>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[GR. A] Szwajcaria [2:0] Portugalia 15 VI

grzesio 41,3K

grzesio

Forum VIP
Szwajcaria - Portugalia

Bazylea [Szwajcaria]
15 VI 2008 - 20:45
Czy gospodarz zagra o honor ?? Może Portugalia będzie chciała mieć komplet punktów na koniec ?? Może trener Scolari oszczędzi gwiazdy i da honorowe punkty Helwetom ??
Zapraszamy do pisania analiz i czynnej dyskusji o potyczce Portugalii ze Szwajcarią.
 
lukanio87 23

lukanio87

Użytkownik
Mysle, ze Portugalia dzisiaj wygra, nawet nie wiem czy nie odwazylbym sie postawic na zwyciestwo w handicapie, awans maja pewny, mogliby odpuscic, ale mysle, ze wcale tak nie bedzie, sa w duzym gazie, gra sprawia im przyjemnosc, wiec nie wydaje mi sie zeby odpuscili, tak wiec jak najbardziej popieram typ na Brazylie Europy ;)
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
Zgodze sie z lukanio, co prawda Portugalia ma zapewniony awans a szwajcaria jest pewna ze z grupy nie wyjdzie wiec mamy do czynienia z meczem o &quot;pietruszkę&quot; ale sądze ze Portugalia nie odpuści, a gwiazdy takie jak Deco czy Ronaldo bedą chciały coś strzelić i mieć wiekszy komfort przed ćwierćfinałem. Mój typ x2, ale za mniejsze stawki czyste 2 polecam nawet, bo kurs bardzo ładny.
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
chyba sie zgodze z poprzednikami. Wprawdzie jeszcze nie sa mi znane sklady na ten mecz ale nie sadze zeby Portugalia odposcila ten mecz. jak dla mnie to oni sa faworytami po Holandii i Hiszpani do wygrania tych mistrzostw. Mysle ze w najgrszym wypadku bedzie tu remis bo on tez daje im awans z pierwszego miejsca. Jednak Portugalia a Szwajcaria to wielka roznica klas wiec mimo tego ze Helweci maja atut wlasnego boiska to rezerwowi Portugalii pokaza klase i zwycieza.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Prognozowane składy:

Szwajcaria: 1. Diego Benaglio; 5. Stephan Lichtsteiner, 20. Patrick Mueller, 4. Philippe Senderos, 3. Ludovic Magnin; 19. Valon Behrami, 8. Goekhan Inler, 15. Gelson Fernandes, 16. Tranquillo Barnetta; 12. Eren Derdiyok lub 22. Johan Vonlanthen, 10. Hakan Yakin

Portugalia: 1. Ricardo; 4. Bosingwa, 15. Pepe, 16. Ricardo Carvalho, 2. Paulo Ferreira; 5. Fernando Meira, 10. Joao Moutinho; 17. Ricardo Quaresma, 6. Raul Meireles, 11. Simao Sabrosa; 9. Hugo Almeida
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Jeśli Portugalia wyjdzie na boisko w składzie jakim napisał robson to od razu widać, że Scolari przede wszystkim wymienił ofensywnych zawodników. W końcu od pierwszej minuty zagra Quarsema, który dostaje mało szans na gre. Simao grał w dwóch pierwszych meczach i też pewnie zostanie zmieniony przez Naniego. Ogólnie te zmiany nie zmienią nic w tylu gry Portugalczyków, co więcej ci zawodnicy będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Tymczasem dla Szwajcarów jest to mecz o honor i oni też nie będą się w tym meczu oszczędzać. Stawiałbym tutaj na remis ze wskazaniem na Portugalie bo nie sądze, żeby zebrało im się na sentymenty i dali wygrać gospodarzom turnieju. ;-)
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
dokladnie i nie ma w sumie sie czym przejmowac bo tak czy owak Portugalia ma tak silne rezerwy ze Szwajcarzy nie dadza z nimi rady. Co do braku w skladzie Ronaldo to jestem zadowolony bo jak narazie to on nic nie pokazal dobrego na tych mistrzostwach wedlug mnie jego czas juz minal. Ciagle traci pilke a zgrywa cwaniaka. Niestety dla mnie on jest jednym z najgorszych zawodnikow tej drozyny.
 
W 0

wysiolbn

Użytkownik
Jeśli Portugalia wyjdzie na boisko w składzie jakim napisał robson to od razu widać, że Scolari przede wszystkim wymienił ofensywnych zawodników. W końcu od pierwszej minuty zagra Quarsema, który dostaje mało szans na gre. Simao grał w dwóch pierwszych meczach i też pewnie zostanie zmieniony przez Naniego. Ogólnie te zmiany nie zmienią nic w tylu gry Portugalczyków, co więcej ci zawodnicy będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Tymczasem dla Szwajcarów jest to mecz o honor i oni też nie będą się w tym meczu oszczędzać. Stawiałbym tutaj na remis ze wskazaniem na Portugalie bo nie sądze, żeby zebrało im się na sentymenty i dali wygrać gospodarzom turnieju. ;-)
popieram Cie w 100% gdyż patrząc na tych zawodników EURO to czas aby sie pokazać na świecie Ci którzy nie grają stale w składzie będą chcieli udowodnić, że są wartościowymi zawodnikami :jezora:
X2 a nawet 2 realne szanse na wejście .
 
lukanio87 23

lukanio87

Użytkownik
Prognozowane składy:


Portugalia: 1. Ricardo; 4. Bosingwa, 15. Pepe, 16. Ricardo Carvalho, 2. Paulo Ferreira; 5. Fernando Meira, 10. Joao Moutinho; 17. Ricardo Quaresma, 6. Raul Meireles, 11. Simao Sabrosa; 9. Hugo Almeida
Jesli nawet zagraja takim skladem, to i tak Ci pilkarze sa o klase lepsi od rywali, nie ma Deco i Ronaldo, ale jest Quaresma i Meireles, obydwaj juz po bramce maja, a z pewnoscia sa w stanie strzelic kolejne, Quaresma w meczu z Turcja nie mogl sie odnalezc na tej grzaskiej murawie, ale i tak bramke strzelil, mysle, ze stylem gry bardzo przypomina Ronaldo i jesli tylko dostanie szanse gry od poczatku na pewno bedzie sie bardzo staral, zeby ja wykorzystac. Szwajcarzy tak naprawde nie maja kim postraszyc, jedynie Yakin moze napsuc troche krwi, nie ma Freia, a druga &quot;gwiazda&quot; Barnetta jest bez formy, dlatego za bardzo nie maja kim postraszyc. Bede sie dalej trzymaj przy typie na Portugalie...
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Szwajcaria - Portugalia (under/over 2.5) ⛔
Typ: 2
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: W przeciwieństwie do równolegle rozgrywanego meczu pomiędzy ekipami Turcji i Czech, gdzie toczyć się będzie zacięta walka o awans do ćwierćfinału, spotkanie prowadzone przez Konrada Plautza będzie jedynie konfrontacją, która dla Helwetów stanowi spotkanie o honor, a dla Portugalczyków szansę na sprawdzenie zawodników rezerwowych.
Szwajcarzy zrobią zapewne wszystko, aby pokonać Portugalczyków i z twarzą pożegnać się z mistrzostwami, bo dwie porażki z Czechami (0:1) oraz z Turkami (1:2) chluby im nie przynoszą. W zupełnie innych nastrojach są Portugalczycy, którzy wygrali z Turkami (3:0), a z Czechami (2:1).
Luis Felipe Scolari zdecyduje się prawdopodobnie na zmianę ustawienia z 4-5-1 na 4-4-2, a wówczas Hugo Almeida dołączyłby do Nuno Gomesa w ataku, a Cristiano Ronaldo, Jose Bosingwa oraz Ricardo Carvalho bedą mogli odpocząć przed kolejnymi spotkaniami.
Gospodarze na pewno powalczą o zwycięstwo, a rezerwowi zawodnicy Portugalii będą chcieli udowodnić swoją przydatność dla drużyny, dlatego też będziemy, moim zdaniem, świadkami niezwykle ciekawej, otwartej gry, a spotkanie będzie obfitowało w bramki. Mój typ to 2:2.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
W jednym z dzisiejszych meczów ostatniej kolejki fazy grupowej zmierzą się drużyny Portugalii i Szwajcarii. Jest to typowy mecz o pietruszkę, ponieważ Portugalia ma już zapewniony awans, a Szwajcaria może już po dwóch porażkach pakować walizki. Dlatego jest to mecz trudny do wytypowania. Szwajcarzy na pewno będą chcieli jak najlepiej pożegnać się z mistrzostwami i zagrać jak najlepiej przeciwko Portugalczykom. Natomiast trener reprezentacji Portugalii na pewno da odpocząć kilku kluczowym zawodnikom. Z jednej strony to dobrze bo ci którzy dostaną szansę będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Z drugiej jednak na pewno nie zagrają na 100% ryzykując kontuzję. Portugalia powinna kontrolować przebieg spotkania ale za wszelką cenę nie będą chcieli zdobyć bramki, dlatego nie zdziwię się jeżeli spotkanie zakończy się wynikiem remisowym. Jednak mam nadzieje, że ekipa Portugalii udowodni że zasługuje na tytuł mistrzów Europy i powalczy o 3 punkty.

Mój typ: Portugalia
 
Baqu 713,5K

Baqu

Forum VIP
zmiany w składzie Portugalii na to spotkanie:
=&gt; Miguel za Bosingwe
=&gt; Fernando Meira za Carvalho
=&gt; Raul Meireles za Petita
=&gt; Miguel Veloso za Ronaldo
=&gt; Ricardo Quaresma za Simao
=&gt; Nani za Deco
=&gt; Hugo Almeida za Nuno Gomes

pozostal jedynie bramkarz - Ricadro, dwaj obroncy - Pepe i Paulo Ferreira oraz rozgrywajacy Joao Moutinho.
 
t_goral 18

t_goral

Użytkownik
dokladnie i nie ma w sumie sie czym przejmowac bo tak czy owak Portugalia ma tak silne rezerwy ze Szwajcarzy nie dadza z nimi rady. Co do braku w skladzie Ronaldo to jestem zadowolony bo jak narazie to on nic nie pokazal dobrego na tych mistrzostwach wedlug mnie jego czas juz minal. Ciagle traci pilke a zgrywa cwaniaka. Niestety dla mnie on jest jednym z najgorszych zawodnikow tej drozyny.
dawno się tak nie uśmiałem, Ronaldo jednym z najgorszych?
fakt, może nie gra tak jak zwykle, ale nie możesz zaprzeczyć, że jest to najważniejszy zawodnik w ekipie Portugalii, Portugalia zdobyła do tej pory 5 bramek i w każdej z nich swój udział miał CR7
 
grzesio 41,3K

grzesio

Forum VIP
Należy też wziąść pod uwage to iż Szwajcaria to gospodarz , wiec nawet remis bedzie dla nich nieco uratowaniem honoru. Nawet Belgia 8 lat temu miala jakies punkty.
Portugalia ma awans , więć trener sprawdzi zmienników. Ci zawodnicy co Baqu napisał są jakby mniej znani , ale również mają spore umiejętności.
1X na Szwajcarie + under kartek to wg mnie ciekawe rozwiąznie na ten mecz. Fajerwerków sie nie spodziewam. Scolrai pewnie wprowadzi jakis grajkow pozniej , bo na Niemcach pewnie bedac chcieli zrobic rewanż za MŚ.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Szwajcaria będzie grała do końca chociaż o remis w tym spotkaniu by uratować jakikolwiek honor, gdzie ławka Portugalii nie sądzę że będzie się kwapić do tego by wygrać te spotkanie. Sądzę że będzie tutaj remisik 1:1 lub coś w tym stylu, no i oczywiście może sędzia też pomoże jakoś uciułać ten jeden punkcik gospodarzom, nie szkodząc Portugalii ponieważ awans jak i pierwsze miejsce mają zapewnione. Ja łyknąłem 1X Swiss @ 1.59.
 
agent47 0

agent47

Użytkownik
ja bym postawiał na over 2,5. Są wprowadzenie słabsi zawodnicy w reprezentacji Portugalii, ale czuje że strzelą bramki, poza tym nie są oni z pierwszej łapanki ???? , oraz że Szwajcaria powalczy o choćby jedną bramkę w turnieju ????
 
mmaaciek 0

mmaaciek

Użytkownik
ja bym postawiał na over 2,5. Są wprowadzenie słabsi zawodnicy w reprezentacji Portugalii, ale czuje że strzelą bramki, poza tym nie są oni z pierwszej łapanki ???? , oraz że Szwajcaria powalczy o choćby jedną bramkę w turnieju ????
Jacy słabsi zawodnicy Portugalii??? Tak się składa , że Scolari ma jedną z bardziej wyrównanych kadr na tych mistrzostwach.
Na EURO jadą tylko najlepsi zawodnicy .
Wg mnie Quaresma nie jest gorszy od Ronaldo, Meireles od Petita czy NAni od Simao, Hugo Almeida od Nuno Gomesa itd. Więc człowieku co Ty piszesz ?!
A co do typu to się z Tobą zgadzam z dwóch powodów :
po pierwsze Szwajcarzy graja juz tylko o honor i dla kibiców ;
po drugie zmiennicy Scolariego będą chcieli udowodnić , że są warci pierwszej jedenastki ????
Pozdrawiam ????
 
duda 380

duda

Użytkownik
15.06 [20:45] Szwajcaria - Portugalia
Ostatni mecz grupowy obu drużyn. Szwajcarzy walczą już tylko o honor, zapewne chcą uniknąć kompletnej kompromitacji i chcieliby zdobyć choć 1 pkt. Pytanie tylko czy Portugalia im na to pozwoli? Portugalczykom alby awansować z pierwszego miejsca wystarczy remis który daje po jednym punkcie na konta obu drużyn. Dzięki temu Szwajcaria zdobyłaby honorowy punkt a Portugalia awansowała z pierwszego miejsca.
Nie ulega wątpliwości że Portugalia jest lepszą drużyną, są w dobrej formie. Szwajcarzy w obu swoich meczach mieli trochę pecha, w meczu z Czechami naciskali cały mecz ale nie udało się strzelić bramki, w meczu z Turcją stracili bramkę w 90 minucie.
Gospodarze to drużyna z ambicjami, którą stać na zwycięstwa. Myślę że dzisiaj Portugalczycy odpuszczą i zaczną się już przygotowywać do meczu w ćwierćfinale.
Sądzę że Szwajcaria będzie w stanie zagrać na tyle dobrze żeby zremisować.
Trochę ryzykowny typ, ale patrząc na to obiektywnie, wydaje się to dość logiczne że może paść w tym meczu remis, wydaje mi się że warto zaryzykować.
Typ: Remis (X) [2:0] ⛔
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
15.06 [20:45] Szwajcaria - Portugalia

Ostatni mecz grupowy obu drużyn. Szwajcarzy walczą już tylko o honor, zapewne chcą uniknąć kompletnej kompromitacji i chcieliby zdobyć choć 1 pkt. Pytanie tylko czy Portugalia im na to pozwoli? Portugalczykom alby awansować z pierwszego miejsca wystarczy remis który daje po jednym punkcie na konta obu drużyn. Dzięki temu Szwajcaria zdobyłaby honorowy punkt a Portugalia awansowała z pierwszego miejsca.
Nie ulega wątpliwości że Portugalia jest lepszą drużyną, są w dobrej formie. Szwajcarzy w obu swoich meczach mieli trochę pecha, w meczu z Czechami naciskali cały mecz ale nie udało się strzelić bramki, w meczu z Turcją stracili bramkę w 90 minucie.
Gospodarze to drużyna z ambicjami, którą stać na zwycięstwa. Myślę że dzisiaj Portugalczycy odpuszczą i zaczną się już przygotowywać do meczu w ćwierćfinale.
Sądzę że Szwajcaria będzie w stanie zagrać na tyle dobrze żeby zremisować.

Trochę ryzykowny typ, ale patrząc na to obiektywnie, wydaje się to dość logiczne że może paść w tym meczu remis, wydaje mi się że warto zaryzykować.

Typ: Remis (X)


po pierwsze PORTUGALIA ma juz zapewnione 1 miejsce w grupie i wiadomo ze spotka sie z NIEMCAMI jak wygraja oczywiscie z austria......

dlatego mysle ze Scolari da odpoczac wiekszosci pilkarzy bo rywal w cwiercfinale bedzie dobry,,....
 
Do góry Bottom