>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Każdy swoje - Polityka

hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Witam! Mam dla Was test polityczny, który na koniec pokazuje wasze poglądy, definicje danego poglądu oraz parie najbliższe waszym poglądom. Także do dzieła i podzielcie się Waszymi wynikami, bo nawet jest ciekaw jakie będą opinie. Oto link do testu:
http://www.testpolityczny.pl/
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
Oto Twoje wyniki:
Wolność gospodarcza: 23
więcej od 48.5% uczestników testu

Tradycjonalizm:-20
więcej od 15.7% uczestników testu

Wolności obywatelskie:49
więcej od 86.1% uczestników testu

Najbliższa Ci ideologia to: Liberalizm
hehe
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
A mi Konserwatyzm

jest ideologią, w której założeniach na pierwszym miejscu znajduje się obrona obecnego ładu i poszanowanie dla tradycji. Konserwatyści w swoich działaniach wykazują dążenia do umacniania wartości tradycyjnych, takich jak religia, naród, państwo, rodzina czy własność prywatna. Co istotne, konserwatyzm nie uznaje &quot;jedynych słusznych założeń&quot; - dla konserwatystów to, co może być dobre dla jednego społeczeństwa, nie musi sprawdzić się w drugim.
Partie posiadające frakcje konserwatywne: Prawica Rzeczpospolitej, Liga Polskich Rodzin, Prawo i Sprawiedliwośc, Platforma Obywatelska, Polskie Stronnictwo Ludowe
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Oto Twoje wyniki:
Wolność gospodarcza: 31
więcej od 56.7% uczestników testu

Tradycjonalizm:28
więcej od 72.4% uczestników testu

Wolności obywatelskie:6
więcej od 36.5% uczestników testu

Najbliższa Ci ideologia to: Chrześcijańska demokracja

Polityką interesuje się tyle, co i nic.
Pytania wymagały jakiejś tam wiedzy politycznej, więc na cześć z nich odpowiadałem na chłopski rozum xD
Tak czy siak, ideologia która mi wyszła, nie przekonuje mnie xD
Chrześcijańska ... hmmm

zabawa średnia, zobaczymy co wyjdzie innym i kto &quot;trafi&quot; to co ja ????
podsumowując: nie przywiązuje do tego większego znaczenia, ot zabawa taka ! :jezora:
ps katolicka nauka mnie nie przekonuje, tak więc bleeeee
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Oto Twoje wyniki:
Wolność gospodarcza: 30
więcej od 55.4% uczestników testu

Tradycjonalizm:19
więcej od 63% uczestników testu

Wolności obywatelskie:16
więcej od 49.1% uczestników testu

Najbliższa Ci ideologia to: Libertarianizm
Libertarianizm jest ideologią radykalnego liberalizmu, głoszącą jednak - w przeciwieństwie do anarchizmu - potrzebę istnienia państwa. Libertarianie są zwolennikami daleko posuniętej wolności zarówno gospodarczej, jak i obyczajowej, czym różnią się od konserwatywnych liberałów. Główne przesłanie idei libertarianizmu określa się często wyrażeniem: wolność twojej pięści musi być ograniczona bliskością mojego nosa.
Partie posiadające frakcje libertariańskie: Unia Polityki Realnej
Zaznaczałem odpowiedzi według swojego uznania i wyszło coś takiego. Fajna zabawa.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Wolność gospodarcza: -3
więcej od 22.2% uczestników testu
Tradycjonalizm:52
więcej od 90.4% uczestników testu
Wolności obywatelskie:2
więcej od 32% uczestników testu
Wychodzi że jestem konserwatystą z czym się absolutnie zgadzam.
 
Y 0

yazpid

Użytkownik
Wolność gospodarcza: 47
więcej od 70.5% uczestników testu
Tradycjonalizm:-5
więcej od 28.6% uczestników testu
Wolności obywatelskie:32
więcej od 69.1% uczestników testu
Najbliższa Ci ideologia to: Liberalizm
 
dydel12 0

dydel12

Użytkownik
Wolność gospodarcza: 30
więcej od 55.4% uczestników testu
Tradycjonalizm:40
więcej od 82.5% uczestników testu
Wolności obywatelskie:39
więcej od 76.6% uczestników testu
Najbliższa Ci ideologia to: Chrześcijańska demokracja
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Wolność gospodarcza: -45
więcej od 6.3% uczestników testu

Tradycjonalizm:30
więcej od 74.1% uczestników testu

Wolności obywatelskie:-61
więcej od 1.8% uczestników testu

Najbliższa Ci ideologia to: Narodowy socjalizm
Narodowy socjalizm jest kojarzony przede wszystkim jako totalitarna ideologia Adolfa Hitlera i jego partii, NSDAP. Charakterystyczny dla tej ideologii jest rasizm, odrzucenie demokracji na rzecz przywództwa wodza oraz szeroko posunięty interwencjonizm państwa, jednak bez sprzeciwu wobec istnienia własności prywatnej. Po II wojnie światowej i klęsce III Rzeszy istnieją ugrupowania neonazistowskie, różniące się odrzuceniem pangermanizmu i przejściem na rzecz panaryjskiego pojmowania narodów Europy.
Cytat:Być obywatelem swojego państwa, nawet jeśli jest się tylko zamiataczem ulic, musi być uważane za większy honor niż bycie królem w obcym kraju. - Adolf Hitler


No to niezła ideologia mi wyszła
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
Oto Twoje wyniki:
Wolność gospodarcza: 25
więcej od 50.7% uczestników testu
Tradycjonalizm:11
więcej od 54% uczestników testu
Wolności obywatelskie:9
więcej od 40.2% uczestników testu
Najbliższa Ci ideologia to: Chrześcijańska demokracja
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Wolność gospodarcza: -8
więcej od 18.5% uczestników testu
Tradycjonalizm:16
więcej od 59.6% uczestników testu
Wolności obywatelskie:32
więcej od 69.1% uczestników testu
Najbliższa Ci ideologia to: L i b e r a l i z m
Liberalizm to ideologia, odwołująca się do indywidualizmu. Głosi ona wolność jako wartość najwyższą, stawia prawa jednostki powyżej praw wspólnoty. Poglądy liberalne są często uważane za najbardziej tolerancyjne wobec poglądów i czynów innych ludzi. Współcześni europejscy liberałowie opowiadają się przede wszystkim za rozszerzeniem swobód obywatelskich oraz zmniejszeniem (lecz nie likwidacją) ingerencji państwa w rynek.
Partie posiadające frakcje liberalne:Unia Polityki Realnej, Partia Demokratyczna, Platforma Obywatelska
Wg mnie mam poglady liberalne z duzymi wplywami konserwatyzmu. Czyli generalnie sie zgadza.
 
nordland 0

nordland

Użytkownik
Oto Twoje wyniki:
Wolność gospodarcza: 19
więcej od 45.2% uczestników testu
Tradycjonalizm:35
więcej od 78.1% uczestników testu
Wolności obywatelskie:32
więcej od 69.1% uczestników testu


Najbliższa Ci ideologia to: Nacjonalizm (narodowa demokracja)

Nacjonalizm (narodowa demokracja) jest ideologią, stawiającą na pierwszym miejscu dobro narodu jako wspólnoty. Polski nacjonalizm oparty jest przede wszystkim na ideologii Romana Dmowskiego, głównego ideologa ruchu narodowego. Wielu narodowych demokratów było zwolennikami wolnorynkowej gospodarki (Roman Rybarski, Edward Taylor) oraz dużego wpływu katolickiej nauki społecznej na życie publiczne.
Współcześnie do idei endecji odwołują się: Liga Polskich Rodzin, Narodowe Odrodzenie Polski

