Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Bet365 - opinie

30 listopada 2019 11:09
1 621
hagi84
hagi84
Sie 2006
326 358 7
tak, nie powinno byc problemow
1 grudnia 2019 22:52
1 622
freequ
freequ
Kwi 2013
1 7
podobno przy depozycie z karty debetowej / kredytowej wraca możliwość depozytu neteller / skrill probował ktoś? znacie jakies prepaidy online bez weryfikacji ktore przechodzą?
2 grudnia 2019 15:23
1 623
fly198
fly198
Sie 2015
135 40 4
cytat z dnia 1 grudnia 2019 22:52 przez freequ
podobno przy depozycie z karty debetowej / kredytowej wraca możliwość depozytu neteller / skrill probował ktoś? znacie jakies prepaidy online bez weryfikacji ktore przechodzą?

wraca ale tylko na niektórych krajach i ich liczba jest systematycznie zmniejszana,wogóle to ciekawe czy bet365 i paysafe wytrzymają ze sobą do końca roku chociażby :)

wczoraj 01:35
1 624
dior.sauvage
dior.sauvage
Wrz 2019
54 340 1
Jak obecnie wyglada gra na b365?

Z tego co wyczytałem samo VPN nie wystarczy, bo dochodzi pozniej jeszcze kwestia weryfikacji konta i konieczność udowodnienia, ze na stale mieszkam poza Polska, dodatkowo bukmacher jest ciety na każde IP pochodzace z VPNu?
Czyli ogolnie raczej jest ciezko i trzeba mocno kombinować?
Próbowałem dac szanse polskim firmom no ale po kilku miesiącach stwierdzam, ze te 12% wyklucza praktycznie jakakolwiek opcje na dlugofalowy zarobek, do tego te ich  cholernie wolne aplikacje na telefon, koszmar.
wczoraj 22:41
1 625
jessi
jessi
Lut 2014
140 234 9
Moja obecna sytuacja pozwoliła mi na ponowne otwarcie konta u tego buka, weryfikacja przebiegła pomyślnie i sprawnie. To co stało się potem zaskoczyło mnie kompletnie, otóż po zagraniu 6 betów z kosza (2 liga polska, ncaa, wncaa) na stawce 30 funtów na zakład (w sumie ugrałem jakieś 160 funtów 😂) moje konto zostało bezwzględnie zlimitowane. Limity są na wszystkie dyscypliny, nawet LM mogę sobie zagrać za max 10f (single), a zakłady łączone poniżej funta. Z kontem nie było nic kombinowane (depozyt był przy użyciu karty z brytyjskiego banku), więc nie rozumiem takich praktyk, gdzie dostaje profilaktycznie limity przed pierwszą wypłatą i obejmują one wszystko jak leci. Limity były poprzedzone dość absurdalnie brzmiącą wiadomością o takiej treści:

Po sprawdzeniu Pana/Pani konta przez nasz zespół traderów, z przykrością informujemy, że nie możemy już dłużej oferować naszego serwisu zakładów przez telefon i mimo, że nasz internetowy serwis pozostaje dostępny, to ograniczenia dotyczące stawiania zakładów zostaną zastosowane dla wszystkich zakładów postawionych w przyszłości, funkcja Zamknij zakład również nie będzie dla Pana/Pani dostępna.

Jeżeli nadal chce Pan/Pani korzystać z naszych usług, to nie będzie się Pan/Pani dłużej kwalifikować do poniższych ofert i promocji sportowych: Najlepsze kursy gwarantowane, Wyścigi ITV 4/1, Wybrany wyścig, Ochrona przed zmianą kursu, Stałe kursy na wygraną 365 International - najlepszy kurs z pomiędzy wziętego kursu i naszego aktualnego kursu, Nie ma bramek? Zwrot, Ofert Wczesna wypłata, Dogrywka? Dodatkowa szansa i jakichkolwiek bonusów dla zakładów akumulowanych lub Parlay.

Nie dotyczy to jakichkolwiek zakładów, które już Pan/Pani postawił/postawiła zgodnie z tymi ofertami. Gdy podczas stawiania zakładu bez ryzyka w połączeniu z Ofertą Wyścigi ITV 4/1 lub Ofertą Wybrany wyścig, nie będzie można postawić wartości zakładu bez ryzyka, to należy postawić maksymalną dostępną stawkę i dodamy różnicę pomiędzy zwrotami za maksymalny zakład bez ryzyka, a rzeczywistymi zwrotami, aby zapewnić, że otrzyma Pan/Pani pełną wartość zgodnie z Pana/Pani kwalifikującym się zakładem i warunkami oferty
.

wczoraj 23:03 przez jessi
dzisiaj 10:26
1 626
zksstal
zksstal
Sty 2009
1 863 2 890 24
Czasami polskiego, starego konta nie miałeś zlimitowanego?

1944
Ostafiński - dziękuję, nie czytam

dzisiaj 11:24
1 627
hagi84
hagi84
Sie 2006
326 358 7

przeciez w becie limity mega szybko wpadaja, nie zaleznie czy dasz 50 e czy 500 e, natrafisz na mecz, ktory dal jakis platny wynalazek, pogralo troche osob i limit z automatu

Zapewne dostales za lige polska

Tam juz od dluzszego czasu nie da sie normalnie grac, jedynie konto na pozadny strzal i  nabijac kolejne konto i tak w kolko

dzisiaj 19:23
1 628
jessi
jessi
Lut 2014
140 234 9
cytat z dnia 15 grudnia 2019 10:26 przez zksstal
Czasami polskiego, starego konta nie miałeś zlimitowanego?

Nie, było to pierwsze konto na te dane. 

1 628 9 463
Moderatorzy
madangelo
madangelo
Sie 2008
Dodaj nowy wpis
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.