>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KONKURS - pytania, opinie...

L 45

laha

Forum VIP
według mnie powinno sie dać jeszcze jakiegos naziemnego bukmachera bo ten (cos tam) jest troche zwalony ... takie proste BAW czy BAH (jak ktoś bedzie chciał grac te różne z tym związane pójdzie do czegoś tam a ten co woli tradycyjne to do BA (H) (W)
 
juanpablo 0

juanpablo

Użytkownik
według mnie powinno sie dać jeszcze jakiegos naziemnego bukmachera bo ten (cos tam) jest troche zwalony ... takie proste &lt;u&gt;BAW&lt;/u&gt; czy &lt;u&gt;BAH&lt;/u&gt; (jak ktoś bedzie chciał grac te różne z tym związane pójdzie do czegoś tam a ten co woli tradycyjne to do BA (H) (W)
A czemu uważasz że Pinnacle jest zwalnony. Jest w nim to co potrzeba, poza tym jestem na temtej stronie codziennie (gram tam) i widzę jakie są kursy, więc to eliminuje podejrzenie o zawyżanie. Chociaż pomyślę nad dodaniem jeszczez jakigoś buka do listy.
 
K 0

kapi1

Użytkownik
ej mam pytanie bo na BAW nie pisze ktory numer jest tego meczu np. 922
wiec jak mam podac chyba ze jest ale ja nie widze a zas na pinaclesport nie moge znalezc kursow moglby ktos wytlumaczyc jak tam znalezc te mecze tylko jak najszybciej bo dzis baraze i chce umiescic swoje typy
z gory dziex :wink:
 
cola 0

cola

Użytkownik
To chyba chodzi o numer twojego kupony (1,2,3 albo 4), czy ja źle zrozumiałem?
A kursy podajemy od dowolnego buka?
 
K 0

kapi1

Użytkownik
nie mi chodzi o to ze nie ma napisane np. tak
922# Detroit Tigers 2.00 - Los Angeles Angels 1.83
tylko jest bez tego numeru

Detroit Tigers 2.00 - Los Angeles Angels 1.83
wiec jak mam napisac ten numer skoro go nie ma a na pinaclesport nie ma kursow podanych chyba ze zle widze
wiec pytam jescze raz o to
 
K 0

kapi1

Użytkownik
dobra juz wiem dobrze cola mi napisales to o to chodzi ja myslalem ze o co innego
a kolejne pytanie to czy mozna dac do konkursu mecz z + 1,5 lub -1,5 czyli z dodaniem druzynie poltoryj punktu
 
juanpablo 0

juanpablo

Użytkownik
mozna, ale tylko ujemny dla faworytow. nie mozna dawac ujemnego dla underdowgo (opcja dostepna tyklko w pinnacle, tzw alternate runline, ale to jest zabronione)
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
Ja mam propozycję aby mod napisał na każdy dzień kursy. Nie ma tego dużo a wszyscy byśmy wybrali coś dla siebie bez szukania i po tych samych kursach i tylko dozwolone w konkursie typy.
 
K 0

kapi1

Użytkownik
znalazlem blad przy podliczaniu typów uzytkownika o nicku artkom ktorego nie zuwazylem bledu dopiero pozniej sprawdzilem dokladnie i mysle ze to ten typ zostal mu podliczony a mianowicie typ over w meczu twins-royals gdzie bylo 2-1.wiec mial wszystkie 4 typy zle.Wiec bedzie mial - 400punktow a ja 217 czyli przejde dalej
prosze o szybkie rozwiazanie sprawy
:mrgreen:
 
juanpablo 0

juanpablo

Użytkownik
Kapi1 ==&gt; sory, rzeczywiście mój błąd. Podliczenie robiłem z rana i byłem lekko nieprzytomny ;) ale już poprawione

fcbialas ==&gt; losowanie ;) Nie chciałem, żeby ktoś pomyślał że ustawiałem drabinkę pod jakiegoś usera, więc przeprowadziłem losowanie. Może nie było tak efektowne jak np. podczas losowania grup MŚ, ale było ????
 
L 0

leo

Użytkownik
jesli przeciwnik nie odda zadnego typu to jest walkower tak? I ile mozna najmniej podac typow zeby tego walkowera nie bylo?
 
L 45

laha

Forum VIP
Myśle ze 1 typ wystarczy ???? Jeśli niepoda wiecej to poprostu traci szanse na dalsze zdobywanie kasy czyli na więcej pkt
 
juanpablo 0

juanpablo

Użytkownik
za pozostałe nie będzie liczone już na minus. wystarczy 1. ktoś może nie mieć czasu na podanie wszsytkich 6, wiec nie bede liczyl jako -100j za kazdy nieoddany typ.

w majowke chyba zrobimy przerwe. wielu ludzi wyjezdza z domow.



1/4 finału zacznie się 6/05 :!: (sobota)
 
Do góry Bottom