>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania i niezgodności

olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Osoby, które zgłosiły, iż mimo zapisania się do konkursu, nie ma ich w drabince - zostały do niej dodane i poinformowane na p/w. Ich rywale także dostali prywatne wiadomości.
 
porky 104

porky

Użytkownik

Typy podajemy zgodnie ze wzorem zamieszczonym w regulaminie. Bez żadnych kursyw, podkreśleń, pogrubień. Na końcu posta musi byc podane AKO. Daty, godziny...pamiętajcie o tym wszystkim.
Moderator wyraźnie napisał, że nie stosujemy żadnych pogrubień a mało kto tego przestrzega...
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Prasa mam bardzo ważne pytanie po co zostało rozdane aż 38 wolnych losów skoro w konkursie nie bierze udziału nawet 256 osób?? Przecież to bez sensu.W regulaminie pisało o kwalifikacjach ale o wolnych losach nie było nawet wzmianki ???? .
To bardzo proste. Jak w turnieju tenisowym drabinka przewidziana jest na 32 osoby, a zglosi sie 27 zawodnikow, to 5 ma wolny los. Normalne.
Przepraszam, ze nidktorych nie ma w drabince, ale sie wczoraj zamotalem z tym lekko. My fault.
Sprawdzajcie dokladnie!

PS. Oprocz modow konkursu wszystkie wolne losy byly losowane. My z racji masy liczenia zrobilismy sobie wolne od kwali ????
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
hmm... nie znalazłem siebie w żadnej z ćwiartek, za to znalazłem parę Odisio - kozak248. Chyba chodzi o mnie, ponieważ nie ma usera o nicku kozak248 (wyszukiwałem i nie znaleziono), wiec prosze o poprawienie.

I jeszcze jedno:
Czy pary w każdej z ćwiartek są poukładane przypadkowo czy po kolei, tzn. czy zwyciezca 1 pary bedzie grac ze zwyciezcą 2, zwyciezca 3 pary ze zwyciezcą 4 itd., czy kolejność par jest przypadkowa, albo czy później będzie kolejne losowanie?
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
Osoby, które zgłosiły, iż mimo zapisania się do konkursu, nie ma ich w drabince - zostały do niej dodane i poinformowane na p/w. Ich rywale także dostali prywatne wiadomości.
Ja nie dostałem p/w, mimo, że zgłaszałem że mnie nie uwzgledniliście w konkursie - nadal tez nigdzie nie widze, żebym był dopisany...
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Na pewno z godzinami będzie zamieszanie. Dla przykładu: mecz Kubot L./Marach O. - Fyrstenberg M./Matkowski M. to drugie spotkanie na danym korcie, pierwszy mecz zaczyna się o 1.00 polskiego czasu, więc jak mam wyliczyć kiedy zacznie się drugi mecz? Wpisać 2:30? 3:00? A co będzie jeżeli wpisze 3:00 a mecz zacznie się 2:45? Typ nieważny? Proszę o odpowiedź...

I jeszcze jedno. Czemu nie mogę kombinować zdarzeń z bet-at-home ze zdarzeniami z betsson?
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Ja nie dostałem p/w, mimo, że zgłaszałem że mnie nie uwzgledniliście w konkursie - nadal tez nigdzie nie widze, żebym był dopisany...
Zrobione - ćwiartka #1.

hmm... nie znalazłem siebie w żadnej z ćwiartek, za to znalazłem parę Odisio - kozak248. Chyba chodzi o mnie, ponieważ nie ma usera o nicku kozak248 (wyszukiwałem i nie znaleziono), wiec prosze o poprawienie.

I jeszcze jedno:
Czy pary w każdej z ćwiartek są poukładane przypadkowo czy po kolei, tzn. czy zwyciezca 1 pary bedzie grac ze zwyciezcą 2, zwyciezca 3 pary ze zwyciezcą 4 itd., czy kolejność par jest przypadkowa, albo czy później będzie kolejne losowanie?
Poprawione, przepraszamy za pomyłkę :spokodfhgfh:
Kolejność nie jest przypadkowa - to jest drabinka. Wygrany spotkania 1 gra z wygranym 2 spotkania itd...
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Na pewno z godzinami będzie zamieszanie. Dla przykładu: mecz Kubot L./Marach O. - Fyrstenberg M./Matkowski M. to drugie spotkanie na danym korcie, pierwszy mecz zaczyna się o 1.00 polskiego czasu, więc jak mam wyliczyć kiedy zacznie się drugi mecz? Wpisać 2:30? 3:00? A co będzie jeżeli wpisze 3:00 a mecz zacznie się 2:45? Typ nieważny? Proszę o odpowiedź...
Piszesz godzinę od bukmachera. Z godzinami chodzi o to, że jak gry będą zaczynali o 23 polskiego czasu, a mecz będzie 4 na korcie to wiadomo, że nie rozpocznie się o 23 naszego czasu, tylko już gruuuubo po północy, więc typ będzie na kolejny dzień.

I jeszcze jedno. Czemu nie mogę kombinować zdarzeń z bet-at-home ze zdarzeniami z betsson?
Bo tak mówi regulamin.
 
Z 0

zuko

Użytkownik
Piszesz godzinę od bukmachera. Z godzinami chodzi o to, że jak gry będą zaczynali o 23 polskiego czasu, a mecz będzie 4 na korcie to wiadomo, że nie rozpocznie się o 23 naszego czasu, tylko już gruuuubo po północy, więc typ będzie na kolejny dzień.
A ja dalej nie rozumiem ;/ Więc mam wpisać taką godzinę jak jest na bah czy przewidywaną godzinę rozpoczęcia?
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Witam. Dzieki uprzejmosci mojego rywala ( Uszkoo ), ktory poinformowal mnie, ze zagralem jego typy ( nie zauwazylem, ze zatypowal juz wczesniej ;) ) chcialbym, jezeli to mozliwe zmienic moj kupon. Znajduje sie on w II cwiartce, i chcialbym, aby wygladal tak :
Uszkoo vs Win1988
27-01-09 00:05 Andy Roddick - Novak Djokovic wiecej niz 4 sety 1.4
27-01-09 00:05 Federer R. - Del Potro J.M. +1.5 seta 2 3.00
27-01-09 09:30 Safina D. - Dokic J. 3 sety beda grane 2.5
buk : bah
ako po tej zmianie bedzie wygladalo tak : 10.05
Przepraszam za problem. Wiecej to sie nie powtorzy. Jeszcze raz wielkie pozdro dla Uszkoo !
 
K 0

kierasckm

Użytkownik
I cwiartka
prosze o usuniecie mojego 1 posta gdyz zapomnialem wpisac godz rozpoczecia zdazen
poprawny jest nizej
sorki i z gory dzieki
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Prosze usunac post #21 z III cwiartki, kopiowalem wzor z innego postu i zapomnialem zmienic AKO, poprawne jest w #22. Dzieki.
Już ????

Przepraszam za problem. Wiecej to sie nie powtorzy. Jeszcze raz wielkie pozdro dla Uszkoo !
Gotowe ????

I cwiartka
prosze o usuniecie mojego 1 posta gdyz zapomnialem wpisac godz rozpoczecia zdazen
poprawny jest nizej
sorki i z gory dzieki
usunięte ????
A ja dalej nie rozumiem ;/ Więc mam wpisać taką godzinę jak jest na bah czy przewidywaną godzinę rozpoczęcia?
Wyobraź sobie, że gry turniejowe w jakimś turnieju rozpoczynaja się codziennie o 23:00.
Buk nie zna jeszcze planu gier, dlatego wszystkie mecze jakie zostaną rozegrane danego dnia wyznacza na 23:00.
Później to koryguje, czyli trzeci mecz na korcie wyznacza np na 02:30 następnego dnia.
Jeżeli podajesz typ - na dziś na 23:00 - Twoim zadaniem jest sprawdzenie czy buk uwzględnił plan gier, czy walnął wszystkie spotkania na godzinę, w której rozpoczynają się pierwsze gry turnieju.
Pytanie sprawdzające czy zrozumiałeś:
Godzina u buka danego typu to 23:00. Wiesz, że o 23:00 zaczynają codziennie grac pierwsze spotkania na wszystkich kortach. Wchodzisz w plan gier i widzisz, że spotkanie które chcesz typować jest trzecie na korcie.
Czy jest możliwość żeby rozegrano je o 23:00 tego dnia?
Jeśli odpowiedź brzmi &#39;nie&#39; - zrozumiałes mój przekaz ????
Pozdrawiam
P.S - Nie chodzi o dokładną godzinę z wyliczeniami, tylko o to, żebyś nie podał na dziś typu, który będzie rozgrywany o 1 w nocy jutro.
 
Do góry Bottom