>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania/ Propozycje/ Niezgodności

K 0

kornikmw

Użytkownik
kurde poprzednia edycje wygralem ale widze ze w tej nie mam nawet szans zagrac bo stawiacie dla mnie bardzo wygorowane warunki co do ilosciu postow ale coz widac tak musi byc, zycze powodzenia wszystkim grajacym
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
A ja mam sprawe co do strony z hasłami :
MAzaq, nie masz uprawnień do przeglądania tej strony. Może być kilka powód zaistniałej sytuacji:
  1. Nie masz wystarczających uprawnień aby przeglądać tę stronę. Może próbujesz edytować nie swoją wiadomość, lub próbujesz użyć funkcji dostępnych tylko administratorowi?
  2. Jeżeli próbujesz napisać wiadomość, administrator mógł zablokować Twoje konto, lub nie zostało ono jeszcze przez Ciebie aktywowane.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
A ja mam sprawe co do strony z hasłami :
MAzaq, nie masz uprawnień do przeglądania tej strony. Może być kilka powód zaistniałej sytuacji:
  1. Nie masz wystarczających uprawnień aby przeglądać tę stronę. Może próbujesz edytować nie swoją wiadomość, lub próbujesz użyć funkcji dostępnych tylko administratorowi?
  2. Jeżeli próbujesz napisać wiadomość, administrator mógł zablokować Twoje konto, lub nie zostało ono jeszcze przez Ciebie aktywowane.
MAzaq, spokojnie ???? Wszystkiego dopilnuje ????
Proszę się szybko zapisywać, bo lista graczy będzie dodawana za niedługo, na ostatnią chwilę nie będziemy nikomu wysyłać hasła, bo się okażę, że nie ma uprawnień.
 
matex 0

matex

Użytkownik
a ja mam taki problem, że nie mogę się połaczyć z lobby Pokerium. Gdy wlączam apilkację, soft ściąga jakies uaktualnienia, jednak po chwili staje w miejscu i nic sie nie da zrobic oprócz anulowania procesu. Co w takiej sytuacji moge zrobic ? być może mozna jakos ściągnąc juz zaktualizowaną wersję ? bo niestety gdy ściągam soft ze strony głownej pokerium, to poprawki próbuja ściągać się dalej :|
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Nie mam pojęcia musisz napisać do supportu.
Próbowałeś odinstalować?
I dopiero instalować?
Ja raz miałem tak aż do wyłączenia komputera.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Będzie w specjalnym temacie, wszyscy którzy się zgłosili, za niedługo będą go widzieli.
Właśnie poszła lista do admina, z graczami.
Nikt zapisany teraz dzisiaj już nie będzie miał szansy się zapisać.
 
Do góry Bottom