>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania i niezgodności

adizg 6

adizg

Użytkownik
9. Osoby wyrażające chęć udziału w konkursie muszą się zgłosić w odpowiednim temacie do dnia 25 do godziny 19:00 stycznia. 25 sierpnia rozlosowane zostaną pary.
Taki maly blad sie wkradl w regulamin ;)
 
mathieudepologne 0

mathieudepologne

Użytkownik
Ja też chcę.... nawet bardzo ;)
Czekałem aż konkurs ruszy, dziś wchodzę a tam już pełno ;(
Spóźniłem się o jakąś godzine...
Ale w regulaminie było coś o eliminacjach, może jeszcze się da jakoś załapać ;)
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Z tymi kwalifikacjami to niestety wkradł się chochlik;/ Nie ma ich kiedy przeprowadzić i nie za bardzo mam nawet pomysł jak. Ten zapis regulaminu jest niekatualny...Przepraszam za ten błąd. Ale poproszę o pisanie do mnie PW z chęcią uczestnioctwa, to będziecie wskakiwali do turnieju w kolejności wysłania do mnie wiadomości, jeśli np nikt z jakiejś pary nie poda typów.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Saksujcie jedno z dwóch zgłoszeń KOMBIEGO i wtedy ja jako ostatni wejdę do turnieju :spokodfhgfh:
Jareks89// już pokasowane
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
kolejnosc listy awaryjnej ( chłopaki z PW - sorry, wszystko przesuwa się o 1, bo nie zauważyłem że legionista jest 129 zapisany;]
1. legionista
2. doberman90
3. mbmartin
4. mathieudepologne
5. Tomek258
6. malin157
7. MakuAZS
Robimy tak. Jak ktoś w 1 rundzie nie poda typów dwa dni z rzędu to wkraczacie do gry za niego. Z tym, że jest stan 0:2 dla przeciwnika i gramy do 3 zwycięstw;]
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
UWAGA!!!!!!!!!!!!! ZMIANA REGULAMINU!!!!

Limit zapisów to 256 osób!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

osoby z listy rezerwowej już są zapisane.
 
P 0

phoneix115

Użytkownik
Marcin chyba jakiś błąd ci się wkradł napisałeś ze,runda kwalifikacyjna - 256 osób, 28 pojedynków, do trzech zwycięstw. ( 1 zwycięstwo = wyższe AKO danego dnia).Chyba powino byc 256 osób,128 pojedynków, do trzech zwycięstw(1 zwycięstwo=wyższe AKO danego dnia.)
 
mlody15-35967 0

mlody15-35967

Użytkownik
w zapisach pisze że jest 187 osób tzn. że moge jeszcze dołączyć? P.S dałem ot samo pytanie w zapisach przez pomyłke jak możecie to usuńcie
 
mietus_20 0

mietus_20

Użytkownik
Siemka Panowie
Widze ze regulamin konkursu ulega zmienia ciagle sie ktos dopisuje i zostala powiekszona liczba uczestnikow
I takie moje pytanie kiedy ruszamy z konkursem?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jeżeli zostanie uzyskana liczba 256 uczestników , wystarczy przeczytać regulamin nie wiem skąd ci się wzięło to pytanie.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Jeżeli zostanie uzyskana liczba 256 uczestników , wystarczy przeczytać regulamin nie wiem skąd ci się wzięło to pytanie.
3. Konkurs startuje dnia 26 stycznia i będzie trwał 10 tygodni.
9. Osoby wyrażające chęć udziału w konkursie muszą się zgłosić w odpowiednim temacie do dnia 24 stycznia do godziny 23:59. 25 stycznia rozlosowane zostaną pary.
Ja chyba wiem skąd mu się wzięło to pytanie... to tak gwoli ścisłości.
Rozumiem, że czekamy kilka dni aż będzie odpowiednia ilość osób ale jego pytanie wcale nie wynikało z nieprzeczytania regulaminu, tylko tak jak napisał, z tego że się on zmienił ????
 
Do góry Bottom