>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

XIII edycja Ligi Typerów zakończona

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam,
Dobiegł końca konkurs organizowany przez Nas wraz z bukmacherem Expekt, o nazwie Liga Typerów. Była to już XIII edycja tego konkursu.
Mam nadzieje, że każdemu konkurs się typował, gdyż zauważyliśmy dużą ilość ludzi, którzy brali w nim udział.
Wszystkim nagrodzonym gratulujemy wyniku, zwłaszcza zwycięscy.
Dane do nagrody proszę podawać na PW, a w nim m.in: imię i nazwisko, ID, miejsce oraz nagrodę, login z Ligi Typerów.
Pozdrawiamy i gratulujemy
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
No ja grałem pierwszy raz ale zapewne w następnej edycji również zagram bo fajna rywalizacja była mimo że tylko 89 pozycja. Pozdrawiam i gratuluje KARTONIK ????
 
O 0

odil007

Użytkownik
Również gratulacje dla zwycięzcy :spokodfhgfh:
Mam pytanie odnośnie nagród, kiedy mniej więcej powinny pojawić się na koncie Expekta?
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Gratz dla pierwszej trójki ;) Ja walczyłem do końca z myślą chociaż o 20 miejscu ale tylko 32;) Jednak i tak sie ciesze ???? 14 meczów przespałem:p 1 raz startowałem ???? więc wyczyn;)
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Również gratulacje dla zwycięzcy :spokodfhgfh:
Mam pytanie odnośnie nagród, kiedy mniej więcej powinny pojawić się na koncie Expekta?
Pewnie , jak to było w poprzedniej edycji lista zostanie wysłana , gdy wszyscy podadzą dane, a potem to 2-3 dni, zanim expekt prześle na konta.
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
:-ddzieki Wszystkim Za Gratki.:-|
Gralem Pierwszy Raz W Takim Konkursie I Bardzo Mi Się Spodobala Formuła Tego Konkursu I Napewno W Następnej Edycji Też Będę Grał.
Tak ,że Szansa Do Rewanżu Będzie.
Ja Także Gratuluje Pozostałym Nagrodzonym Za Walkę Do Samego Końca
 
D 0

dj_mati1

Użytkownik
:-ddzieki Wszystkim Za Gratki.:-|
Gralem Pierwszy Raz W Takim Konkursie I Bardzo Mi Się Spodobala Formuła Tego Konkursu I Napewno W Następnej Edycji Też Będę Grał.
Tak ,że Szansa Do Rewanżu Będzie.
Ja Także Gratuluje Pozostałym Nagrodzonym Za Walkę Do Samego Końca

Widzę ,że się odnalazł kartonowy złodziej ????Uważajcie na niego bo to oszust jest potrafi sie z kimś założyć na pieniądze i później w przypadku porażki ulotnić.Jak ktoś chce jakieś info na temat tego usera to PW.Pozdro ALL prócz ciebie Kartonowy_Złodzieju
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik

Widzę ,że się odnalazł kartonowy złodziej ????Uważajcie na niego bo to oszust jest potrafi sie z kimś założyć na pieniądze i później w przypadku porażki ulotnić.Jak ktoś chce jakieś info na temat tego usera to PW.Pozdro ALL prócz ciebie Kartonowy_Złodzieju
spadaj z tego forum debilku , chyba sam jestes zlodziejem skoro tak piszesz , chyba cos ci sie po.....lo ja sie z nikim nie zakladam .a ta kartka to sie tobie nalezy za oszczerstwa????
 
daroo1978 0

daroo1978

Użytkownik
widze ze ktos nie potrafi przegrać, i rzuca tutaj jakies oszczerstwa.
Pewnie koles z Radomia załozył sobie kolejne konto i zaczyna tutaj bluzgać na innych , chłopczyku daj sobie spokuj. Tak ci bardzo zalezy na wygranej to idz do piaskownicy i zagraj z dziecmi z kapsle.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
16 grudzień 2008 - godzina 12:00 upływa czas dostarczania danych w celu odbioru nagród za konkurs Liga typerów.
Kto do tego czasu nie poda danych nie otrzyma nagrody!
Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na w pierwszym poście tego tematu.
Pozdrawiam
 
T 0

typer_rolx

Użytkownik
lista osob
Marcin-Odra daj liste tych co dali dane bo moze ktos posylal a z przyczyn technicznych do Ciebie nie doszly. Ja np. wysylalem ale do dzis nie wiem czy dane otrzymales. Prosze o odpowiedź, mysle ze zaden uczestnik nie chce oczekiwać dnia w ktorym dowiedza sie ze akurat ich danych nie posiadasz.
 
peteer23 7

peteer23

Użytkownik
Marcin-Odra daj liste tych co dali dane bo moze ktos posylal a z przyczyn technicznych do Ciebie nie doszly. Ja np. wysylalem ale do dzis nie wiem czy dane otrzymales. Prosze o odpowiedź, mysle ze zaden uczestnik nie chce oczekiwać dnia w ktorym dowiedza sie ze akurat ich danych nie posiadasz.
podbijam bo dobrze powiedziane sam wyslalem dane i jesli lista by byla bylo by ok bo wysylanie kolejny raz danych przez 20 osob zrobilo by niepotrzebny balagan jesli listy nie bedzie to 20 osob moze powtorzyc napisanie PW z mysla ze poprzednie nie doszly lista mogla by zawierac same zajete miejsca w lidze ktorzy dane doszly czy tez miejsca ktorych dane nie doszly z pewnoscia mniej pisania by bylo
 
Do góry Bottom