>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Promocja w Bet365: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w Bet365
MEGAPROMOCJA: Zgarnij bonus powitalny w wysokości do 200zł


Już dzisiaj otwórz konto i otrzymaj 100% Bonusu Otwarcia Konta - aż do 200PLN -
Super promocja w Bet365 ! Nie możesz jej przegapić! Do 200 zł bonusu powitalnego z atrakcyjnymi warunkami! Nie zwlekaj! Zarejestruj się już teraz i zgarnij bonus w Bet365 ! Bukmacher godny polecenia z atrakcyjnymi kursami i szeroką ofertą.
Poniżej krótka instrukcja otrzymania bonusu:
1. Zarejestruj się w Bet365 ze specjalnego linku, który upoważnia do otrzymania bonusu Kliknij i zarejestruj konto tutaj &lt;=
====&gt; PROMOCJA na Bet365 &lt;====
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;.
2. Gdy otworzysz konto, to otrzymasz od nas 10-cyfrowy kod oferty kończący się na NCDBP, który zostanie wysłany na Twój e-mail. Aby ubiegać się o swój bonus, po prostu dokonaj depozytu, odwiedź stronę Wpisz kod oferty w strefie Użytkownicy i wpisz kod oferty.
Jeżeli nie otrzymałeś kodu oferty kończącego się na NCDBP lub jeżeli chciałbyś uaktualnić swój adres e-mail, kliknij tutaj

3. Aby postawić zakłady za bonus, zagraj za kwotę swojego depozytu jednokrotnie w wybranych przez siebie zakładach sportowych. Musisz zagrać za kwotę depozytu i bonusu 3 razy przed dokonaniem wypłaty.



Warunki promocji:
  1. Minimalna kwota depozytu to 20 PLN.
  2. Maksymalna kwota bonusu o jaki można się ubiegać to 200 PLN.
  3. Aby postawić zakłady za bonus, zagraj za kwotę kwalifikującego się depozytu jednokrotnie w wybranych zakładach sportowych. Musisz dokonać obrotu depozytem i bonusem 3 razy przed możliwością wypłaty.
  4. Jeżeli wymagania obrotu stawką dla tego bonusu, nie zostaną spełnione w ciągu 90 dni od chwili dokonania pierwszego kwalifikującego się depozytu, wszystkie środki znajdujące się na koncie bonusowym zostaną utracone.
  5. Oferta zakończy się o 23:59 czas UK 30. czerwca 2013.
  6. Mieszkańcy następujących krajów nie kwalifikują się do tej oferty: Armenii, Białorusi, Chorwacji, Chin, Gruzji, Kazachstanu, Litwy, Łotwy, Macedonii, Makau, Malezji, Mołdawii, Rosji, Singapuru, Serbii, Słowenii, Tajwanu, Ukrainy, Wietnamu.
  7. Kod oferty musi zostać wprowadzony w ciągu 7 dni od momentu dokonania kwalifikującej się transakcji. Jeżeli zostanie zlecona wypłata lub przelew przed wpisaniem kodu oferty wówczas, jakiekolwiek poprzednie transakcje nie będą się liczyły do wstępnych warunków kwalifikacyjnych lub kolejnych wymagań obrotu.
  8. W tym samym czasie, gracze mogą mieć aktywny tylko jeden bonus. Aby ubiegać się o kolejny bonus, aktualnie aktywny bonus musi zostać dokończony lub zamknięty w pierwszej kolejności.
  9. Istniejący posiadacze kont bet365 nie kwalifikują się.
  10. Ta oferta nie może być użyta w połączeniu z jakąkolwiek inną ofertą rejestracyjną.
  11. Jakiekolwiek zakłady zawierające selekcje z kursami niższymi niż 1,50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
  12. Zakłady postawione na handicapy azjatyckie, azjatycką sumę goli i zakład na zwycięstwo w baseballu, zarówno w zakładach przedmeczowych, jak i na żywo, nie liczą się do jakichkolwiek wymagań obrotu.
  13. Zakłady postawione na rynki finansowe, które zostały rozliczone wcześniej, nie liczą się do jakichkolwiek wymagań obrotu.
  14. Zakłady postawione w Grach - Flash, nie liczą się do jakichkolwiek wymagań obrotu.
  15. Tam, gdzie jakiekolwiek warunki oferty lub promocji zostaną naruszone lub występuje dowód serii zakładów postawionych przez klienta lub grupę klientów, które z powodu bonusu, specjalnych wypłat, darmowych zakładów lub jakiejkolwiek innej oferty promocyjnej zagwarantują klientowi zysk niezależnie od wyniku, czy indywidualnie, czy w grupie, bet365 zastrzega sobie prawo do wycofania elementów bonusowych takich ofert według własnego uznania lub rozliczyć zakłady po poprawnych kursach lub anulować darmowe zakłady lub jakiekolwiek zakłady postawione za środki bonusowe. bet365 zastrzega sobie prawo do pobrania od klienta opłaty administracyjnej, aż do wysokości bonusu od depozytu, darmowego zakładu lub dodatkowej płatności na pokrycie kosztów administracyjnych. Zastrzegamy sobie również prawo do poproszenia klienta o dostarczenie dokumentacji wystarczającej, według naszego uznania, do potwierdzenia tożsamości klienta przed przyznaniem mu jakichkolwiek bonusów, darmowego zakładu lub ofert na ich konto.
  16. Oferty bet365 są skierowane do graczy rekreacyjnych i bet365 może wedle własnego uznania ograniczyć prawo klientów do udziału we wszystkich lub w niektórych aspektach dowolnej promocji.
  17. Oferty dla wszystkich klientów są ograniczone do jednej na osobę, rodzinę, gospodarstwo domowe, adres email, numer telefonu, ten sam numer formy płatności (np. karta kredytowa lub debetowa, NETeller itp.) i dzielony komputer, np. biblioteka publiczna i miejsce pracy. Zastrzegamy sobie prawo do wycofania dostępności dowolnej oferty lub wszystkich ofert dla jakiegokolwiek klienta lub grupy klientów według własnego uznania. Oferty mają tylko zastosowanie do klientów, którzy złożyli rzeczywisty depozyt w bet365.
  18. bet365 zastrzega sobie prawo do zmiany, odwołania, odebrania lub odmowy jakiejkolwiek promocji według własnego uznania.
EDIT: OBECNIE PIERWSZY POST JEST ZAKTUALIZOWANY. WCZEŚNIEJ WARUNKI PROMOCJI BYŁY INNE. DLATEGO CZĘŚĆ POSTÓW W DYSKUSJI DOTYCZY POPRZEDNICH WARUNKÓW PROMOCJI :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
7. Jakiekolwiek zakłady zawierające selekcje z kursami niższymi niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
Może mi ktoś wytłumaczyć co znaczą te &quot;selekcje&quot;? I zresztą cały ten punkt? Można kombinacyjne i minimalnym AKO 1,5 czy musi być jakieś wydarzenie z kursem minimum 1,5?
 
stalker 0

stalker

Użytkownik
Selekcje to po prostu wybrane przez Ciebie zdarzenia. Na kuponie nie może być zdarzenia z kursem niższym niż 1.50. Przykład: Masz kurs 100 ale masz na nim jedno zdarzenie z kursem 1.45 i postawiona stawka nie liczy się do obrotu.
 
