>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Betsafe - ogólna dyskusja

Status
Zamknięty.
nasty 12

nasty

Użytkownik
Betsafe i wrozbiarstwo
Witam,
Pańskie konto zostało zamknięte z powodu prawdopodobnej rejestracji konta gracza przy użyciu danych osobowych osoby trzeciej. Jest to decyzja ostateczna działu bezpieczeństwa.
Z poważaniem.
Adrian Kozłowski
Support Team
Kolega nic nie wplacal, ma tam tylko 10e z promocji, dane sa poprawne nie zlamal w zaden sposob regulaminu. Czy maja prawo zamknac konto pod takim pretekstem? Jak sie odwolac?
I prosze modow zeby tego nie usuwali, jak usuna to koncze z tematem &quot;moje typeczki&quot; :|
 
R 0

ruchman

Użytkownik
To jeszcze ja podam dwa przyklady:

&quot;Bonus nie został dodany do konta gracza. Z uwagi na próbe wymuszenia bonusu, nie jest możliwa dalsza gra w serwisie betsafe.com. Proszę wypłacić środki z konta gracza, po ich wypłaceniu konto gracza zostanie zamknięte.&quot;

&quot;Odnotowaliśmy szereg rejestracji kont, których dane podane podczas rejestracji były bardzo podobne do siebie. Dotyczy to zarówno danych personalnych jak i zagranych zakładów. Bonus nie zostanie przyznany i jej to decyzja ostateczna.&quot;

Maja najleprze zabezpieczenia jakie do tej pory spotkalem, dobrze sie bronia przed wyludzaniem bonusow. Ale i to do sie przejsc.
 
fc_barcelona 0

fc_barcelona

Użytkownik
Betsafe - musze czekać na bonus ?
Mam pytanie. Wpłaciłem 50 zł na konto w betsafe . Wysłałem maila z prośba podwojenia depozytu zgodnie z promocją. Powinienem dostać 50zł. Mogę zacząć już grać na betsafe ? Czy mam czekać na bonus i dopiero zacząć grać. Nie chce aby bonus się zmarnował . Pozdrawiam i czekam na odpowiedź . Dzięki .
 
D 5

dami21

Użytkownik
Możesz zacząć grac ale nie naliczali mi ,ale na czacie jak napisalem zaliczyli mi to co przed otrzymaniem bonusu zagrałem
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mam pytanie. Wpłaciłem 50 zł na konto w betsafe . Wysłałem maila z prośba podwojenia depozytu zgodnie z promocją. Powinienem dostać 50zł. Mogę zacząć już grać na betsafe ? Czy mam czekać na bonus i dopiero zacząć grać. Nie chce aby bonus się zmarnował . Pozdrawiam i czekam na odpowiedź . Dzięki .
A umiesz używać funkcji szukaj? Dla jednego pytania zakładasz temat. Problem w tym, że na temat tej promocji już jest temat :!:

Betsafe +100%

Następnym razem zanim założysz temat to poszukaj :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
vader 2,8K

vader

Forum VIP
A ode mnie ciule chcą
Hmm... nie bardzo rozumiem co to za problem? Bo chyba, że jesteś niepełnoletni i nie masz dowodu lub nie masz go z innym powodów...

Przecież większość buków chce dowody. Nic nowego. Chleb powszedni. Jakby to w &quot;Kargulach&quot; powiedzieli: &quot;Był czas przywyknąć&quot;.
 
adi1026 0

adi1026

Użytkownik
Hmm... nie bardzo rozumiem co to za problem? Bo chyba, że jesteś niepełnoletni i nie masz dowodu lub nie masz go z innym powodów...

Przecież większość buków chce dowody. Nic nowego. Chleb powszedni. Jakby to w &quot;Kargulach&quot; powiedzieli: &quot;Był czas przywyknąć&quot;.
W sumie to żaden problem !!!!
Byłem ciekaw czy od wszystkich chcą bo z tego co wiem to Betsafe praktycznie nikomu nie kazał wysyłania skanów itd

Vader // Ja też nie pamiętam żebym wysyłał... czyli chyba nie wołają od każdego ;)
 
shen 408

shen

Użytkownik
W sumie to przypadkowo trafiłem na tego buka.Jak dla mnie to naprawdę bardzo dobry bukmacher,bardzo często najwyższe(można porównać na livesports.pl/hokej)kursy na NHL w całej sieci,polski support,szybkie i czasem bardzo fajne:-D rozliczanie kuponów.O problemów z wypłatą,po 3 godzinach od zlecenia wypłaty kasa na Moneybookers.Ogólnie na duży✅
 
ester 87

ester

Użytkownik
Dostałem tu jeden ze śmieszniejszych limitów, mogę w ciągu doby postawić łącznie zaledwie 50zł. Co do weryfikacji konta widać bywa różnie, jednych nie pytają nawet o skan dowodu, inni - jak chociażby ja - są proszeni o ID, skan rachunku z adresem oraz drugi dokument - paszport bądź prawo jazdy. Musieli mnie nie polubić chociaż wcale jakoś specjalnie ich nie ograłem, a surebetów też nie grałem. Jak dla mnie kolejny buk nastawiony wyłącznie na graczy rekreacyjnych.
 
S 0

skywalkergw

Użytkownik
Czy wypłacał ktoś z tego buka hajs na konto ? jeśli tak to ile to trwało ? bo niby pisze u nich że trwa to do 3 dni roboczych ale pewnie pieniądze przychodzą wcześniej tylko czy wie ktoś o ile wcześniej....
I drugie pytanie
Jako że jestem nowy w tej zabawie w bukmacherke ciekaw jestem co jest szybsze wypłata z buka na konto w banku czy wpierw z buka na moneybookers i z tej strony na bank.
 
S 0

skywalkergw

Użytkownik
Ok dzięki,mam nadzieje że tak będzie bo jak pieniądze nie przyjdą jutro to potem jest weekend i cholerne święta więc pewnie jak nie piątek to potem dopiero wtorek.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Zleciłem wypłatę na MB w poniedziałek wieczorem. Z reguły kasa jest po kilku godzinach. Według ich założeń do 24h. W poniedziałek było święto jeszcze ale myślałem, że we wtorek najpóźniej dzisiaj kasa będzie. Dziś patrzę, że nie ma. Połączyłem się z live chatem i zapytałem jaki jest powód opóźnienia jak na nich. Pani (?) kazała poczekać chwileczkę, po czym się odezwała, przeprosiła za opóźnienia i powiedziała, że dział finansowy zatwierdził moją wypłatę. Rozłączyłem się z czatem, zalogowałem na MB i kasa już była.
Bardzo przyjemna obsługa w supporcie. Zawsze pomocny i konkretny.
 
lemcio 12

lemcio

Użytkownik
A ja mam takie pytanie. Otóż gdy chcę wypłacić kasę na konto bankowe i tam jest adres banku przy wypłacie do podania, to jaki mam adres podać banku głównego czy oddziału banku w którym konto zakładałem. Powiem już na zapas, bo podałem adres głównego i teraz mnie ciekawi czy w ogóle mi pieniądze dojdą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom