>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

BetClick - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
T 0

tulix

Użytkownik
BetClick
Zkuszony promocją 55 zł zwrotu w wypadku przegranej zarejestrowałem się w BetClicku i zdeponowałem 130 z karty kredytowej. Wszystko elegancko, kaska od razu na koncie. Obstawiłem pierwszy zakład za 55 po kursie 2.6 na Holandie wczoraj plus handicap +1 na Holandie za 10, plus połowa/wyn.końcowy po dobrych kursach. Poszczęściło się i po wczorajszym meczu na koncie widniało 381.6 (-depozyt, daje 251.6 wygranej na czysto).

Wszystko kurcze fajnie, bo stawianie zakladow i kursy przyzwoite i ogolnie nie mozna narzekac na buka, ale chcialem wyplacic kase. Zlecilem wyplate ponad 300 na karte, ale blad wyskoczyl ze zly nr weryfikacyjny (sic!). Dobra, w takim razie sprobowalem na konto bankowe, chcieli skanu dowodu wiec przeslalem, ale po jakims dostalem odpowiedz ze musze dokonac wyplaty ta sama metoda ktora dokonalem pierwszej wplaty. OK, a wiec probuje znowu na karte kredytowa, ale za kazdym razem wyskakuje blad o niepoprawnym kodzie (gdzie na 100% jest poprawny - tym bardziej ze nie bylo problemow z wplaceniem). Jestem w martwym punkcie, kasa zamrozona na BetClicku, napisalem do supportu a te barany odpisaly mi mejla z trescia odpowiedzi na pytanie kontrolne wybierane przy rejestracji (przeciez kurwa dobrze wiem co odpowiedzialem), a poza tym pytam o inna rzecz.

Buk robi dobre wrazenie ale z ta wyplata kasy to przegiecie, rozumiem ze wzgledy bezpieczenstwa itd. ale skoro wlascicielem karty z ktorej wplacano kase i wlascicielem konta na ktore kase chce wyplacic jestem JA, czyli jedna i ta sama osoba to nie powinni robic problemow (w bah jest wszystko cacy). Jednak jesli juz chca sie tak zabezpieczac to kiego grzyba blad mi wyskakuje skoro na 10000000% jestem pewien ze wpisuje poprawny kod.

Pisze do nich ponownie bo cisnienie mi skoczylo
 
S 0

sobanek

Użytkownik
Ja mam inny problem, mianowicie też skusiłem się na ten bonus postawiłem 54zł na Polskę w meczu z Austrią(wiadomo jak się skończyło) i rzeczywiście zwrócili mi pieniądze od razu i od razu też zleciłem wypłatę pieniędzy, dokładnie było to 12.06, tego samego dnia dostaje maila,żeby wysłać im maila ze screenem dowodu itd i po 6 dniach(!!!) dostaje od nich informacje,że nie dostali maila ze screenem i proszą o wysłanie screena, na co odpowiedziałem im screenem z mojej skrzynki potwierdzającej to,że 12.06 wysłałem im dane potwierdzające moją tożsamość iii ... do tej pory nie odpisali, a wysłałem maila po 11
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
ja też jestem zarejestrowany w betclick i wszystko fajnie tam,
wypłacam kasą przelewem bankowym-też podawać musiałem im screany potwierdzające tożsamośc,napisali że ok i wysyłają i czekam już 7 dni mineło-piszą że to trwa do 10 dni roboczych więc czekam,
ale co do suppotu to na początku super odpisywali gdzieś w przeciągu 30 minut a teraz im coś napisałem to nawet nie raczyli odpisać potem to samo,
buk naprawde dobry,ale zobacze czy ta kasa dojdzie skoro wy macie takie problemy
 
T 0

tulix

Użytkownik
Po dłuższej wymianie mejli z supportem udało mi się w końcu dojść do rozwiązania problemu, przyczyną był błąd techniczny, ale już jest ok. Generalnie wzięli moją sprawę na powaznie i zajeli się tym jak trzeba. Pierwsze pieniądze wypłacone w czwartek po południu, na koncie zaksięgowane w poniedziałek. Polecam buka, jest ok:spokodfhgfh:
 
T 0

tulix

Użytkownik
Najpierw dostajesz mejla &quot;przetwarzanie wypłaty&quot; a potem &quot;potwierdzenie wypłaty&quot; gdy już dokonają przelewu. W zależności od metody płatności, pieniądze z przelewu dochodzą od 3 do 5 dni (karta) lub 7-12 (konto), nie wiem jak to jest z MB bo nie korzystam.
 
R 125

roger12

Użytkownik
BetClick wpłata kartą
Witam ja mam pytanie chce wpłacić do tego buka karta kredytowa min. wplata 15 PLN ale karta nie jest moja tylko brata to ja mogę wpłacić depozyt podając właściciela karty mojego brata czy karta musi być na moje??
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
betclick
witam, chciałbym dziś się zarejestrować w tym buku i zagrać w zakład bez ryzyka, tylko mam 2 pytania:

czy mogę zagrać zakłady łączone (np. 3 mecze dzisiejszych eliminacji)
i co się stanie w przypadku gdy wygram, będę mógł od razu to wypłacić, czy będzie konieczny jakiś obrót

?
 
R 125

roger12

Użytkownik
właśnie do tematu karty kredytowej czy jak wpłacę karta to ja mogę wypłacić potem kasę przez MB czy muszę tą samą droga wypłacić co wpłacałem czyli kartą
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
Nie można. Wypłaty poprzez mb są wykluczone z promocji !!
naucz się czytać ze zrozumieniem a potem się wypowiadaj... jak dobrze że się szkołą zaczęła ;] może się czegoś nauczysz

&quot;czy jak wpłacę karta to ja mogę wypłacić potem kasę przez MB czy muszę tą samą droga wypłacić co wpłacałem czyli kartą&quot;
widać jak trudne jest czytanie ...

Ps. ja wpłacałem;] przez mbank i wypłacałem na MB i jest git . Z kartą tak samo bedzie
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Nie, teraz coś zmienili i wypłacasz możesz tylko w taki sam sposób jak wpłacałeś. Straszyli mnie, że przelew na mbank będzie szedł nawet 7-10 dni a następnego dnia już kasa na koncie. Bardzo w porządku buk, aczkolwiek oferta słaba i raczej tylko do obrotu bonusów ...
 
R 125

roger12

Użytkownik
a można tak bo wpłaciłem karta kredytowa 15zł ugrałem z tego 300 i teraz jak wpłace kase prez MB to moge całosc wypłacic na MB czy nie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom