>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Championship Manager / Football Manager

kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
a więc zakładam ten temat, że sporo forumowiczów, gra właśnie w te gry, jak sie przyjmie to dobrze jak nie to trudno, wklejajcie tutaj zdjęcia ze swoich osiągnięć, podawajcie utalentowane perełki, wklejajcie zdjęcia różnych &quot;dziwnych wydarzeń w grze&quot; czy też różne filmiki z bramkami zdobywanymi przez waszych podopiecznych, dyskutujmy o składach naszych drużyn, o ruchach transferowych itd itp ???? :spokodfhgfh:
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
70% osób które grają w tą grę, zapisują ją przed ważnymi meczami i grają do skutku, później szczycą się osiągnięciami. Najlepiej sprawdzić czy taka osoba rzeczywiście dobrze gra, żeby powiedziała jakiej taktyki używa, jak Ci powie, że 4-5-1, bez żadnych ustawień indywidualnych i zespołowych, bez dobrych ustawień przy stałych fragmentach, to nic tylko wyśmiać prosto w twarz.
Sam miałem kiedyś znajomego, który był &quot;fantastyczny&quot; zdobył Wisłą w drugim sezonie Ligę Mistrzów - szok(!)
 
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
no niestety i zdarzają się tacy, ale ja wiem czy aż 70%? ???? ale to właśnie w rozmowie wychodzi czy grają save &amp; load ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ja osobiście wole już przegrac mecz niż grac go jeszcze raz bo wtedy wogóle gra nie ma sensu przecież. Trzeba także umiec przegrywac a nie. Same zwycięstwa non stop szybko nudzą a tak jeżeli po kilku porażkach odnosi się jakieś sukcesy to jest powód do radości. i także nie rozumiem tych co edytują sobie budżety na transfery itp. Jak już grac to uczciwie;)
Ostatnio jakoś nie mam motywacji do grania w żadne gry. Ale z Managerów bardziej cenie FM. Championship mi się nie podoba.
Przy FM potrafie nawet po kilka godzin posiedziec ale ostatnio robiłem formata i nie mam żadnych savów a od nowa jakoś nie mam motywacji grac:p
A jest już może Football Manager 2009 ?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
70% osób które grają w tą grę, zapisują ją przed ważnymi meczami i grają do skutku, później szczycą się osiągnięciami. Najlepiej sprawdzić czy taka osoba rzeczywiście dobrze gra, żeby powiedziała jakiej taktyki używa, jak Ci powie, że 4-5-1, bez żadnych ustawień indywidualnych i zespołowych, bez dobrych ustawień przy stałych fragmentach, to nic tylko wyśmiać prosto w twarz.
Sam miałem kiedyś znajomego, który był &quot;fantastyczny&quot; zdobył Wisłą w drugim sezonie Ligę Mistrzów - szok(!)
pewnie Ty jesli o tym wspomniales :] mi by nie przyszlo do glowy zapisac gre przed jakims meczem
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
70% osób które grają w tą grę, zapisują ją przed ważnymi meczami i grają do skutku, później szczycą się osiągnięciami. Najlepiej sprawdzić czy taka osoba rzeczywiście dobrze gra, żeby powiedziała jakiej taktyki używa, jak Ci powie, że 4-5-1, bez żadnych ustawień indywidualnych i zespołowych, bez dobrych ustawień przy stałych fragmentach, to nic tylko wyśmiać prosto w twarz.

Sam miałem kiedyś znajomego, który był &quot;fantastyczny&quot; zdobył Wisłą w drugim sezonie Ligę Mistrzów - szok(!)
To jestem w tych 30% :] Zapisywanie itp. to bezsensu. Gra traci sens ... Osobiście gram ustawieniem różnymi ustawieniami, i lubię &quot;bawić&quot; się np. w zmienianie treningu, taktyki itd.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Nie wierzę, że 70% graczy tak robi ;) to wręcz niemożliwe. Nie sądzę, żeby ten procent sięgał 10 tak naprawdę.
Jak grałem w championshipka kilka długich lat to nie zdarzyło mi się zrobić czegoś takiego ????
 
g_r_z_e_c_h_0 0

g_r_z_e_c_h_0

Użytkownik
dam rade sie przylaczyc jak mam neo? bo cos slyszalem ze nie bardzo to jest mozliwe xD a jesli chodzi o te sprawy z kompem to troche na lewo z tym jestem ;P
 
showtime 0

showtime

Użytkownik
Troszke pogrywało się w różne menago, no i przyznam się, że w FM 2005 i 2006 powtarzałem mecze, by się &quot;napawać&quot; zwycięstwami. W 2007 to na 15-16 sezonów to powtórzyłem chyba z 2-3 mecze, bo się wk.... ;] Natomiast w 2008 ani razu meczyk nie powtórzony. W pierwszym sezonie v-ce mistrzostwo Polski Widzewem, mistrz w 2, ufa 5 LM 7 sezon. ;) Grałem ustawieniem 4-4-2. z Bocznymi pomocnikami schodzącymi do środka wspomóc napastników i jeśli ma sie pomocników z duzym wykanczaniem akcji to gole padaja na zawołanie bo klepia az miło ;)
Najgłosniejsze transfery do Widzewa (zawsze nim gram)
FM 05 - Walter Pandiani
FM 06 - Hamdi Salihi
FM 07 - Luca Modric
FM 08 - Szymkowiak
A co do talentów, to ja głównie działałem na polskim rynku i brazylisjkim rynku i np, w FM 2007 w 3 sezonie trafiłem na prawdziwa gwiazde - wychowanek Widzewa! Waldemar Jaroszewski w wieku 20 lat 15A/12 bramek
EDIT: FIFA MANAGER 08 ssie, 06 była najlepsza
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
wygrac lige mistrzow polskim zespolem jestt to trudne ale nie niemozliwe, ja dokonalem tego w cm 01/02 wisla. z tym ze Ci co pamietaja ta gre wiedza ze sila wisly w tej edycji byla mocno wyolbrzymiona. pilkarze ktorych mialem do dyspozycji byli rewalacyjni (brozek, szymkowiak, glowacki, nowotrzynski (jakos tak, obronca) byli gwiazdami w kazdym klubie ktory ich kupowal do tego transfery taribo west za free, maxim tsigalko za grosze, harasimowicz i swietochowski
z gwardi warszawa za grosze, jeden koles z radzionkowa (niepamietam nazwiska, jarosz czy jakos tak) i majdan na brame i mialem pake z ktora walke podejmowaly tylko takie kluby jak arsenal, manchester, lazio, roma, milan czy psv. a jak miales farta to mogles do takiej wiselki sciagnac kallstroma z hacken, czy aghahowe (najlepszy grajes w tej grze).
wedlog mnie byl to najlepszy manager, od pamietnego 01/02 w kazda edycja gram coraz krocej (choc fm 08 nawet mi sie podoba i troche w niego pogralem). grajac ta wisla wtedy gralem taktyka 3-4-1-2 u siebie (3obroncow-4 pomocnikow-1 srodkowy ofensywny i 2 napadziorow), a na wyjazdach 4-4-2 lub 3-2-2-1-2 (3 obroncow, 2 bocznych ddefensywnych, 2 srodkowych pomocnikow, srodkowy ofensywny i 2 w ataku) zalezy z kim przychodzilo sie mierzyc. w tej edycji nie wazne kogo prowadzilem zawsze najwieksze klopoty byly z roma, lazio i psv z robbenem. rozpisalem sie ale gra byla rewelacyjna
 
lukario 0

lukario

Użytkownik
Hmmm ciekawy wątek nie ma co. Ja osobiście gram w FM&#39;a od 4 lat. Nie wiem dlaczego niektórzy tak groźnie wypisują sie na temat save&#39;ów przed każdym meczem... przecież mecz to jak misja w innej grze - nie przejdziesz to chcesz sprobować jeszcze raz. Mi też na początku Fm&#39;owskiej kariery zdarzalo sie wyjść z gry jak straciłem gola w ostatniej minucie i trzy punkty szlag trafiał... W FM&#39;a 2008 gram od początku Legią jak narazie 4 sezon i jeszcze nie udalo mi sie wygrac LM ani Pucharu UEFA. A tak swoja droga bije brawo tym ktorym sie udalo to zrobic polskim klubem albo jakims europejskim przecietniakiem...
Perełki FM&#39;a 2008 :
Anton Putilo (sprzedany do Rangers za 4 mln euro)
Ricardo Serna (król strzelców ekstraklasy kupiony za 20 tyś)
Rafał Murawski
Piotr Dziewicki (ściagniety z Turcji za grosze)
No i jeszcze tak możnaby wymieniać dlugo
 
Do góry Bottom