>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania i problemy związane z konkursem

Status
Zamknięty.
roy. 187

roy.

Forum VIP
W razie jakichkolwiek pytań i problemów proszę pisać wszystko w tym temacie.

Moderator też człowiek i pomylić się może :jezora:
 
prezes007 0

prezes007

Użytkownik
Proszę o usunięcie mnie z listy zapisów do konkursu. Nie dość, że pomyliłem się z nazwą nicka, to jeszcze nie moge sie zarejestrowac na doxxbet. Sorki za zamieszanie...
 
B 0

betix.pl

Użytkownik
Mam pytanie co do zakładu 1X2, czy chodzi o to kto wygra dane 30 minut meczu czy jaki będzie aktualny wynik w spotkaniu?

Pokażę to na waszym przykładzie
I część ( 0-30 min)

1 Polska
2 over 0.5
3 Polska
4 Żurawski
5 remis
6 Polska


II część ( 31-60min)

1 remis
2 over 0.5
3 Niemcy
4 Klose
5 Polska
6 Neimcy
Analizując to dochodzę do wniosku, że po 60 minutach gry Polska prowadzi z Niemcami co najmniej 2:1, tak?

Drugie pytanie natomiast do strzelca gola. Jako strzelca podajemy zawodnika, który strzeli pierwszego gola czy wystarczy dowolny zawodnik, który w tym momencie strzeli gola. Niekoniecznie pierwszego?
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
1 Tak chodzi o zwycięzce danego okresu czasowego nie dokładny wynik ;)
2 Tak trzeba podac Nazwisko strzelca obojętnie której bramki ;)
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Prosimy o wpisanie numeru telefonu komórkowego w prawidłowym formacie (12 znaków).
Może ktoś poda przykład, bo mnie trafi :?:
 
dawciox15 0

dawciox15

Użytkownik
kurde mam problem z załozeniem konta na Doxxbet.com czy jeżeli ktoś kto by miał juz konto na Doxxbet.com i założył by mi cos bys sie stało?
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Prosimy o wpisanie numeru telefonu komórkowego w prawidłowym formacie (12 znaków).

Może ktoś poda przykład, bo mnie trafi :?:

1- okno 0
2- okno 48 i trzy pierwsze cyfry komóry ,bez spacji ani -
3- okno sześć ostatnich cyfr telefonu komórkowego równiez bez spacji ani -.

Pozdrawiam fox71
 
krzysztopis 0

krzysztopis

Użytkownik
A co stoi na przeszkodzie by nie było ich otwartych już teraz? Pytam z ciekawości. Wyczuwam w organizacji tych konkursów sporo absurdów i proszę mi nie mówić, że jak mi się nie podoba to... bo to dziecinada.
 
krzysztopis 0

krzysztopis

Użytkownik
Jeszcze jedno pytanie, proszę nie odsyłać do regulaminu, bo bodajże tam chyba nie ma nic o tym wspomnianego. Poza tym czy udzielenie odpowiedzi tyle kosztuje? Chodzi mi bowiem o typowanie, a dokładniej okres czasowy. Czy typujemy przedział czasowy i wszystko co miało podczas jego miejsca, czy bierzemy pod uwagę wcześniejszy obrót spraw. To znaczy, czy jeżeli piszemy, że w 1-30 padnie bramka, tzn. będzie powyżej 0.5 to czy w 31-60 jeśli tej bramki nie będzie to czy przepisujemy powyżej 0.5 czy tu właśnie chodzi czy padnie powyżej/poniżej 0.5 w tym okresie czasu? Domyślam się, że odpowiedź jest oczywista ale wolałbym się upewnić.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Chodzi o to , ze bramka padnie w danym okresie czasowym czyli jak dasz over 0.5 gola w Pierwszym okresie (1-30min) i bedzie powiedzmy 1:0 dla Polski to typ na ✅ ale jezeli tkai wynik zachowa sie do konca spotkania czyli polska wygra a Ty dasz w drugim okresie czasowym ze bedzie over 0,5 to masz typ na ⛔ co do rozpoczecia podawania , to damy dopiero 24 h przed rozpoczeciem spotkania poniewaz zapisy jeszcze trwaja ???? pozdrawiam.
 
B 0

bankrut

Użytkownik
jeżeli w pierwszym okresie bramka nie padnie to handicap nie przechodzi na kolejny typ, w tym przypadku kolejne 30minut.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
nie nic nie przechodzi kazdy jest tylko i wylacznie do jednego okresu czasowego, wyobrazcie sobie ze gracie trzy mecze i kazdy trwa 30 min ;)
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Jeszcze jedno pytanie, proszę nie odsyłać do regulaminu, bo bodajże tam chyba nie ma nic o tym wspomnianego. Poza tym czy udzielenie odpowiedzi tyle kosztuje?
Dlaczego z gory zakladasz, ze ktos nie chce odpowiedziec na pytanie ? Po to tu jestesmy, zeby pomagac, wiec nie wiem dlaczego tak negatywnie na to wszystko patrzysz.
 
J 19

jajo

Użytkownik
zwracam się z prośba do moderatorów o wczesniejsze otwieranie tematow. Jestem jednym ze szczesliwcow, ktory bedzie mogl wybrac sie na Euro. dzieki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom