>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Pytania i niezgodności

gusto 695

gusto

Forum VIP
moja uwaga jest taka że wg regulaminu, który tutaj był do tej pory bardzo przestrzegany, typy zastępcze można podawać tylko na ten sam dzień w którym dostało sie zwrot, więc nie wiem czemu zaliczacie typy zastępcze podane dopiero następnego dnia.
Nie zaliczamy. :jezora:
 
arjus 0

arjus

Użytkownik
moja uwaga jest taka że wg regulaminu, który tutaj był do tej pory bardzo przestrzegany, typy zastępcze można podawać tylko na ten sam dzień w którym dostało sie zwrot, więc nie wiem czemu zaliczacie typy zastępcze podane dopiero następnego dnia.
gratuluje awansu ale małe ale skoro spotkanie zaczeło się prawie o 23 a piewszy set zakończył się po pólnocy(7:6) a drugim nastopil krecz to trudno dać typ zastępczy z tą samą dadą ,Gratuluję awansu ale według mnie nie odbyło się to w sportowym duchu ,szkoda ze modzi nie reagowali odrazu ,oszczędzili by mój czas ale i tak fajna zabawa POWODZENIA
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Dsquared - malin157 dzień 1. Czy typ nr 1 i 3 mojego przeciwnika będą zaliczone czy nie? chodzi o pkt. 6 regulaminu (Typy podajemy najpóźniej 10 min przed pierwszym spotkaniem)
 
dsquared 9

dsquared

Użytkownik
No niestety nie udało mi się wcześniej poodac typów. ledwo zdążyłem przed verdasco... No ale to juz od modów zależy.
 
R 0

rafael86

Użytkownik
gratuluje awansu ale małe ale skoro spotkanie zaczeło się prawie o 23 a piewszy set zakończył się po pólnocy(7:6) a drugim nastopil krecz to trudno dać typ zastępczy z tą samą dadą ,Gratuluję awansu ale według mnie nie odbyło się to w sportowym duchu ,szkoda ze modzi nie reagowali odrazu ,oszczędzili by mój czas ale i tak fajna zabawa POWODZENIA
dziekuje - awans uzyskany w pełni zasłuzenie
a tak w gwoli wyjaśnienia to o 23 to już wiedomo było że był krecz, wiec w teorii mogłes podać jakieś spotkania (a było jeszcze kilka w ofercie na 23:30 - wiem bo śledziłem wtedy mecze) a mówiac o sportowym duchu rywalizacji to sam fakt możliwości dania typu zastępczego na mecz który już był w zasadzie przegrany (typowałes dw 2-0 a w momencie kreczu już było 0-1 w setach) to moim zdaniem uśmiech losu a zarazem bezsens regulaminu z którego nie potrafiłeś skorzystać. Powodzenia następnym razem
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Dsquared - malin157 dzień 1. Czy typ nr 1 i 3 mojego przeciwnika będą zaliczone czy nie? chodzi o pkt. 6 regulaminu (Typy podajemy najpóźniej 10 min przed pierwszym spotkaniem)
Hmm, regulamin regulaminem ale ja bym to zaliczył. Podał dokładnie 6 minut przed meczem typ nr 1 i 11 minut przed meczem typ nr 3 (Ivanovic). Typ nr jest zaliczony na pewno natomiast nad pierwszym się zastanowimy. Ja poszedłbym z duchem gry ale ostateczna decyzje podejmiemy wspólnie.
No niestety nie udało mi się wcześniej poodac typów. ledwo zdążyłem przed verdasco... No ale to juz od modów zależy.
Ja bym zaliczył, ale czekam na decyzję kolegów.
I jeszcze jedno pytanie odnośnie pojedynku Radwańska - Szavay, czy traktować to spotkanie jako dzisiejsze czy jutrzejsze? u buków wygląda to ok. 50:50 a order of play też dużo niestety nie pomaga... http://www.atpworldtour.com/tennis/en/common/TrackIt.asp?file=/1/posting/2009/404/op.pdf
Trudno mi odpowidzieć na to pytanie, bo mecz prawdopodobnie zostanie rozegrany ok. północy :-|
 
K 0

klechu

Użytkownik
Mam pytanie, jak będą mecz rozliczany które zaczęły się w danym dniu, a zostały przerwane przez deszcz?? Bo w sumie jakby nie patrzec wystartowały w danym dniu. Nie wiem czy podawac typy zastępcze czy nie.
 
R 0

rafael86

Użytkownik
Podaje typ zastępczy za mecz:
Ivanovic A. - Bammer S. , który się nie odbył


2. 18/03/2009, 23.45 Fish M./Roddick A. - Del Potro J.M./Nalbandian D. 1 - Kurs 1.40

Wg baha mecz miał się rozpocząc o godzinie 23.00, ale tak jak jest w regulaminie, nie interesuje Was godzina jaką podaje buk. A więc portal www.livescore.biz podaje godzine rozpoczęcia tego meczu: 23.45


AKO 6.17
BAH
od razu uwaga ode mnie - wszystko fajnie ale jak można podać typ o 23.30 na mecz który buk przyjmował do 23 i nie ma go ofercie od dobrej poł godziny ? kurs mam rozumiec sobie wymysliłes sam i spadków przed meczem napewno nie było ? sorry ale na takie cuda to ja sie nie godze i myśle że modzi przyznają mi racje

Bammer poddała mecz (kiedy to nawet sam nie wiem) i tu masz pecha, ale coż zrobić regulamin jest taki że typy zastępcze mozna podac tylko na ten sam dzień, a decydując sie na podanie wydarzenia zaczynającego się tak późno musiałeś sie z liczyć z ewentualnym kreczem i brakiem możliwości podania zastępczego
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Dsquared - malin157
Mojemu przeciwnikowi pierwszego dnia został uznany mecz, choć podał go minutę przed spotkaniem, spoko jeśli tak można to można. Wczoraj zostało zaliczone spotkanie Del Potro - Isner, choć ewidentnie było wiadomo, że spotkanie to zacznie się po północy, a godzina z baha jest jak zwykle podawana ot tak sobie, ale ok i tak dzień przegrałem, więc nie ma sensu się kłócić, ale dziś mój przeciwnik znów podał 2 spotkania, które nie wiadomo dlaczego mają w bahu godzinę rozpoczęcia 23:00.
Jakoś teraz wszystko w tym konkursie się rozmazuje, we wcześniejszej fazie największy nacisk był właśnie na to by nie sugerować się godzinami podawanymi u danego buka a patrzeć na order of play, a teraz takie typy są zaliczane. Jak może zacząć się o 23:00 spotkanie Fish M./Roddick A. - Del Potro J.M./Nalbandian D. gdy na tym samym korcie dopiero o 22:30 miały wyjść Ivanovic i Bammer. http://www.atpworldtour.com/tennis/en/common/TrackIt.asp?file=/1/posting/2009/404/op.pdf
 
dsquared 9

dsquared

Użytkownik
Z godzinami zawsze jest problem. Buki podają różnie , Livescorey tez inaczej, i w order of play tez jest różnie. Ważne żeby mecz rozpoczął się w danym dniu...
 
dsquared 9

dsquared

Użytkownik
Sorry za posta pod postem, będzie do usunięcia.
&quot;Jak może zacząć się o 23:00 spotkanie Fish M./Roddick A. - Del Potro J.M./Nalbandian D. gdy na tym samym korcie dopiero o 22:30 miały wyjść Ivanovic i Bammer. http://www.atpworldtour.com/tennis/e...009/404/op.pdf&quot;


Co do meczu Debla który miałbyć po ivanovic... która w ogóle nie wyszła na kort, i to było wiadome wcześniej... jest napisane followed by .. czyli nei ma dokładnie określonej godziny spotkania debla. Wpisałem taka jaka była w buku bo skąd miałem wiedzieć jaką wpisać? Miałem wpisać followed by?
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Z godzinami zawsze jest problem. Buki podają różnie , Livescorey tez inaczej, i w order of play tez jest różnie. Ważne żeby mecz rozpoczął się w danym dniu...
No i żadne z Twoich spotkań deblowych nie rozpoczęło się wczoraj
 
Do góry Bottom