>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

20. kolejka Primera Division 24-25.01.2009

Status
Zamknięty.
gutek84 93

gutek84

Forum VIP


Kursy by Expekt

Rozpoczynamy rundę rewanżową, czy Barcelona zrewanżuje się Numancii za niespodziewaną porażkę na inaugurację sezonu?? Czy Real podtrzyma dobrą formę i pokona Deportivo? Zapraszam do dyskusji na temat spotkań :spokodfhgfh:
 
bananarama 0

bananarama

Użytkownik
Malaga-Atletico Madryt [1:1]
typ: over 2,5
kurs: 1,9

ndz, 17:00


Analize w zasadzie mozna zaczac i skonczyc na wymienieniu kilku nazwisk: Forlán, Agüero, Maxi, Simao, Sinama- Pongolle, Luque, Baha, Eliseu, Duda. Każdy z tych zawodnikow wie co zrobić z piłka w polu karnym przeciwnika. Styl gry obu ekip podpowiada, ze pilka często będzie znajdowala się w pobliżu bramki przeciwnika.
Oba zespoly maja aktualnie po 31 punktow i sa na granicy P.UEFA. Atletico to po Barcy najlepiej ofensywnie usposobiony zespol. A przy tym dzieki popełniającej bledy parze stoperow, traci sporo goli (42-30). Najwięcej z calej czołówki ligi. Malaga ma nieco gorszy bilans (31-27), ale u siebie zazwyczaj Graja szybka, otwarta pilke. Tylko w dwoch pierwszych meczach u siebie (z Valencia i Bilbao) nie strzelili bramki.
Atletico nie wygralo od 5 spotkan. Dlatego musi zagrac ofensywnie. W pierwszej rundzie tylko w jednym wyjazdowym meczu z Osasuna nie strzelili bramki. Wszystko to wskazuje na over 2,5.

Wczoraj pojawila się informacja, ze zespole Atletico problemy maja ofensywny obrona Pernia i skrzydłowy Maxi. To troche ogranicza sile ognia. Zobaczymy co będzie w niedziele. Jednak w tym meczu przynajmniej 3bramki powinniśmy zobaczyc.

---------------------------------
wyrownany, troche rwany i szybki mecz. w sumie zasluzony remis.
duza ilosc strzalow z obu stron - ponad trzydziesci, i prawie polowa celnych. tyle samo setek, choc bramki troche fuksiarskie powpadaly.
 
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
Sevila - Racing
typ: 2
kurs: 6,5
bukmacher:Expekt

Ogladajac poprzedni meczu Sevilli chciało by sie rzec, że sie tylko odbył. Gdyby nie czerwona kartka Numanci, i gra z przewaga. Mimo kary na początku drugiej połowy, byli w stanie wymęczyć tylko jedną bramke. Goście prezentuja zaś wysoką forme, w zeszłym tygodniu wygrana z Getafe na wyjeździe, wcześniej ważne dwa mecze po 1 pkt z trudnymi rywalami.
Myśle, że jutro obędzie się BEZ NIESPODZIANKI I RACING WYGRA
Pozdrawiam.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
Mnie zastanawia wysoki kurs na Valencie,bo Mallorca to naprawdę nie zbyt mocna drużyna,widać po tabeli,oglądałem ich z Realem i wiele nie grali,z kolei Valencia naprawdę gra ostatnio dobrze,co prawda przegrała z Bilbao które gra ostatnio znakomiecie,ale byli mocno osłabieni(Silva,Albelda,Miguel, choćby nie grali,).
Oba zespoły grały w środku tygodnia Puchar Króla więc zmęczeni jednakowo będą,a piłkarsko i formą Valencia rywali znacznie przewyższa,poza tym muszą wygrac by gonić Seville i Real i z tyłu ich nie przeskoczyli.Martwi tylko kontuzja Renana,ale z Sevillą sobie i bez niego w Pucharze Króla poradzili,więc dadzą radę a kurs znakomity.

Ciekawi mnie też kurs na to,że Numancia nie strzeli gola albo że jedna drużyna strzeli gola w meczu Barce-Numancia(pewnie na 1 wychodzi) bo kurs ciekawy też,a przed tygodniem zmiażdzyli Depor i za bardzo nie zagroziła im drużyna La Coruna.
Real gra właśnie z Depor i powinni wygrać,bo ostatnio za Ramosa grają dobrze,a goście osłabieni choćby brakiem bramkarza(czerwona kartka za faul na Puyolu).
Nurtuje mnie czy warto postawić na Villareal.Niby grają ze słaba Ossasuną,ale oni powalczyli jednak ostatnio i z Realem i z Barcą,jak patrzę to i urwali pkt z Sevillą i wygrali z Getafe w ostatnich 4 meczach takie wyniki.

Co myślicie o tych meczach,które omówiłem.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
ale w Valencii teraz kontuzji doznał David Villa (opuścił boisko w meczu pucharowym) oraz urazu nabawił się Joaquin. Jeszcze nie jest pewne z tego co wiem czy będą oni gotowi na mecz z Mallorcą. Valencia bez tych graczy traci sporo na wartości.

Osasuna owszem gra całkiem przyjemnie mimo miejsca zajmowanego w lidze. Trener Camacho odmienił tą druzynę i choc obecnie nie są w najlepszej sytuacji to powinni się z niej wykaraskać. Z Villarreal jednak o punkty łatwo nie będzie, zwłaszca, ze podpopieczni Pellegriniego juz sporo punktow natracili w poprzednich kilku kolejkach i teraz grają mocno skoncentrowani, a przynajmniej tak bylo w meczu z Mallorcą.

Barcelona ? Niewątpliwie przyda się udowodnic Numancii, ze to Blaugrana jest lepsza i tamta wygrana z początku sezonu była istnym dziełem przypadku. Mój typ to zdecydowana wygrana Barcelony.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Co do meczu Barca Numancia to faktycznie ciekawym wydaje sie typ, ze Numancia nie strzeli bramki.... Srednia bramek strzelonych na wyjezdzie to 0.9. Na defensywe i dominujący styl Barcy, to może być za malo, aby zdobyc gola. Jednak bramka zawsze moze pasc, w istocie rzeczy futbol jest rowniez grą przypadku ???? . Dla mnie przypadku nie bedzie gdy Barcelona wygra roznica dwoch goli. Takze sklaniam sie ku handi -1 Barca.
 
grabek-gliwice 1

grabek-gliwice

Użytkownik
Spotkanie: Villareal - Osasuna
Typ: połowa/koniec 1/1
Kurs: 2,20
Buk: bet365
Analiza:

Postanowiłem poddać analizie spotkanie drużyn o różnych umiejętnościach. Villareal jest to zespół mocny, solidny, zbudowany z bardzo dobrych zawodników których czeka potyczka na własnym stadionie z najsłabszym zespołem w tym sezonie Osasuną. Dla obu ekip będzie to mecz o tzw. 6 pkt ponieważ ich ostatnie występy nie są zadawalające. Villareal w poprzednim spotkaniu zdołał przełamać zlą passę pięciu meczy bez zwycięstwa i myslę że w tym meczu pokażą na co ich stać. W składzie gości zabraknie Rodriguez&#39;a, Godina i Nihata, nie są to jakieś poważne osłabienia, a Pellegrini ma napewno kim ich zastąpić. Trener Camacho ma większe powody do zmartwienia. Napewno w tym meczu nie wystąpią: Roversio, Sola, Sergio,Tiago Gomes, Jokin Esparza, Oier i Portillo. Jak widać lista zawodników którzy nie zagrają przeciwko Villareal jest poważniejsza i ostatnie spotkania przekonują iż Gospodarze wyjdą zwycięsko z tej potyczki.
 
bananarama 0

bananarama

Użytkownik
wymienione nazwiska przegrały ostatnie 2 mecze w lidze. Tym razem uważam że zła seria zostanie przełamana i Atletico wygra.
Typ:2
Hhhmmm, nie wczytales się, albo nie znasz tematu, bo wymienione nazwiska nie graja tylko w rojiblancos, ale umieściłem tez napadziorow Malagi, którzy tutaj wymienieni (oprocz pomocnika Dudy) strzelili 15goli. Polowe wszystkich goli Malagi. A Luque dopiero co wraca do składu po kontuzji…


Villareal-Osasuna
Over 2,5
Kurs: 1,9


Drugi typ na over. Wydaje mi się, ze Villareal zaczyna wracac do swojej dobrej gry po niepowodzeniach z wielka czworka ligi. Z Valencia zagrali swietnie i ambitnie. Z mallorca zrobili co do nich należało.
wbrew temu co zostalo tu napisane ubytki składu Villareal na ten mecz sa bardzo znaczace. Gonzalo i Godin to podstawowi obroncy i duuza strata. Trener będzie szukal nowego ustawienia. Ale te ubytki to wlasnie szansa dla Osasuny na jedno lub dwa uklucia.
Camacho jest swietnym taktykiem i ostatnie mecze pokazuja ze zespol odbil się od dna. Nawet z tymi brakami w skladzie Osasuna powinna stawic duzy opor zoltej lodzi. Zagraja bardzo uważnie z tylu i szukali szybkich wyjsc.
Ale para Llorente-Rossi ma na swoim koncie 15bramek i w pierwszej polowie spróbuje otworzyc wynik. A to będzie zaproszenie do otwartej gry ze strony Osasuny.
generalnie wyczuwam;) jednobramkowe zywciestwo Villareal 2:1, 3:2
 
malibu 138

malibu

Użytkownik
Villarreal vs Osasuna

Na inaugurację 20. kolejki dojdzie do ciekawego pojedynku. Znajdujący się na piątej pozycji Villareal podejmie ostatnią Osasunę.Osasuna znajduje się od długiego czasu na ostatnim miejscu, strata do bezpiecznej pozycji wynosi już siedem punktów i wiele wskazuje, że jeszcze kilka słabych występów i tę w drużynę w kolejnym sezonie będziemy oglądali na drugoligowych boiskach.Podopieczni Manuela Pellegrini mają za sobą serię bardzo nieudanych spotkań, które dopiero w ubiegłej kolejce przerwała wygrana na własnym terenie z Realem Mallorca.Osasuna od początku sezonu prezentuje się fatalnie, przez bardzo długi okres nie potrafiła wygrać spotkania, do tego przegrała kilka niezwykle ważnych pojedynków z bezpośrednimi rywalami w walce o ligowy byt. Villareal ma dziś szansę podreperowania dorobku punktowego i powinien wygrać jeśli dalej chce walczyc o wicemistrzostwo

Mój typ: 1 1.50
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
bananarama faktycznie ciekawie wygląda ten typ na over 2,5 w meczu Villarreal. Grałbym tak ale to głównie ze względu na dobrą postawę gości. Jak już wspominałem Camacho odmienił tą drużynę i choć nadal są głęboko w strefie spadkowej to potrafią strzelać bramki nawet takim drużynom jak Real czy Barcelona. Dzisiaj także powinni być wstanie to uczynić. A Villarreal już wystarczająco pogubił punktów i dziś zagra na pewno tylko i wyłącznie o zwycięstwo. Zapowiada się ciekawy mecz mimo roznicy w tabeli i raczej over 2,5 ;)
 
unique 41

unique

Użytkownik
Na dziś jak większość nie spodziewam się niespodzianek i zarówno Villareal jaki i Barca powinny odnieść pewne zwycięstwa. Choć Osasuna ostatnim czasy dała w kość Barcelonie i Realowi, zapewne da i dziś Żółtym Łodziom Podwodnym, ale stawiam na drużynę Pellegriniego.

Co do drugiego dzisiejszego spotkania to bez 2 zdań oczekuje pogromu ze strony Barcelony, postawiłem handicapa na nich i myśle, że nie się nie zawiode, oszczędzanie sił w meczu pucharowym Eto, Henry&#39;ego Messiego (choć ten zagrał 15min) czy Xaviego nie pozwala mi nawet myśleć inaczej jak dziś powinnien paść wynik w granicach 4-0 lub wyżej, gdybym stawiał na ilość bramek Barcy była by to 6, ponieważ tyle im brakuje do 5000 bramki, czy zemsta będzie słodka?
 
1 0

14honor88

Użytkownik
Spotkanie : Real - Deportivo
Typ : 1 [hc 0:1,5]
Kurs : 2.20
Buk : bet365
O tym meczu i sytuacji w Realu można by napisać długie opowiadanie. Ja jednak postaram się wymienić najważniejsze fakty. Począwszy od Realu w , którym ostatnio sporo się działo . A mianowicie dzięki dociekliwości dziennikarzy stołecznej &quot;Marcy&quot; wyszło na jaw, że grudniowe wybory na prezydenta zostały sfałszowane. W wyniku tych rewelacji prezes Ramon Calderon podał się do dymisji. Jedną ze stron która jest bardzo zadowolona z takiego obrotu sprawy są najwierniejsi fani Realu , którzy mają mu za złe że zwolnił Fabio Capello i Bernda czyli trenerów którzy zdobywali z &quot;królewskimi&quot; mistrzostwo. Tak więc jeśli chodzi o atmosferę w klubie nie jest ta najlepsza. Jednak uważam że nie powinna wpłynąć negatywnie na formę zespołu, lecz może wręcz przeciwnie. Wracając do meczu to w niedziele na Santiago Bernabeu zawita zespół na pewno nie będący w dobrej formie i nastrojach. Bowiem Deportivo przegrywa ostatnio wszystko i to wyraźnie. Z Sevillą 1:2 i 0:3 oraz 1:3. Oraz oczywiście 0:5 z Barceloną i przyznam że jak dowiedziałem się o tym wyniku od razu sprawdziłem z kim Deporivo gra w kolejnej kolejce i wyszło na Real. Wtedy to już narodził się pomysł grania na Real -1,5 a specjalnie by utwierdzić się w tym typie obejrzałem powtórkę spotkania ich spotkania z Barca. Wniosków z niego wyciągnołem kilka. Ich gra jest po prostu bardzo bardzo słaba , a obrona lekko mówiąc &quot;dziurawa&quot;. Mecz zakończył się wynikiem 5:0 jednak mógł z 10:0 gdyby nie Aranzubia. I tu narodził się pomysł że bez niego przeciwko Realowi im będzie jeszcze trudniej bowiem dostał on w 84 minucie czerwoną kartkę. Następne co przemawia w tym spotkaniu za gospodarzami to historia spotkań. Na 38 spotkań (w Madrycie) aż 31 wygrał Real padło 5 remisów i dwukrotnie wygrali goście. Bilans bramkowy 90:29!. Ostatnie wyniki to 3:1, 3:1, 4:0. Jeśli dołożyć do tego wyśmienitą formę &quot;królewskich&quot; na własnym boisku (8:eek:ne:1 29:16) to wydaje się że Real powinien wygrać to spotkanie bez większych problemów. I odnieść piąte kolejne ligowe zwycięstwo
 
malibu 138

malibu

Użytkownik
Malaga - Atletico
W niedzielne popołudnie dojdzie do ciekawego pojedynku, na La Rosaleda Malaga gościła będzie Atletico Madryt. Minimalnym faworytem bukmacherów są goście (2.35) wydaje się jednak, że czeka nas wyrównany pojedynek. Obie ekipy to sąsiedzi w ligowej tabeli i o ile piąta lokata Atletico nie jest niczym specjalnym, o tyle szósta beniaminka z Malagi, to już pewne zaskoczenie.Gospodarze w tym sezonie prezentują się bardzo dobrze,Malaga przegrała zaledwie raz w ostatnich dziewięciu meczach, do tego od pięciu kolejek pozostaje niepokonana. W poprzedniej kolejce beniaminek nie dał najmniejszych szans , fatalnie grającemu Espanyolowi, i wygrał zdecydowanie 4:0. Forma, jak widać, nadal jest wysoka i goniące ścisłą czołówkę Atletico będzie miała bardzo trudne zadanie.Podopieczni Javiera Aguirre w tym sezonie mają aspiracje włączenia się do walki o najwyższe ligowe cele. Był taki moment, że wydawało się to jak najbardziej możliwe, aktualnie jednak, po kilku wpadkach, ekipa z Madrytu traci do lidera już dziewiętnaście punktów. Ostatnie kolejki nie były zbyt udane, w trzech pojedynkach udało się wywalczyć zaledwie jeden punkt, w poprzedniej kolejce remisując z Almerią. Poza tym zarówno porażka z Valencią, jak i domowa wpadka z Athletic Bilbao, stawiają ten zespół w niezbyt komfortowej sytuacji. Sytuacja trenera jest coraz trudniejsza, gdyż w opinii sympatyków, ostatnie słabe rezultaty są w głównej mierze jego winą. W tym kontekście rywalizacja z Malagą zapowiada się niezwykle ciekawie i motywacji, po żadnej ze stron, zabraknąć nie powinno.

Mój typ:2 2.35
 
bananarama 0

bananarama

Użytkownik
Hhhmmm, nie wczytales się, albo nie znasz tematu, bo wymienione nazwiska nie graja tylko w rojiblancos, ale umieściłem tez napadziorow Malagi, którzy tutaj wymienieni (oprocz pomocnika Dudy) strzelili 15goli. Polowe wszystkich goli Malagi. A Luque dopiero co wraca do składu po kontuzji…


Villareal-Osasuna [1:1]
Over 2,5
Kurs: 1,9


Drugi typ na over. Wydaje mi się, ze Villareal zaczyna wracac do swojej dobrej gry po niepowodzeniach z wielka czworka ligi. Z Valencia zagrali swietnie i ambitnie. Z mallorca zrobili co do nich należało.
wbrew temu co zostalo tu napisane ubytki składu Villareal na ten mecz sa bardzo znaczace. Gonzalo i Godin to podstawowi obroncy i duuza strata. Trener będzie szukal nowego ustawienia. Ale te ubytki to wlasnie szansa dla Osasuny na jedno lub dwa uklucia.
Camacho jest swietnym taktykiem i ostatnie mecze pokazuja ze zespol odbil się od dna. Nawet z tymi brakami w skladzie Osasuna powinna stawic duzy opor zoltej lodzi. Zagraja bardzo uważnie z tylu i szukali szybkich wyjsc.
Ale para Llorente-Rossi ma na swoim koncie 15bramek i w pierwszej polowie spróbuje otworzyc wynik. A to będzie zaproszenie do otwartej gry ze strony Osasuny.
generalnie wyczuwam;) jednobramkowe zywciestwo Villareal 2:1, 3:2
-------------------------------
niestety meczu nie widzialem, wiec trudno o jakies osobiste refleksje.
patrzac na komentarze po meczu, Villareal zasluzyl na zwyciestwo. zreszta statystki tez o tym mowia. 11 strzalow w swiatlo bramki. i uznanie najlepszym pilkarzem meczu bramkarza Osasuny - czyli Ricardo, ktory mial swoj udzial przy trzech bramkach z Realem Madryt, wczoraj zrehabilitowal sie. coz. znowu niewiele zabraklo;)
sprawdzilo sie, ze Camacho jest naprawde skutecznym trenejro. a Villareal wciaz szuka swojej dobrej dyspozycji..
 
bananarama 0

bananarama

Użytkownik
Almeria - Bilbao [2:1]


Ciekawy mecz odbedzie się dzis w Almerii, gdzie przyjezdza Athletic Bilbao. Oba zespoly zajmuja bezpieczna pozycje w tabeli ligowej (Almeria 15miejsce, Bilbao 9miejsce). Almeria przegrala ostatnio walke w pucharze z Mallorca, Bilbao ma realne szanse na awans, mimo ze zremisowalo swój ostatni mecz z Gijon u siebie. Wlasnie tez z tego powodu trener Bilbao nie zabral na mecz do Almerii trzech podstawowych zawodnikow – Llorente, Iraola i Veleza. Do tego dochodzi brak kluczowego stopera Aitora Ocio i bramkarza Javi Martineza. Z drugiej strony do składu wracaja inni kluczowi zawodnicy Yeste i kapitan Etxeberria, nie jest jednak pewne czy wyjda w pierwszym skladzie. Uważam że osłabienia Baskow sa powazne.
Jednym z zarzutow wobec trenera Caparrosa jest to, ze gra w zasadzie jednym skladem bez rotacji od początku sezonu, wiec pod koniec sezonu skutki mogą być przykre.

Almeria od kilku spotkan gra z nowym trenerem. Bez większej euforii na temat ich gry, ale na miare składu jaki maja osiągają zadowalajace wyniki zwycięstwo,3remisy i porazka.
W trakcie sezonu w większości spotkan u siebie Almeria strzelala bramke (w 8spotkaniach) i tylko w dwoch nic nie strzelila – z Sevilla i z Deporem w swych najlepszych dniach w tym sezonie. Dzis mysle ze również Almeria znajdzie sposób na zmiennika w bramce Bilbao.
W przeciwieństwie do Bilbao nie grali w srodku tygodnia i dzis będą maksymalnie skoncentrowani na zwycięstwie.

Obstawiam dwa typy:
Almeria strzeli bramke 1,6
Almeria 1 2.05


---------------------------
Almeria wykorzystala swoja szanse. zagrali bardzo skutecznie, bo tylko trzy razy uderzyli w swiatlo bramki!!!!
Bilbao, podobnie jak Gijon, licza na final pucharu i ewentualne wystepy w Uefa - byli myslami gdzie indziej.
Almeria po strzeleniu bramki uspokoila i kontrolowala gre, strzelili drugiego gola. Bilbao nie radzilo sobie w srodku. Jednak Yeste i Etxeberria po kontuzjach nie wrocili do swej dysopozycji.
w drugiej polowie gra sie wyrownala, ale Almeria dowiozla zwyciestwo.
 
bananarama 0

bananarama

Użytkownik
Getafe - Sporting [5:1]
over 2,5

krotko - Getafe w kryzysie, 4 porazki, a przed chwila jeszcze straszyla kazda ekipe, szczegolnie u siebie. spore zmiany w skladzie. w koncu zespol zaskoczy, bo ma potencjal ofensywny.
Sporting gra w polfinale pucharu, ale przed nim cykl spotkan z wielka czworka ligi. tego spotkania na pewno nie odpuszcza. wraca do skladu po miesiacu wazny ofensywny zawodnik - Matabuena. licze na kilka bramek.

------------------------
i pomyslec ze Getafe mialo zalamanie trwajace 4 kolejki...
Gijon wbrew zapowiedziom raczej bylo myslami na meczu rewanzowym z Bilbao, ale to przede wszytskim Getafe zagralo swietny mecz, a w ataku perfekcyjnie.
w bramce Gijon zagral debiutant i wpuscil co drugi strzal w swiatlo bramki, choc tak naprawde tylko przy jednej mozna cos mu zarzucic. bedzie mu snil ten mecz dlugo;) na mecz z Bilbao wroci podstawowy bramkarz i mysle ze nie bedzie mozna sie sugerowac tym pogromem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom