>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pokerium

Status
Zamknięty.
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
O FIRMIE:
Właścicielem witryny Pokerium jest firma Entraction Operation Ltd (24hPAY Ltd), Malta. Świadczy ona różne usługi umożliwiające grę wraz z wiodącymi producentami oprogramowania, aby zapewnić graczom rozrywkę na najwyższym poziomie.
POMOC:
Pod adresem e-mail: [email protected] przez całą dobę można uzyskać pomoc dotyczącą gier.
DEPOZYT:
Moneybookers: min. 80 PLN/20 EUR/30 USD
NETELLER: min. 20 EUR/30 USD
WebMoney: min. 20 EUR
KARTA VISA/MASTERCARD: min. 20 EUR/30 USD
Przelew bankowy: PLN/EUR
WYPŁATA:
Moneybookers: min. 20 EUR
NETELLER: min. 20 EUR
WebMoney: min. 20 EUR
Czek: min. 20 EUR
Przelew bankowy: min. 20 EUR
AKTUALNE PROMOCJE:
Bonus depozytowy 250% do 5000 EUR (Kod: bonus5000)
F1 Freeroll
VIP Cash Back Gold - do 60% rake back​
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Co sadzicie o zakładach sportowych na Pokerium? Moim zdaniem całkiem przyzwoite kursy maja, a i oferte nie gorsza od innych.
 
Q 0

quo87

Użytkownik
mam pytanie, czy trzeba zrobic depozyt zanim sie wyplaci pieniadze ? i jak tak to ile ? te minimum 20e ? odp prosze tu albo na priva i po tym post mozna skasowac zeby nie zasmiecal tematu
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
mam pytanie, czy trzeba zrobic depozyt zanim sie wyplaci pieniadze ? i jak tak to ile ? te minimum 20e ? odp prosze tu albo na priva i po tym post mozna skasowac zeby nie zasmiecal tematu
W całej sieci B2B nie trzeba wpłacać depozytu przed wypłatą! A tak poza tym , Gratuluje Wygranej!:spokodfhgfh:
 
Q 0

quo87

Użytkownik
dzieki za odpowiedz i dzieki za gratki, nie da sie ukryc ze w tym turnieju duzo zalezala od szczescia, jak sie przygladalem jak wchodzili wszyscy all in i dostawali dopiero na riwerze karte to mi szczena opadala
No i wszystko poszlo bez problemow i blyskawicznie ze az nie spodziewalem sie tak szybko bo chyba po 2-3h juz kase mam na moneybookers :-D
Wielki ✅✅✅✅ dla pokerium.


NIE ISTNIEJE JUZ
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom