>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher PinnacleSports - opinie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie czekamy na wasze opinie na temat bukmachera PinnacleSports. Co Wam się w nim podoba, a co nie? Na co zwracać uwagę przy graniu itp. Ich mocne, a także słabe strony. Temat na pewno przydatny dla nowych graczy, którzy chcą się zarejestrować w PinnacleSports.
Co sądzicie o PinnacleSports?
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam
Patrzylem ostatnio sobie na tego buka i ma ciekawa oferte, tzn jakos jej nie trawie...
Nie ogarniam spotobu zapisu typow.
Moze mnie ktos oswiec ale dlaczego np na dzis na hokej NHL nie ma kursow na typy 1, X, 2...?!
Czy to tak zawsze?
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Seku(L)ar wszystko kwestia przyzwyczajenia, akurat w przypadku Pinnacle moim zdaniem warto się trochę wysilić bo to jeden z najlepszych buków na rynku IMO.

1.Dobra oferta
2.Bardzo dobre kursy
3.Zazwyczaj dosyć wysokie limity, aczkolwiek z tym to różnie bywa, zdarzało mi się już u nich, że mogłem max za 100zł zagrać, ale dotyczy raczej tych mniej chłonnych rynków
4.Bardzo szybkie i sprawne wypłaty na MB - jak się postarają to kasa już po kilku minutach jest na MB
5.Support również szybko i rzeczowo odpowiada na wszelkie zapytania

Szczerze polecam tego buka ????
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
No wlasnie zainteresowalo mnie Pinnacle bo ma calkiem fajnekursy na NHL, a szukam bukow w ktorych w przyszlym sezonie moglbym sie skupic na NHL i KHL, bo czas mojej gry wraz z koncem PO w NHL dobiega konca;) Trzeba juz myslec o przyszlym sezonie...
Tylko zastanawiam sie jak wyglada w Pinnacle oferta na KHL? Kto sie orientuje? Moze jesli nie Pinnacle to cos innego.
pozdrawiam.
 
P 1

premi

Użytkownik
Pinnacle to najlepszy buk -&gt; 5 w rankingu bookmaeker review, A+ w SBR, najczęściej wybierany na blogabecie, wypłaty do 3 tys. bardzo szybko (najdłużej trwała chyba z 20 min max). Stawiasz us sports to ten buk jest do tego najlepszy.
 
G 0

gilek5

Użytkownik
mam problem z rejestracja poniewaz :
wpisuje date i mi wyskakuje ze jest wadliwa niewiem czemu skoro ukonczylem 20 lat :O
 
takos85 145

takos85

Użytkownik
do wszytskiego idzie się przyzwyczaić i naprawde jedne z najwyższych kursów..

Jak dla mnie MINUSEM i to OGROMNYM jest stawianie zakładów AKO:
Po pierwsze - Ograniczenie w ofercie i to ogromne
Po drugie - Chcąc postawić coś z podpórka trzeba postawić conajmniej 2 kupony

Taki trzeci minus to również jest to że jak się zmienia kurs danego spotkania to czasami aby się pojawił na nowo to 20 minut nie wystarcza :|

Jak dla grania singli to jak najbardziej PLUS
 
P 0

pogromca-z-lbn

Użytkownik
Witam, żeby nie zakładać nowego tematu spytam się tutaj. Mianowicie czym się różni w pinnacle &quot;NHL Regulation Time&quot; od &quot;NHL OT included) w momencie kiedy w obu przypadkach chcę postawić w ML (MoneyLine). Trochę się pogubiłem, bo myślałem, że ML oznacza, że liczone jest z dogrywką, czyli nie może być remisu... Tak więc co oznacza to &quot;OT included&quot;?. Pogubiłem się trochę...:razz:. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam, żeby nie zakładać nowego tematu spytam się tutaj. Mianowicie czym się różni w pinnacle &quot;NHL Regulation Time&quot; od &quot;NHL OT included) w momencie kiedy w obu przypadkach chcę postawić w ML (MoneyLine). Trochę się pogubiłem, bo myślałem, że ML oznacza, że liczone jest z dogrywką, czyli nie może być remisu... Tak więc co oznacza to &quot;OT included&quot;?. Pogubiłem się trochę...:razz:. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam
Były już takie pytania w tym dziale i pisałem o tym.
Jeden zakład oznacza, że w przypadku remisu następuje zwrot stawki.
Drugi zakład zawiera rozstrzygnięcie razem z ewentualną dogrywką i karnymi.
Chyba nie trudno domyśleć się który jest który ;)
Pozdrawiam
 
S 508

slukasz123

Użytkownik
mam 2 krotkie pytania na temat pinnacle czy daja jeszcze bonus dla nowych graczy jesli tak to jaki i czy mozna wplacic przez moneybookers???
aha jaki jest obrot bonus prosze o odpowiedzi na ten temat
 
L 51

legionista880

Użytkownik
gram w expekcie hendi po 1,92 widze ze w pinnacle maja po 1,95 ale czy jest oplacalne przejsc z jednego buka do drugiego? pytam glownie o przewalutowanie w jedna i w druga strone bo jak rozumiem bede wplacal w euro a odbieral rowniez w euro. moze ktos mi to sprecyzowac?
 
harisek 2

harisek

Użytkownik
OK!
jest to jeden z najlepszych i wiarygodnych bukmacherow na sieci, nawet w specjalistycznych rankingach jest bardzo wysoko, takze spokojnie mozecie tam obstawiac, pozdrawiam i powodzenia!
 
xavieer 0

xavieer

Użytkownik
Mam pytanie odnosnie tenisa jezeli w trakcie meczu postawiony przeze mnie zawodnik zostanie kontuzjowany to liczy sie jako zwrot czy utrata pieniędzy i w drugą strone czy jezeli skreczuje przeciwnik policzą jako moją wygraną czy zwrot
 
Do góry Bottom