>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

kicker.de - głosuj i dokop Niemcom!

T 9

tosterkm

Użytkownik
Kicker ma na swojej stronie internetowej sondę, wyniki mają sie ukazać w papierowym wydaniu!
Jest pytanie Kto zostanie Mistrzem Europy, głosuj na Polskę!
W pytaniu jak zaprezentują się Niemcy, głosuj, że nie wyjdą z grupy.
Zróbmy Niemcom kawał!
http://www.kicker.de/embarometer
PS
Ja już głosowałem i nie mogę drugi raz, jak wchodzę na link to mam jakiś czerwony komunikat. Jeżeli link jest niedobry to kliknij TUTAJ i poszukaj artykułu Ihre Meinung ist gefragt! Tam jest sonda.
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Kicker ma na swojej stronie internetowej sondę, wyniki mają sie ukazać w papierowym wydaniu!
Jest pytanie Kto zostanie Mistrzem Europy, głosuj na Polskę!
W pytaniu jak zaprezentują się Niemcy, głosuj, że nie wyjdą z grupy.
Zróbmy Niemcom kawał!
http://www.kicker.de/embarometer
PS
Ja już głosowałem i nie mogę drugi raz, jak wchodzę na link to mam jakiś czerwony komunikat. Jeżeli link jest niedobry to kliknij TUTAJ i poszukaj artykułu Ihre Meinung ist gefragt! Tam jest sonda.
dziala dziala ???? dla nie zorientowanych tam gdzie pytanie kto zostanie europemajstre czy jakos tak to POLSKA ????
 
lupe 0

lupe

Użytkownik
można głosować dowolną ilość razy - warunek - po kazdym glosowaniu trzeba wyczyscic &quot;cookies&quot; ????

1. kto bedzie niemieckim bramkarzem
2. krol strzelcow
3. kto bedzie mistrzem europy - zaznaczamy oczywiscie POLSKA
4. dokad dojda niemcy - zaznaczamy ostatnia odpowiedz, ze nie wyjda z grupy
5. ocena pracy trenera


swoja droga gdzies ostatnio czytalem ze Polacy sa mistrzami europy - w &quot;falszowaniu&quot; sond internetowych :jezora:
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
można głosować dowolną ilość razy - warunek - po kazdym glosowaniu trzeba wyczyscic &quot;cookies&quot; ????
1. kto bedzie niemieckim bramkarzem
2. krol strzelcow
3. kto bedzie mistrzem europy - zaznaczamy oczywiscie POLSKA
4. dokad dojda niemcy - zaznaczamy ostatnia odpowiedz, ze nie wyjda z grupy
5. ocena pracy trenera

swoja droga gdzies ostatnio czytalem ze Polacy sa mistrzami europy - w &quot;falszowaniu&quot; sond internetowych :jezora:
dobrze ze przetlumaczyles
sonda jest prosta, ja nie znajac nic a nic niemieckiego mialem tylko klopot z ostatnim pytaniem, dalem bezpiecznie 3 ;)
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
zaglosowalem ????
wyniki mozna gdzies zobaczyc ? ????
prawdopodobnie dopiero w najblizszym wydaniu kickera, potem pewnie tez na ich stronie...
jak bedziemy dobrze glosowac to na pewno bedzie glosno ze w niemeickiej sondzie Polska jest faworytem mistrzostw ;)
 
P 0

profi

Użytkownik
Na tą ankiete się tak Niemcy rzucą, że i tak wyjdzie ze to oni wygrają mistrzostwa europy ???? No ale warto zostawić tam polski ślad ????
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Hehe Kicker pewnie nie poda wyników :p Na wielu forach widziałem info o głosowaniu i Polacy na pewno będą mieli więcej głosów od Niemców ????
Ps. tez oczywiscie głosowałem;D
 
Do góry Bottom