>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Betgun: do 120zł bonusu na START!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w Betgun
SUPER PROMOCJA: Zgarnij do 120zł bonusu!!
Bukmacher Betgun oferuje nam wyśmienitą ofertę. Dokonaj pierwszej wpłaty, otrzymasz 30% bonus od wysokości depozytu. Zgarnij nawet 120zł!!
Poniżej mała instrukcja:
1. Zarejestruj się w Betgun ze specjalnego linku: &gt;&gt; KLIKNIJ TUTAJ &lt;&lt;

====&gt; SUPER PROMOCJA na BETGUN&lt;====
=====&gt; ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ &lt;=====
2. Dokonaj pierwszej wpłaty na Betgun. Nie ma minimalnej sumy wpłaty!!
3. Od razu po wpłaceniu, otrzymasz dodatkowe 30% od wpłaconej kwoty.
Nie zwlekaj!! &gt;&gt; ZAREJESTRUJ SIE JUŻ DZISIAJ!! &lt;&lt;

Szczegóły promocji:

1. promocja obowiązuje od dnia 09.05.2006. Konta założone przed tą datą nie będą objęte promocją starter.
2. promocja starter przeznaczona jest dla noworejestrujących się użytkowników Betgun.
3. gracz może skorzystać z promocji tylko raz.
4. założenie więcej niż jednego konta przez tego samego gracza skutkować będzie likwidacją konta.
5. nie będą akceptowane konta założone z tego samego adresu IP, od osób spokrewnionych ze sobą, z identycznymi adresami lub kontami bankowymi, konta wskazujące na próbę wyłudzenia bonusa.
6. dane osobowe podane podczas zakładania konta na Betgun muszą być zgodne z danymi podanymi w ustawieniach dla wypłaty na konto bankowe. Wymagane jest wypełnienie prawidłowo wszystkich pól.
7. aktywacja przyznanego bonusa w wysokości 30% depozytu początkowego następuje po zasileniu konta nie później niż do 30 dni od daty założenia konta.
8. kwota przyznanego bonusa to maksymalnie 120 zł. / 30 Euro / 37,5 USD
9. bonus musi zostać „obrócony” trzykrotnie, a kwota początkowego depozytu dwukrotnie w zakładach oferowanych na Betgun
10. wymagany „obrót” klient może dokonać na dowolnej liczbie zakładów, przy dowolnych stawkach, z minimum jednym zdarzeniem na kuponie z kursem 1,4
11. każdorazowa wygrana gry bonusem zasila stan konta bonusa, a każdorazowa wygrana gry depozytem zasila stan konta głównego
12. zakłady „no action” nie są wliczane do bilansu „obrotu”. Zakład „no action” to zakład wykonany na obie strony tego samego zdarzenia.
13. wypłata z konta zasilonego bonusem możliwa jest po 7 dniach od chwili wymaganego „obrócenia” bonusem oraz depozytem
14. w czasie korzystania z promocji starter zakłady zawierane przez gracza nie łączą się z innymi promocjami, bonusami trwającymi w tym czasie na Betgun
15. obrót bonusem oraz kwotą depozytu nie zalicza się do bilansu programu lojalnościowego
16. wpłata kwoty depozytu oraz rozpoczęcie gry jest równoznaczne z zaakceptowaniem postanowień tego regulaminu jak również ogólnego regulaminu gry w betgun.com
Po rozpoczęciu gry z bonusem klient nie może wycofać środków do czasu spełnienia warunków regulaminu promocji.
17. przed rozpoczęciem gry klient może zrezygnować z promocji starter – nie akceptując jej warunków. Kwota bonusa zostanie usunięta z konta gracza.
18. w przypadku naruszenia regulaminu, BetGun.com zastrzega sobie prawo do likwidacji konta gracza łamiącego owe postanowienia.
 
P 0

pavlinho

Gość
obecnie jest promocja 40% wpłaty do 300 zł
całkiem niezła :spokodfhgfh:
Jeżeli taką promocję nazywasz niezłą to wybacz ale ????
Widziałeś te chore warunki obrotu? 2 zdarzenia muszą być na kuponie a jedno zdarzenie z kursem min. 1.4. Lepsze bonusy są obecnie w bet365 i Betsson.
Ja dziękuję za taki bonus.
 
P 0

pavlinho

Gość
widziałem, ale co za problem dodać jakiś kurs 1,01 ? ????
poza tym ja gram dubelki w MLB więc mi pasuje
Można dodać ale czy warto dodawać kurs 1.01? ;)
Wszystko zależy od stylu gry, jeżeli grasz dubelki w MLB, to ta promocja Ci odpowiada, mi nie bo gram single ;)
 
S 20

sav1ola

Użytkownik
Teraz reaktywowali tą promocję.
Betgun dla swoich nowych użytkowników przygotował promocję startową. Promocja Starter2!!, więcej możecie przczytać w dziale promocji.
 
B 144

bombaaa

Użytkownik
jeżeli chcę zrobić obrót (x3) mój bonus który dostałem 50zł .... muszę zagrać za 150 zł ? i będzie po obrocie?
 
favago 69

favago

Użytkownik
jeżeli chcę zrobić obrót (x3) mój bonus który dostałem 50zł .... muszę zagrać za 150 zł ? i będzie po obrocie?
Tak, zgadza się. Ale pamiętaj jeszcze o tym:

9. bonus musi zostać „obrócony” trzykrotnie, a kwota początkowego depozytu dwukrotnie w zakładach oferowanych na Betgun
Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom