>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Czego obecnie słuchasz ?

Status
Zamknięty.
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Nie wiem czy był taki temat na forum, a myślę, że warto powymieniać się fajnymi nutami.
To ja zacznę.
Kid Cudi - Day And Night.
Wiadomo jak temat był to proszę o usunięcie.
Pozdro.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Masz rację, on jest geniuszem, a zarazem moim ulubionym wykonawcą ???? .
Ja tam najbardziej lubię &#39;&#39;Historię Stylu&#39;&#39; i &#39;&#39;Ja i mój lolo&quot;.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
A ja przez ostatnie pół roku odczuwam dziwny &quot;wstręt&quot; do muzyki, nie wiem czy po prostu &quot;osłuchało&quot; mi się wszystko, zawsze byłem wybrednym słuchaczem który nie przyjmował byle czego ale ostatnio absolutnie wszystkie &quot;hity&quot; puszczane gdziekolwiek od razu wprawiają mnie w zły nastrój ... chociaż od kilku dni kilka jazzowych nutek zapuszczałem i to mi umilało czas przy komputerze, Herbie Hancock w szczególności (wybrane utwory w szczególności dla tych którzy lubią &quot;żywe&quot; instrumenty&quot;)
 
1234tm 4

1234tm

Użytkownik
Obecnie electro-clash i synth pop lat 80 tych...
A innego dnia house...
A tak wogóle to O.S.T.R. to prawdziwy Łodzianin!!! Ełkaesiak:spokodfhgfh:
a ekipa OCB to moje osiedle ???? Bo wiecie wszyscy porządni Łodzianie to oczywiście Ełkaesiacy...np Leon Niemczyk, Juliusz Machulski
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Masz rację, on jest geniuszem, a zarazem moim ulubionym wykonawcą ???? .
Ja tam najbardziej lubię &#39;&#39;Historię Stylu&#39;&#39; i &#39;&#39;Ja i mój lolo&quot;.
Historia stylu tez fajna.
Mi sie podobaja najbardziej:
1 na 100
Masz to jak w banku
Tabasko
Kochana Polsko - klasyk ;)
Bół Doświadczeń
Keep It Classy
1980
Mówiłaś mi...
Ogolnie duzo tego jest, wiekszosc kawalkow Ostrego mi sie podoba ????
Edit: 1234tm - niestety Ełkaesiak :p nawet kiedys o ŁKSie nagral kawalek, bylo to na Saturatorze, ja od razu go skasowalem z racji ze jestem Widzewiakiem ;)
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
to ja polecam, prawie cały, bo jakoś mi nie leżą 2-3 nuty w których są dziewczyny, album:



album, skład jak i teksty jest po prostu wyjebany :spokodfhgfh:
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Stary, dobry polski hip hop (Hemp Gru, 52 Dębiec, Peja)
+ coś nowszego: Pih, Pezet czy Peter&amp;Łangi
Z innych gatunków muzyki, to codziennie RMF Maxx (czyli można powiedzieć, same najnowsze kawałki z popu).
Lubię też posłuchać Dj Tiesto - power mix (wymiata)
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Historia stylu tez fajna.
Mi sie podobaja najbardziej:
1 na 100
Masz to jak w banku
Tabasko
Kochana Polsko - klasyk ;)
Bół Doświadczeń
Keep It Classy
1980
Mówiłaś mi...
Ogolnie duzo tego jest, wiekszosc kawalkow Ostrego mi sie podoba ????
Edit: 1234tm - niestety Ełkaesiak :p nawet kiedys o ŁKSie nagral kawalek, bylo to na Saturatorze, ja od razu go skasowalem z racji ze jestem Widzewiakiem ;)
Hah to dlaczego ja zawsze myślałem, że jest Widzewiakiem ;&gt; ?
A czy on w ogóle podkreśla, że jest ełkaesiakiem ? Bo wiem, że zbiera koszulki drużyn ze Świata, ale nigdy nie słyszałem, żeby coś wspominał o ŁKS-ie ?
Adi zapomniałem oczywiście o innych tytułach, bo pisałem szybko z głowy.Połowo co wymieniłeś to jest magia : mówiłaś mi, Tabasco, Masz to jak w banku, 1 na 100 :* .
Ostatnio wkręciłem się w Gurala i słucham takie jak :
Mercedes Benz
Karma
Na Żywo z Poznania
Wycinanki
Łapcie może komuś się spodoba :
Mercedes Benz - http://pl.youtube.com/watch?v=pdRzRB1hCdw
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
tylko nie mylcie tematu...tutaj wpisujemy co aktualnie leci nam w odtwarzaczu a nie co suchamy na codzien:spokodfhgfh:
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
tylko nie mylcie tematu...tutaj wpisujemy co aktualnie leci nam w odtwarzaczu a nie co suchamy na codzien:spokodfhgfh:
No oczywiście.Akurat leci Gural, a później kawałek OSTR-ego, który tutaj do tematu ktoś wrzucił ;).
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Steve Vai - For the love of God
Armin van Buuren feat Audrey Gallagher - Hold on to me
Metallica - Fuel
Creedence Clearwater Revival - Have you ever seen the rain
Coldplay - Brothers and sisters
5 ostatnich piosenek wylosowanych przez winampa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom