>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22.11 Ósmy turniej

Status
Zamknięty.
S 269

sztywny

Użytkownik
ktorys z modow zrobil sobie chyba turniej dla przyjaciol.... mysle ze wszyscy ktorzy dzis zagrali zostana zbanowani i wykluczeni z ligi
pozdro
 
T 0

tegas

Użytkownik
wstyd bananeq ze dajesz haslo sprzedawczykom ktorzy rozdają haslo 30 min przed turkiem a na forum nie ma nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
staszi 0

staszi

Użytkownik
jakis bordex z 5 kontami ma haslo, a uzytkownicy nie..., chyba najwyzszy czas sie wytlumaczyc, nieprawdaz ? Kpiny normalne...
 
L 147

lukkub

Użytkownik
powiem jedno prawdziwa banda oszustow , nie dosc ze dwa turnieje sa rozgrywane o 100$ to jeszcze hasla nie dadza, prosze sie glupio nie tlumaczyc bo nikt tępakiem nie jest , organizujecie sobie turnieje dla przyjaciol
 
puchaczowy 0

puchaczowy

Użytkownik
I w taki wlasnie sposob ustawia sie top 10 na finalowy turniej????

A najlepsze jest to , ze kolejny raz gra gosc na kilku kontach .. Ciekawe jaki ma nick na forum
 
lechu_pb 0

lechu_pb

Użytkownik
ciekaw jestem co do powiedzenia ma wielmożny mod, ja tez mimo ze sie zapisalem dostepu do hasla nie mialem
Nic Ci po dostępie, dzisiaj na forum ktoś z szefostwa mocno zaspał i na forum nie podano hasła. Zastanawia mnie tylko skąd hasło miały osoby zapisane do turnieju.
 
B 0

browar112

Użytkownik
To jest nie uczciwe,ze nie podajecie hasel na forum.Albo dajecie hasla samym modom 2-3 godziny przed i oni daja tylko przyjaciolom,albo dajecie haslo 2-3 minuty przed wszystkim bez wwzgledu na range na forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom