>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dodatkowa nagroda w konkursie MLB.

szczpl 12

szczpl

Forum VIP
Ja do puli nagród moge dorzucic albo starą rękawicę albo piłkę.
Obie rzeczy są troche &quot;oldschoolowe&quot;, ale na nagrode napewno sie nadają ????
Piłka, jest fajna, troche wytarta, moge nawet powiedziec ze byla grana przez drurzyne szkolną w Miejscowości Lebanon w stanie New Jersey.
Co do rękawiczki - to jest ona skurzana, troche wytarta, ale nadal sie doskonale nadaje do gry.

Zrobiłem małą ankietkę w kwestji nagrody. Co chcielibyście widzieć w puli nagród ??
Czy ma być to piłka czy rękawica ??

Nagroda jest dla zwyciescy konkursu MLB, organizowanego przez damiana77.
Będzie to taki mały gest odemnie ???? . Mam nadzieje że nikt się z tego powodu nie obrazi ????
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Ja do puli nagród moge dorzucic albo starą rękawicę albo piłkę.
Obie rzeczy są troche &quot;oldschoolowe&quot;, ale na nagrode napewno sie nadają ????
Piłka, jest fajna, troche wytarta, moge nawet powiedziec ze byla grana przez drurzyne szkolną w Miejscowości Lebanon w stanie New Jersey.
Co do rękawiczki - to jest ona skurzana, troche wytarta, ale nadal sie doskonale nadaje do gry.

Zrobiłem małą ankietkę w kwestji nagrody. Co chcielibyście widzieć w puli nagród ??
Czy ma być to piłka czy rękawica ??

Nagroda jest dla zwyciescy konkursu MLB, organizowanego przez damiana77.
Będzie to taki mały gest odemnie ???? . Mam nadzieje że nikt się z tego powodu nie obrazi ????
Heh Własnie miałem dopisać ze dodaje to puli pilke Kipsta....Pilka jest nowa kupiona w te wakacje w Niemczech :wink: No ja jestem za tym ze mozna dorzucic tą rekawicę :mrgreen:
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Albo inaczej
Zwyciesca ma mzoliwosc ywbrana nagrody z trzech rpzedmiotów
Vice z 2 przedmiotów a trzeci bierze ostanianagrode ????
 
misipaq 0

misipaq

Użytkownik
Mam pytanie a jaka jest pewnośc ze jak wygram czy dostane te nagrody... ????
Czy my poprostu mamy sobie ufać?? ????
 
Do góry Bottom