>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

S 0

salsero

Użytkownik
Co do limitów w bet365, to też mnie niestety to spotkało. Miałem ustalony limit wygranej na poziomie kilkuset złotych, ale po jakimś czasie ten limit zniknął, także było to czasowe rozwiązanie.

Przed postawieniem zakładu w bet365 polecam zawsze kliknięcie w &quot;Postaw max&quot;. Pokazuje to nam maksymalną stawkę, jaką możemy postawić, bez konieczności akceptacji przez traderów bet365. Czasami oni akceptują wyższe stawki, ale z doświadczenia wiem, że lepiej nie przekraczać tego limitu, bo to prędzej, czy później prowadzi do otrzymania limitu.
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Ostatnio wprowadzili do swojego designu kilka rozwiązań, których brakowało. Byłem bardzo mile zaskoczony widząc te nowości. Widać, że ten buk idzie w absolutnie najlepszym kierunku. Oby tak dalej.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Plusem moim zdaniem jest zmiana przy zatwierdzania zakładu.
Kiedyś na live jak zmieniał się kurs po kliknięciu to wyskakiwało odrębne okiekno. Dziś wystarczy kliknąć &quot;zatwierdź&quot; obok &quot;postaw&quot;.
To jest przyjazne i zmiana w dobrym kierunku.
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Od rejestracji koło 10 lipca , przysłali mi do domu już 6 listów w których namawiają mnie do depozytu :p A tak po za tym to nie mam nic im do zarzucenia.
 
B 0

barti

Użytkownik
Czy przy rejestracji używamy polskich znaków typu ł, ż czy piszemy l , z ?
Używamy polskich znaków. Z tych bardziej znanych buków chyba tylko w bwin nie piszemy polskich znaków.
Co do bet365 to mi przysłali 3 listy z tym samym kodem potwierdzającym adres ???? Nie wiem ale chyba mały bałagan tam mają .......
 
eloiemanko 0

eloiemanko

Użytkownik
Od 3 dni pisze do nich maila, gadam na czacie zeby mi poprawili kupon bo źle został rozliczony i ciagle na czacie mi piszą, ze wkrótce dostane odpowiedz na maila, ehh:kwasny4565:
 
R 0

rob1983

Użytkownik
bet365
Moim zdanie m to lichwa.
Gram tam prawie rok i nigdy nie było z tym problemu.Ale ostatnio wyłączają mi zakłady,na których najwięcej wygrywałem,typu suma goli,etc.
W sumie i tak jestem u Nich na minusie,ale chyba stwierdzili że ostatnio zbyt dużo wygrywam!!!
Ponadto kasę na zakłady przyjmują w 5sek,a na zwrot trzeba czekać nieraz 20min od zakończenia meczu.
 
dawidek_23r 0

dawidek_23r

Użytkownik
Moim zdanie m to lichwa.
Gram tam prawie rok i nigdy nie było z tym problemu.Ale ostatnio wyłączają mi zakłady,na których najwięcej wygrywałem,typu suma goli,etc.
W sumie i tak jestem u Nich na minusie,ale chyba stwierdzili że ostatnio zbyt dużo wygrywam!!!
Ponadto kasę na zakłady przyjmują w 5sek,a na zwrot trzeba czekać nieraz 20min od zakończenia meczu.
Suma goli na live zostala wylaczona przez traderow, dzisiaj pytalem dlaczego nie ma tej opcji. Byc moze nie przynosila wielkich zyskow...
 
xabi 0

xabi

Użytkownik
Wpłaciłem stówke, dostałem bonusik 100% i zobaczymy :p Gram u nich po raz pierwszy, mam nadzieję, że nie będe miał kłopotów. Obecnie czekam na weryfikację konta, ma do mnie ich konsultant zadzwonić ???? Ogólnie szata mi się podoba, jedyny problem to brak PL Banku, ale zawsze możńa przelać przez MB.
 
fracek 11

fracek

Użytkownik
Plusem moim zdaniem jest zmiana przy zatwierdzania zakładu.
Kiedyś na live jak zmieniał się kurs po kliknięciu to wyskakiwało odrębne okiekno. Dziś wystarczy kliknąć &quot;zatwierdź&quot; obok &quot;postaw&quot;.
To jest przyjazne i zmiana w dobrym kierunku.


Wielkim minusem jest to ze podczas stawiania zakladow live mozesz natrafic na ich bledy, tzn ze bet365 nie ponosi zadnej odpowiedzialonosci za błedy w zdarzeniach live. \\
Dzisiaj zagrałem za 40 zł na colchester ze wygra 1 połowe (stawiałem w ok 20 min meczu gdy wynik był 1:1) a po chwili rezultat został zweryfikowany na 0:1!!!
Na live czacie niestety powiedzieli zeby czytac regulamin zakladow live (chciałem a raczej żądałem anulowania zakładu). Kolejny błąd (podobny do poprzedniego) był w meczu Hartepool z Leyton Orient!!!! normalnie 40 zł poszło sie ....
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wielkim minusem jest to ze podczas stawiania zakladow live mozesz natrafic na ich bledy, tzn ze bet365 nie ponosi zadnej odpowiedzialonosci za błedy w zdarzeniach live. \\
Dzisiaj zagrałem za 40 zł na colchester ze wygra 1 połowe (stawiałem w ok 20 min meczu gdy wynik był 1:1) a po chwili rezultat został zweryfikowany na 0:1!!!
Na live czacie niestety powiedzieli zeby czytac regulamin zakladow live (chciałem a raczej żądałem anulowania zakładu). Kolejny błąd (podobny do poprzedniego) był w meczu Hartepool z Leyton Orient!!!! normalnie 40 zł poszło sie ....
Ale w takich przypadkach najlepiej jeszcze &quot;kontrolować&quot; wynik na livescorze lub innym buku jeśli dają też live.
Chociaż te mecze były pewnie tylko w bet365. Ale mimo wszystko warto śledzić wynik na innych stronach...
 
fracek 11

fracek

Użytkownik
Ale w takich przypadkach najlepiej jeszcze &quot;kontrolować&quot; wynik na livescorze lub innym buku jeśli dają też live.
Chociaż te mecze były pewnie tylko w bet365. Ale mimo wszystko warto śledzić wynik na innych stronach...
Tyle ze w meczach nizszych lig, livescore czy inne takie strony sa troszeczke opuznione. czasami 5 minut czasami wiecej a to juz troche do takiego obstawiania live nie pasuje...pozdro
 
A 0

adamnej

Użytkownik
opinia o bet365
Niech który napisze o bet365 że jest ok- to jak Boga kocham znajdę..., to kant jakich mało, zleciłem wypłate ok 500 zł i nie ma i nie ma po 2 tyg. napisałem , a oni że została anulowana a wygrane wcieło bo obrót bonusem zrobiłem w 1 zakładzie poniżej add 2.0...odddali 70 zł.
 
M 0

mdbt

Użytkownik
Pragne przestrzec przed praktykami tej firmy. Dzis zagrałem live spotkanie pilki ręcznej WĘGRY-HOLANDIA do przerwy wpierw poszedł zakład HOLANDIA +1,5 przy stanie 10-11, a póżniej 2 zakłady na WĘGRY -1 przy stanie 13-12 i 14-12. Ta pseudo firma mająca przez właśnie takie praktyki tak niski wskażnik na SBR zwróciła mi wygrane zakłady natomiast przegrany mam jako przegrany.
 
M 0

mdbt

Użytkownik
Dodam że właśnie wygrywający u nich będący na plusie są w taki sposób zniechecani do dalszej gry. Podczas wielu livóv widziałem takie błędy które wypaczały wynik że głowa boli(w piłce ręcznej linia 62 na ilość goli a nagle w ciagu sekund jest już 55, gol strzelaja gospodarze oni przypisuja gościom, koszykówka ostatnio mecz w eurolidze pada 3 dla gości gospodarze maja o 3 punkty więcej i tak było przez 3 minuty, o rogach to szkoda nawet sie rozwodzić kantują i to bardzo). Poprostu schodza na psy.
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
O ile oferta jest swietna o tyle live support/chat jest tragiczny, no tragiczny poprostu - ludzie tam pracujacy nic nie wiedza - nic - kpina i tyle.
Ale live i oferta wspaniale, cos za cos ????
 
Do góry Bottom