>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

RPA (temat zbiorczy)

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Maritzburg United - Ajax Cape Town 2 @@ 1,65 Bwin ⛔
Goście spotkania to lider ligi , Maritzburg to ostatnia drużyna grają najgorzej w lidze i dziś będzie im bardzo ciężko o punkty , Ajax Cape często reprezentuje kraj Południowej Afryki w między klubowych rozgrywkach na innych kontynentach Khanyeza znakomity napastnik grający w Ajax strzelec 9 bramek na pewno da dziś o sobie znać i swojej osobie . Piłkarze Ajaxu nigdy nie przegrali jeszcze w historii z gospodarzami , mierzyli się już 3 razy , 2 razy wygrywali goście i raz padł remis. Dziś nie wyobrazam sobie aby goście nie wygrali.
Początek meczu o 14:30 oceniam typ na 6/10
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Maritzburg Utd – Supersport Utd
Typ: 1
Kurs: 4.05
Bukmacher: BWIN


Analiza:

Spotkanie 17 kolejki I ligi RPA w którym zmierzą się będący aktualnie na 15 pozycji w tabeli zespół Maritzburg z aktualnym wice liderem SuperSport. Gospodarze tego spotkania rozegrali do chwili obecnej 7 spotkań przed własną publicznością w których zdołali 4x odnieść zwycięstwo 1x zremisowali a 2x schodzili z boiska pokonania strzelając przy tym 11 bramek a stracili 9. Goście natomiast rozegrali do tej pory 9 spotkań przed własną publicznością w których udało im się 5x wygrać 2x zremisowali a 2x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 11 bramek a stracili 8. Mecz ten jest doskonałą okazją na opuszczenie przez gospodarz przedostatniej pozycji w tabeli i mają ku temu bardzo dobrą okazję gdyż goście ostatnio jak by uleciało nie co powietrze. Gospodarze natomiast po dość długiej serii bez zwycięstwa przełamali się w ostatniej kolejce pokonując aktualnego lider zespół Ajaxu Cape Town 2:0 i dlatego w moim przekonaniu jeśli po raz kolejny gospodarze się skoncentrują na 100% to zwycięstwo będzie w zasięgu ręki a my możemy zaryzykować ten typ po dobrym kursie 4.05 jaki znaleźć możemy w BWIN. Poniżej dołączam link ze szczegółowymi statystykami w/w zespołów oraz z ewentualnym wynikiem.
http://soccerway.com/national/south-africa/
1:3 ⛔
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ajax Cape Town - Platinum Stars-------&gt; 1 @@ 1,85 Bwin [PRZEŁOŻONY]
Ajax Cape jak dotąd lokuje się na 5 lokacie w tabeli , Najwięcej punktów gospodarze zdobywają właśnie na własnym terenie. W Zespole Ajaxu znakomitą formę w tym sezonie prezentuje Eliott Mabhudi Khanyeza strzelając 13 bramek w tym sezonie z 25 strzelonych przez jego zespół , Uważam że jeżeli Ajax chce się liczyć o potocznie zwane &#39;&#39;pudło&#39;&#39; musi takie spotkanie wygrać tym bardziej gdzie grają na własnym terenie. Obie ekipy spotykały się ze sobą 10 razy , 3 razy wygrywał Ajax , 2 razy Platinium i 5 razy remisowali ze sobą, Obserwuje zespół Ajaxu od dłuższego czasu i dziś powinni odnieść kluczowe zwycięstwo.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Free State Stars - Thanda Royal Zul ---&gt; 1 @@ 2,20 ✅ ✅
Free State na pewno nie są w miejscu w którym by chcieli być , zaledwie 10 lokata to dla tak znanego zespołu nie jest chluba. Ich rywal to jeszcze niżej notowany zespół lokujący się na 14 miejscu i grający istne dno pozwoliłem sobie zobaczyć 1 mecz który udało mi się znaleźć właśnie z udziałem gości i muszę przyznać że ich styl gry jest &#39;&#39;Kopnij a ty leć&#39;&#39; Natomiast gospodarze próbują coś pograć piłką wiadomo jakie warunki o tej poże w Afrycę ale to ich teren ich klimat do którego są przyzwyczajeni uważam że nie długo kończącą ligę piłkarze gospodarzy będą chcieli zakończyć znacznie lepiej dzisiejszą wygraną mogą wskoczyć na 6 miejsce , Jednak najpierw trzeba dziś wygrać. U siebie ekipga Free est nie pokona od Listopada co bardzo dużo znaczy i uważam że dziś spokojnie wygrają kurs godny uwagi 2,20
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Free State Stars - Thanda Royal Zul ---&gt; 1 @@ 2,20 ✅
Free State na pewno nie są w miejscu w którym by chcieli być , zaledwie 10 lokata to dla tak znanego zespołu nie jest chluba. Ich rywal to jeszcze niżej notowany zespół lokujący się na 14 miejscu i grający istne dno pozwoliłem sobie zobaczyć 1 mecz który udało mi się znaleźć właśnie z udziałem gości i muszę przyznać że ich styl gry jest &#39;&#39;Kopnij a ty leć&#39;&#39; Natomiast gospodarze próbują coś pograć piłką wiadomo jakie warunki o tej poże w Afrycę ale to ich teren ich klimat do którego są przyzwyczajeni uważam że nie długo kończącą ligę piłkarze gospodarzy będą chcieli zakończyć znacznie lepiej dzisiejszą wygraną mogą wskoczyć na 6 miejsce , Jednak najpierw trzeba dziś wygrać. U siebie ekipga Free est nie pokona od Listopada co bardzo dużo znaczy i uważam że dziś spokojnie wygrają kurs godny uwagi 2,20
Gładko 2 :0 mecz trzeba przyznać łatwo trafiony a kurs godny uwagi , czytałem relację z tego spotkania na Angielskim forum podobno goście nie istnieli .
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
SuperSport United - Golden Arrows ----&gt; 1 @@ 1,50 7/10 ⛔
Bardzo ciekawy kurs wystawili bukmacherzy na to spotkanie , Gospodarze murowany lider i faworyt do zdobycia mistrzostwa , Golden to drużyna która nie potrafi grać właśnie z zespołem gospodarzy na ostatnich 10 spotkań nie wygrali ani jednego :!: , Znakomity Liberyjczyk gra w zespole SuperSport Anthony Laffor który jest najlepszym strzelcem zespołu i według mnie zawodnikiem. Dziś nie wierze w przegraną gospodarzy nie wyobrażam sobie wręcz innego wyniku. Typuje zwycięstwo gospodarzy.
Inne typy z tej LIGI
Kaizer Chiefs -Santos FC 1 @@ 1,75 5/10 ⛔
Bloemfontein Celtic - Bay United 1 @@ 1,50 8/10 ✅
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ja też mam parę typów, nie chce mi się pisać analizy naprawdę :p
po prostu jeśli już ostatnio tak próbuję egzotyki to RPA też coś spróbuję, więc:
Maritzburg United - Free State Stars Free State Stars 2.50 ⛔
Bloemfontein Celtic - Bay United Bloemfontein Celtic 1.44 ✅
Moroka Swallows - Mamelodi Sundowns Moroka Swallows 2.30 ⛔
tak samo jak Doberman typowałbym też mecze Kaizer i Celtic
Kursy z bet365
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
24 luty 2010r
godzina 18:30​
RPA - Premier League
Santos - AmaZulu | Typ: Santos - Kurs: 1,60
Zdecydowałem się na dość egzotyczny typ, ponieważ wydaje mi się on dość pewny. W RPA do końca rozgrywek pierwszej ligi pozostały tylko 2 kolejki. Sprawa mistrzostwa i awansu do Afrykańskiej LM jest już raczej przesądzona, ale walka o 3. miejsce (prawo udziału w Pucharze Konfederacji) wciąż trwa. W tej chwili na tej pozycji znajduje się ekipa Kaizer Chiefs, ale ma tylko 1 punkt przewagi nad Santosem. Oba zespoły bardzo chcą wywalczyć awans do międzynarodowego pucharu, dlatego liczę na ich sporą mobilizację w swoich meczach. W teoretycznie lepszej sytuacji znajduje się Kaizer Chiefs, ale Santos, chcąc powalczyć i dać sobie szansę, musi zagrać w obu swoich ostatnich spotkaniach na 110% .
Dzisiejszy przeciwnik - AmaZulu - jest średniakiem ligowym, który w tym sezonie nic już nie osiągnie. W tej chwili znajduje się na bezpiecznej 10. pozycji i piłkarze zapewne myślą już o wakacjach. W ostatnich 3 spotkaniach AmaZulu zaliczyło zwycięstwo, remis i porażkę, strzelając tylko jednego gola. CIężko określić aktualną formę, jednak zespół porównywalny umiejętnościami do Santosu - Orlando Pirates - pokonał niedawno AmaZulu 2-0.
Sanstos jest w formie. Pokazuje to choćby ostatnie spotkanie ligowe wygrane pewnie z Wits University na wyjeździe 3-0. Wcześniej było kiepsko, jednak u siebie Santos zawsze grał dość dobrze i równo.
Dzisiaj na pewno gospodarze zrobią wszystko by wygrać. Nie wiadomo czy w grę nie wejdą jakieś pieniądze, ale nie chce nic mówić, bo to bezpodstawne oskarżanie. Wierzę jednak, że Santos, który jest lepszym zespołem i gra u siebie, bardzo zmobilizowany wyjdzie na to spotkanie i zgarnie bardzo potrzebne 3 punkty.
_________________________________________________​

Kaizer Chiefs - Mpumalanga Black Aces | Typ: Kaizer Chiefs - Kurs: 1,40

Jak wcześniej wspomniałem 3. miejsce zajmuje aktualnie Kaizer Chiefs. Również bardzo potrzebuje zwycięstwa, a dzisiaj zagra z Mpumalanga Black Aces - zespołem, który najprawdopodobniej zagra w barażach o utrzymanie. Niezła ostatnia forma i mobilizacja powinna sprawić, że gospodarze łatwo dopiszą do swojego konta 3 punkty.
_________________________________________________​
Supersport Utd - Wits University | Typ: Supersport Utd - Kurs: 1,32
Do tego dokładam typ na spotkanie, w którym aktualny lider zmierzy się z jedną z najsłabszych zespołów w lidze. Jest to ostatni mecz Supersport Utd na własnym obiekcie. Co ciekawe właśnie w tym spotkaniu gospodarze mogą zapewnić sobie mistrzostwo kraju. Wystarczy wygrać. Stadion na pewno będzie pełen kibiców żądnych świętowania po bardzo udanym sezonie. Piłkarze są na pewno podnieceni, wyjdą na boisko i zrobią co do nich zależy. Kurs niski, ale oddający prawdopodobieństwo wejścia tego typu.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Vasco Da Gama – Maritzburg United (I liga R.P.A.)
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 10 kolejki I ligi R.P.A. w którym to zmierzą się będący aktualnie na 10 miejscu w tabeli zespół Vasco Da Gama z 14 Maritzburg United. Gospodarze tego spotkania w swoich 4 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na Bellville Stadium zdołali 2x odnieść zwycięstwo a 2x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 6 bramek a stracili 4. Goście natomiast w swoich 4 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na wyjeździe zdołali 2x zremisować a 2x doznali porażki strzelając przy tym 3 bramki a stracili 6. Spojrzałem na ostatnie występy w/w zespołów i wydaje mi się, że w ostatnim czasie to dzisiejsi gospodarze są w lepszej dyspozycji stąd mój typ na ten pojedynek to 1.

3:2 ✅
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wracamy do Ligi Południowej Afryki kilka meczy obserwowałem i postanowiłem znów ją typować. Już dziś 11 kolejka.
Mamelodi Sundowns - Amazulu
Lider rozgrywek Mamelodi Sundowns zmierzy się z zajmującym miejsce trzynaste Amazulu. Na wstępie warto dodać że obie drużyny mierzyły się ze sobą już dziesięć razy, siedem razy zwycięsko wychodzili z tego piłkarze Mamelodi, jeden remis i dwie wygrane Amazulu. Mamelodi to zespół prowadzony przez Antonio Lopeza Habasa. Znakomicie radzą sobie w tym sezonie najwięcej bramek strzelonych 18 i najmniej straconych 5. Ostatnie pięć spotkań to cztery zwycięstwa i porażka. Przy formie Amazulu trzy remisy, wygrana oraz porażka. Znakomicie w ataku radzi sobie
Elliot Khenyeza w tej ekipie gra pamiętany z mistrzostw w RPA Matthew Paul Booth. Jeśli Mamelodi poważnie myśli o tym mistrzostwie a takie są założenia z takim rywalem powinni się rozprawić bez żadnych przeszkód.

Win Mamelodi @@ 1,40 Bwin
Inne typy :
Santos FC - SuperSport United 1 @@ 2,10
Mpumalanga Black Aces - Kaizer Chiefs 2 @@ 1,65


Postaram się coś jeszcze wpisać.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
SEZON 2011/2012

Piłka nożna: RPA 1 (Republika Południowej Afryki)
Free State Stars - Jomo Cosmos
Over 3.5 gola
5.00
Sportingbet


Dzisiaj o godzinie 15:00 zostanie rozegrany pierwszy mecz w lidze RPA w ramach trzeciej kolejki spotkań. Zmierzy się w nim Free State Stars (7 miejsce po 2 kolejkach) i Jomo Cosmos (13 pozycja w tabeli po 2 meczach).

Za nami dopiero 2 kolejki południowo afrykańskiej 1 ligi. Gospodarze jeden mecz wygrali, a drugi zremisowali. Goście póki co dwie porażki i zero punktów na koncie. Dzisiaj będzie im również ciężko o jakiekolwiek punkty. O bramkę jednak mogą się pokusić. Jeżeli strzelą jednego gola to gospodarze, którzy są faworytami ego spotkania będą musieli zdobyć co najmniej 2 bramki aby zdobyć 3 punkty w tym meczu. Jeżeli wpadną w tym meczu 3 gole to o czwartego nie będzie już tak trudno. Najważniejsze aby już na początku meczu wpadła bramka. Wtedy worek z golami powinien się otworzyć.

Mecz 3 kolejki spotkań. Gospodarze w roli faworyta. Goście póki co zawodzą. W dotychczas obie ekipy spotkały się 6 razy i bilans mniej więcej jest na remis. Stawiam dzisiaj 3:1 dla F. S. Stars, a zatem over 3.5 gola.
 
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
Dyscyplina Pilka nozna South Africa 07.04.2013 godz 15:00
Ajax Cape Town - Free State Stars


Typ - 1 wynik 4-2 ✅✅✅
kurs - 2.50 Unibet
http://int.soccerway.com/matches/201...616/head2head/
Patrzac na H2H druzyny robia tzw 3za3
Sytuacja w tabeli jest nastepujaca gospodarze zajmuja 15 pozycje w lidze z 19 punktami na koncie maja rozegrane 22 mecze 18 zepsol ma ich rozegranych 24 i ma 20 punktow . Gospodarz myslac o ucieczce ze strefy spadkowej musi ten mecz wygrac . Goscie zajmuja bezpieczna 7 pozcyje z 32 punktami na koncie .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Golden Arrows - Kaizer Chiefs
Porównując te dwa zespoły nasuwa się często używane słowa że to &#39;&#39;pojedynek Dawida z Goliatem&#39;&#39; bo tak rzeczywiście jest ostatni Golden Arrows podejmie drugi Kaizer który na 19 spotkań wygrał 11. Zespół prowadzi Szkocki trener Stuart Baxter w zespole jest Bernard Parker znany choćby z Mundialu w RPA gdzie jego szybkość była nieoceniona jest Masilela który daje spokój w defensywie czy Tshabalala który też jest znany z kadry uzupełniani są młodymi talentami jak to wychodzi na razie bardzo ciekawie natomiast pozycja w lidze wskazuje na sukces po dzisiejszym meczu mogą spokojnie objąć fotel lidera.
Wygrana Kaizer @@ 1,70 ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
31.01.2014 19.00
Moroka - Kaizer
2 DNB
1.48 Unibet ✅
Gospodarze NIE strzelą 2.2 STS ✅
BTS Nie 1.65 William Hill ✅
bardzo przyjemne i przekonujące zwycięstwo przyjezdnych, kontynuujących doskonałą serię w lidze
Mecz lada chwila, kursy na gości niebywale spadają, jeszcze przed południem pograłem w WH na czystą wygraną gości po kursie 2,1. Na gola gospodarzy (o zgrozo) nie znalazłem kursów w internecie, dlatego pograłem w naziemnym polskim bukmacherze, chyba nie muszę tłumaczyć w którym. W każdym razie Kaizer od sześciu spotkań nie stracił punktu co jest niebywałą serią, biorąc pod uwagę jeszcze h2h pomiędzy tymi ekipami jestem niemalże pewny, że goście wygrają. Dodając jeszcze do tego sumienną grę w obronie nie widzę szans na gola dla gospodarzy i skromną wygraną przyjezdnych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Spotkanie: Maritzburg - Kaizer Chiefs / Goście wygrają ! / 1.57 @ WilliamHill !
Liga: Afryka / Premier League
vs

Analiza: Lider owej ligi podejmuje na wyjeździe drużynę gości z końca tabeli.
Kurs jeszcze korzystny by nawet zagrać za płaską stawkę ! Gospodarze osłabieni
w trzech graczy jakimi są Y. Mohammed 12/1, A. Hartog 4/0, oraz P. Petersen 5/0.
W ramach jakiegoś tam Czarnego Turnieju, 4 graczy z drużyny Chiefs udało się na
ten turniej lecz na ten mecz powrócili już do składu, a są to Letsholonyane, Katsande,
Tshabalala, oraz Gould. Kaizer Chiefs 9 wygranych z rzędu !

 
L 0

larss1

Użytkownik
Bidvest Wits - Free State Stars
15.03.2014 - 19:15
typ: 2
kurs: 1,53 bet365

Wits są w dobrej dyspozycji co pokazuje ostatnie pięć meczy (12pkt zdobytych) i miejsce w tabeli. Dodatkowo na niekorzyść gości świadczy brak 3 podstawowych zawodników tj. pomocnika Sibusiso Mthethwa, obrońcy Mbhuyiselo Sambu oraz Rueben&#39;a Thebakang. Dość powiedzieć, że gra na obcych boiskach Gwiazdą nie służy bo z wyjazdów jak do tej pory przywieźli tylko 4pkt, a ostatnie 5 meczy wyjazdowych to same porażki.
 
L 0

larss1

Użytkownik
Mamelodi Sundowns - Polokwane
15.03.2014 - 19:15
typ: 1
kurs: 1,5 bet365​

Mecz, którego Downs nie powinni przegrać. Dlaczego? Ponieważ wszystkie oczy będą zwrócone na derby pomiędzy Orlando Pirates a Kaizer Chiefs. Jeżeli dzisiejsi gospodarze myślą o zajęciu pierwszego miejsca to aby zminimalizować przewagę Chiefs muszą pokonać słabe Polokwane. Goście to natomiast najgorzej grająca drużyna na &quot;obcej ziemi&quot;. Smaczku temu spotkaniu dodaje fakt że w grudniu Polokwane pokonało u siebie sensacyjnie Downs i wszyscy w zespole gości łakną &quot;zemsty&quot; po tej przegranej. Dodatkowo Mamelodi nie grali w środku tygodnia co pozwoliło im na odzyskanie sił i jak podkreślają zawodnicy na &quot;dodatkowe zgranie&quot; się w zespołu.
 
A 498

addam44

Użytkownik
Kaizer Chiefs-Highlands 17.00
Gospodarze 6miejsce -goscie miejsce 9.Tylko 3 pkt ich dzieli.Ale goscie w 11meczach wyjazdowych przegrali tylko raz .Z kolei gospodarze w 10 meczach u siebie wygrali tylko 3.W tej sytuacji;
X2 1.80 unibet.
 
Do góry Bottom