cel: FINAŁ ????
 
nonda 0

nonda

Użytkownik
Grupa nr 3

Gusto - Moderator forum.Typer mający olbrzymie ambicje na wygranie tego konkursu.Rywalizowałem z nim w konkursie Typ Dnia,także wiem ze tanio skóry tutaj nie sprzeda.Na tenisie zna się dosyć dobrze.Faworyt do wyjścia z grupy.Kurs 1.60

bobo - Typer specjalizujący się przede wszsytkim piłką nożną.Od roku jest na forum.Stały bywalec.Tenis typuje od czasu do czasu z niezłym skutkiem.Może namieszać w grupie. Kurs 2,30


kamyk88 - Niewiele mogę o nim powiedzieć.Ma dopiero 1 post :mrgreen: ale z całą pewnością typuje tenis skoro zgłosił się do konkursu ???? Kurs 4,00


• tubinho - Podobnie jak o wczesniejszym graczu niewiele mogę powiedzieć.Na forum jest od 3 miesięcy.Pojedyncze posty w dziale tenisowym pozwalają mi sądzić,że jednak interesuje się tenisem i nie jest mu obca ta dyscyplina.Kurs 2,80


MasTereK - Uzytkownik od miesiąca na forum specjalizujący się w typowaniu piłki nożnej.Tenis z pewnością nie jest mu obcy,ale jak to powiadają nigdy nic nie wiadomo. Kurs 4,50
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
Grupa 2

mtz :?: - 204 posty (doświadczony user) ostatnio aktywny praktycznie tylko na typach dnia obstawiając piłkę nożną oraz czasami żużel z różnym skutkiem, ale ostatnio na plusie (niewielkim)

SenD ✅ - analityk egzotycznych lig. Pojawiał się w różnych działach - piłka nożna, hokej, ręczna. Obstawiał również wyścigi psów i koni. Zniknął z forum w styczniu i pojawił się na nim dopiero przy okazji turnieju tenisowego. Pierwszy kandydat do wyjścia z grupy.

Kamil_Wks :?: - przez 2 miesiące napisał 12 postów. Obstawia głównie piłkę nożną. Kuponów mało także nie wiem co o nim sądzić. Z tenisa wystawił tylko jeden typ.

lukaszlubartów :?: - 2 posty

rookie91 ✅ - młody gniewny :p piłka nożna. Komentując tenis pisał nie wiem. W konkursie MLB dotarł do półfinału, a w konkursie żużlowym w czołówce. Mój drugi kandydat do awansu z grupy.

grzegorz78 (ja) - ogólnie piłka nożna, choć czasami tenis,hokej i inne. Aktualnie w czasie przerwy :oops: (słabo się obstawiało ostatnio). Postaram się o wyjście z grupy choć przewiduję dla siebie miejsce 4-5. Jak będę miał czas na głębsze analizy to powinno być nieźle (awans do następnej rundy).

W/g mnie jedna z najsłabszych grup typerów tenisa, większość to typerzy piłki nożnej (sam zaliczam siebie na dolną połówkę).
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Założyłem temat, w którym możemy podyskutować na temat turnieju. Tu możemy sobie swobodnie popisać ????

Ok, ja coś od siebie napisze na temat grupy 5, czyli mojej :p

Uważam, że to najmocniejsza grupa (nie, że ja w niej jestem). Ogólnie, są w tej grupie sami dobrzy typerzy. Troche opisze na mój gust

FcBialas- bardzo dobry typer. Moim zdaniem, jego dobra strona to MLB i piłka nożna. Nie zauważyłem zbyt dużo typów z tenisa. Ale na pewno przez ten tydzień się podszkoli. Mój kurs na wyjście z grupy: 3,20
Stauciak- moderator, zawsze groźny. Bardzo dobrze zna się na piłce nożne. Ale co do tenisu to nie wiem. Kurs na wyjście z grupy: 3,00. Na poczatku zmierze się z Nim i dużo od tego startu zależy :|
Rangiz9- Mój czarny koń :p. Bardzo mało się udziela na forum. Ale zaskoczył mnie postawą w konkursie z MLB. Bardzo dobrze tam typuje. Zobaczymy jak tam z Tenisem. Kurs 3,50
Landqvist- Dla mnie faworyt grupy. Kurs 2,50. Bardzo dobrze typuje. Na tenisie myślę, że się dobrze zna i będzie dla każdego groźnym rywalem

Mój cel: Wyjście z grupy, a następnie wyeliminowanie Damiana :p

Pozdrawiam i czekam na Wasze wypowiedzi.. .
No więc musze powiedzieć ze trafiłem do wmiare wyrównanej grupy :mrgreen:
Jako cel stawiam sobie wyjscie z grupy :mrgreen:
Dalej to moge przegrać ale wyjść z grupy musze :!:

Jak dla mnie:
FcBialas- ze Stolicy ✅ Ostatnio typował raczej MLB. Myśle że powalczy :wink: Ale raczej daleko nie zajdzie. Choć życze jak najlepiej :mrgreen:
Kurs: 3.50
:Marcin-Odra: - prawdopodobnie mój najgroźniejszy rywal :twisted: Obeznany na wszystkich frontach. Napewno nie odpuści do końca. No i pierwszy pojedynek z nim mam na starcie :mrgreen:
Kurs: 2.20
Rangiz9- głownie MLB. Bo ten konkurs robił ostatnio furore. Postów tylko 34. Raczej nie wyjdzie z grupy ale moge się mylić :p
Kurs: 3.80
Landqvist- ostatnio pare trafionych typów. W TD w przeciwieństwie do mnie na ✅ . Napewno powalczy zobaczymy z jakim skutkiem.
Kurs: 3.00
Stauciak- czyli ja :mrgreen: Ostatnio nic mi nie wchodzi. Pojedyńcze spotkania tylko. W TD lepiej nie mówić :mrgreen: Na tenisie nawet nieźle się znam. Do rozpoczęcia konkursu jeszcze 3 dni. Napewno nieźle je wykorzystam , uzupełniając swoją tenisową wiedze. :mrgreen:
Kurs: 2.80

Pamiętaj Marcin o układzie :wink:
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Z tego co widzę to do łatwej grupy nie trafiłem. Pocieszę was na baseballu znam się bardziej niż na tenisie, więc macie jakieś szanse :mrgreen: :wink: Innych nie oceniam bo was nie znam, ale życzę powodzenia. I niech wygra najlepszy
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja tez sie wypowiem o mojej grupie.Jak zobaczylem ja pierwszy raz to pomyslalem bardzo trudna grupa.Swietni userzy.Wiem ze na tenisie znam sie kiepsko ale to samo bylo z mlb a teraz musze przyznac ze z tej dyscypliny czuje sie naprawde obecnie dobrze.Wiec chcialbym wyniesc z tego konkursu doswiadczenie.Moj cel to wyjscie z grupy wiem ze i tak to bedzie bardzo trudne.
P.S To niesprawiedliwe... :| Stauciak i Marcin maja jakis uklad :wink: :wink: :wink:
 
K 0

kapi1

Użytkownik
MOja grupa to grupa 6 nie zabardzo wiadomo kto dobrze typuje kto zle ale sadze ze:

Novo-malo postow ale jak sie zglosil to moze cos wiedziec ale na forum sie nie udziela dopiero 34 posty wiec nie weim jak go oceniac-
Kurs:3.80
Widzu-wedlug mnie kandydat do wyjscia zna sie na tenisie wiec bedzie z nim trudno moze powalczyc nawet o miejsca premiowane nagroda
Kurs:1.80
Hajduk-nie wiem czy zna sie na tenisie ale chyba nie bo nie widze zeby tam sie udzielal ale Mod zawsze grozny
Kurs:3.20
Kowboj-widze ze jak sie mu przyuwaze to wygrywa duzo jest dobry nawet w pijaczka ma rekord hehe.A co do tenisa to nie weim wiem ze jescze wygral w Quizie na shouthboxie wiec tu tez moze namieszac ale jak u niego z tenisem nie wiem
Kurs:2.30
Kamgol17-tak jak Novo duzo postow nie ma bo 46 ale z tego co widze typuje najczesciej pilke nozna ale moze byc takim ,,człornym kłonikiem&quot;
Kurs:4.00
Ja 8) -za duzo to ja sczescia nie mam wiec moge odpasc, ale raczej na tenisie sie dobrze znam ostatnio mi idzie bardzo dobrze po kilku typach nieudanych znow szystko trafiam i ogolnie jestem na + w tenisie i ostrzegam wsyzstkich moich rywali latwo skory nie oddam
Kurs:2.50

Rywalizacja powinna byc pomiedzy Widzem Kowboje i moze mna ale nie chce siebie oceniac w roli faworyta tlyko mowie ze znam sie troche na tenissie a o onnych za bardzo duzo nie wiem moze tez cos namieszaja pozyjemy zobaczymy

Moj Cel:Najlepiej byloby wygrac ale wyjsc z grupy trzeba bez dwoch zdan!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja jeszcze zapomniałem z mojej grupy opisać jedengo pana, Siwyafc. Tylko 30 postów, a jest od grudnia na forum. Typował na początku tylko piłkę nożną. Jak dla mnie bardzo małe szanse na wyjście z grupy, kurs: 4,80

Opisze jeszcze siebie, chodź nie chciałem tego na początku robić:
Yhm, moderator :p to każdy wie, więcej czytam forum, niż wypowiadam. Czytam 90% forum. Nie prowadze już swoich tematów, ale gram różne, najczęsciej piłke, później Tenis, hokej, koszykówka ze względu 50% na 50%. To jest atut tenisa. Ostatnio mam przerwe w graniu, mam nadzieje że pod koniec tygodnia znowu ruszę. Najbardziej obawiam się... szkoły, bo zawsze na rano mam, więc typy muszę podac 1 dzień wcześniej. To taki mały dyskonfort. Ale powino być ok.

Patrząc na grupy (tu odnoszę się tylko do moderatorów) najlepiej trafił (moim zdaniem) Benek. Teoretycznie ma najłatwiejszą grupę. Ciekawe jak to załatwił :p.

Stauciak, szkoda że Damian nam popsuł plany, gdyż spotykamy się w 1 kolejce :? Ale coś wymyślimy :p

Faworyta jako tako nie widze, jednak tutaj Damian i Widzu mogą &quot;dzielić kartami&quot; ;). A więc apeluje do osób z grupy 8 i 6 aby zrobili tak, by Ci dwaj panowie nie wyszli z grupy :p (zwłaszcza Damian) :p :p ???? (oczywiście żartuje ;) )
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Grupa 3 - nr mojego ulubionego koszykarza Iversona, moze przyniesie mi szczęście. :wink:

• bobo - dość dobry typer, nie wiem czy zna się na tenisie, ale wydaje mi się że nie - kurs 2.5
• kamyk88 - niewiele mogę powiedzieć - kurs - 4.0
• MasTereK - j.w. - kurs 4.0
• nonda - mój najgroźniejszy rywal w tej grupie, szkoda, że wychodzi jedna osoba bo mogę mieć problemy. Myślę, że przez skromność faworyzuje mnie do wyjścia z grupy ale to on jest tutaj faworytem. Z nim od razu kojarzy mi się tenis. Pamiętam gdy kiedyś na gg, zobaczyłem w jego opisie, że jakiś tenisista, którego obstawił przegrywa. Gdy się do niego odezwałem, zaczął wygrywac i wygrał mecz. Tak było kilkakrotnie, ja przyniosłem mu szczęście, może tym razem on przyniesie mi. - kurs 1.8
• tubinho - kojarzę nick jednka nic więcej - kurs 3.8

Ogólnie o konkursie, fantastyczny pomysł &quot;Wiślaku&quot;, tylko myślę, ze byłoby lepiej gdyby po dwie osoby wychodziły z grupy. Ogólnie zapowiada się najlepszy konkurs na forum. 8)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
tylko myślę, ze byłoby lepiej gdyby po dwie osoby wychodziły z grupy. Ogólnie zapowiada się najlepszy konkurs na forum
4. Po rozegraniu pierwszej tury, 2 najlepszych uczestnikow z grupy ma zagwarantowane uczestnictwo w drugiej turze.
 
peja 1

peja

Użytkownik
Wg mnie najsilniejsza grupa to grupa z numerem 5 a najsłabsze to grupa 1 ( moja ???? ) i 4 :p
 
siwyafc 0

siwyafc

Użytkownik
Witam Przeciwników ???? zapisałem sie do turnieju bo ostatnio ładnie sie dorobiłem na tenisie ???? w 2 tygodnie na Unibecie zrobiłem niecałe 4000zł ???? stawiając systemem trixi po 200zł całkiem spoko ???? pozdrawiam rywali i mam nadzieje że będę czarnym koniem(chodż troche musze na solarke pochodzić ???? ) .Niekminie tylko jednego że jak sie z kimś pojedynkuje to jak naprzyklad bede chciał to samo zdarzenie obstawić to co? tylko jeden kupon? i nieinteresuje mnie co konkureent robi? w tym dniu nieinteresuja mnie wyniki innych ludzi z grupy tylko bezposrednia potyczka z przeciwnikiem o te 3 punkty? dobra niepytam więcej bo pewnie niebedzie wam sie chciało czytać.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Hmmm to powinno sie grać cały czas po 6 typków dlatego ze i tak każdy trafiony typ sie liczy przez trafiony wiec jesli ktoś bedzie miał np 5 pewnych typkwó to wtedy ten 1 typek (szósty) może dac z wysokim kursem a nóz sie uda i bedzie git .Chyba dobrze rozumuje :wink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom