>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania i niejasności dotyczące konkursu

Status
Zamknięty.
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Tutaj zgłaszamy wszystkie swoje wątpliwości pod warunkiem, że odpowiedź na nie nie znajduje się w regulaminie ????
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Witam mam pytanie... wyjezdzam 28 sierpnia moglbym powiezyc koledze oddawanie moich typow? tzn T_goralowi on tez bierze udzial w konkursie ale by przez ten okres jak wyjade dawal moje typy. a nie chcialbym rezygnowac z tak dobrego konkursu.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Szkoda, że tylko 128 osób mogło się zapisać ;) Chętnych na pewno byłoby więcej. Nie myśleliście nad powiększeniem liczby uczestników ?
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Wiesz TBM, chcieliśmy zrobi więcej osób, ale nie znaleźliśmy sposobu jak to zrobi nie przedłużając zbytnio konkursu. Z resztą widziałeś ile tu będzie liczenia, 128 osob do podliczenia każdego dnia w pierwszej rundzie...
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Co prawda to prawda. Sam z własnego doswiadczenia wiem z innych konkursów, ze to sporo liczenia, a lepiej zeby wszystko z podliczeniami było aktualnie niż potem zbytnio się ociągać.
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Wiadomo, że chętnych jest o wiele więcej.
Ale już będzie ciężko się wyrobić, podliczać te 128 osób.
Z takimi nagrodami chętnych jest zawsze wiele.
Dobrze, że konkurs nie trwa też bardzo długo.
Bo gdy byłby bardzo długi to by to troche zniechęcało.
 
mateusz7 0

mateusz7

Użytkownik
Cytat z regulaminu
Jeśli przeciwnik poda swoje typy przed nami, możemy zagrac wszystkie spotkania, które zagrał rywal, ale musimy typowac innego zwycięzcę.
Moe pytanie jest moze banalne ale lepiej sie upewnic
Czy jesli moj przeciwnik pierwszy poda ze wygra np, roddick to czy ja moge podac typ ze roddick wygra w 1. secie ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom