>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Bwin - Program członkowski b'inside w bwin

lionel21 191

lionel21

Użytkownik
&lt;!--Please note that changes to this code are not permitted. Should the code be manipulated in any way, bwin.party partners reserves the right to block the account.--&gt;
&lt;a href=&#39;https://sports.bwin.com/en/sports?wm=4427522&amp;zoneId=1673126&#39; target=&#39;_blank&#39; rel=&#39;nofollow&#39;&gt;
&lt;img height=&#39;90&#39; width=&#39;728&#39; style=&#39;border:0;&#39; src=&#39;https://mediaserver.bwinpartypartners.com/renderBanner.do?zoneId=1673126&amp;t=i&amp;v=1&#39;&gt;&lt;/a&gt;​

Może ktoś podzieliłby się z Was wrażeniami, jak działa program członkowski - b&#39;inside w bwin, bo ciekawy jestem. Takiego tematu chyba jeszcze nie było. Zamienił ktoś zdobyte punkty na coś fajnego? Jak osiągnąłem dany poziom to mogę sobie zlecić jakąś wypłatę pieniędzy zamiennych na punkty? Dopiero zacząłem i mam zielony status.
 
R 125

roger12

Użytkownik
ja nie raz już zamieniałem na kasę miałem już najwięcej 75 000 pkt i wymieniałem na pakiety czyli na kase na konto bo szkoda cokolwiek zamawiać jak przesyłka tak drogo wynosi
 
ester 87

ester

Użytkownik
Bardzo fajny dodatek, jak ktoś i tak tam gra może mieć z tego tytułu przyjemny bonus. Na lepsze gadżety raczej trudno uzbierać, bo jak się gra za duże stawki i raczej nie przegrywa pojawiają się limity, a z limitami sensownych punktów już się nie uzbiera. Ja wszystkie punkty zamieniłem na kasę, parę stówek wpadło. Fajną sprawą jest, że punkty można zamieniać na wejściówki na turnieje pokerowe, albo kupować losy na konkursy. Raz nawet wygrałem bilecik na mecz Milanu. Zauważyłem też, że od statusu white są dużo szybsze wypłaty (chociaż szczerze mówiąc nie pamiętam, czy nie zaczęły się one dopiero od green). Ogólnie bardzo przyjemny program, za który bwinowi na pewno należy się duży plus. Co prawda &quot;ceny punktowe&quot; niektórych produktów są nieco kosmiczne, ale i tak duże brawa za inicjatywę. Czekamy teraz na inne buki ????
 
G 46

ghs

Użytkownik
A ja mogę polecić bilety na turnieje pokerowe sit&#39;n&#39;go. Można się rozerwać i nieco zarobić bez wkładu własnego, zwykle do drugi dzień sobie funduję w ten sposób jeden turek z wpisowym $10 dla rozrywki i nauki pokera ;)
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Dopiero się zapisałem do tego programu i mam zielony status. Mogę sobie tak od razu wypłacić pieniądze zamienne na punkty? Mam tych punktów prawie 2000 i mogę sobie wypłacić już 300 zł? Czy muszę coś jeszcze zrobić, zdobyć następny status?
 
ester 87

ester

Użytkownik
Dopiero się zapisałem do tego programu i mam zielony status. Mogę sobie tak od razu wypłacić pieniądze zamienne na punkty? Mam tych punktów prawie 2000 i mogę sobie wypłacić już 300 zł? Czy muszę coś jeszcze zrobić, zdobyć następny status?
Ale dowaliłeś... ???? Żeby wymienić na 3 stówy potrzeba około 200 tyś punktów. A po wymianie chyba można od razu wypłacać, bez żadnych obrotów.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Wymiana pieniędzy prawdziwych - zielony status PLN 288.34, biały PLN 961.13 i żółty PLN 1922.25. Nie wiem, więc o co w tym chodzi. Może mi ktoś wyjaśnić? Nie śmiejcie się ze mnie, bo dopiero się tam zapisałem i nie wiem za bardzo co i jak :jezora:. Należałoby poczytać.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mi się nigdy nie chciało tego czytać...
Generalnie nie opłaca się nic kupować w markecie bo wszystko wychodzi drogo.
Od czasu do czasu jak mi się uzbierają punkty (zdąży przed limitem na koncie) to wymieniam na kasę. Drobniaki ale pieniądz nie śmierdzi. Jak dają to się bierze.
No i dzięki tematowi przypomniało mi się żeby zerknąć i zrobić &quot;zakupy&quot;.

Za 1 jednostkę= 2500 pkt. jest chyba 3,84 pln
Za 2 jednostki= 5000 pkt. jest 7,69 pln
Za 5 jednostek= 12500 pkt. jest 19.22 pln
Uzbierało mi się ponad 24 tyś. to na piwo jest ;)
 
G 0

grege01

Użytkownik
A co chodzi z &quot;Przeżyj prawdziwe emocje - 1 raz,(2 razy).
Z pakietem Real Money.&quot; Chodzi o to że moge z tego skorzystac z danego bonusu jeden raz??
 
R 0

rysiekw99

Użytkownik
w binside za zalogowanie w grudniu każdego dnia dawali 100pkt , a jeśli ktoś logował się przez cały miesiąc to mieli dać dodatkowe 3000pkt
czyli można było dostać 3100+3000=6100pkt za logowanie się
ja dostałem narazie 3100 , czekam na resztę , ktoś dostał już całe 6100? bo nie wiem kiedy to zamierzają rozliczyć? dopiero 1 stycznia także się nie pali ale z reguły bwin działa szybko
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Powie mi ktos jak zamienic te punkty na pieniądze bo mam okolo 8,000 pk i nie wiem gdzie to mam zamienic i jak ??

Już mam 11,54 zł wpadło ;d
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Powie mi ktos jak zamienic te punkty na pieniądze bo mam okolo 8,000 pk i nie wiem gdzie to mam zamienic i jak ??
Po kolei:
#1 klikasz na swoją ilość pkt.
#2 najeżdżasz myszką na &quot;market&quot;
#3 otwiera Ci się pasek z 4 poleceń i klikasz w &quot;Change &amp; Challenge&quot;
#4 dalej już na samym dole wybierasz sobie jaki chcesz zakup zrobić.
Wystarczy Ci na jeden bon 2€= 2 jednostka= 7.69 zł oraz drugi zakup 1€= 2 jednostki= 3.84 zł.
Wyniesie Ciebie to 7500 pkt.
 
S 1

stres

Użytkownik
Witka! Zawalista sprawa ten bwin.... expekt, gdzie gralem 4 lata sie chowa! Konto na bwin-ie zalozylem 16 grudnia..... i mam juz 70 000 ptk
 
Do góry Bottom