>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Turnieje z cyklu ITF (kobiece ITF-y oraz męskie futuresy)

salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Ashleigh Barty v Rika Fujiwara
O młodej utalentowanej Barty pisałem już przy okazji jednego z poprzednich turniejów rangi ITF, a więc nie będę tego powtarzał i nic się w jej kwestii nie zmieniło. Turniej rozgrywany jest na nawierzchni twardej. Przeciwniczką młodej Barty jest doświadczona 29-letnia Japonka, a więc ma jeszcze raz tyle lat co Australijka. Japonka w przeszłości grała na całkiem niezłym poziomie, bo mimo niskiego wzrostu tj.155cm była nawet na 84 miejscu rankingowym w 2005 roku, a aktualnie około 3 setki. Grywa głównie na turniejach rangi ITF, których wygrała 7 oraz 18 w grze podwójnej (w 2002r. była 13 deblistką świata). Zaliczyła też finały w grze podwójnej w turniejach rangi WTA. W tym turnieju radzi sobie całkiem nieźle, jest rozstawiona z nr 7. Myślę, że utalentowana Australijka jest póki co za słaba i zbyt mało doświadczona, aby pokonać już ograną Japonkę i stąd typuję zwycięstwo Riki.
Rika Fujiwara @1.61 6/10 Bet365 ✅

Rika Fujiwara i Kumiko Iijima v Casey Dellacqua i Olivia Rogowsk a
O umiejętnościach deblowych Riki i jej wygranych 18 turniejach napisałem już w analizie powyżej więc nie będę się powtarzał, mogę tylko dodać, że jej partnerce debel również nie jest obcy, bo pogrywa sobie czasem w nim i plasuje się aktualnie na około 200tnym miejscu rankingowym w grze podwójnej. Co do Australijek to grywają one debla rzadko skupiają się głównie na grach singlowych i doświadczona para japońska powinna sobie z nimi poradzić.
Rika Fujiwara i Kumiko Iijima @1.83 5/10 Bet365 ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Michael Look v Erik Chvojka
Jest to ćwierćfinał futuresa rozgrywanego w Australii na nawierzchni trawiastej. Dla mnie ewidentnym faworytem tego meczu jest rozstawiony w tym turnieju z numrerm 3 Kanadyjczyk Chvojka. Całkiem nieźle on pogrywa sobie na Australijskiej ziemii. Można go było zobaczyć podczas nieźle obsadzonego challengera w Burnie gdzie przeszedł kwale pokonując nawet Rosola. Rok temu o tej samej porze chłopak ten był sklasyfikowany około 1400tnego miejsca rankingowego, a obecnie jest 387 więc zrobił gigantyczny skok w rankingu. Jego przeciwnik to kolejny z dość anonimowych przeciętnych Australijczyków, którego ulubioną nawierzchnią jest hard oraz clay. Typuję tutaj zwycięstwo tego bardziej znanego i z większym potencjałem Kanadyjczyka.
Erik Chvojka @1.57 5/10 Bet365 ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Emily Webley-Smith v Rika Fujiwara
Po wczorajszej udanej nocy z Riką Fujiwarą w roli glównej kiedy to dała nieźle zarobić w singlu jak i w deblu, dzisiaj kolejny raz powierzam jej swoje pieniądze, bo przeciwniczkę ma jeszcze słabszą niż wczoraj, a kurs podobny. Tak więc o Japonce napisałem już co nieco wczoraj więc nie będę się powtarzał. Mogę tylko dodać, że jak do tej pory idzie w tym turnieju jak burza, nie straciła nawet seta, po drodze pokonując trzy reprezentantki gospodarzy. Obserwowałem wczoraj mecz Riki z utalentowaną Australijką Ashleigh Barty i Japonka mimo swojego niskiego wzrostu serwowała naprawdę solidnie tylko raz dając się przełamać rywalce i sama regularnie punktowała przy serwisie rywalki. Jej dzisiejszą przeciwniczką jest sklasyfikowana około 400tnego miejsca rankingowego Brytyjka Emily Webley-Smith. Jest to mało znana zawodniczka licząca już 27 lat. Jej ulubioną nawierzchnią jest trawa (w Sydney panie grają na hardzie). Zawodniczkę tą często nękają kontuzje, a w 2006 roku była ciężko chora. W swojej karierze nie osiągnęła jakiś wielkich sukcesów, łącznie z grą deblową wygrała 9 turniejów rangi ITF (dla porównania Japonka wygrała ich 25). Ćwierćfinały oraz półfinały turniejów rangi ITF to zazwyczaj maksimum na co ją stać i tym razem będzie podobnie, bo doświadczona Japonka jest o klasę lepsza i powinna bez problemu awansować do finału.
Rika Fujiwara @1.57 7/10 Bet365 ✅✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Vishnu Vardhan v Benjamin Mitchell
Jest to półfinał turnieju rangi futures rozgrywanego w australijskim Berri na nawierzchni trawiastej. Benjamin Mitchell zawodnik gopspodarzy jest rozstawiony z numerem 4 w tym turnieju. Jest to młoda strzelba australijskiego tenisa plasująca się aktualnie około 500tnego miejsca rankingowego. Zawodnik ten w tym roku już zanotował kilka ciekawych wyników i pokonywał zawodników dużo lepszych niż jego dzisiejszy przeciwnik jak chociażby Ivo Klev, Erik Chvojka czy też Brydan Klein. Poza tym stoczył wyrównane pojedynki 3 setowe pojedynki ze znanymi już w światowym tenisie Bernardem Tomicem, Peterem Polanskym czy też Blazem Kavcicem, a więc widać spory postęp w jego grze, a chłopak ma dopiero 19 lat. Jest to zawodnik preferujący ofensywny styl gry, ale potrafiący też powoli budować akcję i trzymać piłkę w korcie. Ma niezłe warunki do uprawiania tenisa, bo jest wysoki i dobrze zbudowany stąd posiada niezły mocny serwis, który na nawierzchni trawiastej jaka jest w Berri na pewno jest sporym atutem. Po serwisie lubi również pobiec do siatki stąd jego niezłe wyniki na trawie bo gra S&amp;V jest tutaj bardzo skuteczna. Co do jego przeciwnika jest to 24-letni Hindus grający głównie w turniejach rangi ITF jednak bez szczególnych osiągnięć, rozstawiony tutaj z numerem pierwszym. Poprzednie rundy przeszedł bez problemu, ale przeciwników miał dużo słabszych. Dzisiaj stanie przed dużo większym wyzwaniem jakim jest młody utalentowany Mitchell, któremu myślę, że nie podoła, bo Australijczyk posiada dużo większy repertuar zagrań na tą nawierzchnię i to on powinien wyjść zwycięsko z tego pojedynku.
Benjamin Mitchell @1.50 6/10 Bet365 ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Rika Fujiwara v Yurika Sema
No i mamy japoński finał ITFka w Australijskim Sydney. Turniej ten obserwuje od samego początku i mam świadomość tego, która jak się prezentowała w poprzednich rundach. O Rice pisałem już sporo przy okazji dwóch poprzednich typów na nią kiedy to dała nieźle zarobić więc nie będę tego powtarzał, bo nic się w kwestii doświadczonej Japonki nie zmieniło. Mogę tylko dodać, że wczoraj rozegrała kolejny niezły mecz pokonując swoją półfinałową rywalkę w dwóch setach 7:5 6:1, serwując przy tym bardzo solidnie i nie dając rywalce zbyt wielu szans na przełamanie. Widać, że Fujiwara świetnie czuje się na Australijskim hardzie, bo nie jest on aż tak szybki, imponuje również dyspozycją w tym turnieju, bo kolejne rywalki pokonuje bez większych problemów. Co do jej rywalki jest to jej młodsza rodaczka Yurika Sema. Pokonała ona wczoraj w półfinale Amerykankę Gail Brodsky, jednak obserwując ten mecz zauważyłem, że żadna z grających nie potrafiła dłużej utrzymywać swojego podania. Co chwilę miały miejsca łatwe przełamania w jedną bądź drugą stronę. Wydaję się, że serwis powinien być atutem leworęcznej Yuriki jednak tak nie było, ale w całym tym festiwalu przełamań ostatecznie okazała się lepsza wygrywając półfinał 3:6 6:4 6:3. Młodsza z Japonek większość kariery gra na szczeblu ITF z rzadka próbując swoich sił gdzieś wyżej. W swojej karierze wygrała ona 2 turnieje rangi ITF w grze pojedynczej oraz 4 w grze deblowej, do tego zanotowała 8 przegranych finałów gry pojedynczej oraz 9 gry deblowej. Wszystko to na poziomie ITF. A więc widać, że finały są nie dla niej i większość z nich przegrywała i dzisiaj tez tak powinno być, bo jest słabszą zawodniczką niż jej doświadczona rodaczka. Większość tych zwycięstw i finałów Yurika Sema zanotowała w latach 2006-2009. W ostatnim czasie nie imponuje formą. Od połowy poprzedniego roku w większości turniejów ITF odpadała w pierwszej bądź drugiej rundzie. I tak też było w tym roku, poza dzisiejszym finałem osiągnęła 2 razy 2 rundę oraz raz 1 rundę odpadając z przeciętnymi zawodniczkami. W związku ze słabszymi wynikami w grze pojedynczej zawodniczka skupia się głównie na grze deblowej jednak i w tym turnieju odpadła w deblu grając przeciwko jej dzisiejszej rywalce. Obserwując ten turniej jestem mocno przekonany, że to starsza z japonek Rika Fujiwara, bo jest znacznie lepszą zawodniczką i prezentuje tutaj dużo wyższą formę oraz pokonała lepsze rywalki.
Rika Fujiwara @1.57 6/10 Bet365 ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Benjamin Mitchell v Michael Look
O Mitchellu pisałem już wczoraj sporo, więc nie widzę sensu, aby się powtarzać. Mogę tylko dodać, że jest on finalistą juniorskiego Wimbledonu stąd tak świetnie gra na trawie i bardzo dobrze czuje się w Berri. Wczoraj wygrał przegrany mecz z rozstawionym z jedynką Hindusem. Jestem przekonany, że taka wygrana wzmocni go psychicznie i pozwoli uwierzyć w siebie. Dzisiaj ma przeciwnika dużo słabszego niż wczoraj. Na dobrą sprawę Look powinien już odpaść w ćwierćfinale z Chvojką, kiedy to też obrócił losy mecz. Poza tym miał dość łatwą drabinkę i stąd jego uczestnictwo w finale. Trochę wyczerpała mnie analiza finału kobiecego ITFka więc nie będę się rozpisywał, bo dla mnie każde inne rozstrzygnięcie niż wygrana utalentowanego Mitchella będzie sporą niespodzianką, bo jest on po prostu o klasę lepszym zawodnikiem i mającym więcej argumentów na tą nawierzchnię. Mogę dodać jeszcze, że h2h 1:0 na korzyść Benjamina, który rok temu już miał okazję ograć Looka. Podsumowując typuję zwycięstwo młodego Benjamina Mitchella.
Benjamin Mitchell @1.40 8/10 Bet365 ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Baptiste Bayet v Matteo Gotti
Gotti &#39;rozkwit&#39; swojej kariery miał w latach 2001-2003, kiedy to plasował się w okolicach 500tnego miejsca rankingowego, później już systematycznie spadał, żeby wkońcu pożegnać się z tenisem w 2008 roku. Teraz powraca ... Przeszedł tutaj kwale pokonując jakiegoś juniora oraz po zaciętym meczu zawodnika sklasyfikowanego około 1000cznego miejsca rankingowego. Jego przeciwnikiem może nie jest żaden gigant światowego tenisa, ale zawodnik regularnie grający w Futuresach czy też w kwalach do Challengerów. Każdy inny wynik niż pewne dwu-setowe zwycięstwo Bayeta będzie dla mnie niespodzianką.
Baptiste Bayet @1.22 9/10 ????
Baptiste Bayet 2:0 @1.61 6/10
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Filip Peliwo v Antonie Escoffeir
Jest to 3 runda kwalifikacji turnieju rangi ITF Futures w Kanadzie. Peliwo to 17-letni chłopiec grywający gdzieś najczęściej w juniorskich rozgrywkach chociaż i tam zazwyczaj dostaje baty w pierwszych rundach. Tutaj chyba po znajomości dostał WC do kwali i póki co jeszcze jest w grze. Teraz trafił na rozstawionego z 13 w kalifikacjach 19-letniego Francuza Escoffeira. Jest to zawodnik bez jakiś większych osiągnięć czy rezultatów, ale liznął już trochę seniorskiego tenisa. Regularnie występuje w zawodach rangi Futures, tutaj bez problemów przeszedł drugą rundę kwali, bo pierwszą miał wolną. Po takim kursie warto postawić na Francuza, bo wydaje mi się, że różnica klas pomiędzy zawodnikami jest zbyt duża.
Antonie Escoffeir @1.61 6/10 Bet365 ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Marina Erakovic v Andreja Klepac
No i w końcu mamy finał itfka w meksykańskich Irapuato na kortach twardych. Ten mecz może mieć tylko jedną faworytkę jaką jest Nowozelandka Marina Erakovic. Jest to młoda utalentowana zawodniczka, która w 2008 roku była nawet w czołowej 50 rankingu, ale przez ciągłe kontuzję uniemożliwiające jej grę na wysokim poziomie Marina spadła w rankingu i teraz musi odrabiać punkty na ITFach. W swojej karierze wygrała już 9 turniejów tej rangi. Świetnie czuje się na takim hardzie jaki jest w Irapuato, co też można zaobserwować po wynikach jakie osiąga, bo demoluje kolejne rywalki. Dziewczyna ta ma potencjał i umiejętności aby grać w turniejach WTA, ale myślę, że i do tego powróci z czasem. Wczoraj w półfinale bez problemu pokonała Chorwatkę Lisjak w 2 setach, która wydawała mi się być dużo groźniejszą przeciwniczką niż Klepac, a więc dzisiaj nie powinno być problemów z wygraną. Co do rywali to jest to to 25-letnia Słowenka aktualnie na 300tnym miejscu rankingowym, najwyżej była na 99 miejscu w 2008 roku. W swojej karierze zaliczyła 3 wygrane turnieje ITF i na tym szczeblu głównie grywa, bardzo rzadko próbując swoich sił w kwalifikacjach do turniejów WTA. W tym turnieju męczyła się już z dużo słabszymi od niej zawodniczkami. Dodam jeszcze, że h2h 1:0 na korzyść Nowozelandki, kiedy to w 2009 w dwóch setach pokonała Słowenkę oddając jej 5 gemów.Typuję tutaj pewne zwycięstwo Mariny Erakovic.

Marina Erakovic @1.57 6/10 Bet365
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Chris Eaton - Alexander Sadecky ⛔
Typ: Alexander Sadecky; @1,50
Bet365

Futures w brytyjskim Bath, rozgrywany w hali na hardzie. Reprezentant gospodarzy w tym sezonie zalicza głównie futuresy - udało mu się raz dojść do finału na pięć takich startów - wszystko na twardych nawierzchniach. Eaton spróbował też swoich sił w kwalach do czela w Cherbourgu - porażka w drugiej rundzie kwali. Tak w ogóle to Eaton preferuje grę głównie na dwu nawierzchniach - hard oraz grass. Jeśli chodzi o Sadeckiego, to w tym roku próbował swoich sił jak na razie tylko w challengerach - najlepszy wynik to ćwierćfinał w Reunion, gdzie jak wiemy przy tej fazie odwołano dalszą część turnieju z powodu kłopotów z pogodą. Kilka razy musiał grać w kwalifikacjach do czelów, ale na ogół przynajmniej te kwale przechodził. Wydaje się, że Szwajcar jest na chwilę obecną zawodnikiem nieco lepszy od swojego rywala. Typuję zwycięstwo Sadeckiego.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Marina Erakovic @1.57 6/10 Bet365 ✅
Emi Mutaguchi v Kaori Onishi
Jest to półfniał turnieju rangi ITF w w japońskim Miyazaki. Rewelacja tego turnieju 17-letnia Emi Mutaguchi zmierzy się ze swoją starszą rodaczką 25-letnią Kaori Onishi. Urodzona w Kalifornii Emri Mutaguchi to aktualnie 60 juniorka światowego rankingu. W tegorocznych rozgrywkach juniorskiego Australian Open dotarła do 1/16 przegrywając po wyrównanym meczu z późniejszą finalistką Monicą Puig. W tym turnieju idzie jak burza, przeszła kwalifikacje nie tracąc seta. W turnieju głównym straciła jednego jedynego seta w 1 rundzie z Yoshimi Kawasaki, kolejne rundy przechodziła pewnie, nie mając problemów z wyżej notowanymi przeciwniczkami. Miałem przyjemność obserwować wczorajczy ćwierćfinał z udziałem Emi, której przeciwniczką była Nowozelandka Westbury. Młoda Japonka nie dała rywalce szans oddając jej bodajże 3 lub 4 gemy. Serwowała bardzo solidnie ani razu nie dając się przełamać rywalce a sama częstwo punktowała przy serwisie rywalki. Widać, że nawierzchnia &#39;carpetowa&#39; jaka jest w japońskim Miyazaki bardzo jej sprzyja. Jej rywalką jest doświadczona już 25-letnia zawodniczka. W tym turnieju gra w kratkę męcząc się w swoich pojedynkach, straciła jak do tej pory 2 sety. Obserwowałem jej wczorajszy ćwierćfinał z Yumi Nakano i dziewczyny łamały się strasznie, żadna z nich nie potrafiła dłużej utrzymać swojego serwisu. Jest to pierwszy turniej Kaori w tym roku. Rok poprzedni zakończyła passą 9 porażek z rzędu. Kaori Onishi wydaję się być słabszą rywalką dla Emi Mutaguchi niż jej wczorajsza przeciwniczka Westbury, więc rozgrywająca tutaj swój życiowy turniej młoda Japonka napewno jest w stanie odnieść zwycięstwo i zameldować się w finale.
Emi Mutaguchi @1.66 7/10 Bet365 ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Mari Inoue i Ayumi Oka v Chinami Ogi i Yuuki Tanaka
Finał debla turnieju rangi ITF w japońskim Miyazaki. Krótko i na temat, bo sprawa jest jasna. Pierwsze dwie panie grają w tym turnieju rewelacyjnie, w poprzednich 3 rundach straciły łącznie bodajże 8 gemów demolując kolejne rywalki, a były to według mnie lepsze deble niż ich dzisiejsze przeciwniczki. Grają one razem w parze już od paru miesięcy, a więc element zgrania jest jak najbardziej po ich stronie. Ich dzisiejszymi przeciwniczkami są młode 20-letnie dziewczyny, które grają ze sobą razem pierwszy turniej. O ile Ogi grywa jeszcze czasem w debla to Tanaka robi to naprawdę od święta. Obie specjalizują się w grze singlowej. Widzę tutaj pewne zwycięstwo Inoue oraz Oki, bo są one bardziej doświadczonymi i po prostu lepszymi deblistkami.
Mari Inoue i Ayumi Oka @1.50 6/10 Bet365 ✅ --------------------------------------------------
statystyki typów z ITFów 10-3
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Tamara Curovic v Saisai Zheng
Kwale do turnieju ITF w Chińskim Kunming na nawierzchni twardej. Pojedynek dwóch 17-latek, Saisai ma już skończone a Curovic kończy dopiero w październiku. Jak dla mnie to mimo tego samego wieku to między dziewczynami jest przepaść jeśli idzie o umiejętności. Saisai mimo swojego bardzo młodego wieku to wygrała już w swojej karierze dwa turnieje rangi ITF, przy czym pierwszy w wieku 15 lat! W tym roku zaliczyła już dwa finały w nieźle obsadzonych turniejach ITF, niestety oba przegrane. Ma ona również swój epizod jeśli idzie o Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, bo podczas tej imprezy w Singapurze w 2010 roku zdobyła srebrny medal w grze pojedynczej (w finale przegrała z Darią Gawriłową) oraz złoty w grze podwójnej, grając w parze z Tang Haochen. Ponadto jest czołową juniorką świata, bo zajmuje 7 miejsce rankingowe. A więc widać, że dziewczyna ma umiejętności i papiery na spore granie w przyszłości. Saisai ma za sobą tutaj już dwie rundy kwalifikacji, w których bez większych problemów odprawiła swoje rywalki bez straty seta. Co do rywalki Chinki to nie ma ona takich osiągnięć jak Saisai. Wygrała do tej pory 1 turniej rangi ITF i to w gre deblowej. W rankingu plasuje się w 7 setce, a więc ponad 300 miejsc dalej niż Chinka. W poprzednich rundach kwalifikacji trochę męczyła się z przedstawicielkami gospodarzy tracąc sety, ale jakoś dotarła do 3 rundy kwali. Ma niezłe warunki fizyczne bo 178 cm. Lubi grać mocno i szybko, rzadko używająć topsinu. W tym roku wystartowała w 3 turniejach zaliczając 3 porażki oraz dwa zwycięstwa (nie licząc tutejszych kwalifikacji). Podsumowując typuję zwycięstwo starszej z 17-latek Saisai Zheng, bo jest ona o klasę lepszą zawodniczką, dodatkowo gra u siebie.
Saisai Zheng @1.57 7/10 Bet365 ✅ --------------------------------------------------
statystyki typów z ITFów 11-3
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Maria Fernanda Alves v Alexandra Hirsch
Pierwsza runda turnieju ITF w Chilijskim Rancagua. Między tymi zawodniczkami jest przepaść jeśli idzie o umiejętności tenisowe. Brazlijka Maria Fernanda Alves jest jedną z lepszych zawodniczek jakie możemy spotkań na turniejach tej rangi. Liczy ona 28 lat. W swojej karierze wygrała już 18 turniejów ITF gry pojedynczej oraz 35 gry deblowej, te liczby naprawdę robią wrażenie. Najwyżej w rankingu była około 1 setki. Turniej w Chile rozgrywany jest na jej ulubionej nawierzchni ceglanej. Co do rywalki to jest 26-letnia Amerykanka i dość anonimowa zawodniczka, przeszła tutaj kwalifikacje. Jej ulubioną nawierzchnią według strony ITF jest hard. W tym roku nie licząc kwalifikacji odniosła 6 porażek z mało znanymi zawodniczkami oraz wygrała 2 spotkania. W rankingu plasuje się około 1100 miejsca. Każde inne rozstrzygnięcie niż pewna wygrana Marii będzie dla mnie sporą niespodzianką.
Maria Fernanda Alves @1.28 8/10 Bet365 ✅
--------------------------------------------------
statystyki typów z ITFów 12-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Romana Tedjakusuma v Jessica Roland-Rosario

1 runda kwali do turnieju ITF w Poza Rico w Meksyku na nawierzchni twardej. Romana Tedjakusuma to 34-letnia indonezyjska tenisistka, która w 2009 zakończyła karierę, a w tym roku postanowiła wrócić do tenisa na poziomie ITF. W swojej karierze najwyżej w rankingu była 82, a przez ponad 10 lat utrzymywała się w czołowej dwusetce. W swojej karierze w sumie wygrała sześc turniejów singlowych i dziewiętnaście deblowych rangi ITF oraz jeden deblowy cyklu WTA. W tym roku przeplata wygrane z przegranymi, ale w poprzednim tygodniu doszła do ćwierćfinału turnieju ITF w Metepec. Dzisiaj za przeciwniczkę ma tzw. &#39;dziewczynę do bicia&#39;, praktycznie ostatnio gdzie nie pojawi się ta zawodniczka tam wszystko przegrywa i to dostaje niezłe baty. W tym sezonie wygrała jak do tej pory jeden mecz. Jej największym osiągnięciem, było 832 miejsce w światowym rankingu w 2006 roku. Może i Romana ma już swoje lata, ale napewno wciąż ma dużo większe umiejętności tenisowe niż Portorykanka i każde inne rozstrzygnięcie niż wygrana Indonezyjki będzie dla mnie sporą niespodzianką.
Romana Tedjakusuma @1.36 7/10 Bet365 ✅ --------------------------------------------------
statystyki typów z ITFów 13-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Jing Jing Lu v Yi-Fan Xu
1 runda turnieju ITF w chińskim Kunming. Dla mnie to pojedynek trochę Dawida z Goliatem ^^. Jing Jing Lu to jedna z lepiej rokujących chińskich tenisistek, ma 20 lat, akutalnie zajemuje 182 miejsce w światowym rankingu. W swojej karierze wygrała 3 turnieje singlowe przy czym dwa w tym roku oraz 11 deblowych, wszystki rangi ITF, oprócz tego zaliczyła jeszcze 4 przegrane finały gry pojedynczej. Ostatnio nawet próbowała swoich sił w turnieju WTA w Kuala Lumpur, gdzie przeszła bez problemów kwalifikacje, ale w pierwszej rundzie trafiła na Alisie Kleybanovą która skończyła jej przygodę z tym turniejem. Co do rywalki to jest to kolejna anonimowa 22-letnia Chinka plasująca się gdzieś około 500tnego miejsca rankingowego, bez większych sukcesów jak do tej pory. W tym roku jak do tej pory wystąpiła w dwóch turniejach i w obu odpadała w 1 rundzie, przy czym ostatni podczas jej ostatniego występu w turnieju ITF w Sanya ugrała zaledwie gema z Ukrainką Beygelzimer. Podsumowując jestem przekonany, że rozstawiona tutaj z ósemką Jing Jing nie powinna mieć problemów z rodaczką, bo od początku sezonu imponuje formą i wydaje się być o klasę lepsza.
Jing Jing Lu @1.28 8/10 Bet365 ✅ --------------------------------------------------
statystyki typów z ITFów 14-3
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Romana Tedjakusuma v Ximena Ximena Hermoso
1 runda ITF-ka w Meksyku na nawierzchni twardej. O Indonezyjce Romanie Tedjakusumie pisałem już wczoraj, że wraca do tenisa po dwóch latach przerwy itd itd., więc nie będę tego powtarzał, wystarczy spojrzeć trochę wyżej. O ile zawodniczka ta miała wczoraj za przeciwniczkę &#39;dziewczynę do bicia&#39; (z którą mimo wszystko się męczyła strasznie w pierwszym secie), to dzisiaj ma już niezłą 19-latkę, przedstawicielkę miejscowego tenisa, Meksykankę Ximene Hermoso. Romana przeszła tutaj kwale, przy czym ostatni pojedynek grała wczoraj, który typowałem wyżej. Szczerze spodziewałem się po niej wczoraj dużo lepszej gry, a mimo wygranej w dwóch setach to miała spore problemy z rywalką, szczególnie w 1 secie, który wyciągnęła w ostatniej chwili. Obie przełamywały się co chwilę i żadna z nich dłużej nie potrafiła utrzymać własnego podania, a wczorajsza przeciwniczka Romany naprawdę nie była żadną wymagającą rywalką. Jej dzisiejsza przeciwniczka ostatnio dostawała dzikie karty do turniejów rangi WTA i miała okazję zmierzyć się z najlepszymi. W obu przypadkach odpadła w 1 rundach po porażkach z Aleksandrą Wozniak oraz Julią Goerges. W zeszłym tygodniu dostała też dziką kartę do mocno obsadzonego turnieju ITF w Irapuato, gdzie również odpadła w 1 rundzie, ale po wyrównanej walce z niezłą Argentynką Irigoyen plasującą się na 150 miejscu rankingowym. Mimo wszystko jestem pewien, że ogranie jak i forma sportowa jest po stronie młodszej o 15 lat Meksykanki, która dodatkowo gra na swoich śmieciach i powinna poradzić sobie z dorabiającą do emerytury Indonezyjką.
Ximena Ximena Hermoso @1.50 7/10 Bet365 ⛔
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Michaella Krajicek - Katarzyna Piter ⛔
Typ: Michaella Krajicek 2:0 w setach; @1,61
Bet365

Turniej ITF-owski w brytyjskim Bath rozgrywany w hali na hardzie. Przyrodnia siostra Richarda Krajicka jest tutaj rozstawiona z numerem 1. Była ona utalentowaną juniorką i od razu po przejściu w grono seniorek zaczęła odnosić sukcesy. Najlepsze wyniki osiągała gdy miała 16-18 lat - trzy wygrane turnieje WTA oraz ćwierćfinał Wimbledonu w 2007 roku. To tylko pokazuje jak bardzo jest to utalentowana tenisistka. Później jej kariera się nieco załamała. W tym sezonie zaprezentowała się dobrze w rozgrywkach Pucharu Federacji oraz w turnieju w Kuala Lumpur. Jeśli chodzi o Kasię Piter, to w tym roku gra jak na razie w samych ITF-ach - bez większych sukcesów. Na chwilę obecną Holenderka jest zawodniczką lepszą od Polki. Krajicek jest tutaj główną faworytką do wygrania całego turnieju i nie powinna mieć problemów z wygraniem z Polką. Typuję zwycięstwo Krajicek bez straty seta.
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Michaella Krajicek - Katarzyna Piter ⛔
Typ: Michaella Krajicek 2:0 w setach; @1,61
Bet365

Turniej ITF-owski w brytyjskim Bath rozgrywany w hali na hardzie. Przyrodnia siostra Richarda Krajicka jest tutaj rozstawiona z numerem 1. Była ona utalentowaną juniorką i od razu po przejściu w grono seniorek zaczęła odnosić sukcesy. Najlepsze wyniki osiągała gdy miała 16-18 lat - trzy wygrane turnieje WTA oraz ćwierćfinał Wimbledonu w 2007 roku. To tylko pokazuje jak bardzo jest to utalentowana tenisistka. Później jej kariera się nieco załamała. W tym sezonie zaprezentowała się dobrze w rozgrywkach Pucharu Federacji oraz w turnieju w Kuala Lumpur. Jeśli chodzi o Kasię Piter, to w tym roku gra jak na razie w samych ITF-ach - bez większych sukcesów. Na chwilę obecną Holenderka jest zawodniczką lepszą od Polki. Krajicek jest tutaj główną faworytką do wygrania całego turnieju i nie powinna mieć problemów z wygraniem z Polką. Typuję zwycięstwo Krajicek bez straty seta.
Wprawdzie już po spotkaniu ale..
Krajcek ostatni raz grała przeszło miesiąc temu. Spotkanie to wygrać powinna tym bardziej że hard jest jej ulubioną nawierzchnią ( Polka preferuje raczej nawierzchnie Clay&#39;owe ). Na dodatek Holenderka prowadziła w tie-breaku pierwszego seta 6:2 by ostatecznie przegrać 6:8 !. Drugi set zaczęła z impetem by słabnąć z piłki na pilkę i przegrać również seta 2.
Polka zagrała całkiem przyzwoicie, szczególnie jeśli chodzi o zagrywkę. W drugiej rundzie przewiduje jednak jej porażke w 2 setach z bułgarką Kostovą.

Z tego co śledziłem na live Piter zagrała naprawdę przyzwoite spotkanie i dobrze serwowała.
Porażka była ale w 3 setach 6:1 7:6 6:2
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Nadia Abdala - Romana Tedjakusuma ✅
Typ: Romana Tedjakusuma; @1,83
Bet365

Turniej ITF-owski w meksykańskiej miejscowości Poza Rica, rozgrywany na hardzie. Abdala to 22-letnia Meksykanka aktualnie sklasyfikowana w jedenastej setce rankingu (najwyżej w karierze była w dziesiątej setce). W tym roku startowała w kilku ITF-ach, jednak bez jakichś sukcesów (poza jednym ćwierćfinałem). Tutaj w Poza Rica natomiast jak na razie bardzo dobrze. W poprzedniej rundzie pokonała po zaciętym meczu wyżej klasyfikowaną Hiszpankę Pilar Dominguez-Lopez. Jeśli chodzi o Romanę Tedjakusumę, to jest to 34-letnia Indonezyjka, aktualnie niesklasyfikowana w rankingu. Po prostu w zeszłym roku nie rozegrała ani jednego meczu w cyklu rozgrywkowym, a tym sezonie zdążyła zagrać na razie w trzech turniejach ITF-owskich (Poza Rica jest jej czwartym turniejem). Jednak ta zawodniczka potrafiła w swojej karierze być w czołowej setce rankingu (rok 1994). Miała już jedną przerwę w swojej karierze, jednak po powrocie przez kilka sezonów z rzędu utrzymywała się w okolicach TOP400. Tutaj w Poza Rica jak na razie nie straciła jeszcze seta i to z zawodniczkami wyżej notowanym od Abdali. Jak dla mnie to Tedjakusuma jest faworytką w tym meczu. Typuję zwycięstwo indonezyjskiej tenisistki.
 
Do góry Bottom