>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher PinnacleSports - Informacje

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Informacje ogólne

Pinnacle przed 1998 rokiem był jednym z liderów na rynku bukmacherów w Europie. Niewątpliwie ogromnym walorem tej firmy jest brak limitów kwotowych do obstawiania zakładów. Pinnacle słynie iż można obstawiać bardzo wysokie kwoty przy czym nie trzeba się obawiać iż w razie wygranej następnie dostaniemy limit na kolejne zakłady. Kolejnym plusem tej wielkiej firmy jest bardzo niska marża przez co oferują oni handicapy azjatyckie niespotykane gdzie indziej jak 1.96 /1.96.

Mimo praktycznie braku górnego limitu kwoty zakładu, w pinnacle można również obstawiać na relatywnie małych stawkach co przyciąga zarówno niedoświadczonych, nowych graczy jak i wyrafinowanych, z dużym doświadczeniem noi olbrzymią gotówką.

Pinnacle jest jedną z tych firm które w 100% działają w zakresie internetu nie mając fizycznych punktów do składania zakładów. W Pinnacle oprócz standardowych dyscyplin sportowych które goszczą w wielu innych bukmacherów możemy znaleźć również nieco bardziej „egzotyczne” takie jak choćby dart. Jeżeli chodzi o Handicapy Azjatyckie nie znajdziesz lepszego miejsca do gry. Wszystkie kursy w Pinnacle Sports na Handicapy Azjatyckie ustalane są ze zwrotem aż 98%, co jest najlepszą ofertą na rynku. Dlatego też bardzo często doświadczenie gracze korzystają z oferty PinnacleSports. Niestety ze względu na 98% zwrot, kursy bardzo szybko spadają. W Pinnacle możesz grać za naprawdę dużą stawkę, limit zazwyczaj wynosi $5000, na pojedyncze spotkanie.
Jeśli jesteś doświadczonym, masz nieco więcej gotówki to to właściwie najlepsze miejsce dla Ciebie.

Kontakt
[email protected] (Customer Service Department)
[email protected] (New Account Information)
Support dostępny całą dobę, 7 dni w tygodniu, odpisuje bardzo szybko.
Oferta i minimalna stawka
Bukmacher Pinnaclesports oferuje szeroką ofertę, zwłaszcza handicapów. Oferuje nawet do 60% wyższe kursy niż konkurencyjne firmy.
Minimalna stawka na zakład to 1$ oraz równowartość w innych walutach.
Rzadko kiedy bukmacher daje limity na maksymalną stawkę.
BONUS:
Pinnacle oferuje 10% BONUS od kwoty depozytu. Maksymalna kwota bonusu to $500 lub równowartość w innej walucie. Min. kwota depozytu to $250, aby otrzymać bonus.

Aby otrzymać bonus można wpłacić depozyt dowolnym sposobem oferowanym przez firmę PinnacleSports. Aby wypłacić kwotę z bonusem należy ją 3 razy obrócić w zakładach. Dodatkowo przed wypłatą środki z bonusem muszą być min. 30 dni na koncie.

&gt;&gt; Rejestracja w PinnacleSports&lt;&lt;
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mała rada. Nie używajcie poczty wp.pl zakładając konto. A jak macie to polecam zmianę na jakieś cywilizowane.
Sam miałem spore problemy z otrzymywaniem poczty jak miałem konto na wp. Ostatnio kolega też miał takie problemy. Chodzi o komunikację mailową z bukiem. Dostajecie wiadomość zwrotną która jest pusta. To wszystko jest dziwne trochę. Bo np. przekierowując sobie pocztę na gmail.com tam można odczytać wiadomość.
Generalnie nie polecam zakładać/mieć tam pocztę na wp.pl czy innych wynalazkach typu o2.pl itp.
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Nie zgodze sie z tym po czesci - email na o2 jest bardzo dobry - bardzo szybko przychodza maile z bukow i kasyn... natomiast interia ma zolwie tempo - nie polecam...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ja pisałem głównie o problemie na wp. Tam przychodzą niby &quot;puste&quot; maile od pinnacle. Poza tym skrzynka wp jest strasznie niebezpieczna. Od około roku jest mnóstwo włamań na tę pocztę. Powiązanych z włamaniami do Moneybookers. Nie polecam. Sam przeniosłem się od buków na bezpieczne konto.
Wp mam tylko tyle o ile. Jak mi ktoś tam się włamie to nic nie znajdzie wartościowego.
 
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
Ja pisałem głównie o problemie na wp. Tam przychodzą niby &quot;puste&quot; maile od pinnacle. Poza tym skrzynka wp jest strasznie niebezpieczna. Od około roku jest mnóstwo włamań na tę pocztę. Powiązanych z włamaniami do Moneybookers. Nie polecam. Sam przeniosłem się od buków na bezpieczne konto.
Wp mam tylko tyle o ile. Jak mi ktoś tam się włamie to nic nie znajdzie wartościowego.
dokładnie, warto mieć takie konto tylko na MB i nic poza tym.

natomiast niezgodzę się co do emaila na o2 - imo jedna z najlepszych skrzynek na &quot;rynku&quot; w tym ochrona hasła przez sms, nigdy mnie jeszcze nie zawiodła ( odpukać ), ale wiem, ze emaile na wp czy interii to najgorsze z najgorszych, o onecie takich historii nie slyszalem.

pozdr,
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Nie bede zakladal nowego tematu, gdyz nic powyzej nie bylo o tym zapisane, a jest to w sumie Temat - Informacje o ... .

Panowie co z oferta Live&gt;??
 
S 26

shithead

Użytkownik
Założyłem konto w pinnacle. Jako sposób płatności wybrałem kartę kredytową, wysłałem niezbędne dokumenty, czyli skan karty z obu stron, skan prawa jazdy oraz wypełniony formularz (również skan). I mam teraz takie pytanie: ile dni zajmie akceptacja tych dokumentów? Poza tym, czy jeśli na karcie debetowej występują polskie litery, których jak wiadomo nie można było podać w nazwisku przy rejestracji, będzie to stwarzało jakiś problem. I jeszcze jedno: czy dobrzez zrozumiałem, że żeby wypłacić pieniądze i nie stracić bonusu musze odczekać 30 dni?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Akceptacja jest bardzo szybka. Nie pamietam ale tego samego albo następnego dnia był mail.
Z tymi znakami to sam już nie pamiętam... ale nie było problemu. Też mam imię i nazwisko z polskimi literami. Nie czepiali się.
Tak wypłatę możesz zrobić dopiero po miesiącu możesz wypłacić.
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Może pytanie do innego działu ale dotyczy rozliczania typów under/over w pinnacle.

Chodzi mi o baseball japoński,bo chciałem tam zagrac dzisiaj na under/over i jak przykładowo w ofercie jest równe ,,8&quot; a w innych bukach zawsze z ułamkiem 8.5 to jak jest rozliczany under/over w razie równej zdobyczy ,,8&quot;?

Jest zwrot czy przegrana?Bo z tego co pamiętam był chyba to tylko zakład dwudrogowy to chyba zwrot prawda?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jak grasz baseball japoński to zauważ też co jest w przypadku remisu i ewentualnych extra inningów ;)
A zwrot na 100% tak jak Ci pisze Crossmen.
 
J 0

jedi_2008

Użytkownik
Obrót 3x depozyt plus bonus wykonany ale ostatnio na innej stronie zuważyłem że obrót wynosi 7x teraz juz sam nie wiem. Wie ktoś coś na ten temat ??? Prosiłbym o odpowiedz z góry dzięki.
 
boberek34 0

boberek34

Użytkownik
panowie, jak wpłaciłem kase i jej wogóle nie postawiłem to mogę bez problemu ja wypłacić na mb? Wpłata była dokonana 3 dni temu.
 
W 74

woofer001

Użytkownik
Mam kilka pytan co do tego bukmachera . Po 1 czy mozna miec konto w zlotowkach ? ( czytalem ze uruchomili przelewy24 ale np taki partybets od razu przewalutowuje na wybrana walute) . Po 2 jak wyglada kwestia wyplaty na konto bankowe? tzn dostane taka kwote jaka mialem u bukmachera w zlotowkach ( jesli konto jest w zlotowkach ) czy nastepuja jakie dziwne przewalutowania jak to ma miejsce np w gamebookers.
 
Do góry Bottom