>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Poker w BAH

Z 0

ziqo

Użytkownik
Szukam, szukam i nie umie znaleźć żadnych opinii na temat pokera w BAH. Macie jakieś uwagi i spostrzeżenia. Bardzo był bym wdzięczny (typu: ilość freeroll`i, poziom graczy itp..). Chciałbym zacząć tam grać ale nie wiem czy warto.....
 
babilon 0

babilon

Użytkownik
siec boss media, ludzi duzo ale jako bah zadnych promocji ogolnie to nic bardzo nie polecam
lepiej wybrac celeb, king salomons itp
na nl10 raczej slabi gracze ale jak mowie graj np w poker galaxy, masz rb 30% + bonus czyli wychodzi nawet 50% a w bahu nie masz nic. freerolle czasem sa jak masz jakies ugrane RC ale ogolnie w na boosie slabo z freerollami
 
U 0

user007

Użytkownik
Nie nie, jesli chodzi o poker na sieci Bossmedia to Bet-at-home jest jednym z najgorszych, o ile nie najgorszych. Minimalny przelew zeby w ogole wejsc na pokera to 5 euro - to dosyc sporo zwazywszy na to, ze zeby usiasc do stolika wystarczy miec 2$ (cos dla grających short stackiem hehe). Pokerroom na sieci Boss Media polecam Paradise Poker - nie tylko bonus do 100 euro za zbieranie punktow FPP ale takze ciekawa walizeczka pokerowa za 200 punktow FPP - godne uwagi.
 
R 0

rbiess

Użytkownik
Fakt jest taki, ze to chyba najgorszy Pokeroom z sieci BossMedia. Załozyłem tam konto bo miałem u Buka ale nic ciekawego sie w nim nie dzieje (generalnie tylko turki ogólnie dostepne w innych poker-roomach tej sieci-nic od siebie BAH nie daje). A jeszcze jak chciałem zlikwidowac klienta pokerowego (bo miałem juz 3 z tej sieci a chciałem założyć na innym poker-roomie {jak wszystkim wiadomo mozna mieć tylko 3 konta w sieci BossMedia}) to mi odpowiedzieli, ze nie mozna, mogą jedynie zawiesic klienta co i tak nie pozwoli mi załozyć 4 konta w BossMedi. Hahahaha
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Rejestrujesz się przez stronę, ale trzeba tak jakby aktywować konto pokerowe.
Wystarczy raz się zalogować byle gdzie, jeżeli u siebie limit osiągnięty i później wszystko śmiga.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Mam problem z boss medią, instaluje soft, loguje się wpłacam pieniądze, i nie mogę otworzyć stołu to znaczy, pokazuję się na 1 sekundę po czym znika, wie ktoś jak ten problem rozwiązać? próbowałem na dwóch komputerach i to samo, czy trzeba coś zainstalować ?w wersji instant wszystko działa ok.
 
Do góry Bottom