>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nie lubię LEGII

T 9

tosterkm

Użytkownik
Witam
Przeglądając najróżniejsze fora o tematyce piłkarskiej rzuciło mi się w oczy, że Legia Warszawa jest jednym z najbardziej znienawidzonych klubów w Polsce. Pomijam &quot;wrogów naturalnych&quot; jak chociażby Wisła, Lech czy Polonia. To normalne, że kibice tych drużyn nie darzą Legii sympatią, ale zauważyłem bardzo częste działanie w myśl zasady &quot;dokopać Legionistom za wszelką cenę&quot;. Każda porażka Legii to powód, żeby zwymyślać Legię, jej kibiców i całą Warszawę. Rozumiem, że Legia była klubem wojskowym i stosowano tam różne nieuczciwe praktyki, ale to się skończyło 15 lat temu. Myślę, że większość krytykantów (bo krytykami ich nazwać nie można z prostego powodu - krytyka jest uzasadniona i powinna być konstruktywna) ma kompleksy względem Legii i (może przede wszystkim) Warszawy. Wściekłe ataki na Legię, Warszawę i Warszawiaków są zdecydowanie częstsze niż na inne kluby. Poza tym Legię krytykują i obrażają niemal wszyscy, a taką np Wisłę to co najwyżej kibice Cracovii i Legii (czyli najwięksi rywale - normal).
Co o tym myślicie? Czy też zauważyliście coś podobnego? Czy też nie lubicie Legii? Dlaczego?
Pozdrawiam. Nara.
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
A ja do Legii nic nie mam, z Polskich teamów jestem za Zagłębiem Sosnowiec 8) a jak
wiadomo Zagłębie i Legia to zaprzyjaźnione kluby.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Ja jak zobaczylem ten temat to myslatem ze znowu ktos nie ma co pisac i pisze na Legie,ale spoko.Mysle ze daletego duzo ludzi nie lubi Legii bo poprostu zazdroszcza zwyciestw typu 5:0.A porazki sie kazdemu zdazaja.
POZDRO :]
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
J/W
Nielubie/nienawidze Legii.A co do Wisły to mysle ze kibice z calej Polski obdarzaja ja jakims szacunkiem,gdyz narazie tylko ona reprezentuje nasz kraj w pucharach europejskich.Ale znajda sie jakies kosy chocby Cracovia/arka/lech/ruch ch. czy widzew :mrgreen:
 
W 2

wislak

Forum VIP
Wisla ijest the best. A legii nie lubie bo w kiedys najlepszym pilkarzom stawiala ultimatum- legia albo wojsko i kazdy tam musial isc bo by se kariere przekrslil!
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
No niestety , w Płocku mnie tak samo nauczyli nienawisci do Warszawskiej Legi,niestety klub ze Stolicy nie nalezy do lubianych zespolow ???? Zmojego punktu widzenia to wyglada tak: (L) nie lubią ponieważ , tam gdzie pojadą to zawsze szukają DYMU i wszystko demolują... ????
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
Ja nie lubię Legii Warszawa, Śląska Wrocław z powodów wcześniej tu opisanych. To nie jest tak że wraz z nastaniem roku 1990 skończyło się &quot;wojsko albo klub wojskowy&quot;. Tego chyba jeszcze długo kibice innych klubów nie zapomną. Nie lubię, ale nie ubliżam, nie wyzywam. Mam szacunek do każdego kibica!!!
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
do Legii nic nie mam, szanuję jako drużynę (kibicuję Widzewowi) ale...

- mnie się nie podoba na przykład śpiewanie kibiców Legii (co z tego że głośne, skoro nudne te ryki)
- nie lubię Wdowczyka jako człowieka (dla mnie to zarozumialec)
- nie lubię Vukovica (za faszyzm klubowy - który pokazał m.in po meczu Widzew - Legia w stronę Iwana)
 
K 0

kusiu

Użytkownik
Legii kibice, to albo ludzie z okolicznych dzielnic (Legionowo itp), albo sa za nia bo poprostu wygrywa.

Wierni sa za to kibice Polonii .. za ktora tez nie przepadam ????

Tylko Gornik Zabrze i Real Madryt ;) ????
 
K 0

kremer

Użytkownik
Każdy Śląsk jest wychowany żeby nienawidzieć STOLICY tak i ja !!
j.w.
To moze rzuce argument. W wiekszosci przypadkow kiedy stykam sie z ludźmi z Warszawy są oni zarozumiali. Naprawde, zdarza sie to bardzo czesto. Poza tym, jestem fanem Górnika Zabrze i to za rok 94 ???? Wiekszosc wie o co chodzi, prawda?

Moj pierwszy post. Witam.


O, nie zauwazylem. Sosonowiec nie nalezy do prawdziwego Śląska.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Nie darze sympatią Legi z wiadomych względów ale jeszcze bardziej nie lubie Ruch Chorzów i Lecha P. i nie dlatego że zaprzyjażniony jest z sąsiadami zza miedzy !
Jeżeli bym sobie przypomniał dawne czasy jak CWKS grał w LM co został dopiero wyeliminowany przez Panathinaikos to trzymałem za nich kciuki jak i za Widzew za czasów świetności M.Citko.
Ale to były dawne dzieje :jezora:
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
ja powiem tak.Do kibiców L mam zajebiście wielki szacunek :spokodfhgfh: Denerwują mnei natomiast niektóre cięzkie przypadki i otoczka.Juz o kabaret zakrawało,gdy Wisła miała mistrza ciągle jak niektórzy z W mówili &quot;a za rok to L już będzie na 100 mistrzem&quot; ???? .Poza tym media ostro nakręcają Legie,ale to chyba dlatego,że sa tam na miejscu.

Co do drużyn znienawidzonych to wiadome Maccabi Kraków,Arka Gdynia i Polonia Warszawa .
 
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
Samo to że jestem kibicem Lechii i Wisły przemawia za tym że Legia nie powinna cieszyć sie u mnie zbyt wielką sympatią. Jakoś od urodzenia nie lubiłem Legionistów, nigdy mi nie podchodził ten klub ze względu na piłkarzy którzy sie przez niego przetoczyli i kibiców którzy trzymają ze szczecińską Pogonią ... Ale jakby nie patrzeć Lechia i Legia nie mają ze sobą naturalnej kosy ... ja poprostu nie darze ich sympatią , a nie nienawidze - tyle.
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
Samo to że jestem kibicem Lechii i Wisły przemawia za tym że Legia nie powinna cieszyć sie u mnie zbyt wielką sympatią. Jakoś od urodzenia nie lubiłem Legionistów, nigdy mi nie podchodził ten klub ze względu na piłkarzy którzy sie przez niego przetoczyli i kibiców którzy trzymają ze szczecińską Pogonią ... Ale jakby nie patrzeć Lechia i Legia nie mają ze sobą naturalnej kosy ... ja poprostu nie darze ich sympatią , a nie nienawidze - tyle.
ale Lechii do Legii jest bliżej niż np Wiśle z racji dawnej zgdoy :jezora:
 
hakt 0

hakt

Użytkownik
Samo to że jestem kibicem Lechii i Wisły przemawia za tym że Legia nie powinna cieszyć sie u mnie zbyt wielką sympatią. Jakoś od urodzenia nie lubiłem Legionistów, nigdy mi nie podchodził ten klub ze względu na piłkarzy którzy sie przez niego przetoczyli i kibiców którzy trzymają ze szczecińską Pogonią ... Ale jakby nie patrzeć Lechia i Legia nie mają ze sobą naturalnej kosy ... ja poprostu nie darze ich sympatią , a nie nienawidze - tyle.
ale Lechii do Legii jest bliżej niż np Wiśle z racji dawnej zgdoy :jezora:
Wisla tez miala zgode z Legia gwoli scislosci...
PS; Polonia Warszawa mistrz!
 
Do góry Bottom