>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wpłaty i wypłaty z Betway

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Betway - Bonus do 100 PLN!
Wpłaty pieniędzy można dokonać za pośrednictwemi okres oczekiwania:

* VISA/MasterCard
* VISA Electron (W zależności od tego, czy twój bank obsługuje wpłaty Electron do sklepów Internetowych poza twoim krajem)
* Neteller, portmonetka elektroniczna dzięki której możesz dokonać szybkiej i bezpiecznej wpłaty poprzez sieć Internet, proszę udaj się do ich strony --&gt; Neteller aby się zarejestrować i uzyskać więcej informacji.
* Lokalne Konta Bankowe, posiadamy liczne konta bankowe dostępne dla ciebie. Kraje posiadające konta obecnie, to: Szwecja, Anglia, Dania, Norwegia, Niemcy, Polska, Łotwa, Czechy, Austria, Włochy, Francja, Hiszpania i Węgry.
* Wszystkie depozyty dokonane za pomocą VISA/MasterCard, VISA Electron i Neteller są natychmiastowe.
* Depozyty bankowe zazwyczaj trwają od 1-3 dni bankowych (od Poniedziałku - Piątku) w zależności od czasu, jaki wystepuje między bankami potrzebny do transferu pieniędzy.
Dane do szybkich przelewów internetowych, nr kont BetWay w polsce:
Bank Bank Zachodni WBK S.A.
Account Name Envoy Services Ltd
IBAN 22 1090 2851 0000 0001 0509 4559
Swift Code WBKPPLPP
Currency Euro (EUR)
Or
Bank BPH S.A.
Account Name Envoy Services Ltd
IBAN 6210 6000 7600 0032 1000 0960 70
Swift Code BPHKLPK
Currency Euro (EUR)
Or
Bank Bank Zachodni WBK S.A.
Account Name Envoy Services Ltd
IBAN 94 1090 2851 0000 0001 0509 4524
Swift Code WBKPPLPP
Currency Polish Zlotych (PLN)
Or
Bank BPH S.A.
Account Name Envoy Services Ltd
IBAN 5910 600 0760 0003 2100 0095 930
Swift Code BPHKLPK
Currency Polish Zlotych (PLN)
Minimalny depozyt to: PLN 40.00 a maksymalny depozyt wynosi: PLN 30,000.00
Wypłaty
* Neteller, w ciągu 24 godzin (Poniedziałek-Piątek) wypłaty weekendowe realizowane są w następnym dniu roboczym.
* Moneybookers, w ciągu 24 godzin (Poniedziałek-Piątek) wypłaty weekendowe realizowane są w następnym dniu roboczym.
* VISA, od 2-5 dni bankowych, nie wliczając dnia zgłoszenia wypłaty (Poniedziałek-Piątek)
* Wypłata do konta bankowego, 2-5 dni bankowych, nie wliczając dnia zgłoszenia wypłaty (Poniedziałek-Piątek)
 
S 8

sweetkokos

Użytkownik
gowno ten caly bet way, ja juz wyplate robie na MB ponad tydzien. jesli support odpowiada predziej niz przed 30h to cud. kiedys juz sie tam weryfikowalem. ostatnio zlecilem wyplate na mb. czekam dzien drugi trzeci. w koncu pisze do nich gdzie jest wyplata a oni mowia ze nie jestem zweryfikowany. mogli to przynajmniej napisac? ofc odpowiedz dostalem po dniach. wyslalem im skan dowodu to znowu teraz jakis rachunek chca. wyslalem wyciag z konta i 2 dzien czekam na odpowedz. jeden wielki LOL ten betway. ????????????????????????????
 
mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
panowie, czy u was tez wpłata przez przelewy24 trwała ponad 30 min ?? bo ja juz tyle czak i kasy nie ma do tej pory !!!
 
mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
A co najlepsze, po wpłacie przez Przelewy24 na konto nia mam ani kasy via konto ani tez nie moge się teraz zalogować do banku !! Wpłata spowodowała zablokowanie kur.. konta, ale nie wiem dlaczego ??!!
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
To sobie zadzwoń do banku i się wyjaśni bardzo szybko, dlaczego masz konto zablokowane. Co do przelewow24 to nie polecam tej płatności w betway, wpłacałem kilka razy tą metodą i musieli mi ręcznie dopisywać moją wpłatę, przez co traciłem czas, bo jak wiadomo ich support odpisuje po 2 dniach.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Jeżeli nie dochodzi Wam przelew szybko to wchodzicie w opcję przedpłaty(w menu wyboru banków), wpisujecie numer transakcji, hasło i kasa jest.
 
L 0

langer

Użytkownik
Czekam od środy na wypłatę przez MB i kasy jak nie było tak nie ma -zbankrutowali czy co?:-D powtorze pytanie czy ktos wypłacał ostatnio?ani nie chcieli dokumentów itp, a kasy tez nie ma wogóle -cos ostatnio kiepsko działają
 
D 5

dami21

Użytkownik
Support jest już ok , odpowiada do 30 minut . Pisałem juz 3 razy , ile idzie przelew do MBANKU ? Wypłacał ktoś tym na te konto .?
 
wojteksg 5

wojteksg

Użytkownik
Jak długo trwało przelanie wypłaty na kontowe bankowe (mBank)? Ja wypłate zleciłem w poniedziałek rano i betway.com napisał ze kwota została już wysłana(21 albo 22 grudnia). Zwykle kasa do mBanku przychodzi jeszcze w ten sam dzień.
Wiem że może powinienem jeszcze trochę poczekać, ale trochę to dziwne.


Już pięniądze są na koncie. Trochę zbyt niecierpliwy jestem.
 
Do góry Bottom