>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, niejasności dotyczące konkursu

Status
Zamknięty.
verti 3,4K

verti

Forum VIP
W tym temacie można zadawać pytania dotyczące konkursu &#39;&#39;Speedway Typer&#39;&#39;. Może ktoś zauważy jakiś błąd to proszę to tutaj wpisywać. Jednak najpierw należy zapoznać się z regulaminem konkursu!​
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
A jokery i bonusy zaliczane sa normalnie czy typujemy pierwszych 5 startow bez jokera ?? :&gt;
liczone są wszystkie starty zawodnika, w przypadku złotej rezerwy taktycznej (jokera) punkty są liczone 3,2,1,0. Jest o tym mowa w regulaminie
 
borussia 12

borussia

Użytkownik
Witam. Mam pytanie w konkursie podany jest mecz Peterborough vs. Swindon
a na sportowych faktach piszą że dzisiaj jedzie Poole Pirates - Peterborough. Czy to jest jakis bład czy ten mecz w konkursie bedzie odbywał sie w innym terminie ??
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Witam. Mam pytanie w konkursie podany jest mecz Peterborough vs. Swindon
a na sportowych faktach piszą że dzisiaj jedzie Poole Pirates - Peterborough. Czy to jest jakis bład czy ten mecz w konkursie bedzie odbywał sie w innym terminie ??
we wszystkich terminarzach jest podane, że dzisiaj spotkanie Panter z Rudzikami, a nie Piratów.
Edit: Jednak najwyraźniej w terminarzach, które patrzałem był błąd i faktycznie spotkanie Panter z Rudzikami dzisiaj się nie odbędzie, w takim razie mam pytanie, czy zmieniamy spotkanie na Poole vs Swindon, czy zostajemy przy tym jak było, tylko, że liczymy spotkanie Panter jakby nie miało miejsca. Wszelkie sugestie proszę na PW
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Niestety, Borussia miał rację, dzisiaj jednak Peterobourg - Swindon się nie odbędzie, zerknąłem na terminarz na sportowychfaktach i przegladziezuzlowym i faktycznie tam to spotkanie było wpisane na 25 sierpnia, jednak dzisiaj się nie odbędzie, przepraszam za mój błąd :/ chciałem jak najszybciej podać ofertę i wyszło jak wyszło. Mam nadzieję, że to się nie powtórzy. Spotkanie to będzie liczone po 1,00.
 
R 0

robertwlkp

Użytkownik
Troche bez sensu to wyszlo. Typy na 2 kolejke podano dzis rano przed 6. Nie mialem jak wejsc przed praca, a po przyjsciu do domu juz bylo po jednym meczu. To troche nie fair, ale rozumiem ze nic nie wskoram i bedzie to moja strata ktora bede musial odrobic w typach.
 
_elbisi 0

_elbisi

Użytkownik
Skoro sie nie interesujesz to po co bierzesz udzial w konkursie ? ???? Pytanko do moderatorow. Na ile przed meczem trzeba podac typy bo dzisiaj temat byl zamkniety juz od 17 chyba. A nie bylo potwierdzonych skladow jeszcze.
Mysle ze powinna byc zabroniona oczywiscie edycja postow i temat powinien byc otwarty do momentu rozpoczecia ostatniego spotkania. Jezeli te sa w roznych godzinach. W przypadku edycji postow punkty ujemne.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Skoro sie nie interesujesz to po co bierzesz udzial w konkursie ? ???? Pytanko do moderatorow. Na ile przed meczem trzeba podac typy bo dzisiaj temat byl zamkniety juz od 17 chyba. A nie bylo potwierdzonych skladow jeszcze.
Mysle ze powinna byc zabroniona oczywiscie edycja postow i temat powinien byc otwarty do momentu rozpoczecia ostatniego spotkania. Jezeli te sa w roznych godzinach. W przypadku edycji postow punkty ujemne.
6. Typy podajemy najpóźniej 5 minut przed pierwszym spotkaniem

tak trudno przeczytać regulamin ???? a tak w ogóle jak mógł być temat zamknięty o 17, skoro jeszcze typowali co niektórzy w trakcie pierwszego meczu?
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Poproszę o poprawę, u mnie brak punktów za mecz:

Hammarby - Dackarna (9,5 - 0), wynik 40:56.

Tak więc z za 3 kolejkę zaliczyłem 7 pkt., ogólnie 12.

dziękuję
Edit Verti // Poprawione, w tabeli zostanie zmienione przy najbliższej aktualizacji
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
dzisiaj tj. 29 sierpnia w konkursie jest dzień przerwy - więc możecie już się przygotowywać na kolejna kolejkę związaną w GP ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom