>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[GR. B] Polska [0:1] Chorwacja 16 VI

domel 49

domel

Forum VIP
POLSKA - Chorwacja

godzina:
20:45
stadion: Klagenfurt
kursy: 1: 2.20 -- X: 3.50 -- @: 2.80
bukmacher: BAH

Czy nasi sa w stanie wygrać z dobrze spisującą sie Chorwacja?? czy pomoże nam w awansie Austria?? wedlug mnie mamy szanse wygrać, chłopaki w takich sytuacjach zawsze sie mobilizują, najgorsze jest to ze znów musimy liczyć na innych​
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Chorwacja ma już zapewniony awans na pewno z pierwszego miejsca więc w tym meczu przypuszczam że trener Bilic ta odpocząc najlepszym piłkarzom przed meczami cwiercinałowymi. Polska gra jeszcze teoretycznie o awans ale głównie dla kibiców i samych siebie by pokazac że grac potrafią a jeśli szczęscie dopisze to jak wygramy może i awansujemy choc szanse są na to minimalne. Polska jeśli zagra pressingiem od początku meczu i nie będzie oszołomiona początkiem meczu ma szanse na korzystny wynik w pojedynku z Chorwacją która może wystawic rezerwowy skład
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wczoraj w Polsacie został wyemitowany fajny materiał o Chorwatach w którym wspomnieli że dzień przed meczem z Polakami Chorwci maja zaplanowana degustacje piwa i wina tak wiec ciekawe jak to wpłynie na ich grę :jezora: Uważam tak samo jak Sutek że jeśli chłopaki zagrają na przyzwoitym poziomie to mamy szanse na wygranie z nimi, bo słyszalem tez ze Bilic ma przeprowadzic 6 zmian w pierwszej jedenastce. Jeżeli Roger znowu zagra dobry mecz a dostosują sie do niego Krzynówek czy Smolarek to powinno byc dobrze.
Dodam ze przed Mundialem w Niemczech ograliośmy Chorwatów 1:0 po bramce Smolarka ;)
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Nom, też ogladalem ten reportaz. Mecz moze byc ciekawy. Mysle, ze Polska wygra 2:0 i awans bedzie zalezal od Austriakow (i sedziow :p). Niby trener Chorwatow wspominal, ze nie ma zamiaru pomagac nikomu w awansie, lecz akcja z degustacja wina, 6 zmian w skladzie, ktory badz co badz wygral w pieknym stylu ze szwabami jest prostym znakiem, ze nie beda grali meczu na 100%. Jesli my zagramy dobrze, to pozostaje tylko czekac co zrobi Austria ???? Trzeba przyznac, ze w grupie B zrobilo sie bardzo ciekawie.
Pozdrawiam ????
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Chorwaci już zapowiadają ,że zagrają rezerwami.Tyle ,że te rezerwy to i tak 2x mocniejsze od nas.Austria z Niemcami nie wygra.Nie łudźmy sie.Dojczlandy nawet bez formy nas pokonali 2-0 a co dopiero Austrię.Ja jestem pewien ,że z grupy wyjdą Niemcy i Chorwaci a my zajmiemy 3.miejsce.
Chcę też powiedzieć ,że nawet gdybyśmy wygrali z Austrią to bylibyśmy w takiej samej sytuacji co teraz.Pech.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Butne Hansy mają mnóstwo kontuzji (mowa o Szwabach), poczytajcie na poratalch, moim zdaniem remisik w zasięgu Austrii ale co nam to da.... nic :!: Jedynie zwycięstwo naszych 2-0 nad Chorwacją i wygrana Austrii 1-0 nad Szwabami daje nam awans.
Ale takie cuda to tylko Tusk obiecywał :|
Jak dla mnie mecz z Croatanami i pakują walizki i bye bye bye.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Polska - Chorwacja (Handicap 0:1) ✅
Typ: 2
Kurs: 1.55
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Howard Webb swoją kontrowersyjną decyzją sprawił, iż w jutrzejszym spotkaniu załamani Polacy, mając jedynie matematyczne szanse na awans, mierzyć się będą z pewnymi awansu Chorwatami, a to, moim zdaniem, spotkanie o honor dla naszych Orłów, poprowadzi grecki arbiter Kyros Vassaras.
Szkoleniowiec reprezentacji Chorwacji, Slaven Bilic, prawdopodobnie do wyjściowej jedenastki desygnuje Dario Simicia, a odpoczynek zafunduje Luce Modricowi, który jest zbyt ważnym zawodnikiem w kadrze drużyny mającej w perspektywie grę w ćwierćfinale przeciwko Turkom i ma już na koncie żółtą kartkę (kartoniki na koncie mają również Robert Kovac, Josip Simunic, Jerko Leko i Darijo Srna). W wyjściowej jedenastce będziemy mogli zapewne w końcu zobaczyć Ivana Klasnicia, a jego partnerem będzie Igor Budan lub Mladen Petric.
W reprezentacji Polski na środku obrony zapewne nie wystąpi już Mariusz Jop. Jego miejsce zajmie najprawdopodobniej Michał Żewłakow, a na lewą obronę wróci Paweł Golański. Na środek pomocy, w miejsce Dariusza Dudki, powinien zostać przesunięty Roger Guerreiro, a za jedynym napastnikiem zagrałby wtedy Tomasz Zahorski. W środku mogliby zagrać również Rafał Murawski lub Łukasz Garguła, a Roger wystąpiłby wtedy ponownie za jedynym napastnikiem. Na prawej pomocy powinien pojawić się Wojciech Łobodziński lub Łukasz Piszczek, a w ataku ponownie powinniśmy zobaczyć, mimo dobrej gry Marka Saganowskiego, Ebiego Smolarka.
Jedno, moim zdaniem, jest pewne. Chorwaci nie wystąpią w najmocniejszym składzie, ale jednocześnie nie wystawią na tyle słabej jedenastki, by ciągle nie mogący dojść do siebie podopieczni Leo Beenhakker’a z łatwością ich pokonali. Wydaje mi się, że reprezentacji Polski nie jest dane zdobyć na tym turnieju kompletu punktów i w jutrzejszym spotkaniu będziemy świadkami ich podziału. Choć nie zdziwię się, jeżeli gracze znad Adriatyku zakończą fazę grupową z kompletem 9 punktów.
 
tc4t 13

tc4t

Użytkownik
Polska-Chorwacja 2:0
Chorwaci na pewno nie będą ryzykować kartek , kontuzji przed tym meczem . Natomiast Polacy nie mają już nic do stracenia , walczą o honor i będą chcieli wygrać przede wszystkim dla kibiców , ponadto jest cały czas realna szansa na awans no jeżeli Austriacy wygrają z Niemcami .W drużynie Chorwackiej nie będzie ,aż 8 zawodników którzy grali z Niemcami . Polska potrafi grać ,do tego bogatsi o doświadczenie z pierwszych dwóch meczy pewnie wygrają z Chorwacją . Mamy dziś przykład jak Szwajcaria wygrała z Portugalią 2:0 .Tu widać jak lekko przemeblowana drużyna zmienia swoje oblicze .
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Masz rację ale Portugalczycy mogli a nawet powinni prowadzić 2 a nawet 3-0 niestety jak się ma w drużynie Quaresmę i Naniego to efektowność jest ponad efektywnością.
Co do meczu Polaków z Chorwatami to według mnie będzie miał on bardzo podobny scenariusz jak ten dzisiejszy Portugalczyków. Jak przetrzymamy pierwsze ataki i pierwsi strzelimy bramkę to możemy wygrać różnicą dwóch goli ale jeśli Chorwaci strzelą to nie ma się co łudzić, dowiozą co najmniej remis do końca. Aczkolwiek czytałem że Polacy mają wyjść w nieco zmienionym ustawieniu. Mianowicie 4-4-2 z Krzynówkiem w środku. Jeśli tak rzeczywiście by się stało to warto chyba zagrać na over 2.5 . Ale jak zagramy w takim ustawieniu jak do tej pory to ja postawię sobie na under. Co to 1X2 to tak jak pisalem wcześniej jak złapiemy wiatr w żagle tj. strzelimy gola to możemy osiągnąć docelowy wynik, bo wśród gości nie będzie na boisku zawodnika który pociągnie im grę tak jak dziś Portugalczykom którzy po stracie bramki mieli co prawda 1 sytuacje ale ogólnie padli i nie chciało im się już grać. Chorwaci swoich liderów też odpuszczą także może się uda ;-)
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Srna , Simunic , Leko , Modric , R.Kovac to gracze w Chorwackiej druzynie ktorzy maja kartki i nie wyjda na spotkanie z Polska. Trzon Chorackiej ekipy nie zagra wiec przed nami spora szansa. Sedziowie w meczu Austrii beda robic co sie da zeby gospodarz byl dalej w grze, a sedziuje Mejuto Gonzalez ktrory jest moim zdaniem jednym z najgorszych sedziów na ME i nawet gdy chce dobrze to potrafi wypaczyc wynik meczu :jezora: Trener Chorwatów zna sie z Leo wiec bedzie dobrze hehe:jezora: (zart) Chorwacja nie bedzie grala na 100% bo inaczej sie gra jak jescze mozna awansowac, a inaczej jak juz sie gra z mysla o nastepnej rundzie. Mysle ze Polaków stac na wygranie tego spotkanie nawet 2-0. O ile Krzynowek bedzie podawal a nie kiwal sie przez 90 min.:jezora:
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Tak jest, zgadzam się to co napisał maroon, Ci co mają kartki w ekipie Bilicia dziś nie wystąpią i trudno tutaj się dziwic. Nie zagra też Nico Kovac bo dlaczego ? bo kapitanem ma byc dziś Simic więc Nico nie zagra. Bez wątpienia są to ważni piłkarze dla zespołu i tutaj jest nasza szansa. Ja myślę że piłkarze nie powinnii oglądac się na mecz Austrii z Niemcami bo nie mają żadnego wpływu na jego przebieg, niech się skupią na swoim meczu i wygrają go a przy odrobinie szczęscia byc może wyjdziemy z grupy ;) Choc szansa jest mała ale nie takie rzeczy w piłce się zdarzały...
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Ale myślicie ,że Chorwaci sie położą a my będziemy strzelać ?.Nic z tego.Przecież ten awizowany skład Chorwatów na dziś i tak jest lepszy od najmocniejszego Polskiego.Chociażby Klasnic , Petric , Vukojevic ( za 8 mln E z Dynama Zagrzeb do Dynama Kijów , swoją drogą jak to jest ,że najlepszy gracz z Legii Roger ma iść za 4-5 mln a taki Luka Modric za 20 mln E.),Rakitic , Jerko Leko , czy Dario Simic.Przecież to rozpoznawalni gracze w Europie z wyrobioną renomą.Jak dla mnie to ten mecz będzie tak samo ciężki jak ostatnie 2 dla Polaków ale mimo wszystko wygramy.Typuje wymęczone 1-0.
 
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
napisze szczerze, dla mnie kurs Croatia +0.5 1.690 to promocja, ale im więcej czytam tym więcej mam hmm &quot;niejasności&quot; odnośnie tego spotkania, Chorwaci totalnie 2 szeregiem graja, zwiedzają sobie, piją winko, Lewandowski dzwoni do Srny, Pol pisze mimo, że śmieszny artykuł - to zawsze jest w takiej dziennikarskiej ironii nutka prawdy... :smirk: Chorwaci są totalnie wyluzowani i obecnie szczerze powiedziawszy nie wiem czy nie bedą chcieli wyeliminowac Niemców z gry ! gdyz dobrze wiemy jak jest drabinka ulozona i to na nas lub na Niemców mogą oni trafić w późniejszej fazie. z II strony nie sa chyba idiotami, zeby myslec, iż austria &quot;pchnie&quot; dojczlandów 1:0 ????
 
ycho 9

ycho

Użytkownik
Polska - Chorwacja
Typ:Chorwacja nie strzeli gola
Kurs:2.75
Buk:Bwin
Analiza:
Polska w swoim ostatnim meczu grupowym zagra z liderem grupy B po dwóch kolejkach Chorwacją.
Jak wiemy Chorwaci mają już zapewniony awans do ćwierćfinału z pierwszego miejsca i jak wiemy od wczoraj zmierzą się z Turcją , która po dramatycznej końcówce wygrała z Czechami 3:2 w meczu o awans.
Dlatego w dzisiejszym meczu Bilic postanowił wystawić aż 8 rezerwowych zawodników , co będzie szansą dla Polski , która ma jeszcze iluzoryczne nadzieje na awans , jednak póki jest to możliwe nasi chłopy będą gryźć trawę , by awansować - jak zapewniają.
Chorwaci , zagrają w tym meczu spokojnie , bezpiecznie , by nie nałapać kartek i kontuzji , choć zagra tylko 3 podstawowych zawodników .
Ci którzy decydują o sile reprezentacji , dziś nie zagrają i tak Modrić , Olić , Krajncar będą spokojnie oglądać mecz z ławki , dlatego myślę , że Chorwaci nie zdołają nam dzisiaj strzelić gola .
 
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
Chorwaci , zagrają w tym meczu spokojnie , bezpiecznie , by nie nałapać kartek i kontuzji , choć zagra tylko 3 podstawowych zawodników .
ycho - sorry, ale sam sobie przeczysz ???? jak zagrają rezerwy to czemu maja zagrac spokojnie i bezpiecznie, nie mowiac juz o kartkach - bodajze zaden z tych zawodnikow nie ma zadnej :&gt; wszyscy &quot;nowi&quot; zawodnicy są głodni gry i chętni pokazania się, tak aby trener dał im szanse w kolejnym spotkaniu.

pozdrawiam
 
K 18

klakson

Użytkownik
Chorwaci już zapowiadają ,że zagrają rezerwami.Tyle ,że te rezerwy to i tak 2x mocniejsze od nas.Austria z Niemcami nie wygra.Nie łudźmy sie.Dojczlandy nawet bez formy nas pokonali 2-0 a co dopiero Austrię.Ja jestem pewien ,że z grupy wyjdą Niemcy i Chorwaci a my zajmiemy 3.miejsce.
Chcę też powiedzieć ,że nawet gdybyśmy wygrali z Austrią to bylibyśmy w takiej samej sytuacji co teraz.Pech.
Ale maja mocniejszy sklad. Taki maja mocny sklad ze przed mistrzostwami europy przegrali z nami 1 0 . Wiec gdzie ten ich piekny sklad ? Mieli dobra gre z cienkimi niemcami to wygrali nie gadaj tutaj bzdur ze chorwaci maja lepszy sklad od polakow bo w to nie uwieze. To polacy w tych ME graja slaba pilke. Ale jak wiadomo polacy tak maja jak graja o nic to graja dobrze jak graja o cos to zawsze zwala akcje
ycho - sorry, ale sam sobie przeczysz ???? jak zagrają rezerwy to czemu maja zagrac spokojnie i bezpiecznie, nie mowiac juz o kartkach - bodajze zaden z tych zawodnikow nie ma zadnej :&gt; wszyscy &quot;nowi&quot; zawodnicy są głodni gry i chętni pokazania się, tak aby trener dał im szanse w kolejnym spotkaniu.
pozdrawiam
Juz portugalczycy wczoraj mieli sie pokazac z jak najlepszej strony grajac rezerwami. Okazalo sie ze Szwajcaria zjadla ich. Mysle ze Polska ma duze szanse na pokonanie chorwacji w tym meczu ale bedzie ciezko.
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Ale maja mocniejszy sklad.
a jednak.
Taki maja mocny sklad ze przed mistrzostwami europy przegrali z nami 1 0 .
Przed Mistrzostwami Świata jak już 2 lata temu ponad.
Mieli dobra gre z cienkimi niemcami to wygrali
Widac jak się znasz.Cienkimi Niemcami haha.dobre.
nie gadaj tutaj bzdur ze chorwaci maja lepszy sklad od polakow bo w to nie uwieze.
Ja wiem ,że Polacy są najlepsi i w ogóle ale tylko wg Polskich kibiców.Póki co my i Austria jesteśmy najgorszymi zespołami biorąc pod uwagę wszystko.
A na dowód ,że Chorwacja ma lepszy skład coś takiego:
Wszyscy obrońcy z Chorwacji z 1 składu ( czyli tego który grał do tej pory )regularnie grają w swoich zespołach a są to teamy nie byle jakie : Man.City , Heerenveen , Hertha i Dortmund.
Pomocnicy.Jeśli wiesz lub nie to już teraz wiesz ,że to jedna z lepszych pomocy w europie.
Luka Modric - Tottenham - przeszedł za 20 mln E( wart jest tyle co cały nasz skład )
Darijo Srna - Szahtar Donieck
Ivan Rakitic - Schalke 04
Niko Kranjcar - Portsmouth
Atak.
Ivica Olic - HSV
Klasnic - Werder ( miał operacje nerek dlatego mniej grał )
Mladen Petric - Dortmund
Ostatnich zdań nie bede komentował bo bez sensu.Masło maślane.
 
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
Juz portugalczycy wczoraj mieli sie pokazac z jak najlepszej strony grajac rezerwami. Okazalo sie ze Szwajcaria zjadla ich. Mysle ze Polska ma duze szanse na pokonanie chorwacji w tym meczu ale bedzie ciezko.
zjadła ? oglądałeś spotkanie ? gdyby nie beztroska gra Naniego i Quaresmy spokojnie powinno być 2 lub 3:0 i mecz był by &quot;ułożony&quot; więc z tym &quot;zjadła&quot; kompletnie sie nie zgadzam, i nie porównywał bym Portugalczyków do Chorwatów, którzy w meczach na mistrzostwach - spotkanie z Anglią, pokazują bałkański ząb i zadziorność, moim zdaniem na 100% się nam nie podłożą, jeżeli zagramy to co w Chorzowie z Portugalią to myślę, że wygramy, aczkolwiek jest to mało prawdopodobne ze względu na kontuzje i brak formy czołowych graczy.
 
diego71 0

diego71

Użytkownik


Polska - Chorwacja
typ:2
kurs:3,00


Chcialbym aby zdazyl sie cud i Polacy awansowali do cwiercfinalu ale wydaje sie to praktycznie nierealne tym bardziej ze jak zobaczylem dwa ostatnie mecze zarowno Chorwatow jak i Polakow to trudno o optymizm przed dzisiejszym meczem,podobnie jak w meczu z Niemcami znowu z Austraikami popelnilismy stare bledy znowu fatalne bledy w defensywie jak mozna zakladac plapke ofsajdowa na polowie boiska juz z Niemcami stracilismy bramke przez nieudalnosc obroncow tak samo moglo byc z Austriakami ktorzy po pierwszych 30 minutach mieli bodajze trzy okazja sam na sam z naszym brakarzem ale naszczescie w bramce mielismy Boruca ktory ratowal nas z kazdej opresji naszczescie potem jakos udalo sie nam strzelic bramke i Austraikom podcielo to skrzydla ale jak zobaczylem te pierwsze 30min to naprawde bylem w szoku tego nawet nie mozna porownac do obrony Czestochowy tu bylo jeszcze gorzej ale udalo sie nam wyjsc z tej opresji i juz potem bylo dobrze,Austriacy nie stworzyli juz zadnej groznej okazji,Roger nie dosc ze strzelil bramke to jeszcze troche poczarowal zagral pare fajnych pilek,rowniez mecz ten pokazal ze Sagan jest lepszy niz Zuraw i napewno na przyslosc bedzie bardzo pozyteczny dla naszej rezprezentacji podobnie jak Roger,niestety w formie nie sa zbytnio Krzynowek i Smolarek owszem walczyli starali sie ale to zamalo,rowniez nie podoba mi sie zachowanie Leo ktorego zart z tesciowa byl nie na miejscu z Biliciem Leo sie przyjazni ale i tak nie bylo to na miesjcu jesli juz jestemy przy Chorwatach to warto wspomniec o ich trenerze jest to zupelnie inny trener niz Leo nad taktyka rozmysla w barze przy drinkach po meczu z Niemcami ostro balowali na konferencje prasowa spoznili sie poltora godziny ale nie mamy co liczyc ze z nami zagraja na kacu,owszem nie zagra kliklu zawodnikow napewno nie zagraja ci co maja zolte kartki czyli:Robert Kovac, Darijo Srna, Josip Simunić i Luka Modrić a tazke ci ktorzy narzekaja na jakies urazy ale calej 11 napewno nie wymienia zagraja podstawowy bramkarz Stipe Pletikosa a tazke Ivan Rakitić, Danijel Pranjić, Mladen Petrić,zagra rowniez rekordzista pod wzgledem wystepow Dario Simic kroty przejmie opaske kapitana w ataku zagra Klasnic jak tak patrze na sklady to ten niby sklad B Chorwatow wyglada lepiej na papierze niz nas sklad A,rowniez jesli popatrzymy na wartosc pilkarzy to my jestemy na przedostatnim miejscu ale wiadmo pieniadze nie graja ale odzwierciedla to jakos to co dzieje sie z udzialem naszych.Chorwaci nam napewno nie odpuszcza ci rezerwowi beda chcieli pokazac jak z najlepszej strony my tez walczymy o awans ale i takze o honor,nas jako kibicow moze pocieszac to ze nasi pilkarze ostatnie mecze potrafia wygrywac w niemczech pokonalismy Kolumbie a w Korei pokonalismy USA ktore bylo tez juz pewne awansu ale teraz walczymy no jeszcze o awans ale tak jak pisalem bedzie to raczej niemozliwe jak potoczy sie ten mecz wiele zalezy ten od Niemcow jesli tam niemy szybko strzela bramke to juz bedzie po ptakach a tak grajaca Chorwacja nawet tym skladem B powinna z nami wygrac,ja jako kibic nie chce zeby tak sie stalo licze oczywiscie na cud ale jesli poptarze realnie na ten mecz i na kurs na Chorwatow to uwazam ze warto na nich zagrac
Miejsce rozegrania meczu:

 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mecz w CHorzowie z Portugalią miał miejsce szmat czasu wstecz i od tamtego meczu Polacy nie zagrali juz na tak wysokim poziomie... Może tamten wyskok to był poprostu przypadek?!
Jednak dzisiaj uważam ze jestesmy w stanie pokonac Chorwatów ale nam to nic nie da w perspektywie awansu bo Niemcy rozjada Austriaków aż miło;) Nie ma co liczyc na innych... Napewno naszym nie można odmówic ambicji i woli walki ale co do formy to jest daleko od ideału. Jedynie Boruc wielka klasa i Roger ciągnie gre chociaż dzisiaj zagra dopiero po raz 4 w kadrze!! To pokazuje jak jesteśmy przygotowani do tej imprezy. Większosc naszych piłkarzy nie gra w swoich klubach a ci co grają i na dodatek sie wyróżniaja jak Jeleń czy Wichniarek oglądaja mecze przed telewizorem. Napewno daje to do myślenia dlaczego Leo wybral takich graczy którym nawet nie daje szansy jak Kokoszka, Pazdan czy Zahorski?! Nie mam nic do tych graczy ale oni przeciez nic nie wnosza do gry zespołu bo poprostu nie dostaja szasn, a gdyby tak w kadrze znalazł sie Wichniarej byłby alternatywa dla Smolarka który jak nie on spisuje sie słabo, Jeleń mógłby zastąpic przeciętnego Łobodzińskiego. W dodatku po co było powoływac Wawrzyniaka skoro wobec braku lewego obrońcy Leo i tak nie daje mu grac a jest to nasz jedyny lewy obrońca w kadrze... Ja tych rzeczy poprostu nie rozumiem, ale może ktos mi to wytłumaczy...
Nie ma co sie oglądac na wynik meczu Austrii z Niemcami. Poprostu zagrajmy dobry mecz i pożegnajmy sie godnie z turniejem, a jak los nam będzie sprzyjał to może awansujemy, ale najpierw zróbmy co do nas należy a potem oczekujmy od innych.
Rezerwowy skład Chorwatów napewno nam sie nie położy więc zwycięstwo będzie tzreba wybiegac.
Wierze ze dzisiaj wkońcu odniesiemy historyczne zwycięstwo na ME ???? Jednak perspektywa awansu nam sie nie nalezy ale kto powiedzial ze tam nie dojdziemy;)
 
Do góry Bottom