>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bonus w BAH

peja 1

peja

Użytkownik
a ja tak z ciekawości się zapytam.. kto ma zamiar z tego bonusa skorzystać (ten do 600 PLN) ? albo już skorzystał ? i jaki zrobiliście / zrobicie depozyt ?
ja najpierw myślałem ażeby wplacić 600 PLN, ale troche długawo obrót by trwał.. i ja osobiście wplacam 400 PLN.. i myśle że przez całe Ojro 08 obrócę wszystko..
zakładam tu temat bo nie chce zaśmiecać tam w &quot;Bonusach&quot; :p
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja dzisiaj wpłaciłem i także zamierzam szybko obrócic. U mnie podobna sytuacja najpierw miałem wpłacic 600 ale zrezygnowałem postanowiłem trochę na allegro poszalec i wpłaciłem 200 ????
Powodzenia życzę ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wpłata kartą kredytową 600 pln 3 dni temu. Prowizja zjadła mi 28 pln ileś tam. Więc lepiej zaoszczędzić 28 pln i zrobić przelew. Obrót ponad 2,5k obecnie.
Kursy lipne na single. Raz zagrałem singla 1k po @2,50 a teraz już tylko duble i tryple.
 
P 0

pavlinho

Gość
Ja wpłacam w następnym tygodniu 500 lub 600 ;) Będzie się singlami grało :]
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Ja we wtorek rano zleciłem przelew w mBanku, na następny dzień (też rano) otrzymałem maila, że pieniądze zostały zaksięgowane. Bonus już dopisany do konta. Jestem w trakcie obracania ;).
 
G 0

gangster

Użytkownik
mam takie pytanie a czy pisze tam moze ile mamy już tego obruconego?? chodzi mi o takie coś jak jest np. na betsson gdzie pisze lae razy już obruciliśmy bonus ???? A co np. sie stanie jeśli nie zdołałm w ciągu tych poł roku tego obrucić??
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
mam takie pytanie a czy pisze tam moze ile mamy już tego obruconego?? chodzi mi o takie coś jak jest np. na betsson gdzie pisze lae razy już obruciliśmy bonus ???? A co np. sie stanie jeśli nie zdołałm w ciągu tych poł roku tego obrucić??
nie pisze, sam musisz liczyć
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
mam takie pytanie a czy pisze tam moze ile mamy już tego obruconego?? chodzi mi o takie coś jak jest np. na betsson gdzie pisze lae razy już obruciliśmy bonus ???? A co np. sie stanie jeśli nie zdołałm w ciągu tych poł roku tego obrucić??
Nie jest napisane ile masz obrOtu. Jak nie obr Ó cisz w ciągu pół roku to bonus Ci przepada.
OBRÓCIĆ się tak pisze. Przez Ó a nie U. Obrócić od OBROTU!!!
Ludzie... Waszych polonistów trzeba tutaj zaprosić.
 
G 0

gangster

Użytkownik
Nie jest napisane ile masz obrOtu. Jak nie obr Ó cisz w ciągu pół roku to bonus Ci przepada.

OBRÓCIĆ się tak pisze. Przez Ó a nie U. Obrócić od OBROTU!!!

Ludzie... Waszych polonistów trzeba tutaj zaprosić.
aha no ok dzięki za odp ????

a co do błędów to sorki ale jestem dyslektykiem i to dlatego. A polski to miałem dawnooo temu nawet nie pamiętam kiedy to było. ???? pozdro
 
sosa 0

sosa

Użytkownik
Witam, czy to prawda, ze jak sie wpłaci np. 30 zł to oni to podwajają i jest 60 zł ???
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Witam, czy to prawda, ze jak sie wpłaci np. 30 zł to oni to podwajają i jest 60 zł ???

Nie to tak dla picu.

Ale BAH sie teraz szarpnął, bo o ile sie dobrze orientuje to do każdego przysyłali listy z zaproszeniem.
 
matsta1 0

matsta1

Użytkownik
Moze cos wiecie o kapmanii promocyjnej innych bukow czy takowe beda? lub czy byly z okzaji poprzednich wielkich imprez? ? O rownie korzystym regulaminie co bah?
 
L 147

luminat

Użytkownik

Nie to tak dla picu.

Ale BAH sie teraz szarpnął, bo o ile sie dobrze orientuje to do każdego przysyłali listy z zaproszeniem.
Mi przysłali list (pocztowy, nie email), ale nie skorzystam, bo nie mogę patrzeć na te ich nędzne kursy. (under/over 1.65/1.85 żarty sobie robią, hehe)
 
sosa 0

sosa

Użytkownik
Wpłacał ktoś dzisiaj kase do BAH ??? Jeśli tak to z jakiego banku i o której godzinie i czy macie juz kase. Ja wpłaciłem dzisiaj w PEKAO SA tam gdzie mają konto o godzinie 15:30 i jeszcze kasy dopisanej nie mam :/ Babka mówiła, że dzisiaj napewno będą :/
 
matex 0

matex

Użytkownik
a czy zrobie tak jak zawsze tj. jak wpłace i wysle potwierzenie wpłaty do dopisza mi od razku kase i dodadza bonus ? bo wczesniej tak robiłem to kasa była po 15 min
 
Do góry Bottom