P 0

pumik

Użytkownik
Chodziło mi o to zdanie &quot;Aby móc wykorzystac swój bonus, musisz JEDNOKROTNIE obrócic depozytem...&quot;.Wpłaciłem 25 zł. Myslalem, ze musze zagrac za calosc, by dostac drugie 25 ale na koncie figuruje już calkowita kwota 50. Wiec gdy obroce za łaczna kwote 25 zł wtedy bede mogł skorzystac z bonusu?? Trzeba jeszcze do nich pisac o weryfikacje danych??
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jak postawisz za 25 PLN to wtedy jakby &quot;uwolnisz&quot; kwotę bonusa. Weryfikację i tak będziesz musiał przejść przy wypłacie. Więc lepiej już wyślij im skan. Zagadaj najlepiej na czacie. Bo może będą chcieli Ci wysłać list pocztą w celu weryfikacji.
Przy takiej kwocie to może nawet dadzą Ci spokój jeśli np. wpłacałeś kartką kredytową a nie przez MB.
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
12. Oferty bet365 są skierowane do graczy rekreacyjnych i bet365 może wedle uznania ograniczyć prawo udziału klientów do udziału w dowolnej promocji.
Hehe. Jeśli dobrze czytam między słowami to &quot;rekreacyjny gracz&quot; powinien kwotę bonusu po bożemu przegrać, a jeśli obróci to może podejść pod tą drugą kategorię... i ... punkt12.
Ciekawe czy komuś już odebrali bonus?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Trochę dziwne sformułowanie.
A co do zabierania bonusów. To były przypadki zabierania przy poprzedniej promocji jak było 100% do 500 PLN. Wtedy był niby obrót z kursem powyżej @2.00. Ludzie grali na live kursy @1.01 lub tego typu. System miał lukę i naliczał obrót nawet po niższych kursach. To zabierali ludziom bonus jak ktoś przeginał.
Teraz raczej nie zabierają bonusów.
 
W 0

wie300

Użytkownik
Minimalna kwota depozytu w przelewie bankowym wynosi 150$ (USD) lub równowartość w innej walucie. Po otrzymaniu tych środków, zostaniesz powiadomiony przez nas, drogą emailową.

Czy dobrze rozumiem, ze jesli chce wplacic pieniadze poprzez przelew musze wplacic 150 $ lub rownowartosc tej kwoty? ???? Czy to wogole mozliwe?
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
dobrze rozumiesz. Ale nie polecam ci wpłacania tam przelewem bo jest on międzynarodowy a co za tym idzie bardzo (drogi nawet 60zl). Najlepiej wpłać na moonebookers bądź netellera i stamtąd do bet365( minimum to chyba 15$). Możesz wpłacić tez karta, ale zrób to karta Visa, bo robiąc to Mastercard wypłacać można tylko na konto(minimum 200$) a przelew idzie długo, ponad tydzień.
 
W 0

wie300

Użytkownik
Dzieki za wyjasnienie. Zrezygnowalem z bet365, bo poprostu interesowal mnie tylko przelew, a chodzilo mi o duza mniejsza kwote ;) Wiec wybralem BaH.
 
D 0

devsiok

Użytkownik
a ja mam takie pytanko zeby uwolnic bonusa trzeba postawic zaklad o wysokosci depozytu ale jest tu okreslony jakis minimalny kurs czy moge postawic po kursie 1.01 ?
 
_elbisi 0

_elbisi

Użytkownik
Wlasnie mam watpliwosci czy to ako. Wedlug mnie generalnie chodzi o to zeby wszystkie zdarzenia na kuponie mialy kurs &gt; 1.5 . Np. Mi dubelek z kursow 1.3 i 1.3 nie zaliczalo do obrotu.
 
porky 104

porky

Użytkownik
Wlasnie mam watpliwosci czy to ako. Wedlug mnie generalnie chodzi o to zeby wszystkie zdarzenia na kuponie mialy kurs &gt; 1.5 . Np. Mi dubelek z kursow 1.3 i 1.3 nie zaliczalo do obrotu.
No niby tak...
Bo tam nie pisz nic o AKO, tylko chyba jest tu mowa o każdym pojedyńczym typie, który musi być po kursie ponad 1,50.

Proszę kogoś o potwierdzenie tego. ;)
 
bufu 105

bufu

Użytkownik
No niby tak...
Bo tam nie pisz nic o AKO, tylko chyba jest tu mowa o każdym pojedyńczym typie, który musi być po kursie ponad 1,50.
Proszę kogoś o potwierdzenie tego. ;)
ja obracałem tam bonus niedawno i musiało być na kuponie zdarzenie z nie mniejszym kursem niż 1,50
cytat z regulaminu
Jakiekolwiek zakłady zawierające selekcje z kursami niższymi niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
cały regulamin
http://www.bet365.com/extra/?ContentPath=Promotions%252cOpenAccountOffer_ROW
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom