>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak, trzeba wpłacić depozyt 15$.
Moja prywatna rada: przy dobrej współpracy z firmą gamebookers jest duża szansa, że po tym konkursie będą kolejne z atrakcyjnymi pulami nagród. Każdy kto założy konto i wpłaci depozyt będzie miał problem z głowy i w kolejnych konkursach będzie mógł śmiało zagrać. Aż 32 osoby są nagradzane bonusami, więc szansa na nagrodę, nawet symboliczną jest większa niż w innych konkursach
Link do rejestracji (automatycznie otrzymamy bonus od depozytu)
 
looker29 0

looker29

Użytkownik
czy mogę się zarejestrować na gamebookers i zacząć udział w konkursie bez wpłaty depozytu.. a wpłaty dokonać później? czy musze dokonać wpłaty jednocześnie z rejestracją..?
 
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
2. Typujemy tylko spotkania NBA z ofert bukmachera Pinnacle Gamebokers bet365 Opcje obstawiania: Można podawać typy na zwycięstwo, remis, handicapy, oraz Over/Under, typy na kwarty, polowy (handicapy jak i o/u), o/u danej drużyny.
domyślam się, że to literówka w nazwie bukmachera ????
pozdr,
Vader // Zdarza się nawet najlepszym na najbardziej profesjonalnym forum...
 
losherlocklos 0

losherlocklos

Użytkownik
Pytanko do poniższych punktów regulaminu:

4. Pierwszych 12 graczy ( najlepszym bilansem) z każdej kolejki automatycznie przechodzą do fazy finałowej - all star game
5. Uczestnicy, którym się nie powiodło w pierwszych kwalifikacjach mogą próbować sił w kolejnych.


Uczestnicy, którym się nie powiodło w pierwszych kwalifikacjach będą mieć swój aktualny bilans punktów, czy też wszyscy zaczynają od zera w następnych kwalifikacjach? Czy punkty z pierwszej fazy kwalifikacji, chodzi o 12 graczy z najlepszym bilansem, zostaną im do fazy finałowej?
 
D 0

darkog

Użytkownik
Tak, trzeba wpłacić depozyt 15$.
Moja prywatna rada: przy dobrej współpracy z firmą gamebookers jest duża szansa, że po tym konkursie będą kolejne z atrakcyjnymi pulami nagród. Każdy kto założy konto i wpłaci depozyt będzie miał problem z głowy i w kolejnych konkursach będzie mógł śmiało zagrać. Aż 32 osoby są nagradzane bonusami, więc szansa na nagrodę, nawet symboliczną jest większa niż w innych konkursach
Link do rejestracji (automatycznie otrzymamy bonus od depozytu)
czy będzie to problem jeżeli moja ostatnia wpłata była dobrych kilka lat temu? jeżeli sie nie myle to był wtedy inny właściciel (przed PartyPoker):-?
 
slipknot1910 14

slipknot1910

Użytkownik
W regulaminie pisze,że podajemy typy z kursami nie mniejszymi niż 1.60.Tak piszę dla przypomnienia,bo widziałem już kilka typów z kursem poniżej 1.60,co prawda niewiele poniżej,bo raptem koło 1.58,ale zasady to zasady...
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
W regulaminie pisze,że podajemy typy z kursami nie mniejszymi niż 1.60.Tak piszę dla przypomnienia,bo widziałem już kilka typów z kursem poniżej 1.60,co prawda niewiele poniżej,bo raptem koło 1.58,ale zasady to zasady...
mówisz o meczu Phoenix, sam go puściłem po niższym kursie niż 1.6, dokładnie po 1,595(w zaokrągleniu 1.6), ale to przez swoje niedopatrzenie(zapomniałem o tym punkcie regulaminu). Mam nadzieje że jako że jest to pierwszy dzień konkursu zostanie nam to wybaczane
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom