>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Betfair - opinie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie czekamy na wasze opinie na temat bukmachera Betfair. Co Wam się w nim podoba, a co nie? Na co zwracać uwagę przy graniu itp. Ich mocne, a także słabe strony. Temat na pewno przydatny dla nowych graczy, którzy chcą się zarejestrować w Betfair.
Co sądzicie o Betfair?
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
To może ja zacznę.
W BF gram od ponad roku. Jak dla mnie to najlepsza giełda zakładów na świecie. Nie nakładają limitów, mają wysokie kursy, bardzo bogatą ofertę live, i co najważniejsze, możliwość zagrania zakładu LAY. Co bardziej wtajemniczeni powiedzą mi zaraz, że na każdej giełdzie można taki zakład zagrać. Ale tylko na BF jest to tak naprawdę opłacalne. Dlaczego?? Ponieważ przez większośc rynków przepływają ogromne sumy pieniędzy, pozwalające na szybkie obstawienie zakładu po jak najlepszym kursie. Wypłąty, to równiez mocna strona BF. Na Moneybookers pieniądze przelewane się błyskawicznie. BF jako jedna z nielicznych firm bukmacherskich informuje swoich klientó o planowanych modernizacjach serwisu, a co za tym idzie o dacie i godzinie zamknięcia serwisu.
Jedyny minus jaki tam zauważyłem, to minimalna stawka (4 euro). Jest ona dość wysoka dla początkującego gracza. Oczywiście są sposoby na ominięcie tego minimum, ale są one niezgodne z regulaminem BF, więc nie polecam stosowania ich zbyt często.
Podsumowanie:
+wysokie kursy
+duży przepływ pieniędzy
+oferta live
+wypłaty
-minimalna stawka
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
Teraz minimalna stawka to jest 2euro ???? więc minuta już nie ma
super bukmacher! ???? pff giełda zakładów ????
można grać również AKO ???? polecam!! super sprawa
piękne kursy i w mgnieniu oka rozliczają zaklady!!
 
K 0

kyniuryca

Użytkownik
Mam pytanie o co chodzi w tej opcji w zakładach sportowych &quot; nie wygra&quot;. Bo jeśli chodzi o opcję &quot;wygra&quot; to jest to typowy zakład. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć to przystępnym językem bo z tego co czytałem na stronie niezabardzo skumałem.
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Ja napisze opinie o BF - tak szybkiego i doskonalego supportu to chyba nie ma zaden inny bukmacher - generalnie dluzej niz 4-5 minut (!!!!!!!!!!!!!) nie czekalem na odpowiedz
Niesamowite ????
potężny pozytyw!!
 
B 0

behemot

Użytkownik
Mam pytanie o co chodzi w tej opcji w zakładach sportowych &quot; nie wygra&quot;. Bo jeśli chodzi o opcję &quot;wygra&quot; to jest to typowy zakład. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć to przystępnym językem bo z tego co czytałem na stronie niezabardzo skumałem.
&quot;Nie wygra&quot; to typ przeciwko wystąpieniu danego zdarzenia, czyli że coś się nie wydarzy.
Weźmy pod uwagę mecz Polska - USA w piłkę nożną.
Przykładowe kursy na BACK (Wygra) czyli takie jak u bukmachera
2.00 - 3.00 - 3.30
Kursy na Lay z reguły są wyższe o 0.05 - 0.10 i prawdopodobnie LAY (Nie wygra) remis wynosiłby @3.10
Te widoczne 3.10 na polach LAY, to oferta innego użytkownika Betfair, który jest skłonny zagrać remis, jeśli ktoś przyjmie jego zakład po kursie @3.10 (nie 3.00 taki jak jest widoczny na BACK).
Ty np. jesteś innego zdania i uważasz, że na pewno nie padnie remis w tym meczu - typujesz przeciwko remisowi czyli LAY (nie wygra) remis @3.10
Twój zakład jest zwycięski w przypadku wygranej Polski bądź USA, zaś przegrywasz w przypadku remisu.
To może tyle tak na wstępie ;) Jeśli będziesz miał więcej pytań - daj znać.
 
wojteksg 5

wojteksg

Użytkownik
To ja dla odmiany wyrażę negatywną opinie o tym bukmacherze.

Interfejs strony jest fatalny, wiele podstron nie chce się ładować.
musiałem zmienić przeglądarke a i to nawet nie do konca pomogło.

Pobierają prowizje od wpłaty (wiem że to giełda i musi na czymś zarobić)

Kiedy wypłacałem od nich pieniądze pojawił sie komunikat że mogę wypłacić tylko tyle ile wpłaciłem. Napisałem do wsparcia technicznego (które też nie działa idealnie) okazało się że to całkiem normalne. Wreszcie udało mi się wypłacić kasę, na koncie zostało 70 centów.
NIe mozna prowadzić konta w PLN.
Kursy wcale nie są tak wysokie.
Może zaistnieć tak sytuacja w której będziemy musieli wysłać trzy dokumenty potwierdzające naszą tożsamość. to jest np. prawo jazdy, rachunek za gaz i wyciąg z konta bankowego na którym widnieje numer naszej karty i wpłaty do betfair.

Giełda jest bardzo ciekawym pomysłem, ale wykonanie pozostawia wiele do życzenia.
Największym PLUSEM jest bonus 30euro, który można bardzo łatwo uzyskać.
 
A 3

alter.vultus

Użytkownik
Prowizja to 5% od zysków netto (pomniejszona o posiadane punkty, ale to dotyczy raczej profesjonalistów)

Wypłat robić można ilość dowolną, ll i Mb bez opłat, konto bankowe z opłatami, dlatego nikt na giełdzie raczej nie wypłaca na konto bankowe.
 
damage19 0

damage19

Użytkownik
dostałem kod voucher na 5 euro, niestety nie mogę go zrealizować, pojawia się taka wiadomość

We are experiencing technical difficulties and are unable to create your account. Please try again later.
ktoś wie co jest grane?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Chciałem zmienić adres mailowy Moneybookers na koncie. Napisałem maila do supportu. Odpisali żebym podesłał skan z MB. Wysłałem. Po 10 minutach zadzwonił do mnie na komórkę pracownik Betfair. Przedstawił się, dokonał weryfikacji czy rozmawia z odpowiednią osobą i wytłumaczył mi co ma zrobić.
Bardzo miłe podejście do klienta. Poza tym częściowo to pewnie bezpieczeństwo. Tak aby byle kto nie mógł przejąć mi konta BF.
 
K 3

koma666

Użytkownik
Czy nie macie wrazenia ze od jakiegos czasu na betfair sa jakies mniejsze obroty pieniedzy???? Chodzi mi głównie o mecze Premier Leaque. Czyzby coraz mniej ludzi tam grało??? Dla przykładu podam ze w tamtym roku o tej porze na mecz chelsea kontra jakis zespół z tabeli suma przyjetych zakładów do konca meczu była czesto 10-15 mln euro a teraz jest to na połowe mniej.... zastanawiajace...
 
bartek159 67

bartek159

Użytkownik
miałem zakład odsprzedać... no cóż może da radę in play

e:
w sumie dam im za tą awarię ✅ bo dzięki temu zielono (Arsenal po 10 minutach 3-0) ????
 
bartek159 67

bartek159

Użytkownik
Znowu to samo. Porządna firma nie może sobie pozwalać na takie rzeczy. W ciągu kilku godzin mają kilka awarii, które trwają po około godzinie. To jest jakaś żenada
e:
są jakieś programy, które są niezależne od serwera bfair ? tzn. takie, w których bd mógł spokojnie grać in-play niezależnie od tego cz bfair ma awarię cz nie...
proszę o pomoc
 
Do góry Bottom