>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Podziękowania

bananeq 0

bananeq

Forum VIP
W imieniu moim, Sutka i TBM&#39;a, jak i całej administracji i reszty moderatorów, chciałem podziękować za udział w konkursie Znawca Euro 2008.
Myślę, że konkurs się udał, gdyż cieszył się bardzo dużą popularnością, frekwencja przerosła wszelkie oczekiwania, wysoki poziom i emocje do ostatniego meczu gdyż cały czas trwała walka o nagrody.
Gratulujemy zwycięzcą, jak i wszystkim uczestnikom konkursu.
 
vistol 0

vistol

Użytkownik
Również dziękuję prowadzącym za organizację i współzawodniczącym za rywalizację. Dzięki takim konkursom mecze EURO były jeszcze ciekawsze. Pozdrawiam ????
 
marcinku 0

marcinku

Użytkownik
Konkurs byl strzalem w dziesiatke! Mimo iz sie nie zalapalem do drugiej fazy konkursu, to mysle ze to byla dobra zabawa i fair rywalizacja.
Gratulacje dla zwyciezcow!
Wiecej takich i podobnych konkursow!
 
pielka-87 0

pielka-87

Użytkownik
również dziękuję za zorganizowanie tego konkursu:spokodfhgfh: Nie udało mi się znalezc w pierwszej siódemce, ale dzięki temu konkursowi, te mistrzostwa były bardziej emocjonujące, a ja mogłem się sprawdzic jako znawca EURO!! Dzięki wielkie wszystkim za prowadzenie tego konkursu!!
 
przemo_1979 9

przemo_1979

Użytkownik
Bardzo ciekawe Mistrzostwa Europy i bardzo ciekawy, dający duże pole do wykazania się znajomością tematu, konkurs. Do fazu finałowej nie przebrnąłem, ale konkurencja jak widac po klasyfikacji generalnej była spora. Brawa i wielkie dzięki dla pomysłodawców i prowadzących za duże urozmaicenie wspaniałej imprezy piłkarskiej.
 
punkix91 0

punkix91

Użytkownik
Do konkursu zadnych zastrzerzen nikt miec nie bedzie, bo byl wykonany i prowadzony idealnie. Bylo tylko jedno zamieszanie, ale wszystko zostalo wyjasnione. Najgorsze co mnie denerwuje w tym konkursie to to, ze zabraklo mi 0,5pkt i bym byl na &#39;wyplacalnym&#39; VII miejscu ????
 
Do góry Bottom