>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zablokowane konto Moneybookers - Skrill

K 29

kiczny

Użytkownik
i o co Cie pytali poza nr ID ? powiedziałeś ze chcesz nowe hasło i koniec rozmowy ?
nr ID wpisujesz,w telefonie tzn dzwonisz, będzie automatyczna sekretarka i następnie poproszą o wpisanie ID, wpisujesz numer klikasz #(kratkę)
i łączy Cię.
Pani/Pan odbiorą telefon i już będą wiedzieli z kim gadają dzięki temu ID które było w poprzednim kroku.
Więc prosisz o przypomnienie hasła na e-mail - dodajesz,że nie znasz angielskiego i czekasz co odpowie, tzn powinna powiedzieć,że rozumie i że pośle Ci na maila hasło, mówisz więc &quot;bye,bye&quot; i czekasz na e-maila.
Otrzymasz maila z treścią zapewne byś posłał skan dowodu,więc:
odpowiadasz na tą wiadomość od nich i dołączasz dwie strony skanu dowodu.
Po jakimś czasie do 30minut otrzymasz nowe hasło.
być może od razu podeślą Ci maila z hasłem bez tej powyższej zabawy,ale w razie czego odpowiedz na wiadomość im.
Napisałem tak jakbym dziecku tłumaczył, więc mam nadzieje,że rozumiesz.
Ps. takiej prostej sprawy nie załatwić i czekać dwa tygodnie, żaląc się na forum, to trochę przesada, no ale mam nadzieję, że przyda się info ode mnie.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Ile się czeka na odzyskanie hasła? Zapomniałem go i musiałem się przez formularz skontaktować wysłać dowód i do teraz nie ma odzewu. Fajnie że jest weekend i nie wygram pieniędzy przez to że leżą na Skrillu zamiast u buka...
ed. sory za dublowanie wszystko już wiem, wystarczyła jedna formułka łamanym angielskim i po 3 minutach hasło jest na poczcie ???? ps. numer transakcji możecie sobie sprawdzić przegladając na poczcie przelewy do buków zazwyczaj tam jest ten numer
 
B 0

begar2

Użytkownik
Nie polecam nikomu tego procesora, wysłałem skan dowodu aby poprawić Jedną przekręconą literkę w nazwisku, Konto zostało zablokowane a pieniądze czyli 2300 PLN pobrane jako opłata administracyjna &quot;zgodnie z regulaminem&quot;
Jeśli ktoś z tego korzysta radzę wypłacić zanim was to spotka/
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Szczerze ale dla mnie nawet ta opłata administracyjna, około 660zł to &quot;złodziejstwo w biały dzień&quot;. Nie wiem za co niby taka opłata. A to że Begar2 stracił 2300zł to w głowie się nie mieści. Niby za co i dlaczego? To jawna kradzież. Zresztą ta regulaminowa opłata nie wiem za co 150 euro, to też &quot;złodziejstwo&quot;.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Amigo jak nie wiesz o co chodzi, chodzi o pieniążki Skrill mocno się zmienia pod kątem graczy, jak widać wprowadzają cudowne &#39;&#39;opłaty&#39;&#39; zabezpieczenia które powinny a nie pomagają graczu. Chyba powoli zapominają że to Oni są dla Nas nie na odwrót.
 
Z 48

zmnk

Użytkownik
Polski numer: +48 221 288 257. Pon. - niedz. 9:00 - 18:00 GMT.
Powinien odebrać ktoś mówiący po polsku.
 
D 99

domcab

Użytkownik
Polski numer: +48 221 288 257. Pon. - niedz. 9:00 - 18:00 GMT.
Powinien odebrać ktoś mówiący po polsku.
Ja dzwoniłam w tych godzinach już kilka razy i niestety polskiego supportu nie było.
Także lepiej sobie wcześniej przygotować pytanie po angielsku.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
ja miałem podobnie co jakiś czas to samo twierdza ze winna netu coś w stylu zmienne ip router i te sprawy
 
P 27

pawelw21

Użytkownik
Na jaki adres e mail wysłać dokumenty zeby jak najszybciej zwerfikowali konto bo jak wchodze w moje konto ustawienia i limity i werfikacja to tam wlasnie nie mgoe zaladowac dowodu i musze wyslac na maila
 
K 13

kostek88

Użytkownik
Zapomniałem hasła do maila tak samo do konta skrill. Jak zadzwonię i przedstawię sytuację to będę musiał wysłąć dokumenty z innego maila do weryfikacji? Miał już ktoś tak?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Zapomniałem hasła do maila tak samo do konta skrill. Jak zadzwonię i przedstawię sytuację to będę musiał wysłąć dokumenty z innego maila do weryfikacji? Miał już ktoś tak?
Dobrze jakbyś ID swoje pamietam wtedy szybko by Ci odblokowali konto nawet bez dokumentów jeśli znasz ostatnie transakcje i ich ostatnie cyfry do tego. Tak, bez tego będziesz musiał ustalić sobie nowy mail, chociaz w Twoim przypadku teraz może to wyglądać inaczej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
K 0

kinket123

Użytkownik
witam, rok temu założyłem konto na skrillu podałem fałszywe dane (dokładnie date urodzenia) byłem jeszcze wtedy niepełnoletni dodam, przy wypłacaniu środków nie spodziewałem się tego, że trzeba podać datę urodzenia podaną przy rejestracji i tym sposobem zablokowałem sobie konto na skrillu. Pisałem potem różne odwołania ale na nic, z tego co pamiętam była jakaś opcja choć nie jestem pewien, że środki zostaną odblokowane gdy zostanę pełnoletni. Kilka dni temu osiągnąłem pełnoletność i czy istnieje szansa, jeśli teraz napiszę do nich, wyślę swój dowód etc, odblokują mi konto? Pozdrawiam
 
paypal 1,4K

paypal

Użytkownik
witam, rok temu założyłem konto na skrillu podałem fałszywe dane (dokładnie date urodzenia) byłem jeszcze wtedy niepełnoletni dodam, przy wypłacaniu środków nie spodziewałem się tego, że trzeba podać datę urodzenia podaną przy rejestracji i tym sposobem zablokowałem sobie konto na skrillu. Pisałem potem różne odwołania ale na nic, z tego co pamiętam była jakaś opcja choć nie jestem pewien, że środki zostaną odblokowane gdy zostanę pełnoletni. Kilka dni temu osiągnąłem pełnoletność i czy istnieje szansa, jeśli teraz napiszę do nich, wyślę swój dowód etc, odblokują mi konto? Pozdrawiam
Odblokować mogą ale wcale nie muszą będziesz musiał udowodnić że Ty to jesteś Ty konto należy tylko i wyłącznie do Ciebie itd.Sam dowód na pewno nie wystarczy przyszykuj swoje konto bankowe(podstawa) bez tego ani rusz.Pełna weryfikacja.
Skrill inaczej patrzy na osoby które podają fałszywe dane.
Uwierz mi znam osoby które w taki sposób traciły po kilka tys. euro podając lipne dane.(Nauczka na przyszłość)
 
Do góry Bottom