>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Betgun - opinie

daimler 14

daimler

Forum VIP
BetGun

Bardzo dobrze ze powstał ten temat, Betgun jest jednym z najlepszych bukmacherów w sieci. Jest niezawodny i sprawdzony jeśli chodzi o wypłaty. Sam tam gram i jestem zadowolony, super live czat na którym możemy się dużo dowiedzieć, przejrzysta stronka, szybko rozliczaja kupony (trafione i nietrafione).
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
rooni 135

rooni

Forum VIP
Także obecnie gram w betgun. Bardzo szybka wpłata przez Allpay. Szybko rozliczają kupony, ze wszystkich dziedzin sportu. A co najważniejsze, to że są tam naprawde wysokie kursy. Polecam gorąco tego buka, ponieważ wraz z GB sa to najlepsi bukmacherzy w sieci.
 
peja 1

peja

Użytkownik
Zgadzam się z przed mówcą... Też gram w Betgun i nie narzekam :jezora54: aha jeszcze jedno spóźnilem się z promocją tą 30 % od depozytu, bo się zarejestrowałem, ale nie wplacałem najpierw pieniędzy, dopiero po ok. 40 dniach przeczytałem w regulaminie, że żeby być uwzględnionym w promocji trzeba kase wplacić do 30 dni od rejestracji... ale po rozmowie z bardzo milym supportem dostałem bonusa :jezora54: do czego zmieżam... tam pracują normalni ludzie, nie tak jak w BAW :p :jezora54:

Betgun cool :browar565: :spokodfhgfh:
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Widze, bardzo chwalicie tego buka, przekonaliście mnie do wpłacenia tam lasy ????

P.S biora skan dowodu przy wypłatach?
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Siemka :wink:

Napisałem maila do Betgun moze sie wam przyda te info ????


moze Pan załozyć drugie konto z tego samego komputera. JEDNAK NIE MOZE PAN

przyjąc bonusa na drugim koncie. WIEC odrzucając bonus moze Pan spokojnie

grać z drugiego konta z tego samego łącza.


wiec spoko ????
 
beau 1

beau

Forum VIP
Betgun jest świetny pod względem wpłat ???? Około godziny 14 w poniedziałek wpłaciłem kase na poczcie a już w środe o 12:05 była zaksięgowana na koncie :spokodfhgfh:
 
damiankozak 0

damiankozak

Użytkownik
polecam tego buka szybko rozlicza kupony, dobre kursy, nie trzeba skanu dowodu przy wypłacie, szybkie wpłaty i wypłaty :spokodfhgfh:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
No niestety oferat jest dosyc marna choc musze przyznac ze spory zmimowe maja sporo razwiazan i duzo typków na sporo jest pojedynków n.p w biathlonie i skokach tylko minus ze dopiero pare godzin przez rozpoczeciem.Ale na sporty &quot; nocne&quot; jest bardzo dobra oferta,
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Chce dodać ze w ofercie Betgun bedzie można obstawiać F1 i MLB !
Potwierdzam także że buk wyplacalny bez żadnego skana.. wczoraj zlecilem po południu wypłate a kasa dziś jest ! Wielkie ???? dla tego buka :spokodfhgfh:


pozdro ;-)
 
S 0

serfer

Użytkownik
BetGun - Kilka słów o bukmacherze Internetowym
W Bet.Gun Dodatkowo dostajesz 30 % bonusu od pierwszej wpłaty

Firma Bet.Gun istnieje od początku 2006 roku. Bukmacher ten, umożliwia swoim klientom na szybkie, proste i wygodne obstawianie. Na stronie Bet.Gun znajdziemy szeroką ofertę, o wysokich kurach. Dzięki bardzo dobrym zarządzaniu finansami, pieniążki z i do Bet.Gun szybko trafiają na konto (najczęściej już na drugi dzień).
O każdym czasie, czy to w nocy, czy w dzień możesz obstawiać na Bet.Gun, bowiem serwis działa 24 godziny na dobę.

Bukmacher Bet.Gun posiada wiele zalet, które poniżej przedstawię:
- polski serwis
- konto w polskim banku
- obsługa klienta po polsku
- wysokie bezpieczeństwo
- prosty interfejs i nawigacja (łatwo znaleźć interesujące nas zdarzenie)
- brak podatku
- ZAKŁADY BLOKOWE - nie spotykane u bukmacherów online bo są bardzo skuteczne
- live czat
- wysokie kursy (jedne z najwyższych spośród znanych buków internetowych)
- szeroka oferta (zwłaszcza polskie zakłady)
- program partnerski
- szybkie wpłaty i wypłaty - nie żądają skanu dowodu osobistego czy prawa jazdy przy wpłacie i nie robią w ogóle żadnych problemów jak ktoś chcę kasę wypłacić. Pod tym względem to najszybszy bukmacher w sieci
- minimalna wpłata to tylko 16zł a nie jak u innych bukmacherów 40 zł i więcej.

Warto wspomnieć, że w Bet.Gun jest możliwość typowania multilotka i twojego szczęśliwego numerka - nie ma tego u innych bukmacherów !!!
Mam nadzieje, że komuś pomoże to w wyborze bukmachera internetowego. PoZdRo
 
N 0

nevillmark

Użytkownik
Wg mnie ofertę mają dobrą. Spoko kursy, rozbudowane handicapy, oferta na tenis też jest ok no i sporty amerykańskie na dobrym poziomie. Jeśli będziesz miał dosyć sportu może pobawić się w lotto i szczęśliwy nr. Potwierdzam również, że wypłaty są rzeczywiście b. szybkie.
Także wg mnie buk faktycznie godny polecenia. Ale najlepiej samemu wyrobić sobie zdanie.
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
przez jakiś czas tak wolno stronka chodziła ale potem już było normalnie.
teraz czekam aż do nich kasa wpłynie. Wpłacał ktoś ostatnio do nich :?: Ile pieniążki szły przez przelew bankowy :?:
Dobrze że obrót jest &quot;mały&quot; ???? Nie trzeba wcale tak dużo nastawiać aby wypłacić ????
A ja poczekam bo teraz są święta. Tak liczę że do poniedziałku kasa dojdzie na konto ????


EDIT : Pieniądze wpłynęły bardzo szybko. Przelew zleciłem wieczorem w niedzielę a dzisiaj juz są pieniądze a wczoraj były święta jeszcze ????
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Nie grałem tam ale jedna rzecz mi się nie podoba ???? 2% od wypłaty (na MB) jest pobierane jako prowizja. Nie można by było tego zmienić jak w innych bukach że np opłata za wypłatę to 2-6 zł?
 
N 0

nevillmark

Użytkownik
Siema, wydaje mi się że żużel nie pojawił się tam ostatnio ale był tam od zawsze ;-)
Ale to dla mnie bez znaczenia, ponieważ głównie gram siatkę, a na siatkę ofertę mają extra. Wczoraj i dziś próbowałem po różnych bukach znaleźć DW na Ligę Światową ale nie udało mi się, w poprzednich kolejkach LŚ miał to bwin ale chyba sobie odpuścili.
 
Do góry Bottom