heh głosowałem za swobodami obywatelskimi i wolnorynkową gospodarką, a wyszło, że jestem nacjonalistą hehe. Endecja może być, ale nie w wydaniu Giertycha i reszty oszołomów i nie jestem zwolennikiem dużego wpływu nauki katolickiej na życie publiczne, wręcz przeciwnie. Ja i Liga Polskich Rodzin? hahahahaha no prosze was bez przesadyzmu...
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Najbliższa Ci ideologia to: Nacjonalizm (narodowa demokracja)
heh głosowałem za swobodami obywatelskimi i wolnorynkową gospodarką, a wyszło, że jestem nacjonalistą hehe. Endecja może być, ale nie w wydaniu Giertycha i reszty oszołomów i nie jestem zwolennikiem dużego wpływu nauki katolickiej na życie publiczne, wręcz przeciwnie. Ja i Liga Polskich Rodzin? hahahahaha no prosze was bez przesadyzmu...
Mnie podobnie wyszło i też się do końca nie zgadzam, ale ktoś ma podobnie w końcu, bo póki co to chrześcijańska demokracja i liberalizm rządzą;). Ja pod liberalizm bym się bardziej podpiął, choć nie ma partii i poglądu który by mi idealnie pasował ;).
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
No mi też wyszło jakoś dziwnie, narodowy socjalizm, ale czasami marzy mi się pozycja dyktatora, więc trochę w tym prawdy jest.
 
P 0

pavlinho

Gość
Oto Twoje wyniki:
Wolność gospodarcza: 14
więcej od 41.8% uczestników testu

Tradycjonalizm:31
więcej od 74.9% uczestników testu

Wolności obywatelskie:46
więcej od 83.6% uczestników testu

Najbliższa Ci ideologia to: Konserwatyzm
Konserwatyzm jest ideologią, w której założeniach na pierwszym miejscu znajduje się obrona obecnego ładu i poszanowanie dla tradycji. Konserwatyści w swoich działaniach wykazują dążenia do umacniania wartości tradycyjnych, takich jak religia, naród, państwo, rodzina czy własność prywatna. Co istotne, konserwatyzm nie uznaje &quot;jedynych słusznych założeń&quot; - dla konserwatystów to, co może być dobre dla jednego społeczeństwa, nie musi sprawdzić się w drugim.
Partie posiadające frakcje konserwatywne: Prawica Rzeczpospolitej, Liga Polskich Rodzin, Prawo i Sprawiedliwośc, Platforma Obywatelska, Polskie Stronnictwo Ludowe
????
 
matex 0

matex

Użytkownik
Oto Twoje wyniki:

Wolność gospodarcza: 6
więcej od 36% uczestników testu

Tradycjonalizm:41
więcej od 83.1% uczestników testu

Wolności obywatelskie:0
więcej od 22.4% uczestników testu

Najbliższa Ci ideologia to: Konserwatyzm
 
bufu 105

bufu

Użytkownik
Oto Twoje wyniki:
Wolność gospodarcza: -1
więcej od 23.4% uczestników testu

Tradycjonalizm:33
więcej od 76.6% uczestników testu

Wolności obywatelskie:22
więcej od 57.2% uczestników testu

Najbliższa Ci ideologia to: Konserwatyzm
Konserwatyzm jest ideologią, w której założeniach na pierwszym miejscu znajduje się obrona obecnego ładu i poszanowanie dla tradycji. Konserwatyści w swoich działaniach wykazują dążenia do umacniania wartości tradycyjnych, takich jak religia, naród, państwo, rodzina czy własność prywatna. Co istotne, konserwatyzm nie uznaje &quot;jedynych słusznych założeń&quot; - dla konserwatystów to, co może być dobre dla jednego społeczeństwa, nie musi sprawdzić się w drugim.
Partie posiadające frakcje konserwatywne: Prawica Rzeczpospolitej, Liga Polskich Rodzin, Prawo i Sprawiedliwośc, Platforma Obywatelska, Polskie Stronnictwo Ludowe
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Oto Twoje wyniki:
Wolność gospodarcza: 44
więcej od 67.8% uczestników testu

Tradycjonalizm:50
więcej od 89.3% uczestników testu

Wolności obywatelskie:-16
więcej od 11.1% uczestników testu

Najbliższa Ci ideologia to: Nacjonalizm (narodowa demokracja)
 
Do góry Bottom