>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania i niezgodności

malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Sorry za posta pod postem, będzie do usunięcia.
&quot;Jak może zacząć się o 23:00 spotkanie Fish M./Roddick A. - Del Potro J.M./Nalbandian D. gdy na tym samym korcie dopiero o 22:30 miały wyjść Ivanovic i Bammer. http://www.atpworldtour.com/tennis/e...009/404/op.pdf&quot;


Co do meczu Debla który miałbyć po ivanovic... która w ogóle nie wyszła na kort, i to było wiadome wcześniej... jest napisane followed by .. czyli nei ma dokładnie określonej godziny spotkania debla. Wpisałem taka jaka była w buku bo skąd miałem wiedzieć jaką wpisać? Miałem wpisać followed by?
jak mogło być wiadome wcześniej, gdy order of play jest ustalany długo przed rozpoczęciem kolejnego dnia zmagań, bądźmy poważni prosze...
 
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Co do meczu Debla który miałbyć po ivanovic... która w ogóle nie wyszła na kort, i to było wiadome wcześniej...
Przepraszam za 3 posty jeden po drugim (do usunięcia), ale jeszcze jedno - skoro było wiadome wcześniej że nie wyjdzie na kort to czemu obstawiłeś ten mecz, sam sobie zaprzeczasz... prawda jest taka, że oba Twoje spotkania deblowe zaczęły się po północy a bynajmniej w jednym z nich było wiadomo, że musi rozpocząć się dzisiaj a nie wczoraj i to jest fakt a godzina 23:00 z bah jest jak zwykle wyssana z palca
 
mati11100 0

mati11100

Użytkownik
od razu uwaga ode mnie - wszystko fajnie ale jak można podać typ o 23.30 na mecz który buk przyjmował do 23 i nie ma go ofercie od dobrej poł godziny ? kurs mam rozumiec sobie wymysliłes sam i spadków przed meczem napewno nie było ? sorry ale na takie cuda to ja sie nie godze i myśle że modzi przyznają mi racje

Bammer poddała mecz (kiedy to nawet sam nie wiem) i tu masz pecha, ale coż zrobić regulamin jest taki że typy zastępcze mozna podac tylko na ten sam dzień, a decydując sie na podanie wydarzenia zaczynającego się tak późno musiałeś sie z liczyć z ewentualnym kreczem i brakiem możliwości podania zastępczego

Hej. Tak się składa, że około 22.55 zauważyłem, że mecz Ivanovic - Bammer się nie zaczał. I szybko włączyłem baha, żeby zobaczyć co jeszcze jest i właściwie tylko to zostało, i jeszcze mecz Furstenberga i Matkowskiego, ale oni mieli zacząć grac po północy. I w momencie jak patrzyłem chwile przed 23 kurs był 1.4, nic tam nie zmieniałem, nie zawyżałem, w sumie ktoś podał chyba ten mecz i z takim samym kursem.
Nie stawiałem już na akort, przed 23, bo wg regulaminu typ trzeba podać na 5min przed rozpoczęciem, więc wg baha już było pozamiatane.
Zacząłem więc szukać jakiś informacji o której mecz zacznie się napewno. No i tu wpadłem na livescor.biz, gdzie byłą godz 23.45 (mam zrobionego print screena). Na order of play była tylko zapisane, że po meczu Ivanovic - Bammer więc już nie mi interpretować jak to miało być rozegrane.
Nie będę się kłucił, chciałem to zrobić najbardzie profesjonalnie i fair jak się da. Niech moderatorzy ocenią jak to rozliczyć. Poprostu jak zobaczyłem, że mój mecz się nei rozegra a jest jeszcze 1godz do pólnocy postanowiłem, że coś trzeba jescze zrobić.
Pozdro
 
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Od samego początku turnieju o tym była mowa, a oto tylko kilka zdań z postów modów potwierdzających moje słowa...
A to że ktoś w jakiś tam pojedynkach nie walczył o swoje to tylko i wyłącznie wina tej osoby

Jeżeli podajesz typ - na dziś na 23:00 - Twoim zadaniem jest sprawdzenie czy buk uwzględnił plan gier

P.S - Nie chodzi o dokładną godzinę z wyliczeniami, tylko o to, żebyś nie podał na dziś typu, który będzie rozgrywany o 1 w nocy jutro.
1 dzień konkursu zaczyna się od dziś od północy. Mecze typowane na ten dzień mogą byc rozgrywane od 00:00 do 23:59 jutro.
Kolejne dni konkursu analogicznie...
Order of Play na tronie turnieju jest podany z wyprzedzeniem. Więc chyba wiadomo, że buk nie zdąrzył wprowadz godzin. Patrzysz strefę czasową, dodajesz/odejmujesz tyle godzin ile trzeba od czasu podanego w order of play iwiesz którego dnia jest spotkanie i o której godzinie;]
 
dsquared 9

dsquared

Użytkownik
Napisał Olisadebe7 Zobacz post
Jeżeli podajesz typ - na dziś na 23:00 - Twoim zadaniem jest sprawdzenie czy buk uwzględnił plan gier
P.S - Nie chodzi o dokładną godzinę z wyliczeniami, tylko o to, żebyś nie podał na dziś typu, który będzie rozgrywany o 1 w nocy jutro.
Wszystkie mecze które podałem były zaplanowane na dzień w którym podąłem typy! A to ze się opóźnia to nie moja wina. I Order of play również podaje przybliżone godziny albo &quot;followed by&quot; , nigdy nie rozpoczyna się o podanej godzinie. To normalne. Jak podałbym mecze które nie odbywają sie w danym dniu wtedy jednoznacznie nagiąłbym regulamin. A tak to wszystko błahe przyczepianie się...
 
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
A ty swoje... Właśnie chodzi o to że nie były a ty zasugerowałeś się godziną bah. Wcześniej napisałeś:
Ważne żeby mecz rozpoczął się w danym dniu...
a teraz piszesz że opóźnienie to nie Twoja wina, więc jak to w końcu jest?!
Jeszcze raz powtarzam, że spotkanie poprzedzające było planowe nie przed 22:30, więc jakim cudem to miało się zacząć o 23... zaczęło się grubo po północy nie z powodu jakiegoś opóźnienia tylko po prostu z planu dnia.
 
dsquared 9

dsquared

Użytkownik
Ale w Order of play nie było godziny było &quot;followed by&quot; wiec godziny nie było podanej. Mecz był zaplanowany na dzień w którym podałem typ... i tyle. Zobaczymy co na to moderatorzy, czy też będą przyczepiali się do takich szczegółów...
 
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Nadal jesteś w błędzie... tak na dany dzień ale w ich strefie czasowej, dla nich to był ten sam jeden dzień, my w konkursie oddajemy typy w naszej strefie czasowej po to Olisadebe pisał o tych dodawaniach i odejmowaniach godzin, u nas zaczynał się już piątek...
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Panowie dosyć tej dyskusji. Regulamin jest regulaminem. Podliczyłem wszystko zgodnie z regulaminem. W dwóch pojedynkach trwa jeszcze rywalizacja dzisiaj i być może jutro. Wpisywanie wyimaginowanej godziny 23:00 z bah po prostu mnie śmieszy. Wielokrotnie była o tym mowa. Zauważcie też, że w betsson są często inne godziny - prawidłowe albo bliższe prawdzie niż w bah. Po raz kolejny piszę, nie patrzymy na godziny u buka, zwłaszcza na wyimaginowaną 23:00 w bah!!

Te pary:

rafael86 - mati11100 2-3
Dsquared - malin157 3-2

zapraszam do dalszej rywalizacji. Jeszcze wszystko jest możliwe. Skupcie się na dwóch ostatnich dniach i żeby uniknąc tego typu dyskusji podajcie typy na mecze, które zaczynają sie na pewno przed północą bez względu na to jak wpisuje sobie bah. W bah macie dość duż ofertę, bo są challengery.
 
mati11100 0

mati11100

Użytkownik
Mam prośbe do Moderatorów. czy mogłby ktoś zmienić godziny w moich 2 meczach 1/4 finału na dzień 21.03.2009, bo pomyliłem się i napisałem odwrotnie, a nie chce już w tym temacie sam mieszać.

Tak zapisałem:
2. 21/03/2009, 19.00 Federer R. - Murray A. 1 - Kurs 1.70
3. 21/03/2009, 21.00 Azarenka V./Zvonareva V. - Dulko G./Peer S. 3 sety - Kurs 2.35

A powinno być odwrotnie:
2. 21/03/2009, 21.00 Federer R. - Murray A. 1 - Kurs 1.70
3. 21/03/2009, 19.00 Azarenka V./Zvonareva V. - Dulko G./Peer S. 3 sety - Kurs 2.35

Niby wielkiego znaczenia to nie ma bo do tych spotkań i tak jeszcze dużo czasu, a stawiałem już jakiś czas temu. Ale pisze, żeby nie było jakiś problemów z tego powodu ????
 
mati11100 0

mati11100

Użytkownik
Mam takie pytanie.
Mój rywal podał wczoraj mecz Soderling R. - Lopez F i postawił 1. Ale mecz z powodu deszczu został przeniesiony na dzisiaj. Czy ja dzisiaj mogę stawiać w tym meczu na Soderlinga? Wkońcu nie jest to już ten sam dzień. Rywal czeka na ten mecz na dzień 6, a ja chciałbym postawić w 7. Prosze o szybką odpowiedź bo mało meczy jest na niedziele ????
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
Dzień 1
Dsquared - mbmartin
23.03.09 16:15 Delic A. - Köllerer D. 1 @ 1.70
Delic wygrał 1wszego seta 6-2, w drugim Delic prowadził , wówczas skreczował Kollerer , czy typ mam zaliczony jako trafiony? , według regulaminu punkt 1 tak ,ale chciałem się upewnić ,bo na livesports.pl jest wynik 0-0 krecz Köllerer.
 
dsquared 9

dsquared

Użytkownik
Delic wygrał 1wszego seta 6-2, w drugim Delic prowadził , wówczas skreczował Kollerer , czy typ mam zaliczony jako trafiony? , według regulaminu punkt 1 tak ,ale chciałem się upewnić ,bo na livesports.pl jest wynik 0-0 krecz Köllerer.
Masz zaliczone ???? - krecz na twoja korzyść...
 
michau 84

michau

Forum VIP
Delic wygrał 1wszego seta 6-2, w drugim Delic prowadził , wówczas skreczował Kollerer , czy typ mam zaliczony jako trafiony? , według regulaminu punkt 1 tak ,ale chciałem się upewnić ,bo na livesports.pl jest wynik 0-0 krecz Köllerer.
Typ na ✅
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Podawajcie na razie typy w temacie polfinalowym, bo ja jestem na komorce, a reszta modow poza domem rowniez.
 
R 0

rafael86

Użytkownik
zajrzałem teraz do tematu z zapisami i spostrzegłem że popełniłem drobny błąd (zgubiłem &quot;-&quot;) podając swój login w betsson - mam nadzieje że to nie będzie stanowiło jakieś przeszkody w wypłaceniu nagrody (konto zakładane było dawno temu i jakiś czas się tam nie logowałem więc być może stąd wynikła moja pomyłka)
 
Do góry Bottom