>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Wasze dziwactwa, odchyly od normy

jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Mam nadzieję, że temat się przyjmie ????

To może ja :
- jak idę do buka typu StS, zawsze musi być parzysta ilość typów na kuponie.
- czasem sprawdzam 50 razy wynik meczu np. na livesports.pl
tak poza tym:
- wydaję kasę na pierdoły, zamiast na coś pożytecznego
- wysyłam co najmniej 20 sms-ów dziennie ???? ????

Więcej nie pamiętam, ale na pewno sobie przypomnę ????
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Mam nadzieję, że temat się przyjmie ????
To może ja :
- jak idę do buka typu StS, zawsze musi być parzysta ilość typów na kuponie.
- czasem sprawdzam 50 razy wynik meczu np. na livesports.pl
tak poza tym:
- wydaję kasę na pierdoły, zamiast na coś pożytecznego
- wysyłam co najmniej 20 sms-ów dziennie ???? ????
Więcej nie pamiętam, ale na pewno sobie przypomnę ????
w bukmacherce ja chyba nie mam takich &#39;dziwactw&#39;, ale w życiu codziennym to tak:
-zawsze jak siedzę na fotelu przed tv, to fotel musi być centralnie, równolegle ustawiony do telewizora, pod odpowiednim kątem :-D ( wiecie o co chodzi nie?;)
-książki na półce muszą być ustawione od najmniejszej do największej-kiedyś się budzę o 5 w weekend i mój wzrok przykuły książki na półce-jedna wyższa, druga niższa, to zaczałem ustawiać od najwyższej do najniższej :jezora:
-zawsze na meczu gały (jak grałem w drużynie) to zakładałem całkiem przypadkowo spodenki tył na przód, potem się to okazało szczęśliwe i stało się obyczajem w drużynie :p
-każdego wczesnego ranka łapią mnie straszliwe skurcze, że aż spadam z łóżka-chyba nie wszyscy tak mają? :-D
coś tam jeszcze potem dopiszę :]
ps. ciekawy temat Jackku
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Jacekk, Ty masz &quot;odchyly&quot; z liczbami parzystymi, a ja za to nieparzystymi ;-)
Jak ogladam tv, glosnosc zawsze musi byc ustawiona na nieparzytej wysokosci, tak samo radio w aucie. Ogolnie wszedzie, gdzie wybieram jakies cyferki, to wybieram nieparzyste;-)
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
Ja jak wysylam kupony w naziemnym buku i sie babka pomyli to nigdy nie poprawiam typu. Okolo 7 lat temu grajac tasiemce za 2zl babka sie pomylila i wpisala ze Barcelona przegra u siebie nie pamietam z kim, poprosilem zeby zmienila a Barca przegrala. Od tego czasu nie zmieniam i dwa razy mi sie udalo kurs ponad 4.0 trafic na jednym spotkaniu
 
P 0

pavlinho

Gość
Mam nadzieję, że temat się przyjmie ????
To może ja :
- jak idę do buka typu StS, zawsze musi być parzysta ilość typów na kuponie.
- czasem sprawdzam 50 razy wynik meczu np. na livesports.pl
tak poza tym:
- wydaję kasę na pierdoły, zamiast na coś pożytecznego
- wysyłam co najmniej 20 sms-ów dziennie ???? ????
Więcej nie pamiętam, ale na pewno sobie przypomnę ????
Mam dokładnie to samo &quot;dziwactwo&quot; ilośc typów musi być parzysta ????
Drugim dziwactwem jest wstanie o byle której sprawdzić wynik NHL, NBA lub MLB bo nie moge spokojnie spać :p
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
gdy wyjde ze sklepu 5 razy sprawdzam czy schowałem portfel...
czesto wracam sie sprawdzac czy zgasilem swiatlo albo czy zamknalem drzwi na klucz...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dzień bez przeczytania czegoś o sporcie niewyobrażam sobie.
Jak mam postawiony jakis kupon to wynik sprawdzam co 10sek czy juz aby sie nie zmienil czasem;)
Jeśli chodzi o liczbe typów na kuponie jak poprzednicy to bez różnicy dla mnie.
Jak oglądam mecze to &quot;stukam się w głowe&quot; po niewykorzystanej sytuacji lub jakims blędzie.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Ja mam czesto takie cos ze jak wychodze z domu schodze juz po klatce na sam dol i zaczynam sie sam siebie pytac czy napewno drzwi zamnalem ? I zawsze sie wracam na gore zeby zobaczyc czy napewno zamknalem i zawsze sa zamkniete jak dotad ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ja mam czesto takie cos ze jak wychodze z domu schodze juz po klatce na sam dol i zaczynam sie sam siebie pytac czy napewno drzwi zamnalem ? I zawsze sie wracam na gore zeby zobaczyc czy napewno zamknalem i zawsze sa zamkniete jak dotad ;)
No, to jest częsta przypadłość..
Też posiadam taki &quot;problem&quot;..
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ja np wolalem spoznic sie rano na autobus szkolny ale musze sprawdzic wynik meczów z MLS , MLB, NHL czy NBA dodam iz autobus mialem o 6.40. jak bym nie sprawdzil wyniku to nie mogl bym usiedziec w szkole :]
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Sprawdzam po 10 razy przed wyjsciem czy okna sa zamkniete, gaz zakrecony a po wyjsciu sprawdzam klamka kilka razy czy drzwi sa zamkniete :p
czasem mi sie zdarza tak jak komarrowi ze po wyjsciu wracam sprawdzic czy zamknalem drzwi
Innych nie pamietam/wstydze sie ????
 
L 0

lukas11

Użytkownik
Zawsze, kiedy wyłączam komputer, to czyszczę system ze śmieci programem cCleaner ????
Ponadto dla pewności wchodzę w folder &quot;Prefetch&quot; i usuwam z niego zawartość. Oczywiście usuwam również wszelkie ciasteczka i inne duperele zapamiętywane w przeglądarce ???? .
Poza tym NIGDY nie daje, żeby przeglądarka zapamiętała hasła, bo jakoś nie ufam tego typu metodom... ????
 
lowcag 0

lowcag

Użytkownik
Jacekk, Ty masz &quot;odchyly&quot; z liczbami parzystymi, a ja za to nieparzystymi ;-)
Jak ogladam tv, glosnosc zawsze musi byc ustawiona na nieparzytej wysokosci, tak samo radio w aucie. Ogolnie wszedzie, gdzie wybieram jakies cyferki, to wybieram nieparzyste;-)
no to mam podobnie tylko że ja głośność w TV zawsze daje na parzystą ????
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
No ja tak samo ,normalne odruchy ,sprawdzam czy jest portfel ,kluczyki ,dokumenty w kieszeniach.Gdy siedze przy kompie musze mieć oparte o coś nogi dlatego mam przed kompem kanape.Gdy oglądam telewizje tak samo.Gdy jade samochodem przez miasto zawsze sciszam muzyke(nie lubie zwracac na siebie uwagi) gdy jade w trasie muza bebni ostro.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Nerwica natręctw, zespół obsesyjno-kompulsywny, zespół anankastyczny, OCD, Obsesive Compulsive Disorder, choroba psychiczna, w której chory nie potrafi powstrzymać pewnych myśli (obsesje) lub czynności. Natręctwa są myślami, impulsami skłaniającymi do działania, lub wyobrażeniami uporczywie narzucającymi się, albo też czynnościami wielokrotnie wykonywanymi, mimo przeświadczenia o ich niedorzeczności. Osoba doznająca natręctw ocenia je krytycznie. Próbuje odsunąć od siebie uporczywie powracające myśli lub usiłuje zaprzestać wielokrotnego wykonywania tych samych czynności. Próby te są zwykle nieudane i tylko nasilają uczucie niepokoju i wewnętrznego napięcia, które rozładowuje się dopiero po ich wykonaniu i to jedynie na pewien czas.
To trzeba leczyć!:-D
 
domel 49

domel

Forum VIP
nosze zawsze telefon w prawej kieszeni klucze w lewej - to jest przód a z tylu w prawej portfel ???? nigdy nie zmieniam kolejności! ????
czy to cos dziwnego?:p
 
C 0

cr7

Użytkownik
nosze zawsze telefon w prawej kieszeni klucze w lewej - to jest przód a z tylu w prawej portfel ???? nigdy nie zmieniam kolejności! ????

czy to cos dziwnego?:p
Podobnie mam ???? Telefona zawsze w lewej kieszeni a portfel w prawej. Zawsze ta sama częsć w strone nogi a ta druga zawsze na zewnątrz ???? Czesto &quot;klepe&quot; sie po kieszenaich czy wszystko mam (tel, portfel).
Jak zagralem jakis kupon taki wazniejszy to siedze i patrze non stop praktycznie na wynik ???? Jeszcze by sie cos znalazło ???? pozdro
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Budzik mam na 6:40, ale wstaję zawsze o 6:51, nigdy wcześniej/później.
Lista rytuałów przed snem jest bardzo długa, niektórych, jak Ted, się wstydzę, a z takich mniej drastycznych to sposób zamykania drzwi od sypialni, ustawienia telefonu czy gaszenia światła.
Bardzo fajny temat, chętnie poczytam ????
 
Do góry Bottom