>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

lovebuzz 0

lovebuzz

Użytkownik
dokladne godziny meczow na stronach bukmacherow sa ustawiane poznym populudniem polskiego czasu, a bynajmniej dzisiaj tak bylo...
co z konkursowymi zakladami postawionymi wczesniej? niezly bajzel sie zrobil...
 
P 0

phoneix115

Użytkownik
Prasa w takim razie po co był zmieniany limit do 256 osób skoro kwalifikacje i tak nie został rozegrane.Sami se tylko więcej roboty narobiliście z tymi kwalifikacjami;].A po za tym 256 osób nie zostało uzyskane.
 
Z 0

zuko

Użytkownik
Olisadebe7 tak rozumiem. Lecz skoro jest napisane żeby podawać typy na tą noc w pierwszej rundzie, to chociaż u buka jest napisane że rozpoczyna się o 23 a mecz zostanie rozegrany o 3:30 to i tak będzie tej nocy.
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Olisadebe7 tak rozumiem. Lecz skoro jest napisane żeby podawać typy na tą noc w pierwszej rundzie, to chociaż u buka jest napisane że rozpoczyna się o 23 a mecz zostanie rozegrany o 3:30 to i tak będzie tej nocy.
Tak, ale tylko dlatego, że dajesz typy na dzień jutrzejszy ! Jeśli chciałbyś dać na 1 dzień konkursu (czyli od 00:00 jutro do 23:59 jutro) typ, który rozgrywa się dziś o 23:55 - byłby to typ nieważny.

1 dzień konkursu zaczyna się od dziś od północy. Mecze typowane na ten dzień mogą byc rozgrywane od 00:00 do 23:59 jutro.
Kolejne dni konkursu analogicznie...
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Prasa w takim razie po co był zmieniany limit do 256 osób skoro kwalifikacje i tak nie został rozegrane.Sami se tylko więcej roboty narobiliście z tymi kwalifikacjami;].A po za tym 256 osób nie zostało uzyskane.
Czy to jest dla Ciebie wielki problem, który przeszkadza komuś w udziale w konkursie?
Było dużo chętnych i postanowiliśmy od razu rozegrać turniej główny.
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
dokladne godziny meczow na stronach bukmacherow sa ustawiane poznym populudniem polskiego czasu, a bynajmniej dzisiaj tak bylo...
co z konkursowymi zakladami postawionymi wczesniej? niezly bajzel sie zrobil...
Jeśli chodzi o AO - problemu nie ma, bo każdy mecz rozgrywany jest po północy naszego czasu.
Schody zaczną się, gdy w kolejnych turniejach będziemy grali np od 23.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
dokladne godziny meczow na stronach bukmacherow sa ustawiane poznym populudniem polskiego czasu, a bynajmniej dzisiaj tak bylo...
co z konkursowymi zakladami postawionymi wczesniej? niezly bajzel sie zrobil...
ale Order of Play na tronie turnieju jest podany z wyprzedzeniem. Więc chyba wiadomo, że buk nie zdąrzył wprowadz godzin. Patrzysz strefę czasową, dodajesz/odejmujesz tyle godzin ile trzeba od czasu podanego w order of play iwiesz którego dnia jest spotkanie i o której godzinie;]
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
4.Możemy obstawia wszystkie spotkania z oferty Betsson i Bet-at-home, łącznie z dokładnym wynikiem, wynikiem 1 seta oraz handicapami setowymi. Wszystkie kursy muszą pochodzić z Betsson.com lub Bet-at-home. Kupon może się składać z typów z tylko jednego bukmachera!
grzeg232 – Trique

Marion Bartoli - Vera Zvonareva / 1 / 3.30 Betsson
Black C./Huber L. - Hantuchova D./Sugiyama A / 1 / 1.60 BAH
Dechy N./Santangelo M. - Llagostera Vives N./Martinez Sanchez M.J. (-1.5/+1.5) / 2 / 1.55 BAH
AKO: 8.18
kupony takie jak ten liczone sa po kursie jeden. Czytajcie regulamin.
 
Z 0

zuko

Użytkownik
A jeszcze mam pytanie. Do kiedy można podawać typy na jutrzejszy dzień? Do 00:00 dzisiaj czy do rozpoczęcia pierwszego spotkania na kuponie gracza?
 
zico1910 0

zico1910

Użytkownik
Witam,czy jest mozliwosc zmiany dwoch pierwszych typow w moim poscie,gdyz wlasnie doczytalem w regulaminie,ze nie mozna stawiac na tego samego zwyciezce co przeciwnik,mimo,ze typ jest inny.Dlatego prosze o zmiane swojego postu,ktory powinien wygladac w ten sposob.Przepraszam za problem.
Zico1910 - Kulu
1. 27-01-2009 09:30 Dinara Safina - Jelena Dokić typ:[email protected]
2. 27-01-2009 03:00 Fyrstenberg/Matkowski - Kubot/Marach typ:[email protected]
3. 27-01-2009 11:30 Juan Martin del Potro - Roger Federer typ:4 lub więcej setó[email protected]
Bukmacher: BAH
AKO: 5,58
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
A jeszcze mam pytanie. Do kiedy można podawać typy na jutrzejszy dzień? Do 00:00 dzisiaj czy do rozpoczęcia pierwszego spotkania na kuponie gracza?
do rozpoczęcia pierwszego spotkania.
Witam,czy jest mozliwosc zmiany dwoch pierwszych typow w moim poscie,gdyz wlasnie doczytalem w regulaminie,ze nie mozna stawiac na tego samego zwyciezce co przeciwnik,mimo,ze typ jest inny.Dlatego prosze o zmiane swojego postu,ktory powinien wygladac w ten sposob.Przepraszam za problem.
Zico1910 - Kulu
1. 27-01-2009 09:30 Dinara Safina - Jelena Dokić typ:[email protected]
2. 27-01-2009 03:00 Fyrstenberg/Matkowski - Kubot/Marach typ:[email protected]
3. 27-01-2009 11:30 Juan Martin del Potro - Roger Federer typ:4 lub więcej setó[email protected]
Bukmacher: BAH
AKO: 5,58
jak się zgodzi przeciwnik. Bo jak dla mnie oba typy powinny byc liczone po kursie 1. Jesli grzecznościowo się zgodzi, to ok.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Olisadebe7 wszystko już rozumiem, wiem o co chodzi. Tu ważniejsze jest żeby mecz odbył się w ten sam dzień, a nie chodzi tu o godziny.

A co do zmiany typów. Ja wyrażam zgodę, ale z tego co wiem to znów mój rywal źle typuję:
Możemy obstawiać wszystkie spotkania z oferty Betsson i Bet-at-home, łącznie z dokładnym wynikiem, wynikiem 1 seta oraz handicapami setowymi. Wszystkie kursy muszą pochodzić z Betsson.com lub Bet-at-home.
A mój rywal wszystkie zdarzenia ma ilość granych setów...
Więc Zico1910 przeczytaj uważnie regulamin, zastanów się i dopiero typuj, a nie zawracaj dupy inny cały czas...
 
Z 0

zuko

Użytkownik
Ale nie pisze w regulaminie że nie można na ilość setów obstawiać. Bo jeśli nie można to i ja mam źle ;/
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Olisadebe7 wszystko już rozumiem, wiem o co chodzi. Tu ważniejsze jest żeby mecz odbył się w ten sam dzień, a nie chodzi tu o godziny.
A co do zmiany typów. Ja wyrażam zgodę, ale z tego co wiem to znów mój rywal źle typuję:
Możemy obstawiać wszystkie spotkania z oferty Betsson i Bet-at-home, łącznie z dokładnym wynikiem, wynikiem 1 seta oraz handicapami setowymi. Wszystkie kursy muszą pochodzić z Betsson.com lub Bet-at-home.
A mój rywal wszystkie zdarzenia ma ilość granych setów...
Więc Zico1910 przeczytaj uważnie regulamin, zastanów się i dopiero typuj, a nie zawracaj dupy inny cały czas...
Ale nie pisze w regulaminie że nie można na ilość setów obstawiać. Bo jeśli nie można to i ja mam źle ;/
Typ na ilośc setów jest ok. Jest neutralny, czyli nie ma róznicy jaki typ podał na to spotkanie przeciwnik.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
a mam pytanie... jesli konkurs trwa 9tyg. to przez te 9 tyg. KONIECZNIE bede musial podawac typy tak? bo teraz sobie przypomnialem ze od 6 do 13 lutego mnie nie ma wiec chyba nie ma sensu w sumie abym startowal w konkursie...
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Typ na ilośc setów jest ok. Jest neutralny, czyli nie ma róznicy jaki typ podał na to spotkanie przeciwnik.
Możemy obstawiać wszystkie spotkania z oferty Betsson i Bet-at-home, łącznie z dokładnym wynikiem, wynikiem 1 seta oraz handicapami setowymi. Wszystkie kursy muszą pochodzić z Betsson.com lub Bet-at-home.
Prasa, moim zdaniem tu nie pisze, że można stawiać ilość setów?
 
michau 84

michau

Forum VIP
a mam pytanie... jesli konkurs trwa 9tyg. to przez te 9 tyg. KONIECZNIE bede musial podawac typy tak? bo teraz sobie przypomnialem ze od 6 do 13 lutego mnie nie ma wiec chyba nie ma sensu w sumie abym startowal w konkursie...
Koniecznie jeżeli chcesz uzyskać punkty. Po 2 dniu z rzędu automatycznie przegrywasz.
 
Do góry Bottom