>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o włoskiej piłce

gusto 695

gusto

Forum VIP
Zapraszam do dyskusji o włoskiej lidze, nie tylko pierwszej. Wyrażajcie tutaj swoje zdanie na temat poszczególnych drużyn, meczów, zawodników. Dyskutujcie!!
 
W 0

wojtek11

Użytkownik
Dalej aktualna jest ta dyskusja? ????
Jak tak to chciałbym sie podzielić moim faworytem do mistrzostwa Włoch - Inter
Bardzo duzy zyskali na degradacji Juve i mysle, że nawet Milan bedzie miał ciezko z Interem
pozdrawiam ????
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Mam pytanie :
Czy drużyna San Marino któa wystepuje w Serie C1 B to ta sama co gra w eliminacjach do mistrzostw europy, gdzie pare dni temu dostala baty od niemcow 0-13?
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Mam pytanie :
Czy drużyna San Marino któa wystepuje w Serie C1 B to ta sama co gra w eliminacjach do mistrzostw europy, gdzie pare dni temu dostala baty od niemcow 0-13?
Nie bo to jest San Marino Calcio ;)
A pozatym chyba tak nie mozna.

poZDro
 
peja 1

peja

Użytkownik
Jak myslicie Palermo które obecnie jast liderem Serie A będzie liczyło się w walce o mistrzostwo :?: Czy tylko to chwilowa zwyżka formy... Ostanio na San Siro pokonali Milan 0-2 ???? przypadek :?:
 
W 2

wislak

Forum VIP
Moze nie przypadek, bo wg mnie Palermo wyjdzie do LM za rok, ale z Romą i Interem w koncowce nie beda miec szans. milan tez powinnien ich wziac na koniec ????
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Myślę, że nie zwojują nic specjalnego w tym sezonie. Początek sezonu, owszem mają bardzo dobry, ale w sezonie do rozegrania jest 38 kolejek i przyjdzie dla nich gorszy czas. Pamiętacie w tamtym sezonie jak zaczęło Udinese, a jak skończyło? Palermo może powtórzyć ich &quot;wyczyn&quot;, ale nie musi. 8)
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Myśle że Palermo, jednak może być niespodzianką. Jest to dobrze poukładany zespół, z ciekawymi piłkarzami. macie racje że Udinese źle skończyło, no ale ich gra opierała się na grze jednego zawodnika. Zobaczymy. Ostatnie mecze grają naprawde dobrze, i jeżeli tak będą grali to mają Lige Mistrzów.
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Napastnik Citta di Palermo, Brazylijczyk Amauri nabawił się bardzo poważnej kontuzji, przez co nie zobaczymy go na boisku przez najbliższe trzy, a być może nawet cztery miesiące. Zatem przez długi czas Różowi będą musieli sobie radzić bez swojego najlepszego napastnika.

Piłkarz wyraził nadzieję, na stosunkowo szybki powrót do gry i dał jasno do zrozumienia, że zrobi wszystko co w jego mocy, aby jak najszybciej dołączyć do reszty zespołu. - Zrobię wszystko co w mojej mocy, aby jak najszybciej wrócić do gry i dołączyć do tej wspaniałej grupy – stwierdził.

Piłkarz we włoskiej Serie A strzelił w osiemnastu występach osiem goli. Ponadto Brazylijczyk raz zagrał w Pucharze Włoch oraz w dwóch starciach w eliminacjach do Ligi Mistrzów (jeszcze w barwach Chievo). W tych ostatnich rozgrywkach dwukrotnie trafił do bramki rywali.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Wiślacy na celowniku Lazio

Jak informuje &quot;Przegląd Sportowy&quot; na liście życzeń rzymskiego Lazio znajduje się dwóch piłkarzy Wisły Kraków. Są to Marcin Baszczyński i Jakub Błaszczykowski.
&quot;PS&quot; powołując się na &quot;Corriere dela Sera&quot; Baszczyński miałby ewentualnie zastąpić w Lazio Massimo Oddo, który ma przejść do AC Milan.

Włoska gazeta informuje zarazem, że Baszczyński jest jednym z pięciu kandydatów do gry w Lazio. Na liście życzeń znajduje się także Jakub Błaszczykowski. ????

Źródło:pS
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Wilhelmsson wypożyczony do Romy
Skrzydłowy FC Nantes Christian Wilhelmsson został wypożyczony do końca sezonu do AS Roma.
27-letni reprezentant Szwecji trafił na Stade de la Beaujoire ledwie latem ubiegłego roku, ale nie spełnił oczekiwań.

Wilhelmsson nie miał najlepszych stosunków z trenerem Georges Eo i od dłuższego czasu mówiło się o jego odejściu.

Były zawodnik Anderlechtu Bruksela będzie występował na Stadio Olimpico do czerwca, a Giallorossi mają opcję na transfer definitywny.

W tym sezonie Wilhelmsson zagrał w Ligue 1 w 13 meczach.

Źródło:francja.goal.pl
 
miki1910 0

miki1910

Użytkownik
Inzaghi w Milanie do końca kariery
Napastnik AC Milan Filippo Inzaghi przyznał, że może grać w obecnym klubie do końca kariery.
33-letni piłkarz uzależnia jednak swoją decyzję od tego jaka będzie jego pozycja w zespole, w którym obecnie jest rezerwowym.

Inzaghi ma kontrakt ważny do 2008 roku, ale w tym sezonie zagrał w Serie A w 14 z 18 kolejek, ale tylko pięciokrotnie przebywał na boisku przez pełne 90 minut.

- Myślę, że będę grał w Milanie do końca kariery. Zawsze byłem ważnym zawodnikiem w zespołach, w których grałem. Jeśli dalej tak będzie, to zostanę w Milanie ... jeśli nie to zobaczymy - powiedział Inzaghi.

Reggina nie będzie sprzedawać
Prezydent Regginy Lillio Foti zapewnił, że klub nie sprzeda zimą czołowych piłkarzy.
Rolando Bianchi i Francesco Modesto interesuje się kilka znanych klubów, lecz zawodnicy ci zostaną w obecnym klubie do końca sezonu.

- Od dłuższego czasu kilka ważnych klubów interesuje się nimi. Jednak Reggina musi się utrzymać. Od czerwca będziemy mogli o tym spokojnie rozmawiać - powiedział Foti.

Po 18 kolejkach Serie A Reggina, której w wyniku afery Calciopoli odjęto 11 punktów, zajmuje w tabeli 18. miejsce.

Bogdani wzmocnił Chievo
Klub Kamila Kosowskiego Chievo Werona wzmocnił swój skład napastnikiem Sieny Erjonem Bogdanim.
Kwoty transferu nie ujawniono, a 29-letni reprezentant Albanii może zadebiutować w barwach Gialloblu 14 stycznia w meczu z Catanią.

W tym sezonie Bogdani zdobył dwa gole w 15 meczach w Serie A. Wcześniej reprezentował on także barwy lokalnego rywala Chievo - Hellas.

Grygera będzie grał w Juventusie
Dyrektor techniczny Ajaksu Amsterdam Martin van Geel poinformował, że obrońca Zdenek Grygera będzie od następnego sezonu zawodnikiem Juventusu Turyn.
Mimo oferty z Interu Mediolan, 26-letni reprezentant Czech zdecydował się na grę dla Bianconeri, z którymi podpisał już kontrakt.

Umowa Grygery z Ajaksem wygasa po tym sezonie i Van Geel przyznał, że Juve nie było zainteresowane kupowaniem tego piłkarza zimą.

- Juventus dobrze się z nami obchodził i oficjalnie poinformował nas, że podpisali z piłkarzem kontrakt na następny sezon. Nie omawialiśmy sprawy jego przeprowadzki w styczniu, ale jeśli Bianconeri byliby tym zainteresowani, to chcieliby o tym rozmawiać w celu uzgodnienia warunków finansowych - powiedział Van Geel gazecie De Telegraaf.

Na Stadio Delle Alpi Grygera będzie występował razem z rodakiem Pavlem Nedvedem, który ostatnio potwierdził, że zostanie w zespole do końca kariery.

źródło: seriea.pl
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Faty przeniesie się do Juve

Obrońca Stade Rennais Jacques Faty potwierdził, że po zakończeniu sezonu przeniesie się do Juventusu Turyn.
22-letni piłkarz ma kontrakt ważny tylko do czerwca tego roku i dlatego od początku stycznia mógł bez przeszkód rozmawiać z innymi klubami.

Faty doszedł już do porozumienia z Bianconeri i wkrótce podpisze z nimi umowę. Spore znaczenie dla Faty miał fakt, że trenerem Juve jest Didier Deschamps, którego zna z okresu jego pracy w Ligue 1.

- W czerwcu przeniosę się do Juventusu, mam nadzieję, że umowa zostanie wkrótce podpisana. Mój brat gra w Romie i rozmawiałem z nim o Juve i oczywiście będę bardzo szczęśliwy grając w tym zespole. Didier Deschamps jest bardzo sprytnym trenerem, który dobrze mnie zna i lubi mnie - powiedział Faty.

W tym sezonie Faty zagrał w Ligue 1 w 10 meczach
.


Grimi oficjalnie w Milanie

AC Milan wzmocnił swój skład finalizując transfer obrońcy Racing Club de Avellaneda Leandro Grimi.
21-letni piłkarz podpisał z Rossoneri kontrakt, który będzie obowiązywał do czerwca 2011 roku, a kwota transakcji nie została ujawniona.

Grimi trenował już z nowym zespołem w trakcie obozu treningowego Milanu na Malcie i zagrał w towarzyskim meczu z Birkirkarą (5:0).

Trener Carlo Ancelotti podkreślił, że Grimi jest bardzo perspektywicznym zawodnikiem i cieszy go to, że wcześniej nie był on znany w Europie.

- Grimi jest młodym i bardzo perspektywicznym piłkarzem. Podoba mi się to, że niewiele osób o nim wiedziało. Myślę, że być dla nas bardzo przydatny - powiedział Ancelotti.

Grimi został wybrany najlepszym młodym piłkarzem Torneo Apertura 2006.


Tiribocchi piłkarzem Lecce

Simone Tiribocchi zmienił barwy klubowe. Napastnik opuścił szeregi Chievo Verony i od stycznia grać będzie w drugoligowym Lecce.

W jego miejsce zespół z miasta Romea i Julii pozyskał już Erjona Bogdaniego ze Sieny
.


Źródło:seriea.pl
 
cendrus 0

cendrus

Użytkownik
Udinese osłabione na mecz z Palermo.

Trener Giovanni Galeone nie będzie mógł wystawić optymalnej jedenastki w wyjazdowym meczu na Sycylii Palermo - Udinese. Kontuzjowany jest podstawowy bramkarz Udine Morgan De Sanctis (GK 17/0) a także obrońca Felipe (DEF 12/1). Poza coraz częstszymi kontuzjami w zespole, kibiców martwi również to Inaquinta coraz glośniej mówi że może wkrótce odejść do innego klubu.
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
Belletti w AC Milan!

AC Milan zdecydował się na sprowadzenie do Mediolanu prawego obrońcy FC Barcelony - Juliano Bellettiego. Belletti nie doszedł do porozumienia w sprawie nowego kontraktu z władzami klubu z Katalonii i zdecydował się na grę - od nowego sezonu - w barwach Milanu.

Piłkarz podpisze 4-letni kontrakt. Jego zarobki wynosić będą około 1,5 miliona Funtoów rocznie.

barcaserwis.com
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Rossi w Parmie!

Zespół biorący udział w Pucharze UEFA - AC Parma - wypożyczyła z Manchesteru United napastnika Giuseppe Rossiego. Umowa obowiązuje aż do końca sezonu.

19-letni Włoch grający w reprezentacji do lat 21 jest wychowankiem szkółki Parmy, dołączył on do Czerwonych Diabłów w 2004 roku. Pierwszą część obecnego sezonu spędził na wypożyczeniu w Newcastle, gdzie zaliczył tylko trzy występy w podstawowym składzie w rozgrywkach Premiership(razem 11). Ponadto zagrał i strzelił bramkę w spotkaniu Pucharu Ligi.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Inter zainteresowany Quaresmą

Inter Mediolan szuka następce po Luisie Figo, wiele na ten temat spekulacji, jednak najnowsze doniesienia informują, że chcą nabyć pomocnika FC Porto, a mianowicie Ricardo Quaresme.

W najbliższych meczach, będzie obserwowany przez skautów Interu.

Źródło:sport.it
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Belletti w AC Milan!

AC Milan zdecydował się na sprowadzenie do Mediolanu prawego obrońcy FC Barcelony - Juliano Bellettiego. Belletti nie doszedł do porozumienia w sprawie nowego kontraktu z władzami klubu z Katalonii i zdecydował się na grę - od nowego sezonu - w barwach Milanu.

Piłkarz podpisze 4-letni kontrakt. Jego zarobki wynosić będą około 1,5 miliona Funtoów rocznie.

barcaserwis.com
A jednak Belleti zostaje w Barcelonie :mrgreen:
Brazylijski obrońca mistrza Hiszpanii FC Barcelona Juliano Belletti przedłuży kontrakt ze zdobywcą Pucharu Europy. Poprzednia umowa gracza, który zdobył decydującą bramkę w majowym finale Ligi Mistrzów, wygasała w czerwcu 2008.
Zawodnik zaprzeczył jednocześnie doniesieniom o tym, że jest zainteresowany przejściem do AC Milan. Belletti ma złożyć podpis pod nową umową w ciągu najbliższego tygodnia.

30-letni Belletti jest zawodnikiem Katalońskiego klubu od 2004, kiedy przeszedł z FC Villareal za 5,3 miliona euro.

Źródło:eek:net.pl
 
Do góry Bottom