>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania dotyczące KONKURSU - MLB

misipaq 0

misipaq

Użytkownik
Witam myślę że ten temat się przyda ???? Bo ja ciągle mam pytania a konkretnie nie wiem gdzie je mam pisać więc myslę że sie on przyda ???? Pozdro
 
misipaq 0

misipaq

Użytkownik
Dobra a teraz powaznie juz na temat wiecie kiedy będą nastepne typy?? znaczy sie keidy ebdzie mzona typować i na jakie mecze bo ja juz nei wiem :/ i dlaczego w grupach sa podziały np. gracz1 - gracz2 po co to jest??
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Dobra a teraz powaznie juz na temat wiecie kiedy będą nastepne typy?? znaczy sie keidy ebdzie mzona typować i na jakie mecze bo ja juz nei wiem :/ i dlaczego w grupach sa podziały np. gracz1 - gracz2 po co to jest??

Nastepna kolejke bedzie mozna typować dziś.....na mecze MLB. W grupach są podziały dlatego ze jest to rywalizacja miedzy sobą :!: i 2 najlepszych z grup przechodza dalej :wink:
 
A 0

aero

Użytkownik
Dlaczego mój łaczny kurs wynosi 12,85?Wymnożyliście mi 4 mecze, bez meczu Tampy, który takze trafiłem.

pozdro
 
misipaq 0

misipaq

Użytkownik
Dobra typy typami ale kiedy będą mozliwe ???? ???? bo mi tzreba duzo czasu do analizy meczów... ???? zeby nie bylo ze o 18.30 otworzysz a o 19 jest koniec :p
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Dobra typy typami ale kiedy będą mozliwe ???? ???? bo mi tzreba duzo czasu do analizy meczów... ???? zeby nie bylo ze o 18.30 otworzysz a o 19 jest koniec :p
Typy juz mozna podawać :!: Masz czas do Srody Godz. 19:00 :!:


pozdrawiam
 
A 0

aero

Użytkownik
Ale czy typy maja byc na jutro?Czy mozna naprzykład grac dzisiejsze mecze i będą sie one liczyc do jutrzejszego rozrachunku?
 
D 0

darek

Forum VIP
To jest bezsensu jedni dają sts, drudzy Expekt, 3 z jeszcze innego buka :|

Organizator powinien napisać, że mecze powinno się brać tylko i wyłącznie z jednego buka,przecież te same mecze są a inne kursy :|
8)
proszę odpowiedzieć ;)
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Ale czy typy maja byc na jutro?Czy mozna naprzykład grac dzisiejsze mecze i będą sie one liczyc do jutrzejszego rozrachunku?
Mozesz podac na dzis i one bedą liczyć się do jutrzejszego rozrachunku....Tylko ze jutro nie bedziesz juz mogł podac kuponu :!:

pozdrawiam
 
misipaq 0

misipaq

Użytkownik
Pewnie kolejny &quot;lajcik&quot; i zobaczył ze wczesniej mailes dobre statystyki i tak samo wytypowal z nadzieja ze mzoe mu sie etraz poszczęści... ????
 
misipaq 0

misipaq

Użytkownik
Bez kitu teraz zobaczylem ???? jak to jest dosłownie na zasadzie &quot;kopiuj&quot; &quot;wklej&quot; :] myslę ze damian77 powinien to jakos rozpatrzyc (takie same kursy i identycznie zapisane zespoły wsyztko słowo w słowo tak samo ????
 
A 0

aero

Użytkownik
Nic dziwnego w tym nie ma. Przecież można typować tak samo ???? Każdy ma wolną rękę ???? Zwróciłem tylko na to uwage, bo zdziwiło mnie ze takie same typy.

pozdro for all
 
A 0

aero

Użytkownik
Gorzej ebdzie jak bedzie ktoś typowł tak samo jak osoba z ktorą bedzie rywalizował danego dnia :]
To wtedy będzie remis.

Proponuje, dać taki punkt w regulaminie, ze dwaj zawodnicy grajacy między soba nie moga typowac tak samo. tzn. przynajmniej jeden mecz musi się różnić.
 
Do góry Bottom