>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Siatkówka] Igrzyska Olimpijskie Pekin - panowie

Status
Zamknięty.
C 748

crystiano07

Użytkownik
Włochy - Polska
typ: 2 | kurs: 1.72

Już dzisiaj o godzinie 6:00 czasu Polskiego rozpocznie się drugie ćwierćfinałowe spotkanie w siatkówce mężczyzn w Pekinie. Bukmacherzy wystawili na to spotkanie kursy 1.80 - 1.80, a obecnie kursy na Polskę spadły ze względu na efekt masówki. Myślę jednak, że Polacy sobie poradzą i pokonają dziś Włochów. Reprezentacja Włoch występowała w teoretycznie słabszej grupie A, a ich rywalami byli Amerykanie, Bułgarzy, Chińczycy, Japończycy i Wenezuelczycy. Drużyna, która dziś będzie rywalizować z Polską zajęła 2 miejsce w tej grupie. Mimo wszystko Włosi nie grali jakoś genialnie, bo wygrali zaledwie 3:2 z Chinami w ostatnim pojedynku, a prowadzili już 2:0 co pokazuje, że nie są w równej formie. Ze słaba Japonią wygrali tylko 3:1, lecz Wenezuelę i Bułgarię odprawili 3:0. Ten ostatni wynik robi wrażenie, ale Bułgaria w Pekinie gra naprawdę słabo. Włosi mają problemy w ataku, bo kontuzjowany jest ich lider Fei, a zastępujący go Gavotto gra bardzo nie równo. Innym kontuzjowanym graczem w drużynie Włoskiej jest libero Corsano, lecz Corsano ma duże szanse na występ w meczu z Polską. Nasi reprezentanci w grupie grali świetnie i ulegli tylko Brazylii, a ostatecznie zajęli 3 miejsce. W ostatnim pojedynku pokonaliśmy Rosję, a ten wynik na pewno doda nam wiary we własne umiejętności. Świetny turniej rozgrywają Paweł Zagumny i Ignaczak, a nie zawodzą również inni. Mamy nie tylko dobry 1 skład, lecz również świetnych rezerwowych, bo tacy siatkarze jak Możdżonek, Wika i Woicki pokazali na tym turnieju już sporo dobrej siatkówki. Myślę, że wygramy ten mecz i awansujemy do strefy medalowej.
 
bukqueen 23

bukqueen

Użytkownik
Spotkanie: USA- Serbia ⛔
Typ: poniżej 185.5 punktów
Kurs: 1.85
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Dziś o godzinie 16.00 zagrają ze sobą w ćwierćfinale siatkarze USA i Serbii. Te zespoły zagrały ze sobą w finale ligi światowej, gdzie górą byli Amerykanie. Serbowie na igrzyskach nie są w najlepszej formie- zajęli dopiero czwarte miejsce w swojej grupie, natomiast reprezentanci USA nie przegrali żadnego meczu w grupie A- wygrali z Wenezuelą 3-2 ( 25-18, 25-18, 22-25, 21-25, 15-10), z Włochami 3-1 (24-26, 25-22, 25-15, 25-21), z Bułgarią 3-1 ( 27-29, 25-21, 25-14, 26-24), z Chinami 3-0 (25-22, 25-12, 25-1 i z Japonią 3-0 (25-18, 25-12, 25-21). Serbom w przeciwieństwie do Amerykanów mecze w grupie nie wychodziły- przegrali 1-3 z Rosją ( 25-20, 21-25, 22-25, 14-25), 1-3 z Brazylią (27-25, 20-25, 17-25, 21-25), z Polską 1-3 (29-31, 25-22, 22-25, 21-25); wygrali jedynie z Niemcami 3-1 (25-21, 27-25, 24-26, 25-23) i z Egiptem 3-0 (25-16, 25-13, 25-17). Uważam że ten mecz nie będzie trwał 5 setów. Myślę, że najprawdopodobniej Amerykanie szybko zdobędą przewagę i zakończą to spotkanie wynikiem 3-1 lub 3-0. Serbowie nie prezentują teraz takiego poziomu jak w finale ligi światowej, trzeba jednak pamiętać o tym, że jest to dobra drużyna, która na pewno powalczy o zwycięstwo. Sądzę jednak, że tiebreaku w tym meczu nie będzie. Myślę, że typ poniżej 185.5 punktów jest bardzo prawdopodobny. Mecze grupowe Serbów i Amerykanów (z wyjątkiem meczu USA z Wenezuelą) nie zakończyły się tiebreakiem, kończyły się wynikiem 3-1 lub 3-0. Poza tym Amerykanie często zdobywają w jednym z setów znaczną przewagę i wygrywają wysoko- 3 set w meczu z Włochami 25-15, 3 set w meczu z Bułgarią 25-14, 2 set w spotkaniu z Chinami 25-12, 2 set w pojedynku z Japończykami 25-12. Sądzę, że Amerykanie będą chcieli zostawić sobie siły na walkę o medale i będą starali się wygrać w dzisiejszym meczu szybko. Myślę, że mój typ na ten mecz-poniżej 185.5 punkta będzie trafiony.
 
contera 0

contera

Użytkownik
bukqueen watpie zeby tam byl under, mecz bedzie zaciety i nie widzi mi sie ze zakonczy sie 3:0, lub 3:1 (25:21 25:21 25:21 25:21) pewnie bedzie walka w kazdym secie o kazdy punkt. Ja tam bym widzial over lub USA;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
No i marzenia o medalu naszych siatkarzy prysły niczym bańka mydlana... ????
Miał byc szybki łatwy mecz z Włochami a mieliśmy horror bez happy endu.
Jednak trzeba otwarcie powiedziec że na naszych siatkarzach było widac presje wyniku w pierwszych dwóch setach i kto wie jakby się potoczył mecz gdyby inaczej w niego weszli ale teraz można tylko gdybac. Samym Wlazłym meczu nie wygramy bo on jest także człowiekiem i czasem się myli. Słabo dzisiaj graliśmy środkiem i tutaj szukałbym przyczyny porażki. Włosi kapitalnie przyjmowali nasze mocne zagrywki. Nie udało ich się odrzucic od siatki i to wykorzystali. Jednak Polakom napewno nie można odmówic woli walki. Można tylko się dziwic czemu Wika nie dostał szansy od początku meczu?! Świderski wyraźnie w meczach z wielkimi rywalami sobie nie radzi. Włosi nie zagrali czegoś nadzwyczajnego i byli w zasięgu!!!
MAMY DOSYC PIĘKNYCH PORAŻEK ... !!!

Turniej trwa jednak dalej już bez Polaków i następne mecze zapowiadają się niezmiernie ciekawie więc zapraszam do wymiany poglądów na ich temat i prowadzenia dyskusji ????
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Lozano jakby był inteligentny to wpuściłby w 1 secie Wike i Możdżonka a Świdra(dziadka leśnego) posłałby do kwadraciku na rozgrzewkę i tam pownien pozostać bo jest słabiutki jak wielkanocny barszcz. Szkoda gadać. Nie rozumiem dlaczego dopiero w 3 secie Możdżu i Wika weszli na boisko. Teraz słucham sobie piosenki zespołu Supermode o tytule TELL ME WHY????? ????

850ZŁ W PLECY ALE I OGROMNY SMUTEK BO BYŁA OGROMNA SZANSA. JEDNAK PRZYSŁOWIE KTO NIE WYGRYWA ... I TAK DALEJ NIE SPRAWDZIŁO SIĘ DZISIAJ. STRASZNIE ŻAŁUJE I JESZCZE PIŁKARZE RĘCZNI DO TEGO. JAKIŚ CHORY DZIEŃ MAMY DZISIAJ NO I JESIEŃ PRZYBIEGŁA DOPIERO 5 LI QUIN ODPADŁA Z TENNISA TABLE. KTOŚ POTRAFI WSKAŻAĆ JAKIŚ POZYTYWNY ELEMENT Z DNIA DZISIAJESZEGO.?

CO WIĘCEJ NASZPRYCOWANY STERYDAMI GENOWYMI BOLT BIJE GENIALNY REKORD JOHNSONA:-| 19.32 SZKODA BO ZA BARDZO JEST ROZLUŹNIONY I PEWNY SIEBIE JEST TEN BOLT ZACHOWUJE SIĘ JAK TYPOWY AMERYKANIN OBY KIEDYŚ POCZUŁ GORYCZ PORAŻKI, ZA DUŻO SIĘ NAŁYKAŁ I CUDA TERAZ WYRABIA
 
bukqueen 23

bukqueen

Użytkownik
Tak jak sie spodziewalem, ale nie sadzilem ze tutaj Serbowie beda prowadzic w setach, na szczescie pozniej USA odrobili i wygrali ????

Miałeś racje.Brawo! Jak było 2-1 w setach dla Serbi to prawie na pewno już nie mozna było mówić o underze.Amerykanie podnieśli się i zrobili swoje.:-D
 
bukqueen 23

bukqueen

Użytkownik
No i marzenia o medalu naszych siatkarzy prysły niczym bańka mydlana... ????
Miał byc szybki łatwy mecz z Włochami a mieliśmy horror bez happy endu.
Jednak trzeba otwarcie powiedziec że na naszych siatkarzach było widac presje wyniku w pierwszych dwóch setach i kto wie jakby się potoczył mecz gdyby inaczej w niego weszli ale teraz można tylko gdybac. Samym Wlazłym meczu nie wygramy bo on jest także człowiekiem i czasem się myli. Słabo dzisiaj graliśmy środkiem i tutaj szukałbym przyczyny porażki. Włosi kapitalnie przyjmowali nasze mocne zagrywki. Nie udało ich się odrzucic od siatki i to wykorzystali. Jednak Polakom napewno nie można odmówic woli walki. Można tylko się dziwic czemu Wika nie dostał szansy od początku meczu?! Świderski wyraźnie w meczach z wielkimi rywalami sobie nie radzi. Włosi nie zagrali czegoś nadzwyczajnego i byli w zasięgu!!!
MAMY DOSYC PIĘKNYCH PORAŻEK ... !!!

Turniej trwa jednak dalej już bez Polaków i następne mecze zapowiadają się niezmiernie ciekawie więc zapraszam do wymiany poglądów na ich temat i prowadzenia dyskusji ????

Prawda.Może inaczej by było gdybysmy nie byli faworytami w tym meczu.Jak ze stanu 2-0 wyszlśmy na 2-2 to myślałam że wygramy.Wielka szkoda Włosi byli na pewno w naszym zasięgu, podejrzewam że gdybyśmy zmierzyli się z nimi w grupie tobyśmy wygrali.Może rzeczywiście zbyt duża presja ciążyła na naszych? Co do Świderskiego we Włoszech jest uznawany za dobrego gracza, ale jak napisałeś nie radzi sobie w meczach o dużą stawkę.Tak jak z Rosją.Nie wiem co napisać po tak smutnej porażce..
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
A propos meczy o dużą stawkę, zauważyłem inna bardzo interesującą rzecz. Mariusz Wlazły w decydujących o meczu pkt nie potrafi wykończyć akcji, mówiąc kolokwialnie zacina się i albo bije w aut albo dostaje czapy mieliśmy taką sytuację w 4 secie 24-23 dla nas Zagumny oczywiście rozegrał do Wlazłego i aut kolejna akcja znowu wybrał na skrzydle Wlazłego i Mariusz pomylił się i tym razem na szczęście po 3 zagraniu &quot;na przełamanie&quot; (czego osobiście bardzo nie lubie a to jest już zakorzenione w Zagumnym) udało mu się skończyć szczęśliwie akcję analogiczna sytuacja W Finale LŚ gdzie miał piłke na skończenie i wyeliminowanie USa z turnieju i jak dobrze pamiętamy także nie skończył akcji. Myślę,że jakiś psycholog przydałby się naszej kadrze bo wiele jeszcze będzie meczy o dużą stawkę i przydałoby się kończyć decydujące momenty. Jedno co mnie dzisiaj w tym meczu bardzo dotknęło to to,że Zagumny grał tylko na skrzydła od lewego do prawego jakby zapomniał,że można jeszcze zrobić kiwkę albo rozegrać na krótką albo na 2 linie i tych krótkich mi dzisiaj zabrakło a mieliśmy do dyspozycji Kadziewicza 2,07m i Możdżonka 2,11 m wystarczyło wysoko rozegrać tą krótką i napewno atak byłby ponad blokiem Włoskim.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
artur202 pomyliłeś Wlazłego z Winiarskim bo to właśnie on miał kończącą piłkę w meczu z USA na Final Six w Rio i wiemy jak się to skończyło... Dzisiaj także była meczowa ale dla Włochów i Zagumny na 2 linie do WIniarskiego i ... wszyscy to widzieliśmy. Co do Wlazłego to on gra dobrze na całym dystansie meczu ale akurat tak się zdarzyło że dostał dwie czapy w decydującym momencie. Tak czasem bywa..

Dzisiaj ta sama niemoc spotkała w meczu USA-Serbia Ivana Milijkovica w decydującym momencie 5 seta i Serbia nie zdołała już wygrac seta.. Jak widac każdy miewa słabsze momenty.

Pary półfinałowe

BRAZYLIA-WŁOCHY
ROSJA-USA

Już teraz zapraszam do prowadzenia dyskusji na temat tych meczy ????
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Jak dla mnie to USA jest już dzisiaj mistrzem olimpijskim . Oglądałem mecz z Serbią i śledziłem wyniki z fazy grupowej. Trzymają ten swój bardzo wysoki international level i wątpie,żeby przegrali z Rosją a tym bardziej ew. z Canarinios albo makaronami z finale. Choć szczerze przyznam,że wolałbym Serbie później ew. Rosje a na końcu Makarony i USA na mistrza olimpijskiego. Ball,Stanley,Pridy,Salmon,Millar,Lee i reszta ekipy jak narazie w moim odczuciu są nie do pokonania. Nawet jak Rosji albo Brazylii uda się doprowadzić do tie breaka to oni i tak bedą podbijać nieziemskie piłki oraz będą zbijać tak skutecznie,że piłki obijają się o blok i wychodzą w aut eliminując możliwość rozegrania kontry. NIE LUBIĘ ICH ALE GRAJĄ NIEZWYKLE EFEKTYWNIE I EFEKTOWNIE.
 
bukqueen 23

bukqueen

Użytkownik
Jak dla mnie to USA jest już dzisiaj mistrzem olimpijskim . Oglądałem mecz z Serbią i śledziłem wyniki z fazy grupowej. Trzymają ten swój bardzo wysoki international level i wątpie,żeby przegrali z Rosją a tym bardziej ew. z Canarinios albo makaronami z finale. Choć szczerze przyznam,że wolałbym Serbie później ew. Rosje a na końcu Makarony i USA na mistrza olimpijskiego. Ball,Stanley,Pridy,Salmon,Millar,Lee i reszta ekipy jak narazie w moim odczuciu są nie do pokonania. Nawet jak Rosji albo Brazylii uda się doprowadzić do tie breaka to oni i tak bedą podbijać nieziemskie piłki oraz będą zbijać tak skutecznie,że piłki obijają się o blok i wychodzą w aut eliminując możliwość rozegrania kontry. NIE LUBIĘ ICH ALE GRAJĄ NIEZWYKLE EFEKTYWNIE I EFEKTOWNIE.

Mnie się jednak wydaje że i tak Brazylia wygra. Jeszcze jakby miało dojść do finału Brazylia-USA to Brazylijczycy będą strasznie zmobilizowani żeby ten mecz wygrać i zrewanżować się Amerykanom za dotkliwą porażkę z nimi podczas Finału Ligi Świtowej w Rio
 
M 0

muni

Użytkownik
Włochy v Brazylia 2 @ 1.20
Włochy v Brazylia (-1,5) 2 @ 1.50
Włochy v Brazylia (-2,5) 2 @ 2.55
Brazylia moze juz nie jest az tak daleko przed wszytskimi, ale ciagle sa swietna ekipa. Wlochy dosc szczesliwie znalazly sie w polfinale. Polska jakby zagrala na swoim normalnym pozomie ogralaby ich bez porblemu. Wlosci nie pokazuja nic szczegolnego. Sa oslabieni kontuzjami co zaweza im pole manewru w wypadku slabszej gry podstawowych zawdonikow. Brazylia oprocz porazki z rosja przegrala tylko jednego seta z serbia. I w polfinale tez nie powini straci wiecej niz jednago seta, a nie zdziwie sie jesli padnie tu 3:0
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Co do Polaków to dosłaownie ręcę opadają jak się patrzy na ich grę w 1/4. Włosi grali tak jak przez cały turniej, czyli co najwyżej średnio, natomiast nasi nie grali nawet na 60% swoich możliwości, jak by zagrali tak jak z Serbami czy Rosją to byloby albo 3-0 albo 3-1. Szkoda chłopaków, zwłaszcza Świderskiego, Gruszki, może Zagumnego bo to dla nich raczej ostatnie IO. W meczu z Włochami zawiodła psychika, Polacy nie mogli opanować nerwów i przez to stracili 2 pierwsze sety. W TB trochę przeszkodził nam sędzia, po jego błędzie Polacy musieli cały 5. set gonić Italię, kto wie jak by się skończyło gdyby nie ten błąd. I co z tego ze ograliśmy Serbię, w pięknym stylu wygraliśmy z Rosją, skoro teraz Rosjanie grają o medale a nasi wracają do domu. Załatwiliśmy praktycznie trening Brazylijczykom w 1/4 ( bo gdyby nie nasza wygrana z Rosją to Brazylia grałaby albo z Bułgarią albo z Włochami), teraz Brazylijczycy pewnie pokonają Włochy i nie grają wcale nic szczególnego będą w finale. Wielka szkoda bo była szansa by na pożegnanie Lozano sprawił niespodziankę kibicom i przywiozł medal.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
[
VS

:siata:Włochy-Brazylia
Typ: Poniżej 160,5pkt
Kurs : 2,40 Unibet

Niby półfinał a mecz mimo to zapowiada się wyjątkowo jednostronnie moim zdaniem;) Wielokrotni mistrzowie z różnych turniejów Brazylijczycy staną naprzeciwko Włochom, którzy...???? W tym meczu moim zdaniem zanosi się na trzysetowy mecz w którym górą okażą się Canarinhos. ICh gra w ostatnim czasie może nie jest najlepsza to na tle Włochów wyglądają zdecydowanie lepiej. Nawet mimo że znaleźli się oni w czołowej czwórce tak wielkiej imprezy to Italy nie przypomina zespołu z lat wielkiej świetności. W każdym elemencie mają słabe punkty. Nie wszyscy grają w tym zespole na wysokim poziomie, mam tutaj na myśli atakujących którzy popełniają błędy w ataku. Nie wiem jak tam sytuacja z Feim, ale jeśli chodzi o Gavotto to ten gracz mnie nie przekonuje. Już w meczu 1/4 do składu wrócił libero Corsano. W meczach grupowych niby wyszli z bilansem 4-1 to jednak nie przekonywalki mnie swoją grą tak samo jak w meczu z Polakami.
Brazylijczycy doznali jednej porażki która w zasadzie o niczym nie zdecydowała w meczu z Rosjanami 1:3. Pozostałe mecze to gładke 3:0 z POlakami, Egiptem i Niemcami a potem w 1/4 z Chińczykami. Kłopoty miał ze zdrowiem Giba, ale już gra na pełnych obrotach, mocna zagrywka i co najważniejsze skuteczna i punktowa która powinna odrzucic Włochów od siatki, którzy mimo dobrej zagrywki Polaków tak dobrze przyjmowali ją w poprzednim meczu, jednak nic dwa razy się nie zdarza;) Brazylijczycy w porównaniu do Włochów mają także dobrych graczy rezerwocwych. Wchodzący Bruno potrafi kapitalnie zaserwowac skróta czy rozegrac świetnie piłkę.
Podsumowując uważam że będzie to mecz bez większych emocji niż się spodziewamy.
 
bukqueen 23

bukqueen

Użytkownik
Spotkanie:Włochy-Brazylia ✅
Typ:2(-1.5)
Kurs:1.5
Buk:Expect

Analiza:Jutro o 14.00 zostanie rozegrny rugi półfinał na IO w Pekinie.Zmierzą się reprezentacje Włoch i Brazylii.Faworyt jest tylko jeden-Brazylia. Mimo porażki w meczu z Rosją i słabej jak na nich gry w meczu z Egiptem dotarli juz do półfinału nie dajc szans w ćwierćfinale Chinom.Po tamtym meczu można powiedzieć że Brazylia na nowo się narodziła.Mimo braku przez wielu uważanego za najlepszego rozgrywającego obok Gumy Brazylijczyka Ricardo reprezentacja Canarinios pokonała swoje słabości.Teraz w półfinale nikt juz nie myśli o meczach z Usa i Rosja.Najważniejszy jest finał olimpijski.Brazylijczycy będą chcieli spotkać się w nim z Rosjanami aby zrewanżować się im za ostatnie porażki i ugruntować swoją pozycję w męskiej siatkówce.Natomiast Włosi szczęśliwie(niestety) pokonali Polaków ale jutro nie daje im większych szansJedyne czym mogą zagrozić Brazylii to skuteczna zagrywka Cisolli lub Martino, która utrudni rozegranie Brazylijczykom.Włosi według mnie osiągnęli i tak olbrzymi sukces jakim jest awans do półfinału.Jutro będą się musieli sporo napocić by ugrać seta z Brazylijczykami ale na więcej nie daje im szans.Brazylia powinna bez problemu pokonac Włochów
 
bukqueen 23

bukqueen

Użytkownik
Co do Polaków to dosłaownie ręcę opadają jak się patrzy na ich grę w 1/4. Włosi grali tak jak przez cały turniej, czyli co najwyżej średnio, natomiast nasi nie grali nawet na 60% swoich możliwości, jak by zagrali tak jak z Serbami czy Rosją to byloby albo 3-0 albo 3-1. Szkoda chłopaków, zwłaszcza Świderskiego, Gruszki, może Zagumnego bo to dla nich raczej ostatnie IO. W meczu z Włochami zawiodła psychika, Polacy nie mogli opanować nerwów i przez to stracili 2 pierwsze sety. W TB trochę przeszkodził nam sędzia, po jego błędzie Polacy musieli cały 5. set gonić Italię, kto wie jak by się skończyło gdyby nie ten błąd. I co z tego ze ograliśmy Serbię, w pięknym stylu wygraliśmy z Rosją, skoro teraz Rosjanie grają o medale a nasi wracają do domu. Załatwiliśmy praktycznie trening Brazylijczykom w 1/4 ( bo gdyby nie nasza wygrana z Rosją to Brazylia grałaby albo z Bułgarią albo z Włochami), teraz Brazylijczycy pewnie pokonają Włochy i nie grają wcale nic szczególnego będą w finale. Wielka szkoda bo była szansa by na pożegnanie Lozano sprawił niespodziankę kibicom i przywiozł medal.



Tak,teraz mecze wygrane z Serbią,Rosją mają jakby mniejsze znaczenie bo nie mamy medalu.Ale taki jest turniej czasami gorsza gra w grupie nie musi oznaczać że dany zespół odpadnie w ćwierćfinale.Niektóre zespoły rozkręcają sie w trakcie trwania turnieju.Przykładem jest żeńska reprezentacja Amerykanek.Na początku im nie szło a teraz są juz w finale.Taki jest sport, trzeba mieć nadzieję że w następnych turniejach Polacy pokażą że sa słusznie zaliczani do ścisłej czołówki światowej.Ale szkoda straconej szansy bo po wylosowaniu Włosi wydawali się idealnym przeciwnikiem do ogrania...
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
:siata: Włochy - Brazylia 1-3 ⛔
Typ: wynik 0-3
Kurs: 2.05

expekt

Jutro o godz. 14.00 zmierzą sie ze sobą drużyny Brazylii oraz Włoch. Zdecydowanym faworytem sa Brazylijczycy i według mnie zdecydowanie wygrają 3-0 Co za tym przemawia?? Forma która pozwala na wygrywanie z takimi drużynami jak Włochy oraz lepsi zawodnicy. Nie tylko pierwsza &quot;szóstka&quot; ale także ławka rezerwowa szczególnie syn trenera – Bruno. Brazylia w grupie doznała jednej porażki przegrywają z Rosja 1-3 a tak to wygrywali mecze z zdecydowana przewaga.
Włosi natomiast w swojej grupie także przegrali jeden mecz, ale trzeba przyznać ze mieli mniej wymagających rywali. W ćwierćfinale pokonali niestety naszych siatkarzy 3-2 wygrywając juz 2-0 doprowadzili do Tie-breaka.
Jutro niewidze żadnych szans dla Włochów na ugranie choćby jednego seta. Brazylia ma więcej sil ponieważ pokonali pewnie Chińczyków 3-0 i mecz z Włochami zakończy się takim samym wynikiem


:siata: USA - Rosja 3-2 ⛔
Typ: Rosja
Kurs: 1.75

expekt

W porannym półfinale o godzinie 6.30 zmierza sie ze soba triumfator Ligi Światowej – Amerykanie z zawsze silna ekipa Rosji. W drodze do półfinału Amerykanie wygrali wszystkie swoje mecze w grupie a w ćwierćfinale po zaciętym meczu pokonali Serbów 3-2
Rosjanie natomiast grali w silnej grupie, pokonali samych Brazylijczyków 3-1 oraz przegrali jeden mecz… z Polakami. Ta porażka na pewno i zmotywowało w cwierfinale gdzie ograli Bułgarów 3-1 choć pierwszeta seta przegrali ale potem na parkiecie rządziła już tylko jedna druzyna.
Jutro spodziewam się zaciętego meczu być może będzie to nawet 5-setowy pojedynek ale mam nadzieje ze na korzyść Rosjan a potem piękny finał (prawdopodobnie) z Brazylia który będzie rewanżem za mecz w grupie.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
(...)Ta porażka na pewno i zmotywowało w cwierfinale gdzie ograli Bułgarów 3-1 choć pierwszeta seta przegrali ale potem na parkiecie rządziła już tylko jedna druzyna.​
(...)
Nie wiem czy widziałeś mecz Rosja-Bułgaria, ale ja widziałem i Rosjanie grali słabo, ale Bułgarzy byli w Pekinie całkowicie bez formy i tego nie wykorzystali, Amerykanie na pewno tego nie zrobią.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Brazylia-Włochy
1 set:Brazylia -3,5 kurs:1.8
Brazylia z pewnością zacznie od mocnego udarzenia aby w dalszych partiach prowadzić gre na spokojnie w kolejnych setach pewnie się rozluznią i Włosi może będą mieli okazje chwytać Brazylijczyków za ogon czy będzie ich stać na dotrzymanie kroku zobaczymy
Tak czy inaczej pierwszy set powinien skonczyc sie zdecydowanym zwycięztwem faworytów,
Makarony pewnie nie najlepiej zaczną mecz wiedzą z kim grają tak samo jak wiedzą jakie mają możliwości nie są druzyną dobrze poukładaną i mają problemy kadrowe wyeliminowali naszych dzięki słabej dyspozycji jednak do zwycięztwa potrzebowali jeszcze szczęścia
Także Włosi mogą zdobyć maximum 21 punktów w 1 secie aby typ weszedł co i tak było by b.dobrym wynikiem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom