>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

17 kolejka Primera Division [3-4.01.2009r.]

Status
Zamknięty.
gutek84 93

gutek84

Forum VIP


Kursy by Expekt
W pierwszej noworocznej kolejce kolejny pojedynek na szczycie, na Santiago Bernabeu przyjeżdża Żółta Łódź Podwodna, czy Królewscy zdołają ją zatopić? Bardzo ciekawie będzie również na Mestalla gdzie miejscowa Valencia podejmie Atetico Madryt. Zapraszam do dyskusji
 
unique 41

unique

Użytkownik
Liga Hiszpańska, Moje Propozycje, Moje analizy.


FC Barcelona-Mallorca RCD
Typ: handicap : 0-1,5 (1,50)
Liga Hiszpańska wraca i odrazu test dla podopiecznych Pepa czyli wygląd formy po świętach? Rok temu Barca również szykowała się do swojego pierwszego spotkania w nowym roku i również było to spotkanie z Mallorcą tylko, że wtedy team Rijkarda grał na wyjeździe a teraz na Camp Nou; wówczas spotkanie zakończyło się wynikiem 2-0 po golach Marqueza i Eto&#39;o. Jutro prawdopodobnie ten 1 zasiądzie na trybunach gdyż narzeka na lekki uraz, oprócz niego do dyspozycji Pepa nie będą Pique, Milito i Messi, który jest zawieszony na 1 spotkanie za niesyubordynacje - wg mnie jest to pewnego rodzaju przykrywka i ochrona swojej gwiazdy przed spotkanie w CdR przeciwko Atletico Madryt, które odbędzie się w tygodniu. Do składu wraca Iniesta po ponad 2miesięcznej przerwie.Odnośnie Mallorci z Barceloną nie zagrają na pewno David Navarro, Cleber Santana, Ayoze, Oscar Trejo, Miguel Moya, Juanmi Callejon i Gonzalo Castro. Trudno jest wysnuwać wnioski jak zagra Barcelona bez Messiego ale jednego czego możemy być pewni, to to, że duet Eto&#39;o - Henry pokażą swoją niebagatelną skuteczność i jutro powinni, albo 1 z nich powinnien powiększyć swój dorobek strzelecki. Mallorca wielkich szans niema nawet na remis i 3pkt powinny pozostać na CN. Pewność typu: 9/10.
Valencia CF-Atletico Madrid
Typ: over 2,5 (1,73)
Do wczoraj niewiadomo było czy Aguero i Forlan zdąrzą na spotkanie z Valencią - teraz wiemy, że tak i powinni zagrać od 1min. Dla obu drużyn spotkanie jest bardzo ważne, gdyż jakakolwiek strata punktowa teraz może bardzo mocno odbić się na miejscu w lidze, obie drużyny mają po 30pkt i tutaj walka powinna być zażarta. Okienko trafnsferowe się zaczęło a co za tym idzie czy Villa odejdzie? Atletico ma podobny problem ze swoją gwiazdą Kunem o którego walczy Real i Barca i o ile bliżej pozyskania jest ekipa Guardioli o tyle, ten mecz może wiele wyjaśnić, kto byłby poważniejszych kandydatem do gry w bordowo-granatowych czy białych barwach. Obie ekipy do tego spotkania podejdą bez kilku zawodników t.j. gospodarze bez Alexisa, Morettiego, Pablo, Edu i Miguela Angela natomiast Atletico bez Tomasa Ujfalusi i Giurkasa Seitaridisa. Stawiałbym tutaj na jednak zwycięstwo gospodarzy, gdyż Atletico może oszczędząć siły na mecz z Barceloną i zmazanie plamy po blamażu na Camp Nou w 4 kolejce. Pewność typu: 7/10.

Athletic Bilbao-Espanol Barcelona
Typ: strzelą: Athletic Bilbao/Espanol Barcelona (1,77)
Prima divisione Athletic Bilbao vs. Espanyol 1:0
Coppa del Rey Athletic Bilbao vs. Espanyol 1:1
Prima divisione Athletic Bilbao vs. Espanyol 2:1
Prima divisione Athletic Bilbao vs. Espanyol 1:1
Prima divisione Athletic Bilbao vs. Espanyol 1:1
Skłoniły mnie do tego typu statystyki ostatnich 5 potyczek między tymi zespołami, gdzie 4 z 5 meczy kończyło się strzelaniem bramek przez obie drużyny, teraz oba zespoły są na podobnym poziomie, choć Espanyol na wyjazdach nie błyszczy formą gdzie dotychczas zdobył tylko 5pkt, ostatnie 6 meczy Espanyolu to 5 porażek i 1 remis teraz czas na ekipę, która ma predyspozycje, żeby skończyć ligę w pierwszej 10 czołowych zespołów PD. Bilbao może liczyć głównie na Llorente, swojego najskuteczniejszego napastnika natomiast goście cóż u nich, niema aż kogoś tak bramkostrzelnego to fakt, że do gry powraca Raul Tamudo i De La Pena, może sprawić, że gra Los Pericos może się diametralnie poprawić i liczę tutaj na wyrównane spotkanie. Pewność typu: 7/10.

Malaga CF-Sporting Gijon
Typ: Remis (3,10)
Spotkanie 2 podobnych drużyn, Gijon nie zaznał smaku remisu już od ponad 10 spotkań i tak jak miało to miejsce wcześniej stawiam na ich remis i tym razem, gdyż bardzo możliwe, że taki wkońcu padnie, bo potencjał porównywalny. Pewność typu: 5/10.

Real Madrid-Villarreal CF
Typ: Real Madrid (1,77)
Hit tej kolejki, 31-krotni Mistrzowie Hiszpanii podejmować będą Villareal, mecz z punktu widzenia Realu bardzo ważny gdyż strata nawet 2 oczek była by kolejną katastrofą dla podopiecznych Ramosa, nowe nabytki czyli Hunter i Lass mają zmienić wizerunek Królewskich. Ramos nie będzie miał do dyspozycji Snejdera, De La Reda, Diarry(sprowadzano Lassane) Ramosa, Heinze, Torresa oraz RvN (sprowadzono Huntellara). Villareal bez Llorenty, Javi Venty. Rossi i Kavheci powinni byc gotowi na potyczkę z Królewskimi. Tuż przed świetami Robben oznajmił bardzo ważne słowa, że w styczniu zespół wygra 100% spotkań.. bardzo odważnie, więc jeśli myślą o gonieniu Barcy. Villareal również stoi na słabej pozycji, gdyż przed nowym rokiem przegrali z Barcą i Sevillą oraz zremisowali z Getafe, więc również dla nich to spotkanie będzie bardzo ważne. Ja tutaj będe konsekwenty i myśle, że gospodarze powinni zdobyć pełną pulę. Pewność typu: 9/10.

Real Valladolid-Racing Santander
Typ: Real Valladolid (2,00)
Stawiam tu na Valladolid gdyż ta drużyna u siebie spisuje się bardzo dobrze i choć w ostatnich 2 latach zchodziała pokonana w meczach z Racingiem to teraz myśle, że to ekipa Luis Mendilibara będzie górą i ta wysoka skuteczność prezentowana przed świętami zostanie utrzymana i pasmo strzelania 3 bramek zostanie utrzymane. Maksyma trenera gosppodarzy brzmi, że wybacza on błędy w ataku ale nie w obronie, a jego drużyna odziwo prezentuje się lepiej w ofensywie niż defensywie co niewiem kto sprawił. Pewność typu: 6/10.

Recreativo Huelva-Numancia CD
Typ: under 2,5 (1,70)
Bez analizy.

Almeria UD-Betis Sevilla
Typ: strzelą: Almeria UD/Betis Sevilla (1,75)
Jeden z pewniejszych typów obok Realu jak dla mnie i po dość atrakcyjnym kursie, obie ekipy mają bardzo dobrą ofensywę i rzadko stosują taktyki drużyn defensywnych. Powinnien to być otwarty mecz z obu stron i sytuacji do strzelenia bramek powinniśmy mieć sporo i każda z drużyn powinna to wykorzystać. Almerie obiął nowy trener Hugo Sanchez i napewno w debiucie w nowym roku będzie chciał wlać w serca kibiców trochę szczęścia i postarać się wygrać z ciężkim przeciwnikiem i na boisku w tym powinnien mu pomóc Negredo, który na koncie ma już 8 bramek. Pewność typu: 9/10.

Sevilla FC-Osasuna CA
Typ: under 2,5 (1,99)
Gospodarze są murowanym faworytem, moim zdaniem Osasuna do Sevilli przyjedzie z nastawieniem defensywnym a jak wiadomo w ostatnim czasie piłkarzom Sevilli gra ofensywna nie wychodziła za dobrze. To otwiera szanse na wyrównane spotkanie do czasu, kiedy to swoją bramkę powinnien zdobyć Luis Fabiano, którego mogą być to ostatnie mecze w barwach Sevilli, gdyż walczą o niego kluby z Anglii jak i z Włoch. Osasuna wystąpi jak słyszałem bez kilku podstawowych piłkarzy a są to Santiago Ezquerro, Cesar Cruchaga, Walter Pandiani, Josetxo i Krisztian Vadocz natomiast Sevilla bez Frederica Kanoute, Arouna Kone, Javiera Chevantona oraz Jose Angela Crespo czy Lautaro Acosty. Jak widać większość piłkarzy w obu zespołach są graczami ofensywnymi i sam Fabiano może wiele nie zdziałać, stawiam na zwycięstwo gospodarzy lecz nie zbyt okazałe 1-0. Pewność typu 6/10.

Getafe CF-Deportivo La Coruna
Typ: strzelą: Getafe CF/Deportivo La Coruna (1,72)
Ta kolejka obfituje w wiele spotkań bardzo wyrównanych drużyn co za tym idzie powinniśmy być świadkami wielu remisów i wskazywanie faworytów jest bardzo trudne, tak jest i w tym przypadku, stawiałbym tutaj na remis, stawiam tak nadal ale bramkowy bo niewierze, żeby tak dobre zespoły jak Getafe i Deportivo grały na zero. Deportivo przystąpi do tego spotkania bez kontuzjowanych Misty, Bodipo, Pablo Amo i Dudu Aoute a Getafe bez Francisco Casquero, Mario Cotelo, Fabio Celestiniego czy też Francisco Sousy. Pewność typu: 7/10.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
W Deportivo Dudu Aouate nie tyle co kontuzjowany, a raczej wytransferowany do Mallorci z tego co wiem ;) Ogolnie dla mnie kolejka trudna do typowania, ale czasami w Primera Division tak bywa.

Czy Atletico poswieci mecz z Valencią dla dobrego wystepu w Copa del Rey z Barcą ? Nie sądzę. Wygrana z Valencią byłaby dla nich wielce korzystna, a co jak co ale jest to w ich zasięgu. Warto jednak zauważyć, że w Atletico nie zagrają kontuzjowani Maxi Rodriguez i Maniche oraz Ever Banega, ktory nie moze grac ze wzgledu na klauzule wypozyczenia.

unique ciekawie kombinujesz z tym remisem Gijon, mozliwe, ze się skuszę. Oni faktyczne wkoncu będą musieli gdzies podzielic sie punktami ???? No chyba, ze pobiją jakis rekord, bo nie pamietam aby w jakiejs lidze ostatnimi czasy byla taka druzyna bez remisu.

---

Valencia - Atletico Madryt
Valencia zagra bez Marcheny ktory pauzuje za kartki oraz kontuzjowanego Alexisa. W pierwszym składzie wreszcie powinien wystapic David Silva. Atletico ma wieksze problemy ze składem, gdyz nie zagrają Maniche czy też Maxi Rodriguez ktorzy stanowili o sile zespolu. W ich miejsce trener Aguirre desygnuje do gry Raula Garcie i Luisa Garcie. Dla obu drużyn będzie to ważne spotkanie gdyż wygrana pozwoli zagościć w czołowej czwórce i powiekszyc przewage nad bezpośrednim rywalem w walce o miejsca premiowane grą w Lidze Mistrzów do 3 punktów. Atletico po słabym poczatku sezonu i potem serii straconych punktów w pojedynkach z gigantami wyraźnie odżyło i biorąc pod uwage kilka ostatnich spotkan jest w scislej czołowce. Atletico na wyjazdach preferuje długie utrzymywanie się przy piłce, przerzucenie piłki do jednego ze skrzydłowych, ktory dosrodkowuje pilke w pole karne lub tez konczy akcje indywidualną akcją. Rzadko akcje Atletico na wyjazdach przeprowadzane są srodkiem. Dobrze dysponowany jest Diego Forlan, który swietnie uzupełnia się z Sergio Aguero. Zadaniem tej dwójki będzie wykańczanie akcji skrzydłowych, których rolę w tym meczu prawdopodobnie będą pełnili Simao i Luis Garcia. Obrona Valencii bez jej kierownika Marcheny wydaje mi się nie byc az takim monolitem, zważając na to, że w jej środku mozemy ujrzec Maduro, ktory zbyt wiele w tym sezonie nie grał. Pod tym względem widzę przewagę napastnikow Atletico nad defensywą Valencii i to sporą. W obronie zadaniem Atletico będzie wyłączenie z gry Davida Villi zawodnika nr 1 oraz skrzydlowych Silvy i Joaquina. Choc tak prawde mowiac to Silva po kontuzji jeszcze wcale nie musi się prezentowac wybornie, a przynajmniej tak było kiedy wchodzil z ławki w ostantich meczach. Bój w środku pola będą toczyli Assuncao i Garcia przeciwko Albeldzie i Fernandesowi. Doswiadczenie na korzysc Albeldy na pewno jest in plus dla Valencii, ale jestem zdania, ze Raul Garcia, ktory ostatnio nie mial miejsca w skladzie a ma wielkie mozliwosci zechce udowodnic w pelni swoje wysokie umiejetnosci i wedlug mnie on odpowiednio wspomagany przez Assuncao moze dzielić i rządzic w srodku pola. Według mnie Atletico tego meczu nie przegra, gdyż znajduję więcej atutów po stronie gości. Tak czy siak wszystko zweryfikuje boisko :wink:
Mój typ: x2 - 1,68 ⛔


over byl jednak lepszą opcją, gratuluje tym co go wybrali ;)
 
kamil_gks 22

kamil_gks

Użytkownik
Spotkanie : FC Barcelona vs. Mallorca
Ile goli padnie w pierwszej połowie?
Typ: Więcej niż 1.5 ✅✅ 3:1 (1:1)
Kurs. 2.20
Bukmacher :
Bwin

Analiza :
Wraca liga hiszpańska . Na jutrzejszy wieczór wybrałem taka oto propozycje ( wszystkie handi sa już zajęte) J. Nie jest to typ z tych „pewnych” , ale myśle, że warty ryzyka po takim kursie. Barca u siebie gra magiczny futbol, strzela bardzo duzo bramek, stwarza mase sytuacji pod bramkowych i co najważniejsze jest w formie. Na własnym boisku tylko jeden remis 1-1 z Getafe, ale tamten mecz im kompletnie nie wyszedł. Zaraz po nim komplet zwycięstw ( nie licząc meczu z Shakhtarem o przysłowiową pietrzuszke). Mallorca w ostatnich 6 wyjazdowych spotkaniach zgromadzila zaledwie 3 punkty strzelając 4 bramki i tracac az 15. Jest to zespoł który w tym sezonie będzie walczył raczej o utrzymanie. Jest jeszcze jeden bardzo ważny argument który przekonuje mnie do tego typu. W ostatnim meczu tych drużyn w Barcelonie Mallorca sprawiła wielka sensacje kiedy przegrywając już 0:2 ostatecznie wygrała 3:2. Barca na pewno będzie chciala ruszyc od samego początku i wbic przeciwnikowi jak najwięcej bramek. Kto wie może będzie to szansa dla gości i może oni postaraja się o jakies trafienie?. Mysle jednak że Eto’o, Henry czy Messi wyleczą zapały gości strzelając im 2-3 bramki już w pierwszej połowie. Polecam również handi w tym meczu, nawet -2.5.:spokodfhgfh:​
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Barcelona - Mallorca
Pierwszy mecz po przerwie swiatecznej miedzy zespołami Barcelony i Mallorci rozpocznie zmagania w 17 kolejce La Liga. Zespół z Barcelony zajmuje obecnie 1 miejsce w lidze z przewaga 10 pkt na druga Sevilla. W zespole panuje świetna atmosfera oraz, co najwazniejsze, kontuzje omijaja zespoł dalekim łukiem. Pep w dzisiejszym meczu bedzie mial do dyspozycji najsilniejszy skład. W dzisiejszym meczu nie zagraja Milito oraz Pique, którego zaatakowała grypa w ostatnim czasie. Pod znakiem zapytania stoja wystepy Messiego oraz Alvesa, ale to ze wzgledu ze bardzo pozno wrocili z odpoczynku i malo trenowali z zespołem. Goście znajduja sie po drugiej stronie tabeli, ponieważ zajmuja 17 miejsce z pkt przewagi nad strefa spadkowa. W dzisiejszym meczu nie zobaczymy w zespole z wysp takich piłkarzy jak: Davida Navarro, Clebera Santana, Ayoze, Oscara Trejo, Miguela Moya, Juanmiego Callejon i Gonzalo Castro. W poprzednim sezonie na Camp Nou mecz zakonczył sie wygrana goście 3:2. W dzisiejszym meczu faworytami sa gospodarze, ktorzy sa w doskonalej formie i nie moga pozwolic sobie na strate jakich kolwiek pkt ze słabszymi przeciwnikami. Osobiście upatruje tu zwyciestwo Barcelony do 0.
Typ: Mallorca nie strzeli / Barcelona wygra do 0 ⛔
Wynik: 3-1
-------------
Valencia – Atletico Madryt

Wszystko o tym meczu napisał TBM (polecam !!). Ja osobiście preferuje w tym meczu over 2,5. Obie ekipy posiadaja mocne armaty w przodzie, a na dodatek Valencia ma braki w obronie i tu upatruje paru bramek.
Typ: over 2,5 ✅
Wynik: 3-1
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
Valencia vs Atletico Madrid =&gt; Obie Strzelą (TAK) - (1.65)

Dzisiaj o godzinie 22 na stadione Mestalla zostanie rozegrany Hit Kolejki, w którym spotkają się zespoły Valenci oraz Atletico. Na pierwszy rzut oka faworytem wydaje się być Valencia, która ma po swojej stronie kibiców oraz własny teren. Mimo wszystko mecz zapowiada się ciekawie i powinniśmy ujrzeć pare bramek. Oba zespoły grają ofensywnie. W Ataku valenci gra nigdy nie zawodny David Villa zaś w ekipie Atletico nieustraszony i bramkostrzelny Sergio Aguero. Oprócz tego na boisku zobaczymy takie gwiazdy jak Maxi Rozdriguez czy David Silva. Mecz napewno będzie ciekawy i walki w tym spotkaniu napewno nie zabraknie. Osobiście trzymam kciuki za Atletico, lecz wiem, że łatwo nie będzie, a mecz będzie niezwykle wyrównany dlatego myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest zagranie typu, że OBA ZESPOŁY STRZELĄ w tym meczu bramkę.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zgadzam się z Wami, również typ na overa w meczu Valencii z Atletico wygląda całkiem przyjemnie i w sumie teraz grałbym nawet bardziej tego overa niż x2 na Atletico choc kursy podobne.

Valencia ma te braki w obronie Maduro nie wyglada tak solidnie jak Marchena, a z drugiej strony David Villa i spółka też powinni strzelać. Licze na ciekawe widowisko ????
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Tak mówimy i mówimy o brakach w obronie Valencii, ale również Atletico ma spore słabości. Oglądając przed świętami mecz z Espanyolem (2-3 dla Atletico) odniosłem wrażenie, że oni po prostu nie potrafi dobrze bronić, generalnie gra bez piłki leży. Gdy posiadają piłkę potrafią grać znakomicie, krótka piłka, szybkie wymiany podań rozmontują niejedną obronę, ale wielkie braki widzę właśnie w zespołowości odbioru, agresywności. Armaty w przodzie to oni mają, także naprawdę over wygląda sensownie. Statystyki: 87% over 2.5 w meczach u siebie dla Valencii, 75% over 2.5 w wyjazdowych meczach Atletico. Średnia bramek: 2.62 strzelonych i 1.5 straconych u siebie Valencia; 2.12 strzelonych i 2.25 straconych Atletico na wyjeździe. Bez komentarza.
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Spotkanie: Valencia Cf - Atletico Madryt
Typ: 2
Kurs: 3,05
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Witam. Na Sobotę 3 Stycznia, chciałbym podać typ z Hiszpańskiej Primera Division, gdzie na Estadio Mestalla zmierzą się Valencia i Atletico. Faworytem według Bwin jest zespół popularnych &quot;Nietoperzy&quot;, ale według mnie to goście z Madrytu powinni wygrać to spotkanie. W tabeli te drużyny ze sobą sąsiadują, odpowiednio 4 i 3 miejsce. Należy jednak zauważyć, że jakiś czas temu Valencia znacznie obniżyła loty, i po porażkach z fenomenalną &quot;Dumą Kataloni&quot;, i mimo wszystko słabo grającym Realem spadła o 2 oczka. Natomiast zespół z Vicente Caldreon, systematycznie pnie się w górę tabeli, i jest w dobrej formie. Ostatnią porażkę zanotowali 18.10 w derbach z Realem, co daje aż 76 dni! Mają też passę 5 ligowych zwycięstw z rzędu (kolejno pokonywali Racing, Sporting Gijon, Betis, i Espanyol). Myślę że jutro o 22 Polskiego czasu, podtrzymają dobre statystyki, i pokonają słabo grającą Valencie.
Pozdrawiam.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Real Madrid - CF Villarreal ✅
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Już jutro o 17.00 na Estadio Santiago Bernabeu w Madrycie rozpocznie się hit 17. kolejki hiszpańskiej Primera Division, w którym Królewscy pod wodzą Juande Ramosa podejmować będą zawsze mocny Villareal.
Większość kibiców ma ciągle wiele obaw, co do postawy drużyny z Madrytu i nawet wobec ostatniego zwycięstwa z Valencią, nastroje nie są dobre. Jednak były trener Sevilli i Tottenhamu udanie rozpoczął swoją przygodę z Los Galacticos i wszyscy liczą, że w konfrontacji z Zółtą Łodzią Podwodną poprowadzi piłkarzy do kolejnego zwycięstwa.
Natomiast podopieczni Manuela Pellegriniego w ostatnich meczach stracili sporo punktów przegrywając z Barceloną, Sevillą i remisując z Getafe, aczkolwiek nadal, obok jutrzejszego rywala, liczą się w walce o mistrzostwo.
Nowy szkoleniowec Mistrza Hiszpanii nie będzie miał do dyspozycji Rubena De la Reda, Mahamadou Diarry, Wesley&#39;a Sneijdera, Sergio Ramosa, Pepe, Miguela Torresa, Gabriela Heinze i Ruuda van Nistelrooy&#39;a. Lista absencji jest imponująca, ale nie wolno zapominać, iż w barwach Królewskich występuje wielu świetnych zawodników, którzy potrafią zastąpić nieobecnych kolegów. Z pewnością takimi będą nowopozyskani i liczący na debiut w jutrzejszym meczu Klaas-Jan Huntellar i Lassana Diarra.
Z kolei Manuel Pellegrini nie będzie mógł jutro skorzystać z kontuzjowanych Nihata Kahveci&#39;ego, Giuseppe Rossi&#39;ego, Javi&#39;ego Venty, Cani&#39;ego i Joseby Llorente.
Moim zdaniem minimalne zwycięstwo odniosą piłkarze Realu Madryt. Mój typ: 1:0 dla gospodarzy.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
O meczu Valencii z Atletico. W pełni zasłużone zwycięstwo gospodarzy. Piłkarz meczu - David Silva po kontuzji nie ma śladu, dzielił i rządził. Oprócz niego na wyróżnienie zasługują Joaquin i Raul Albiol. Swoje też w końcówce zrobił bramkarz Renan.
W Atletico grę probował ciągnąć Simao Sabrosa + dla niego. Aguero przebudził sie w końcówce ale to nic nie dało. Kolejny fatalny występ Ujfalusiego, do tego zawalił też przy bramce na 2-0 Pernia. Ujfalusi niby taki doświadczony, a to on zawala najważniejsze mecze dla Atletico. Jak dla mnie trzeba poszukać tam nowego środkowego obrońcy. Do tego Luis Garcia kompletny niewypał. Raul Garcia też rozczarowanie tylko cały czas mial pretensje do sedziego o byle co. Paolo Assuncao jako tako zagrał.
 
K 9

kamis_145

Użytkownik
Spotkanie: Real Madryt-Villareal
Typ: 1
Kurs: 1.75
Analiza: Tutaj typuje pewne zwycięstwo Realu Madryt. Napewno dla Królewiskich nie będzie to łatwe spotkanie. Lecz ja liczę na debiut Huntelaara, oby strzelił kilka bramek
Lista kontuzjowanych w Realu jest długa... Ruud Van Nisterlooy, Wesley Sneijder, Ruben De la Red, Mahamadou Diarra. Największa dziura powstała teraz w linii pomocy, dzięki tej ostatniej trójce, którą tu wymieniłem. No cóż, kontuzje kontuzjami ale jeśli Real chcę być wicemistrzem lub samym mistrzem to trzeba zacząć wygrywać spotkania, wszystkie bez wyjątku. Jutro grają z mistrzem Hiszpanii, napewno nie będzie to łatwe spotkanie. Villareal CF też ma zawodników, którzy jutro nie zagrają z powodu kontuzji. Są to Javi Venta, Cani i Joseba Llorente. Real ma bardzo dobry bilans w spotkaniach u siebie. Sześć zwycięstw, jeden remis i jedna porażka. Ostatnie spotkanie Real wygrał z Valencią... ale tylko 1-0. Liczę również na to, że drużyna gości nie będzie miała motywacji do choćby zdobycia jednego punktu z Realem Madryt, ponieważ przegrali ostatnie spotkanie z Barceloną 1-2 i Sevillą na wyjeździe 1-0. Jeśli Sevilla potrafiła wygrać z Villareal to Realowi napewno się uda. Dotychczas te drużyny rozegrały ze sobą dziewieć spotkań. Padły trzy remisy i sześć zwycięstw Realu. Mój typ 1.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Real Madryt - Villareal

Już dziś rozpocznie się wielka walka na Santiago Bernabéu albowiem do wielkiego i słynnego Realu Madryt przyjedzie Villareal który lokuje się na 6 miejsce i ma tyle samo pkt. co Real 29. Patrząc na formę ostatnich 10 meczy zdecydowanie przewodzą &#39;&#39;Królewscy&#39;&#39; Patrząc na zdobycze punktowe obu ekip kolejne Real na własnym obiekcie 19 z 29 , Villareal na wyjazdach 15 z 29. W Zespole Realu Madryt wiele się wydarzylo przez tę krótko przerwę świąteczną została założona nowa płyta zdecydowanie równiejsza i lepsza oraz dołączyli 3 nowi gracze Lassan Diarra , Klaas Jan Huntelaar i Parejo. Najprawdopodobniejszy występ jest tego drugiego. Jeżeli Real myśli poważnie o obronieniu tytułu muszą wygrywać i nie patrzeć na rywali albowiem tracą już 12 pkt. do przewodzącej w tabelii Barcelony i strata punktów w takich spotkaniach może być katastrofalna w skutkach. Na pewno dziś na placu gry zabraknie : Mahamadou Diarry, Gonzalo Higuaina , Parejo oraz Ruuda van Nistelrooya. Do gry wraca Pepe . Żółte Łodzie podwodne jak się mówi potocznie na Villareal równiez dziś nie skorzystają z kilku graczy jak zapowiadział Manuel Pellegrini na spotkanie z Realem nie zdolni do gry są : Pascal Cygan , Edmilson jednach i nieobecności są z powodu względów sportowych natomiast kontuzje mają Javi Venta i Jozy Altidore cała 4 graczy dlatego dziś na pewno nie wystąpi. Sytuacja w zespole Królewskich jest bardzo napięta dzisiejsza wygrana pozwoli spuścić trochę powietrza gorszej już atmosfery a 3 pkt. pozwolą jeszcze walczyć o mistrzostwo.
Moje propozycję:
Real Madryt - Villareal - 1 @@ 1,75 5/10 Bet365
Powyżej 2,5 gola : @@ 1,62 3/10 Bet365
Gonzalez Raul @@ 2,40 3/10 Bet365
Lassana Diarra @@ 6,00 0,5/10 Bet365
Wesley Sneijder @@ 3,25 1/10 Bet365
Czy Zobaczymy Dziś Raula Cieszące się w ten sposób :?:

 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Ath. Bilbao - Espanyol
Dzisiaj o godz. 17 rozpocznie sie mecz pomiedzy Athletic Bilbao, a Espanyolem. Gospodarze zajmuja obecnie 12 miejsce z dorobkiem 19 pkt. Na własnym obiekcie na 8 meczy, piłkarze z kraju Basków wygrali oraz przegrali 4 spotkania. Goście zajmuja miejsce 18, które niestety powoduje spadek o klase nizej. Na boiskach rywali piłkarze z Barcelony odniesli 1 zwyciestwo, 2 remisy oraz 5 porazek. Goście niestety nie prezentuja dobrej formy jak w zeszlym roku, co pokazuje miejsce w lidze, a w dzisiejszym meczu musza sobie poradzic bez dwoch bardzo waznych zawodnikow jakimi sa Raul Tamudo oraz Ivan de la Pena. W poprzednim sezonie gospodarze wygrali 1:0 i w dzisiejszym meczu wydaje mi sie ze 3 pkt zostana w Bilbao.
Typ: Ath. Bilbao ⛔
Wynik: 1-1
---------
Real Madryt - Villarreal
Drugi mecz w ten weekend który kandyduje do hitu tej kolejki, a zagraja w nim: Real Madryt i Villarreal. Obrońcy tytułu zajumja obecnie 5 miejsce z dorobkiem 29 pkt, i tyle samo pkt ma ich dzisiejszy rywal, który zajmuje 6 miejsce. Na własnym obiekcie Królewscy wygrali 6 meczy oraz po raz zremisowali i przegrali. W dzisiejszym meczu nie zobaczymy: Diarry, Van Nisterlooya, Higuaina, lecz szanse wystpeu moga dosta nowe nabytki jakimi sa: Diarra oraz Huntelaar. Zespół Żółtej łodzie podwodnej na wyjezdzie wygral 4 mecze, 3 zremisował oraz 1 przegrał. Dzisiaj nie zobaczymy w zespole gości Javi Venty oraz Altidora. W ubiegłym sezonie na stadionie w Madrycie padł wynik 3:2. Wydaje mi sie ze dzisiaj mozemy zobaczyc sporo bramek dlatego moj typ na to spotkanie to over 2,5.
Typ: over 2,5 ⛔
Wynik: 1-0
 
B 25

bobo

Użytkownik
Widze, ze pare osob sprawdza absencje z poprzednich kolejek i niektorych moze to wprowadzic w blad. Otoz w Realu nie zagra dzis juz tylko M. Diarra, Van nistelrooy, Higuain. Kolejna rzecza jest to, ze wymienieni wyzej Ramos, Heinze, Pepe, Sneijder dzis wystapia ???? Kadra Realu:

Bramkarze: Casillas, Dudek
Obrońcy: Ramos, Salgado, Cannavaro, Pepe, Metzelder, Heinze
Pomocnicy: Gago, Sneijder, Robben, Lass, Van der Vaart, Drenthe, Guti, Palanca
Napastnicy: Raúl, Huntelaar, Saviola
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
Real Madrid vs Villarreal =&gt; 1 (1.75)
Co tu kryć. Najwyższy czas zacząć gonić Barcelonę. Ostatnio Real Madryt wygrał męcząc się z Espanyolem 3-2 i myślę, że to zwycięstwo troche podbudowało drużynę i atmosferę w klubie. Dzisiaj mają zadebiutować nowe nabytki Realu Madryt, Huntelaaar oraz Lassana Diarra. Do tego dochodzi fakt iż wraca Sneider oraz Robben. Po za tym w Villarel zabraknie kilku kluczowych graczy takich jak Llorjente, Rossi, Venta oraz Cani.
Myślę, że po emocjonującym widowisku 3pkt zostaną na Santiago Bernabeu . Dodam fakt, że w historii spotkań Villarreal wygrał tylko raz z Realem Madryt, a przegrał aż 10.

----------------------------------------------------

Getafe vs La Coruna =&gt; Under 2,5 (1.65)
Nie będę tutaj się długo rozpisywał i napiszę krótko historię spotkań obu tych ekip a sami stwierdzicie, że Under to najlepszy w tym meczu Typ jaki mozna zagrać:
Spanish Primera Division 2007/2008
La Coruna 1-1 Getafe
Getafe 0-0 La Coruna
Spanish Primera Division 2006/2007
La Coruna 1-0 Getafe
Getafe 2-0 La Coruna
Spanish Primera Division 2005/2006
La Coruna 1-0 Getafe
Getafe 1-2 La Coruna
Spanish Primera Division 2004/2005
La Coruna 2-1 Getafe
Getafe 1-1 La Coruna

---------------------------------------------------------

Bilbao vs Espanyol =&gt; Obie Strzelą (TAK) (1.65)
Wiem, że Espanyol nie odpuści, ponieważ nie wygrał od bardzo dawna dlatego myślę, że mecze będzie owocował w bramki. Dodam, że Bilbao w tym sezonie spisuje sie dobrze i również nie oleje sobie tego spotkania.
Krótko mówiąc zadziorny Espanyol głodny zwycięstwa bhędzie napewno konsekwentnie próbował ustrzelić jak najwięcej bramek, a W znakomitej ostatnio formie Bilbao również napewno nie odpuści.
Faworyt Bilbao, lecz wiem, że mecz zaowocuje w bramkii i będzie on zacięty.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dorzucam także i swoje analizy na dzień dzisiejszy ;)

Na niedzielę jeden kupon z hiszpańskiej Primera Division. Po weekendzie przyjdzie czas na krótkie statystyki.

Almeria - Betis
Almeria ma nowego managera Hugo Sancheza, którego zadaniem będzie uratowanie Almerii przed spadkiem, bo ostatnimi czasy ten klub gra bardzo słabo i obsuwa się w dół ligowej tabeli. Zarówno Almeria jak i Betis w kilku ostatnich spotkaniach nie imponowały formą. Po przerwie świątecznej według mnie niewiele się zmieni i czeka nas wyrównane spotkanie, w którym raczej wielu bramek nie obejrzymy. W Almerii kluczową postacią będzie dyspozycja napastnika Negredo oraz grającego u jego boku bądź za jego plecami Ortiza, a w Betisie dyspozycja Emany oraz Sergio Garcii. Jeśli oni nie będą mieli jakiegoś super dnia to nie sądzę aby inni byli wstanie zdobyć kilka bramek, stąd moj typ na under 2,5.
Mój typ: under 2,5 - 1,70 w expekt ✅

Real Madryt - Villarreal
Bardzo ważne spotkanie dla obu drużyn, gdyż przegrany tego pojednyku może stracić niezwykle cenne punkty do pozostałych drużyn czołówki. Real za kadencji Juande Ramosa gra jakby bardziej wyważoną piłkę. Nie traci głowy w grze defensywnej jak miało to miejsce za kadencji Schustera. Tak czy siak jestem zdania, że w dniu dzisiejszym będziemy mieli pokaz ładnej dla oka ofensywnej piłki z obu stron. W Realu gotowi do gry są Robben i Sneijder, bez których Real tracił wiele na wartości. Na dodatek szansę debiutu może otrzymać nowy nabytek Huntelaar. Także akcje ofensywne w drużynie Królewskich będzie komu przeprowadzać i je wykańczać. Do linii defensywnej wraca Pepe oraz prawdopodobnie Heinze, ale czy od razu zagrają na najwyższym poziomie ? Na pewno nie czeka ich łatwe zadanie, bo Villarreal oprócz kontuzjowanego i tak rezerwowego Altidore&#39;a ma komplet siły ofensywnej. Gotowi do gry sa Nihat, Llorente i Rossi. Któryś z nich zapewne zacznie mecz na ławce rezerwowych, bo miejsce dla trójki raczej się nie znajdzie. Ze skrzydeł będą oni wspomagani przez Piresa i Cazorlę. Dla Villarreal to jubileuszowy mecz w Primera Division, a więc na pewno piłkarze tej drużyny zechcą zaprezentować się z jak najlepszej strony, zresztą... nawet gdyby nie był to jubileusz to na Santiago Bernabeu zawsze fajnie jest wygrać ;) Są takie mecze, w których wynik remisowy zadowala obie drużyny, ten do takich nie należy. Spodziewam się otwartej gry z obu stron, ofensywnych zawodników wysokiej klasy zarówno w jednym jak i drugim teamie nie brakuje, liczę więc na wspaniałe widowisko i kilka bramek. Na przeszkodzie mogą stanąć bramkarze Casillas i Diego Lopez, którzy doskonale znają się na swoim fachu, ale... no jestem dobrej myśli ;)
Mój typ: over 2,5 - 1,65 w expekt ⛔

Sevilla - Osasuna Pampeluna
Osasuna po fatalnym starcie jakby się przebudziła i ostatnio zwłaszcza na własnym stadionie gra ofensywną piłkę strzelając mnóstwo bramek. Jednak, jeszcze raz to podkreślę... tak jest kiedy grają na własnym stadionie. Na wyjazdach nadal grają z mizernym efektem i nie widzę zbyt wielu pozytywow aby mogło się to zmienić dzisiaj. W Sevilli po problemach z kontuzjami jest już zdecydowanie lepiej. Gotowi do gry są Luis Fabiano i Frederik Kanoute, którzy dawno nie mieli swojego dnia. Może przełamanie nastąpi dzisiaj ? W akcjach ofensywnych wspomagać ich będą ze skrzydeł Adriano i Jesus Navas. Do tego zawsze gotowy do wejścia z ławki jest Diego Capel czy też Enzo Maresca. Osasuna zapewne przyjedzie się bronić, a że specjalnie piłkarzom tej drużyny to nie wychodzi to spodziewam się zwycięstwa Sevilli np 2-0. Jeśli jednak Osasunie zachciałoby się grać ofensywnie tak jak to czyni na własnym stadionie to możemy spodziewać się otwartego widowiska z kilkoma bramkami z obu stron.
Mój typ: Sevilla - 1,40 w expekt ⛔
 
diego71 0

diego71

Użytkownik

Real Madrid - CF Villarreal
typ:1
kurs:1,75

Hitem 17 kolejki BBVA Ligi bedzie pojedynek pomiedzy zespolami Realu Madryt a Villareal.Faworytem spotkania sa Krolewscy do ktorych skladu dolaczyli juz sprowadzeniu w zimowym okienku transferowym Hunterlar oraz Lassan Diarr,ktorzy maja spore szasne by zagrac w dzisiejszym spotkaniu.Sytuacja Krolewskich w tabeli nie jest zbytnio ciekawa,porazki w ostatnich meczach z Getafe,Barca czy tez Sevila sprawily ze gospodarze zajmuja dopiero piata pozycje tracac do Barcy az 15 punktow,naszczescie do skladu Krolewskich zawodnicy wracaja juz po kontuzjach mowa tu chociazby o Sneiderze,Pepe czy tez Ramosie ktorzy dzis powinni zagrac,oczywiscie do gry zdolny nie jest van Nisterlooy ale sprowadzono Huntelara ktory powinien sie zatroszczyc o zdobywanie bramek,bez watpienia atutem Realu jest gra na wlasnym stadionie na ktorym wygrali szesc spotkan,jedno zremisowali i tylko jedno przegrali.Villareal rowniez znajduje sie w ligowej czolowce obecnie plasuja sie na szostym miejscu tuz za plecami Krolewskich,jednak w ostatnich meczach podopieczni Pellegriniego spisywali sie dosc slabo remis u siebie z Getafe,porazka z Sevila czy w ostatnim meczu przegrana z Barca choc trzeba przyznac iz pilkarze Villarealu stawili sporo opr graczom Barcy,ale podobnie jak w przypadku Krolewskich goscie rowniez maja problemy z kontuzjami szczegolnie w lini defensywnej kontuzjowani sa:Edmilson,Cygan,Venta czy Altidore szczegolnie brak dwoch pierwszych bedzie dotkliwy dlatego gracze Realu powinni wykorzystac te luki w obronie i wyjsc zwyciesko z tej kofrontacji.​

Przewidywane składy:​

Real Madryt: Casillas, Ramos, Pepe, Cannavaro, Heinze, Gago, Guti, Robben, Sneijder, Raúl, Huntelaar​

Villarreal: Diego López, Angel, Gonzalo, Godin, Capdevila, Senna, Eguren, Pires, Rossi, Cazorla, Nihat​
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Spotkanie: Valladolid - Santander (0-1,5)⛔
Typ: handicap 1
Kurs: 3,55
Buk: Expekt
Analiza: Valladolid to ósma drużyna obecnego sezonu, mam wrażenie, że troche niedoceniania i z mocniejszymi rywalami skazywana na sromotną porażkę, ale zespół ten u siebie posiada wielki potencjał, jest to 4 drużyna ligi biorąc pod uwagę mecze na własnym stadionie! Ostatnio zdarzyła się im wpadka z Numancią i teraz powinni sie zmotywować i odrobić to co stracili. Racing w tym sezonie to zupełnie inna drużyna niż w poprzednim, gdy walczyła o udział nawet w Lidze Mistrzów. W tym sezonie zajmują dopiero 14. pozycję i grają słabo. Tylko 4 zwycięstwa w tym sezonie, aż 6 remisów i tyle samo porażek. Myślę, że wspaniale spisujące sie Valladolid pokona słaby w tym sezonie Racing, mozna zaryzykować nawet handicap :smile:
Spotkanie: Real Madryt (-1) - Villareal⛔
Typ: 1
Kurs: 3,05
Buk: Expekt
Analiza: Gospodarze wychodzą powoli z opresji, wielu zawodników wyleczyło już swoje kontuzje, dokonali oni dwóch poważnych transferów w zimowym okienku i zdaje się, że pod wodzą Juande Ramosa to zupełnie inna drużyna. Villareal ostatnio nie zachwyca, w spotkaniach na szczycie nie potrafią wygrać, przegrana z Barceloną 1-2, Sevilla 0-1. Real Madryt nie przegrał u siebie nigdy z Villarealem, 6 zwycięstw i 3 remisy to bilans meczów bezpośrednich między tymi drużynami. Myślę, że po ostatnim zwycięstwie z Valencią i zmianie trenera w zawodników znów wstąpił syndrom wygrywania i poradzą sobie z przeciętnym ostatnio Villarealem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom