>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

telewizja

peja 1

peja

Użytkownik
Witam..

Korzystając z okazji ze jestem na przepustce mam pytanko moze banalne ale ja sie wogole na tym nie znam.. a wiec :

Mozna miec w jednym mieszkaniu z jednej anteny satelitarnej dwie platformy cyfrowe ?? ( powiedzmy cyfrowy polsat i N tv )

na dwa tv oczywiscie :p

z góry dzieki...
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Witam..

Korzystając z okazji ze jestem na przepustce mam pytanko moze banalne ale ja sie wogole na tym nie znam.. a wiec :

Mozna miec w jednym mieszkaniu z jednej anteny satelitarnej dwie platformy cyfrowe ?? ( powiedzmy cyfrowy polsat i N tv )

na dwa tv oczywiscie :p

z góry dzieki...
pewnie , że tak - sam tak mam . wystarczy aby z któryś z dekoderów zawierał wejście i wyjście antenowe , a bez problemów pośmigasz z jednej satelity . ja akurat mam cyfrę i n&#39;kę - wszystko działa .
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
to ja zadam troche inne pytanie, a mianowicie: z powodu zbyt duzych kosztow na cyfre zmienilem &quot;dostawce&quot; na telewizje &quot;N&quot; teraz na TV mam &quot;N&quot; a czas wypowiedzenia z cyfry to 3 miesiace wiec tak czy siak trzeba bedzie przez ten czas placic. Czy jest taka mozliwosc aby odbierac cyfre na komputerze a jesli tak to moglby ktos wytlumaczyc jak to zrobic?:p bo ja to za bardzo tego nie kumam;)
A wiec jak ktos molby pomoc to bardzo prosze

spoko... ????

ale w tym samym czasie jedni moga ogladac z jednej platformy a drudzy z drugiej ? czy jedna musi byc wyłączona żeby drugą odbierac :p ?

wiem ze zielony jestem w tych kwetiach :p
Wedlug mnie to w tym samym czasie moga odbierac dwie telewizje;) tylko musisz miec zamonowane dwie anteny
 
peja 1

peja

Użytkownik
pewnie , że tak - sam tak mam . wystarczy aby z któryś z dekoderów zawierał wejście i wyjście antenowe , a bez problemów pośmigasz z jednej satelity . ja akurat mam cyfrę i n&#39;kę - wszystko działa .
spoko... ????

ale w tym samym czasie jedni moga ogladac z jednej platformy a drudzy z drugiej ? czy jedna musi byc wyłączona żeby drugą odbierac :p ?

wiem ze zielony jestem w tych kwestiach :p
 
peja 1

peja

Użytkownik
to ja zadam troche inne pytanie, a mianowicie: z powodu zbyt duzych kosztow na cyfre zmienilem &quot;dostawce&quot; na telewizje &quot;N&quot; teraz na TV mam &quot;N&quot; a czas wypowiedzenia z cyfry to 3 miesiace wiec tak czy siak trzeba bedzie przez ten czas placic. Czy jest taka mozliwosc aby odbierac cyfre na komputerze a jesli tak to moglby ktos wytlumaczyc jak to zrobic?:p bo ja to za bardzo tego nie kumam;)
A wiec jak ktos molby pomoc to bardzo prosze



Wedlug mnie to w tym samym czasie moga odbierac dwie telewizje;) tylko musisz miec zamonowane dwie anteny
jak tak to lipa troszke... :-|
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
to ja zadam troche inne pytanie, a mianowicie: z powodu zbyt duzych kosztow na cyfre zmienilem &quot;dostawce&quot; na telewizje &quot;N&quot; teraz na TV mam &quot;N&quot; a czas wypowiedzenia z cyfry to 3 miesiace wiec tak czy siak trzeba bedzie przez ten czas placic. Czy jest taka mozliwosc aby odbierac cyfre na komputerze a jesli tak to moglby ktos wytlumaczyc jak to zrobic?:p bo ja to za bardzo tego nie kumam;)
A wiec jak ktos molby pomoc to bardzo prosze



Wedlug mnie to w tym samym czasie moga odbierac dwie telewizje;) tylko musisz miec zamonowane dwie anteny
zakup tuner tv do kompa i powinno smigac
 
k3b4s 0

k3b4s

Użytkownik
Ja powiem tak masz jedna talerz z podwójnym konwenterem i od tego ida 2 anteny. Jedna z anten idzie do Cyfrowego polsatu ( w moim przypadku ) a 2 idzie na cyfre + . I mozesz ogladac na jednym telewizorze program z cyfry a na 2 z polsatu cyfrowego. Mozesz tez zrobic tak ze na 1 telewizorze bedziesz miec podłaczony polsat i cyfre potrzebne sa do tego 2 eurozłacza podłanczas dekoder polsatu do av1 a cyfre do av2 i smigasz ???? ...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@peja
W taki sposób jak Ty nie dasz rady, żeby każdy oglądał inny program. Takie rozwiązanie jest mozliwe tylko w cyfrze+
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
skoro jest temat o telewizji to widze idealna okazje zeby troche pobiadolic. Oto co nam przygotowala tvp na swieta:
tvp1:
Taxi 3 - tego sie nie akurat czepiam
Powiedz tak
1949 ... w swieta ?!
40 dni i 40 nocy
+ tradycyjnie: Plebania, Klan, Jaka to melodia, Londyńczycy, Ojciec Mateusz, nie dosc ze walkuja jedno i to samo to jeszcze plagaiatuja zachodnie produkcje (bo don Mateo czy jak to sie zwalo bylo chyba wloskie)
tvp2:
Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka
U Pana Boga za piecem
Notting Hill
ile jeszcze razy ?!
Gwiezdne Wojny: Powrót Jedi - cos dla Vadera ???? ale szczerze mowiac juz wole to niz wczesniejsze propozycje ;P
Taxi 2 jw.
Jubileuszowy koncert kabaretu Ani Mru Mru no... w koncu cos ciekawszego ;D
Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa
nasuwa sie pytanie... PO CO SIE PLACI ABONAMENT ?! ONI SERIO MYSLA ZE POLSKA TO KRAJ FRAJEROW I BEDA ROBIC SMIESZNE KONKURSY GDZIE WARUNKIEM JEST OPLACANIE ABONAMENTU... ta zagrajs e pan i wygraj koszulke z logo tvp ????
ale to jeszcze nic. Oto wielka oferta Polsatu!
Kevin sam w domu
Kevin sam w Nowym Jorku
Edward Nożycoręki
3 x WTF ?! ;/
Święta Last Minute
Nie wierzcie bliźniaczkom
to tez by mogli sobie darowac...
Epoka lodowcowa - hm... ?!
no i na koniec tvn
Cztery wesela i pogrzeb
Polowanie na Czerwony Październik powiem tak... film niezly i da sie go ogladac (moze dlatego ze lubie Connerygo ;P) ale w swieta ?!
Pada Shrek
HP komnata tajemnic
Dowód życia
Charlie i fabryka czekolady
Vinci

zycze przyjemnego ogladania w swieta ;P jak juz serio nie bedziecie miec co robic w swieta mam dla was idealne rozwiazanie... net bukmacherka, livescore i forum ;P
aha bo jeszcze bym zapomnial. Ze strony polsatu oczekuje w programie znalezc Szklana pulapke, bo nie wyobrazam sobie sylwka bez niej :jezora: albo nowego roku... choc tutaj pewnie daja cos z bolywood ;P
eh... na zachodzie tv robi wszystko by przyciagnac widza, zbieraja caly rok by wykupic na swieta cos ciekawego u nas zas tv oszczedza na swietach i daje dziadowizne... zeby nie psuc sobie nerwowo proponuje zwolac lud, napisac petycje i wyslac do premeira z zadaniem zakazu emicji jakichkolwiek programow przez nasze tv w swieta!
 
bufu 105

bufu

Użytkownik
spoko... ????

ale w tym samym czasie jedni moga ogladac z jednej platformy a drudzy z drugiej ? czy jedna musi byc wyłączona żeby drugą odbierac :p ?

wiem ze zielony jestem w tych kwestiach :p
kup sobie konwerter twin tzn taki który ma 2 wyjścia taki

i wtedy będziesz mógł oglądać nie musząc wyłączać dekodera aby na 2 coś obejrzeć
nasuwa sie pytanie... PO CO SIE PLACI ABONAMENT ?! ONI SERIO MYSLA ZE POLSKA TO KRAJ FRAJEROW I BEDA ROBIC SMIESZNE KONKURSY GDZIE WARUNKIEM JEST OPLACANIE ABONAMENTU... ta zagrajs e pan i wygraj koszulke z logo tvp ????
A kto Ci każe płacić ten abonament ja go nie płace
 
L 72

loozer21

Użytkownik
mam pytanie bo mam juz cyfre+ w domu ale chce tez kupic jeszcze jedna jak jest ta promocja i czy 2 dekodery moge podlaczyc pod jedna antene? bo cos w punkecie vobis jak sie pytalem to koles mowil ze jakis konwerter musze kupic cyz cos wiecie moze o co chodzi?
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Trochę odkopany temat ????
Co oglądacie prócz wydarzeń sportowych? Czy są tutaj wielbiciele serialów, programów rozrywkowych itd?
Zapraszam do dyskusji na temat kondycji polskiej telewizji ????
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ja nigdy nie przegapiam Housa - mój ulubiony serial, oprócz tego lubię oglądać programy publicystyczne [ Lis czy Teraz My ], jakieś programy typu - umiesz tańczyć, taniec na parkiecie, czy po lodzie nie oglądam bo to już mega nudne.
Co do filmów to czasami oglądam, ale przeważnie nie znam tytułów bo mało mnie to interesuje, przede wszystkim musi być ciekawa fabuła.
Vader jak przegapiłeś jakiś odcinek to zachęcam :
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Discovery+Animal Planet+National Geographic+TVN24+kanały sportowe z platformy Nsport i Cyfry+

mnóstwo czasu poświecam na różnorakie programy na Discovery NG i Animal Planet...co prawda Animal spadł na psy ale Discovery powiększając liczbe kanałów trzyma zajebisty poziom.Polecam szkołe przetrwania...
Ze sportu to zależy...bo w necie sporo czasu zajmuje mi oglądanie basketu bo w TV ten sport umarł jakiś czas temu.A tak to w miarę możliwości sporo ligi angielskiej i niemieckiej.Codziennie rano i wieczorem wiadomości na TVN24...filmy?to zależy...jak mam czas i akurat nie leci nic ze sportu to coś obejrze ale mnóstwo filmów ściągam i większość oglądam na pececie.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Skoro poruszyłem temat, wypada się wypowiedziec.
Dziennie może z godzinkę-dwie przeznaczam na TV.
TVN24 - wiadomości, od czasu do czasu Szkło kontaktowe i dogrywkę w Teraz My.
Publicznej nie oglądam, prócz tego jak pokazują mecz reprezentacji.
Na Polsacie czasem Pierwszą Miłośc - czyli jedyny serial, ktory jakoś tam oglądam.
TVN - Majewski, Kuba W.
Tak jak kolega wyżej: potwierdzam, że Discovery trzyma wysoki poziom, potrafią zaciekawic widza. Moim zdaniem każdy znajdzie tam coś co go zainteresuje.
Ze sportowych rzecz jasna Polsat Sport, Extra - Eurosporty.
Sporadycznie MTV, Viva i TVN Turbo.
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Discovery+Animal Planet+National Geographic+TVN24+kanały sportowe z platformy Nsport i Cyfry+

mnóstwo czasu poświecam na różnorakie programy na Discovery NG i Animal Planet...co prawda Animal spadł na psy ale Discovery powiększając liczbe kanałów trzyma zajebisty poziom.Polecam szkołe przetrwania...
Ze sportu to zależy...bo w necie sporo czasu zajmuje mi oglądanie basketu bo w TV ten sport umarł jakiś czas temu.A tak to w miarę możliwości sporo ligi angielskiej i niemieckiej.Codziennie rano i wieczorem wiadomości na TVN24...filmy?to zależy...jak mam czas i akurat nie leci nic ze sportu to coś obejrze ale mnóstwo filmów ściągam i większość oglądam na pececie.
Szkoła przetrwania? KLASYKA:spokodfhgfh:
kocham to ale chyba obejrzalem juz wszystkie odcinki, naprawde do tego goscia(Bear Grylls) mam taki szacun za to co wyprawia ze głowa mała i ogolnie mozna sie sporo dowiedziec. Ja preferuje oczywiscie oprocz sportu wlasnie te kanały co ty czyli wszelakie Discovery na &quot;N&#39; tego sporo jest;)
Nie ogladam zadnych syfnych seriali czy wiadomosci bo szkoda czasu na ten shit
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
tv wieczorem owszem, ale to raczej w tygodniu bo w weekend to raczej wypad.
jakis dobry film wieczorem na c+ czy hbo mozna czasami obejrzec.
niebieski c+ to czesto ale to jak trwa sezon
a tak to ostatnio z archiwum x co tydzien ogladalem na polsacie ale chyba sie skonczylo alno przweniesli na inny dzien
 
Do góry Bottom