>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

problem z gamebookers

luca22 0

luca22

Użytkownik
Czesc mam problem z wpłata pieniedzy a właściwie z przyznaniem mi tej kasy na koncie jestem nowym urytkownikiem wpłaciłem 100pln tydzien temu i do dzisiaj nie otrzymałem pienidzy napisałem do nich juz 3 emaile na które nie dostałem odpowiedzi nie wiem co mam zrobic moze cos zle robie moze o czyms nie wiem co moze byc tego przyczyna pomozcie
 
reven 0

reven

Użytkownik
trochę mało informacji... jak wpłacałeś? przelew/karta/moneybookers ?
// nie wiem na jaki adres pisałeś, ale w sprawach wpłat/wypłat pisz na [email protected]
a odpowiedzi nie spodziewaj się zbyt szybko, odpisują zawsze, przynajmniej nie zdarzyło mi się, żeby nie odpisali, ale czasami trzeba dość długo czekać (nawet do 2 dni)
 
luca22 0

luca22

Użytkownik
wpłata była robiona przelewem na konto a pisałem na adres [email protected] ale nawet jak by cos było zle to by mi napisali czy tez skierowali mnie pod inny adres a dokładnie 8 dni temu napisałem pierwszy email spróbuje teraz napisac na ten adres który mi podałem moze pomoze
 
reven 0

reven

Użytkownik
Tylko jak będziesz pisał to staraj się być miłym i udziel jak najwięcej informacji ???? Sam miałem podobną sytuacje jak wpłacałem via MB. Pieniądze zaginęły gdzieś po drodze. Ale napisałem do nich i po ok tygodniu kasa się znalazła. Przygotuj się jednak na to że skierują Cię to Pay-Pro, bo to oni są odpowiedzialni za to, a od nich każdy mail po angielsku ????
Więc na spokojnie, GB to porządna firma nie to co bwin ???? wszystko da się załatwić ????
 
luca22 0

luca22

Użytkownik
W koncu po miesiacu sie udalo odzyskac moje pieniadze i powiem wam ze nawet suport polski do mnie zadzwonil :-Dzeby wyjasnic sprawe zguby pieniazkow pisałem na ten adres ktory mi podales po wyslaniu kilku dowodow wplat udało sie
dzieki bardzo:
 
losu 0

losu

Użytkownik
Witam. skorzystam z tematu. mam rpoblem piosiadam dwa komputery z innym dostepem internetowy. Chodzi mi o to ze na jednym z nich nie moge wejsc wogole na strone GB . Strona sie normalnie laduje za chwile jest białe tło i niestety nic nie ma. A pisze ze sttrona sie wczytała. Jest ktoś w stanie pomoc?!
 
rysiek650 14

rysiek650

Użytkownik
mam problem z gammebokers zmieniłem hasło ale przez puzniejszy tydzien normalnie sie logowałmem a tu tera zlipa z hasłem o co kaman??
 
rysiek650 14

rysiek650

Użytkownik
Spróbuj użyć przypomnienia hasła na e-mail. Jak nie pomoże to musisz pisać do supportu,
przypomnienia nie da rady pisze &quot;&quot;Wykorzystałeś dopuszczalną ilość prób wprowadzenia odpowiedzi na pytanie pomocnicze. Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z naszym całodobowym Biurem Obsługi Klienta.&#39;&#39;pisałem do całodobowej obsługi klienta już 3 dni temu i nic niedzwonie bo nie da rady pełno numerów tylko żaden nie jest aktywny ????
 
Do góry Bottom